Viens un tas pats horoskops.

Man ir tā, ka iepazīties sanāk (interesi piesaista) vienas un tās pašas ( un ne tās saderīgākās) horoskopa zīmes pārstāvji. Gadi gan atšķiras. Protams, ne uzreiz par to zīmi tiek prašņāts, tāpēc aizdomājos, kāpēc varētu būt tāda tendence- varbūt ir kāds pusprofesionāls viedoklis?

sorrell (2013-11-14 07:18)      man nav ne pusprofesionāls, pat ne ceturtdaļprofesionāls viedoklis, ir tikai dzīves secinājumi, var horoskopus saukt par muļķībām un ka galvenais ir cilvēks, bet tomēr ticu tām likumsakarībām un dzīve pierādījusi, ka galvenos vilcienos, horoskopa zīme atbilst raksturam, pie manis tiecas Dvīņi, it īpaši vīrieši:), toties ja es kādu cilvēku nevaru pieciest pat 5 min, tad tas noteikti ir Zivis vai Skorpions:), vienmēr neuzkrītoši izzinu, kad persona ir dzimusi, lai zinātu, kā izturēties, it īpaši darbā, lai nekašātos ar padotajiem:)

inaralaima (2013-11-14 10:19)      Pati esmu vieglprātīgā dvīne.man visi vīrieši bijuši svari.Ir bijuši pāris dvīņu,bet dvīņu vīrietis ir īstā dabas katastrofa,vēl ,ja viņš ir zemgalietis.tad viņš ir niķīgāks par mazu bērnu un šnabis ir ūdens vietā.

znxjbm1 (2013-11-14 10:35)      cerams vismaz 1 simtā no profesionāļa
Drusku tomēr mazohisms, kaut kas tajās neveiksmīgajās attiecībās pievelk, vai arī tu pievilcīgās īpašības, kas ir tajos cilvēkos neasociē ar negatīvo pieredzi.

Lucy (2013-11-14 11:25)      man gan ar Zivi,skorpionu,vēl jaunava idiāla saprašanās
par horoskopiem un saderību,nu ir kaut kas taja visā,tagad mēģinu izprast rūnas, talismānus

KKKKK (2013-11-14 13:41)      man vislabākā saprašanās ar pieaugušām, gudrām un skaistām meitenēm. un pie kājas zīmes, nezīmes utml sviests.
kurš gan apgalvos, ka svaru zīmē dzimusī meitene nav, piemēram, no bērnunama, jo kāds no vecākiem bijis neauglīgs? tad vēl nobīdes gados, dzimušie uz robežām starp zīmem, kuras katru gadu savādākas, kur nu vēl cilveka vēlme pēc dažādības. tāpat kā ar konditorejas izstrādājumiem, ja visu laiku ēdīsi magoņmaizītes, kaut kad viņas apniks. tāpat ar sievietēm un vīriešiem attiecīgi pēc dzimuma, cik var, piemēram, ar blondīnēm pīties, vajag arī kādu bruneti vai rudmati dzīvē ielaist. tas pats ar zīmēm. un beigās sapratīsi, ka brunete velk vairāk nekā blondīne. un var jau matus arī pārkrāsot.

ivetaoz (2013-11-14 14:05)      Domāju, ka Tev augtākie spēki sūta konkrētās personas atkal un atkal viena zvaigznāja, jo nemācies no kļūdām. Tā notiks tikmēr, kamēr sapratīsi, kas tev no viņiem jāiemācās. Acīm redzot dzīvē turpmāk tev šī mācība būs nepieciešama.

piparbecinja (2013-11-14 15:52)      Derētu sīkāks problēmas izklāsts un iesaistīto indivīdu sīkāks apraksts. Kas ir tas kas visos pievelk un varbūt nedod sāta sajūtu, ka gribas atkal un atkal to pašu? No malas šis stāsts atgādina kāpšanu uz viena un tā paša grābekļa.

ssessy (2013-11-15 10:34)      Hmz...vispaar tachu kontakteejas ar cilveeku, nevis horoskopu. Ja es par to iecikleetos, tad nu sanaaktu interesants secinaajums. kaads? peec taam mulkjiibaam - mums buutu jaakashkjeejas nepaartraukti. taa ka spried pati - ticeet tam visam vai nee.:)

furnitura (2013-11-21 03:11)      nu vienai družkai tā arī bija un ne ar vienu nekas nesanāca. tad astroloģe ieteica ieskatīties citu zīmju vīriešos un tavu brīnumu - viņa beidzot atrada harmoniju un apprecējās. doma tāda - ja labi nesanāk, tad nomaini zīmi.

leopardine (2013-11-26 09:02)      Tikai viena pati dzimshanas datuma ziime neko nenoziimee. Es, piemeeram, esmu Lauva, bet individuaalaa horoskopaa man 5 planeetas uudens ziimees un tikai 3 uguns. It kaa man kaa ugunij nevajadzeetu zemi, bet ir taadi zemes stihijas paarstaavji, kam arii uudens horoskopaa dominee un tad man vinji shkjiet magneetiski pievilciigi.

Līdzīgi jautājumi
Zivs vīrietis un Lauva sieviete? (14 atbildes)Horoskopu saderība, Vērsis (8 atbildes)Kura horoskopa zīme? (30 atbildes)Par horoskopu saderību. (31 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu