Kristus ir Lucifers.. Tā sanāk.. Loģiski..Vai nē?

Kristus ir Lucifers.. Tā sanāk.. Loģiski.. Vecā derībā vairakkārt tiek pieminēts Lucifers.. Tas, kurš nāk ar rīta zvaigzni..Kurš apveltīts ar tādām dotībām..

andrisz    2 Lucifers - gaismas nesējs - ir Vulgātas termins. Tas ir Bībeles autoritatīvais tulkojums Latīņu valodā, ko 4. vai 5. gs. veica Sv. Hieronims. Ebreju tekstos tiek lietota vārdkopa "Rīta zvaigzne" un ar to ir domāta negantību metropole, kas bija uz Austrumiem no Izraēlas - Babilona. Nebija tā, ka ebrejiem rītausma saistījas ar ko labu, ka tas ir Eiropiešu tautām, kurām Austrumos ir svētā zeme un nevis lielākais garīgais un militārais ienaidnieks.

fargo    3 nē, tā nesanāk.

marselis      esi verigs! veca deriba runa par vienu
bet jauna,par citu -, temetiski,emocionali atskiras,
ja iedzilinasies,tad atradisi rakstita atslegu...

marselis      ps.par salidzinajumu
neizteiksos
jo butibu atskiriba ir acim redzama
Kristus ir Kristus ar savu laiku,vietu nozimi!

fargo      pravietojums par kristu, jesaja, bībele, 700 gadi pirms mūsu ēras:

"Viņš, Tā Kunga kalps, uzauga neticīgā pūļa priekšā kā atvase un kā saknes atzarojums izkaltušā zemē. Viņam nebija nekāda izskata, nedz arī kāda skaistuma, lai mēs to ar labpatiku uzlūkotu; tur nebija arī nekā ārēji redzama, lai mēs viņā būtu atraduši ko patīkamu.
Taisni otrādi, viņš bija nicināts, labāki ļaudis no viņa vairījās, vīrs, kam nebija svešas sāpes un kas bija norūdīts ciešanās, tāds, kura priekšā aizklāja vaigu, tā nicināts, ka mēs viņu ne par ko neturējām.
Taču viņš nesa mūsu sērgas un ciešanas, un mūsu sāpes viņš bija uzkrāvis sev, kurpretī mēs viņu uzskatījām par sodītu, Dieva satriektu un nomocītu.
Viņš bija ievainots mūsu pārkāpumu dēļ un mūsu grēku dēļ satriekts. Mūsu sods bija uzlikts viņam mums par atpestīšanu, ar viņa brūcēm mēs esam dziedināti.
Mēs visi maldījāmies kā avis, ikviens raudzījās tikai uz savu ceļu, bet Tas Kungs uzkrāva visus mūsu grēkus viņam.
Kad viņš tika sodīts un spīdzināts, viņš padevās un neatdarīja savu muti kā jērs, ko ved nokaušanai, un kā avs, kas paliek klusa savu cirpēju priekšā; tā viņš apklusa un neatdarīja savu muti.
No smagiem pārdzīvojumiem un tiesas spaidiem viņš gan dzīvē bija atsvabināts. Bet kas gan no viņa laikabiedriem izprata viņa dzīves gaitu un padomāja par to, ka viņš jau bija aizrauts no dzīvo pasaules, ka manas tautas pārkāpumu dēļ viņam bija uzlikts sods?
Kapu viņam ierādīja ar bezdievjiem, bet savā nāvē viņš bija ar bagāto, kaut gan nekādu netaisnību viņš nebija darījis un viltības nebija viņa mutē.

fargo_pa      ...
Bet Tas Kungs bija lēmis viņu satriekt ar ciešanām. Kad viņš nodos savu dvēseli par salīdzinājuma upuri, viņš redzēs izaugam jaunu dzimumu un dzīvos ilgi, un Tā Kunga gribas piepildīšana svētīgi sekmēsies ar viņa rokas darba palīdzību.
No dvēseles ciešanām viņam radīsies panākumu papilnam; ar savu atziņu mans taisnīgais kalps palīdzēs daudziem iegūt taisnību, uzņemdamies uz sevi viņu noziegumus.
Tādēļ Es viņam piešķiršu viņa daļu starp daudzajiem lielajiem viņam pašam par ieguvumu, un stiprie lai dalās ar viņu laupījumā atlīdzībai viņam par to, ka viņš nodeva savu dzīvību nāvē un tika pieskaitīts ļaundariem, kaut gan viņš nesa daudzu grēkus un aizlūdza par ļaundariem."

fargo_pa    2 par pretinieku, sātanu un laiku beigām.

bībele, ezekiēls, 600 gadi pirms mūsu ēras:
"tā saka Dievs Tas Kungs: tu, pilnības paraugs, pilns gudrības un apveltīts ar vispilnīgāko skaistumu, tu biji Ēdenē, Dieva dārzā, visādi dārgakmeņi rotāja tavu tērpu... no zelta bija tava tērpa apmales un izgreznojumi, kas bija darināti tai dienā, kad tevi iecēla.
Tu biji svaidīts ķerubs, kas sargā, Es biju tevi iecēlis, svētajā Dieva kalnā tu staigāji degošu akmeņu vidū.
Nevainojams tu biji savos ceļos no tās dienas, kad tevi iecēla par ķēniņu, līdz kamēr atrada tevī noziegumu.
...Un, kad tu apgrēkojies, Es padzinu tevi no Dieva kalna, un izraidīju tevi, ķerubu, kas sargā, no degošo akmeņu vidus.
Tava sirds bija palikusi lepna tava skaistuma dēļ, tu savu gudrību pazaudēji aiz ārējā spožuma. Tādēļ Es nogāzu tevi pie zemes ķēniņu acu priekšā, lai tie priecājas par to, kā tev klājies.
Ar saviem daudzajiem noziegumiem un ar negodīgo tirgošanos tu esi licis negodā savus svētumus; tādēļ Es liku izšauties ugunij no tevis paša, kas tevi aprija, un daru tevi par pelniem uz zemes visu to acu priekšā, kas tevi redzējušas.
Visi, kas tautu starpā tevi pazina, ir šausmu pārņemti par tevi! Tev pienācis briesmu un izbaiļu pilns gals, tu esi pagalam uz visiem laikiem."

vai tiešām ir iespējams šīs divas diametrāli pretējas personības sajaukt?

veejpuuta    1 Vai tam kāda nozīme?

kvarts  4 2 kristus un sātans ir viena un tā pati personība dažādās izpausmēs...

arnisb  1 2 lucifers tas ir jahve, pie mums to sauc par dievu

arnisb  1 1 klau, tie kuri šeit atnāca ar savu ticību tāpēc izvēlējās mums pazīstamu nosaukumu lai mūs čakarētu, jahve tas uzreiz saprotams, ka ir žīdu dievs un tam nav nekāda sakara ar Latviešu dievu! ne velti viņi savu baziliku uzbūvēja tai enerģētiskajā vietā uz kuru vēl ilgi pirms viņiem leti gāja spēku smelties, un iet vēl jo projām katru gadu, tik tas viss nu saucas savādāk, tā arī ir tautu pakļaušana.

veejpuuta      Kāda nozīme,kādā vārdā kurš kuru nosaucis?

Ronis26    1 Kas tad Aizliedz Tew ticēt : KA Kristus ir Lucifers? ;)

Tici....un Sapņi var Piepildīties !

Man....tā Ticēt Nasanāk,jo abas Derības palasot un Piedomājot pie uzraxtītā--->šīs Personības nesavienojas .

Nevi  1 1 Jeshua un Luciferis ir divas dažādas kopektīvās apzinās, kas savā starpā varētu teikt, ka ir viens vesels, jo ir apvienotas pie pirmsavota, turpat, kur mūsu visu.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu