Ir spoki?

Vai spoki ir ?
Esiet redzējuši ?

Aukstums (2018-05-24 20:56)      es nezinu vai savus mīļos, mirušos var saukt par spokiem, bet, jā, redzēju...un viens kādu laiku mantas meta zemē no plaukta...

Tessa (2018-05-24 21:02)    4 ir, paziistu personiigi. Vinjai tagad varetu but ap 90 gadiem. Redzejusi meiteni neesmu, bet esmu jutusi un redzejusi, ko vinja dara. Piemeram, kustina lielu atslegu.
esmu dzirdejusi, ka uzvedas, kad nav apmierinata par notikumu gaitu vai tad, ja vinjai kads iipashi nepatiik. Vel vinjai ir liidzi suns, to elsošanu gan neesmu dzirdejusi, citi ir. Vakar vinja man ieraudajas ziidainja balsii un shodien pasliideja ka ena garam. Vienmer atveru vinjai durvis, ja vakaros sledzu ara gaismu un nekad pec tam neatskatos, kapjot leja par trepem.
esmu pieradusi, bet redzet, laikam, negribu.

ne_meklejumos (2018-05-24 21:02)  1   Pasakās lasīts, dzīvē nav redzēts, neticu tādiem pesteļiem.

Tessa (2018-05-24 21:10)  1 1 museja nav ljauna, kaut pari vinjai ir nodariits stipri. Nedriikst pieminet un traucet. Jaizturas ar cienju, no riitiem sasveicinamies klusinjam. Tad viss kartiiba, tikai patiik vinjai shad tad paplivinaties un viena mirklii visiem izladet vai uzladet telefonus)) nu un patrakot, kad uznak. citi gan vinju ir satikushi, gara ruda bize esot. Un veja suns, to ar toreiz nogalinaja.

aivars915 (2018-05-24 21:11)      reaali nav maniiti,virtuaali,gan

Aukstums (2018-05-24 21:21)    1 atcerējos, pāris gadus mana darbavieta atradās senā, skaistā, ēkā... un tur klīda runa, par spokiem, durvju čīkstināšanu, balsīm, utt....Bija periods, ka man bija jāpastrādā, jo likumā noteikti termiņi, kurus nedrīkst nokavēt... tātad strādāju..zinu , ka pa visu ēku esmu pilnīgi viena pati, kolēģi mani no ārpuses ieslēdza, lai garāmgājēji neienāk... strādāju savā nodabā, pēkšņi saklausu normālus , ritmiskus soļus uz trepēm... kāds kāpj .... domāju , kāds kolēģis atgriezies, iešu bļaut , lai neuzliek signalizāciju... atveru kabineta durvis.....neviena nav... nekur nav.....

gobis (2018-05-24 21:44)    6 reizēm no rīta spogulī ieraugu ...

aivars915 (2018-05-24 21:55)      Gulbenes pusee celmalaa staav tuksha maaja,kuraa neviens nevarot dziivot,jo tur notiekot shausmu lietas.Maaja it kaa uzcelta uz senlaiku apbeediijuma vietas.

riebekle (2018-05-24 22:06)      Neesmu redzējusi, tikai kādā fotogrāfijā esmu šo to interesantu iebildējusi vietā pie sagruvšas mājas, kur tiešām bija neomulīga sajūta, bet varbūt tā ir tikai ēnu spēle uz bildes. Katrā ziņā, esmu skeptiska. :)

Luusila (2018-05-24 22:13)    1 Ja man meloja, tad es arī tagad melošu,- pati to redzējusi neesmu: karoče, kādā uzņēmumā ir sargs un pa telpām un teritoriju novērošanas kameras, kas ieslēdzas uz kustību un parāda sargam notiekošo uz ekrāna. Tātad sargs naktī dzird kaut kādas skaņas pa trepēm un koridoriem. Kameras secīgi ieslēdzas, it kā tur kāds tiešām pārvietotos, bet bildē neviena nav. No rīta, kopā ar maiņas priekšnieku pārskatot ierakstus, tomēr ir samanāma it kā ēna; tā kā tāds tumšāks pleķis, kas pārvietojas, bet tam nav konkrēta apveida un viņam var redzēt cauri. Sargs pacēla cepuri un no tā darba aizgāja.

EzitisMiglaa (2018-05-24 23:12)  2 1 Aha ticu ; arī meža laumiņām un elfiem ; dažreiz vienradzim , bet dažreiz , jo šamējais bieži melo.

Rondijs (2018-05-24 23:19)  1 1 Tikai jūsu iedomās, realitātē gan neeksistē nekas tāds. Kā saka - bailēm lielas acis. Kad sāc baidīties, ne to vien saskatīsi, sadzirdēsi.

peonoija85 (2018-05-25 00:47)  1   Ja loterijas ir nodeva par sliktām zināšanām matemātikā, tad spoki ir par fiziku. Mauķelsonu pāris jau protams var te gudri pesteļot muļķības tarantīno gaumē, kurām paši netic, bet iestājoties reālam apdraudējumam tie abi-aija un gints-apčurājas.

VECA_PIEPE (2018-05-25 01:51)    2 Nu jau gadus atpakaļ:
tolaik es dzīvoju pils dārznieka mājā, kurā kopā ar mani dzīvoja arī spoks, kurš mājā esot dzīvojis 17.gadsitmā kā dzīvs cilvēks, bet pakāries virtuvē pie vērbaļķa un tā arī kā spoks mājā dzīvojot arī šodien.( vietējo ļaužu valodas un kaimiņu nostāsti)
Visādus brīnumus viņš taisīja- naktīs ko apgāza, vannas istabā ūdeni tecināja, durvis un grīdas dēļus čīkstināja, skapjus virināja, gar manu gultu rīta čībās švīkstināja, zeķes zaga...utt., vobščem_-jokpēteris :D
Man viņš patika, bet manam kaķim ne- kaķis ta laikam viņu redzēja, jo ik reizi kā mājā sākās spoka aktivitātes, tā kaķis šņāca un spalvu sev uz muguras sacēla gaisā, ta i ņaudēja draudīgi savā priekšā ko skatīdams.

av2 (2018-05-25 05:07)      ir. Redzeejis reaali neesmu, bet sajutis gan.

Tessa (2018-05-25 06:50)      Rondij, tur nav no ka baidiities. Ir jasaprot, ka paranormalas paradiibas ir un konkreti pie mums tas ir oficiali fiksetas ar visu kruto US aparaturu.
ta ka brauc ciemos, paradiishu. ja tev nav bail, protams :)

InJanis (2018-05-25 11:54)    1 Tautiesi !!!!

Da pilna pasaule ir ar tiem spokiem.
Japrot tikai vinus saredzet, just. Tiesa varbut ne visiem tas ir dots, varbut ari parak taalu mes esam no mates dabas.

Butiba sakuma es ta ka no viniem baidijos biski, likas ka tas ir tik neparasti, bet............
ta ka neko sliktu vini nekad nedara, tad lai ir ka ira........

Pie tam... jebkuras majas ( domatas ne modernas betona ) garins, devet var dazadi pats tiks ar nelugtiem viesiem gala. Protams ja vien vins pats nav slikts.

P.S. Ja kas majas japasakatas, pa rokai ir nolikta izcila spoku mednieka, Konstantina Raudives gramata "Kad nedzirdamais klust dzirdams ´( vai lidzigi )
Par to ir ari filma laba ( diemzel sen sen , kinogalerija Vecriga, nenoskatijos, kauc neiznaca laika ) "Baltais klusums ´, ta ka ....................Tautiesi..............
Savu spoku nedzirdesi .................

InJanis (2018-05-25 11:58)      Tautiesi !!!!

Allaz viedi vardi Piepei vecajai, viedi ..................

Ar tiem pasnavniekiem gan ir trakums, tie nekur neatrod sev mieru zemes virsu.............

Vai vinji ir spoki, vispareja nozime, gruti teikt............. bet vietas kur notikusas pasnavibas, vai lieli slaktini ir loti, loti ..............maigi sakot sliktas.

Vel tas vecas kapsetas, par kuram buveti celi..............

rikititikitai (2018-05-25 12:34)    1 Kādreiz īrēju dzīvokli pirmskara mājā un tur bija mājas gariņš. Principā neko sliktu viņš nedarīja, netrokšņoja, bet dažreiz zaga/ slēpa rotaslietas, kādus virtuves sīkumus (tējkarotes utml). Sākumā domāju, ka jūku prātā, jo dzīvoju tolaik viena, arī ciemiņus uz mājām neaicināju, tādēļ nevarēju saprast, kā tās lietas tā mistiski pārvietojas. Piemēram, vienu dienu nevaru atrast savu zelta gredzenu (man vienmēr ir uz spoguļgaldiņa tāds kristāla šķīvītis, kur konsekventi turu visas ikdienā nēsājamās rotaslietas un ir ieradums novelkot tās atstāt tieši tur un nekur citur), samierinos, ka pazudis, vai aizmirsts kaut kur rokas mazgājot, bet tad pēkšņi atrodu- ledusskapī, saldētavā!! :))
Tad viens draugs, kas aizraujas ar ezotēriku, manas bēdas dzirdot, izteicās, ka mājas gariņi tā mēdzot darīt un iemācīja, ko darīt.
Tad nu es, ja atkal kaut ko nevarēju atrast, skrēju uzveikalu pēc saldumiem, atstāju virtuvē uz galda gariņam ar lūgumu atlikt vietā ko paņēmis, kas parasti arī tika izdarīts. Beigās biju pie viņa tā pieradusi, pat vārdu iedevusi un izvācoties no tā dzīvokļa bija briesmīgi žēl viņu atstāt un aicināju kāpt kādā kastē un braukt līdzi. Neatbrauca :( Zinu, ka no malas lasot izklausās pēc slima suņa murgiem, bet tā tiešām bija, esmu pavisam adekvāts cilvēks :) P.S. un kaķi viņus tiešām redz.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu