Ticība...

Ticu Dievam, bet neticu baznīcām. Kas manī ir nepareizs ?

SeyMoor    3 Nepareizs ir Jūsu viedoklis, ka kaut kas nav pareizi...

Bibine      Dievs esot tur augšā, bet baznīcā ir tikai mācītājs vai priesteris!
Tad kam Tu īsti tici, mācītājam vai Dievam?

Marija_Anna      Viss ir pareizi . Tieši tagad.
Vēlāk varbūt būs nedaudz citādi. Katram laikam savs redzēums.

Ievinjata    2 Ja ir jauks mācītājs un patīkama draudzes kompānija, tad ticība Dievam tikai vairojas, bet reti jau tā gadās.

fargo      un kam no viņa sacītā autore tic?

fargo    1 un kam no Dieva sacītā autore tic?

salvis73      Ir protams kautkādi augstākie spēki,kas vada mūs,bet stulbi domāt,ka fanātiķu grupiņa,kas sevi sauc par dieva bērniem-es domāju visus,kā kristiešus,tā musulmaņus....hinduistus,budistus...un vēl 100 ticības.Kāda tur baznīca?Ieskaties sevī!Pats sev Dievs!(ja pieņemam,ka vārds Dievs ir izejošais nezināmais)

fargo_pa    1 es tev neteicu, kam tev būtu jātic, es tev uzdevu jautājumu uz kuru tu neatbildi. kādā veidā es izvairos no atbildes, ja atbildi tev sniedzu, bet tu nē?

pamēģināsim vēlreiz - kam no Dieva sacītā keksene66 tic?

hashashiin      salvis73: Formula "Pats sev Dievs!" ir tikpat īstenību kropļojoša, cik fanātisms. Bīstamība ir apstāklī, ka noteikumi, ko adepts sev uzstāda, ir viņa paša pieredzes sfēras robežās - tā ir nesalīdzināmi mazāka un nepilnīgāka par kādu no garīgo virzienu pieredzes bagāžu, kurš, gribam to vai nē, tomēr ietver būtisku daļu universālā - cilvekiem kopīgā.
Lai pēc Tevis ieteiktās formulas vadītos, cilvēkam JAU ir jābūt sasniegušam noteiktu garīgo briedumu, kad, savukārt, šāda formula kļūst nenozīmīga.
Jautājuma autorei varētu vienīgi ieteikt pilnveidot savu izpratni par Dievu, iepazīstoties ar attiecīgo literatūru par Dieva izpratni dažādās tautās, dažādos laikos, dažādās kultūrās - pašas pārdomas unizdarītās atziņas tad būs vērtīgākas par jebkādu mācību.

Hope007    1 Mūsu mainīgajā pasaulē maz kas ir palicis nemainīgs un stabils.
Hmm...tiešām labs jautājums "kam no Dieva sacītā autore pati tic?"

AivarsN    3 Dievs radīja zemi,kalnus,zāli,kokus. It visā ko radījis,Dievs mājo pats. Tāpēc mūsu senči apmeklēja skaistus pakalnus,birzis un varenus ozolus,nosaucot šos skaistos Dieva radītos stūrīšus par baznīcām,jo droši zināja,ka Dievs tur noteikti ir. Vēlāk,nezin kāpēc,cilvēki paši sāka būvēt baznīcas,cerībā,ka tajās iemājos Dievs. Bet ko Dievam darīt tādā nedzīvā mūra vai koka celtnē? Tur tikai mācītājs izbauda greznību un komfortu.
Ja nopietni,mācītājs palīdz neticīgajiem atrast ceļu pie Dieva. Tie kas pie ticības nonākuši pa citu ceļu,kāpēc viņiem doties uz baznīcu,jo Dievs taču ir it visur. Ik vienā zāles stiebrā,kā arī ik vienā no mums..

salvis73      hashashiin
Acīm redzami,ka esmu sāņus no visa aitu bara(dievs tas gans).Katrai aitai,savu vilku!
Un vispār ieteiktu,neieteikt tādas tēmas,kā reliģija.Būs pilnīgas auzas.Neesmu pret,bet pret,ka sāk reklamēt to visu masveidīgi.

psychobitch    2 ja zaudēsi ticību maniem vārdiem, tad tici maniem darbiem..

BAUDINJA  1 1 Bazniica, cilveeku radiita instituucija, kas dedzinaaja cilveekus kas trauceeja vai bija sapraatiigi par daudz zem saukla raganas...

Lucy  1 5 Nav obligaāi kam jātic,dzīvo saskaņā ar sevi,mīli sevi uz savus tuvos.Es neticu ne velnam ne Dievam,ne sātanam,es ticu sev un saviem spēkiem.
A baznīca man patīk,man patīk tas klusums,tā aura kas tur ir.

Alex_Jones  1 3 Ticība... foto Lucy labi izteicās, bet man (piem.) baznīcas pat riebjās...

SaintSin    2 Baznīca ir starpnieks - ieskapē to, kas ir, par to, ko tu gribi.
Es pats nespēju pieņemt dogmu Dievs ir radījis visu, jo nespēju pieņemt, ka viņš ir radījis arī ļaunumu. Jo, ja kāds cits to ir radījis, tātad Dieva iespējām ir robežas.

fargo  2 2 (2015-02-09 12:51) viedoklis

tātad, ja tu izdarīsi kaut ko ļaunu, tad vainīgs pie tā būsi nevis tu, bet... Dievs?

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu