Ticība

ticība foto attēls

Ticība - jautājumi un diskusijas

Ticība... (38)
Ticu Dievam, bet neticu baznīcām. Kas manī ir nepareizs ?
Nav obligaāi kam jātic,dzīvo saskaņā ar sevi,mīli sevi uz savus tuvos.Es neticu ne velnam ne Dievam,ne sātanam,es ticu sev un saviem spēkiem.
A baznīca man patīk,man patīk tas klusums,tā aura kas tur ir.
Nepareizs ir Jūsu viedoklis, ka kaut kas nav pareizi... Dievs radīja zemi,kalnus,zāli,kokus. It visā ko radījis,Dievs mājo pats. Tāpēc mūsu senči apmeklēja skaistus pakalnus,birzis un varenus ozolus,nosaucot šos skaistos Dieva radītos stūrīšus par baznīcām,jo droši zināja,ka Dievs tur noteikti ir. Vēlāk,nezin kāpēc,cilvēki paši sāka būvēt baznīcas,cerībā,ka tajās iemājos Dievs. Bet ko Dievam darīt tādā nedzīvā mūra vai koka celtnē? Tur tikai mācītājs izbauda greznību un komfortu.
Ja nopietni,mācītājs palīdz neticīgajiem atrast ceļu pie Dieva. Tie kas pie ticības nonākuši pa citu ceļu,kāpēc viņiem doties uz baznīcu,jo Dievs taču ir it visur. Ik vienā zāles stiebrā,kā arī ik vienā no mums..
Lucy labi izteicās, bet man (piem.) baznīcas pat riebjās... Ja ir jauks mācītājs un patīkama draudzes kompānija, tad ticība Dievam tikai vairojas, bet reti jau tā gadās. ··· Ticība: Ticība... lasīt visu diskusiju (38 atbildes) –»
Melnā piektdiena 13. (23)
Vai jums šī diena ir parasta kā visas citas? Vai tomēr ir kāda māņticība ka labāk tādā dienā neko svarīgu neuzsākt?
Esmu ielīdīs skapi, sēžu klusam, rokas turot plisu lācīti, un baidos, šī ka baidos. kāpēc lai šī diena ar kaut ko atšķirtos? Pat MELNā, piektdiena tomēr labāk par jebkuru pirmdienu :} Tie ir tikai cipari ! Tieši tāpat kā visas slimības sākas no smadzenēm! Ja domā ka būs ļauni, tad tā arī būs ... laikam jau ne tā pat vien "Šodien dzimšanas dienu svin oHo" :) ··· Ticība: Melnā piektdiena 13. lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Piektdiena 13!!! (19)
Kāpēc piektdiena 13 skaitās melnā piektdiena,ka šajā dienā ir jāuzmanās,ka nevajadzētu pieņemt nekādus svarīgus lēmumus.Un vispār kāpēc tieši skaitlis 13 daudziem saistās ar kaut ko mistisku,bet ne tajā labākajā ...
Svētajās vakariņās piedalijās Jēzus un 12 mācekļi. Kopā 13 cilvēki. Pie krusta Jēzu piekala un viņš mira par mūsu grēkiem piektdien. Savienojot visu kopā arī sanāk piektdien 13. datumā melnā diena. Un tagad vēl pievelc klāt pilnmēnesi un sanāks tīrās šausmas. Lien labāk ātrāk zem deķa un galvu ārā nebāz citādi vēl Tev iestāsies grūtniecība.
Jauku šo dienu visiem!
Latvijā jau tradicionāli tieši 13 janvāris (un ne būt ne obligāti piektdiena) ar kaut kādām ziepēs saistīts.
1905 aptracis proletariāts paplosījās
1919 tika proklamēta Latvijas Sociālistiskā Padomju Republika.
1991 barikādes.
2009 visus Vecrīgas alkohola veikalus izlaupīja.

...var būt ko piemirsu?
Atriebību gaida, runā ka Žaks de Molē nesot aizmirsts:) Pirmā dzirdēšana, ka nevajadzētu pieņemt nekādus svarīgus lēmumus. būtu vajadzība, rpecētos, piektdienā, 13., ar mellu kaķi padusē. Dudikam: ja veicas kārtīs, neveiksies mīlas lietās. Lūk arī mağiskais 13. ··· Ticība: Piektdiena 13!!! lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Kristus ir Lucifers.. Tā sanāk.. Loģiski..Vai nē? (27)
Kristus ir Lucifers.. Tā sanāk.. Loģiski.. Vecā derībā vairakkārt tiek pieminēts Lucifers.. Tas, kurš nāk ar rīta zvaigzni..Kurš apveltīts ar tādām dotībām..
nē, tā nesanāk. Sauciet kristru kā gribat , tik un tā skaidri redzams, ka tas ir sātans. kristieši ir paši nīstamākie cilvēki uz zemes jo katrs viņu vārds un darbs nes postu cilvēcei. Lucifers - gaismas nesējs - ir Vulgātas termins. Tas ir Bībeles autoritatīvais tulkojums Latīņu valodā, ko 4. vai 5. gs. veica Sv. Hieronims. Ebreju tekstos tiek lietota vārdkopa "Rīta zvaigzne" un ar to ir domāta negantību metropole, kas bija uz Austrumiem no Izraēlas - Babilona. Nebija tā, ka ebrejiem rītausma saistījas ar ko labu, ka tas ir Eiropiešu tautām, kurām Austrumos ir svētā zeme un nevis lielākais garīgais un militārais ienaidnieks. par pretinieku, sātanu un laiku beigām.

bībele, ezekiēls, 600 gadi pirms mūsu ēras:
"tā saka Dievs Tas Kungs: tu, pilnības paraugs, pilns gudrības un apveltīts ar vispilnīgāko skaistumu, tu biji Ēdenē, Dieva dārzā, visādi dārgakmeņi rotāja tavu tērpu... no zelta bija tava tērpa apmales un izgreznojumi, kas bija darināti tai dienā, kad tevi iecēla.
Tu biji svaidīts ķerubs, kas sargā, Es biju tevi iecēlis, svētajā Dieva kalnā tu staigāji degošu akmeņu vidū.
Nevainojams tu biji savos ceļos no tās dienas, kad tevi iecēla par ķēniņu, līdz kamēr atrada tevī noziegumu.
...Un, kad tu apgrēkojies, Es padzinu tevi no Dieva kalna, un izraidīju tevi, ķerubu, kas sargā, no degošo akmeņu vidus.
Tava sirds bija palikusi lepna tava skaistuma dēļ, tu savu gudrību pazaudēji aiz ārējā spožuma. Tādēļ Es nogāzu tevi pie zemes ķēniņu acu priekšā, lai tie priecājas par to, kā tev klājies.
Ar saviem daudzajiem noziegumiem un ar negodīgo tirgošanos tu esi licis negodā savus svētumus; tādēļ Es liku izšauties ugunij no tevis paša, kas tevi aprija, un daru tevi par pelniem uz zemes visu to acu priekšā, kas tevi redzējušas.
Visi, kas tautu starpā tevi pazina, ir šausmu pārņemti par tevi! Tev pienācis briesmu un izbaiļu pilns gals, tu esi pagalam uz visiem laikiem."

vai tiešām ir iespējams šīs divas diametrāli pretējas personības sajaukt?
atļaušos apšaubīt, vai kāds vispār no diskusijas dalībniekiem ir Veco Derību izlasījis ;) sanāk - tukša muldēšana... ··· Ticība: Kristus ir Lucifers.. Tā ... lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
Kas ir māņticība jūsu izpratnē ? (15)
Kāpēc daži cilvēki ar gadiem paliek arvien māņticīgāki , citi turpretim arvien racionālāki? Kāpēc vieni redz pareģojošus sapņus , bet citi - nekad? Neatkarīgi no izglītības un profesijas.
Pilna trakomāja ar tiem, kas redz to, kā nav, dzird visādas balsis un uzskata sevi par Napaleoniem. Nešķiroju, kura skaitās ticība, kura māņticība - visas ir māņi, kas sludina brīnumus, kas dzīvē nevar notikt Kopš kioskos ir tāda tipa prese kā Praktiskā astroloģija - skaidrs, ka pīpls vidējais paliek arvien stulbāks ... No tā arī seko viss cits . Māņticība- ticēšana māņiem, ar ko sirgst liela daļa cilvēces,...tā ir vēlme dzīvot ilūzijām, bailes no realitātes. Pakļaujot sevi sapņu tulkošanai, burvestībām, vēsturisku ticējumu, teiku un nostāstu iepīšanai savas dzīves pagātnes un tuvāko plānu realizēšanai- atrunas meklējumi neveiksmēm, rīcībspējas deficits.
Jo par sevi nepārliecinātāks ir cilvēks, jo māņticīgāks un nedrošāks viņš ir.
Jā, daudz visādu paregotāju, ekstrasensu... Ar šitām lietām naudu pelna, TV šovus rīko... Bet, ja kaut viens no visiem būtu pateicis, kur Malaizijas lidmašīna meklējama... Nekā ... klusums... :)) Ja piipls neiet taalaak, ja paar celju paarskreejis mells kakijs, taa ir maanjticiiba. Ja redz iipashus sapnjus, cilveekam piemiit intuiicija, un tam ar maanjticiibu nav nekaada sakara. Naktii, kad ar manu beernu notika nelaime, es arii redzeeju ziimiigu sapni, no kura pat pamodos. Par tragjeediju uzzinaaju naakamaas dienas pievakaree. ··· Ticība: Kas ir māņticība jūsu ... lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Saplīst spogulis (13)
Man šonakt nokrita spogulis un saplīsa.Nezinu,ko sagaidīt .Visu laiku kladzinu būs uz labu,būs uz labu..
Nu palasot tiina69 komentu,man tapa skaidrs,kādēļ upes(da jebkuras ūdenstilpnes) ir pēdām bīstamas....Ak šie ticējumi!!:D. Jau iepriekš atvainojos par skarbu tekstu! Protams, ka uz labu!! Būs iepēja nopirkt jaunu un daudz smukāku!!! Lauskas savāc un izmet, ja dikti bailes lielas bailes no maģijas spēka, saliec izleitnē un kādu laiku ļauj tekošam ūdenim lauskas nomazgāt. Man ik pa brītiņam saplīst kāds spogulis,bet nekas slikts nav noticis! Neķer kreņķi un atslābsti!!! Spogulis pats no sevis plist,kad taja jau ir pat daudz negativas enrgijas sakrajies.Nakti-tapec,ka tad visspecigak negativa energija uzdarbojas.Un ka jau te nmineja,bez parmainam neiztikt.Jauns spogulis,jauna energija un speks.Lai veicas! Neprecētiem spoguļa lauskas jāsaskaita un cik lausku, pēc tik gadiem kāzas. ··· Ticība: Saplīst spogulis lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Garīgums? (62)
Biezi dzir -,es esmu garīgs/ga ,esmu garigos meklējumos, braucu uz Indiju,Tibetu,Vatikana ,pie dabas veldzējos-dabas berns, klasisko muziku klausos ,lekcijas daz ne dazadas apmeklēju,tirgu ar jebkuru tantiņu aprunājos,esmu ...
bazniica ir lielaakaa firma pasaulee :( nesperu tur savu kaaju, bet tas nenoziime, ka Dievam neticu Ar Tevi viss būs kārtībā! Diagnoze: Ar vien` progresējošs veselais saprāts! ;)
Ja ir interese - es atlaižu grēkus (lētāk un labāk nekā barznīcās vai pie sektantiem)! Pa atsevišķu samaksu varu sastādīt personiskos 10-20 baušļus!
Cenas adekvātas.
Baznīca ir tikai smali izstrādāts biznesa plāns. Ticībai nevajag vidutājus. Moderna pasaule, nav svētdienās jāiet uz baznīcu, grēkus var izsūdzēt internetā:) nav dziedāts. ··· Ticība: Ja es neizjūtu vajadzību iet ... lasīt visu diskusiju (31 atbildes) –»
Kam mēs ticam? (34)
Vieni tic kādai no reliģijām, citi tikai zinātniski pamatotiem faktiem, citi medijos paustajām ziņām, citi tam, ka netic nekam, vēl citi - tikai un vienīgi savai pieredzei. Kam jūsuprāt ir vērts ticēt? Vai ticat, ka ...
Es neticu pat sev:)) vakarā roku nolieku zem vaiga,bet no rīta pamostoties.....ta nez kā gadījusies,vecītim uz sāna:))) reliģijas vajadzīgas tikai garīgi vājiem cilvēkiem kā kruķis, lai kkā kultos pa dzīvi. Pašpietiekms cilvēks tic tikai sev Un arī tad ne vienmēr Ticu visam, kas tiek pārliecinoši pierādīts un atbilst manam veselā saprāta modelim. Labs jautaajums!
.......viennoziimiigi, neesmu religjiozs.....kaadas ticiibas fanaats, bet kaut kas.....varbuut ticu miilestiibai, ne tikai.....sorry, nav laika izpluust..vai tam ari noziimes.....
Katram tiek pēc viņa ticības. Ir neapgāžami fakti un ir mistiskas lietas, kas nav ar aci saredzamas, bet ticu, ka kāds redz vai jūt kaut ko, ko es vai kāds cits neredz, bet man nav pamata neticēt.
Ir skaidrs un es ticu, ka ir kaut kādi augstāli spēki, kas mūs vada - citi to sauc par Dievu, citi - kosmosu vai visumu, kāda starpība. Kamēr ticam, tikmēr dzīvojam, strādājam utt.
··· Ticība: Kam mēs ticam? lasīt visu diskusiju (34 atbildes) –»
Pareizticīgo bīskapa ieģērbšanas dziesma - vai kāds var pateikt nosaukumu? (2)
LTV Pateicības dienas dievkalpojuma ierakstā http://ltv.lsm.lv/lv/raksts/05.03.2017-dievkalpojums.id92253/ 4:50 minūtē sākās metropolīta ieģērbšana un koris dzied ļoti skaistu, pacilājošo dziesmu. Vai kāds var dod kādu ...
https://youtu.be/gNdnVVHfseA https://www.youtube.com/watch?v=AVHITKnBnRY

?
··· Ticība: Pareizticīgo bīskapa ... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu