Sapnī tiek nosaukts tel. numurs? Ko darīt?

Stāsts tāds. Sapnī esmu lieciniece auto avārijai, viens vīrietis tieks smagi ievainots, taču iemests mašīnas kravas kastē un aizvests nezināmā virzienā. Gribu atrast šo vīrieti, taču numuru neatceros un nezinu pat kā to vīrieti sauc. Pēc kāda laika parādās pats vīrietis spoka izskatā un saka piezvani uz šo telefona numuru un nosauc. Es vilcinos, visādas darīšanas. Pēc tam vēl reizes 3 parādās un saka - zvani ātri, es nevaru gaidīt! Nu labi, mēģinu zvanīt. Parādās izvēlne: tava iekšējā pasaule vai ārējā pasaule. Spiežu - ārējo. Trubu paceļ labsirdīgs večuks, kurš ir, protams, lietas kursā, pazīst šo vīrieti, bet neko konkrēti nesaka, tikai, ka vajadzētu aiziet uz konkrētu ielas stūri. Īsti neatceros uz kuru, bet sapratu, ka jebkurā gadījumā varu zvanīt atkal.

Tā pamostos. Intriga liela, joka pēc nolemju pazvanīt uz to tel. numuru. Domāju, pacels trubu kāda firma vai sieviete un būs miers, turklāt numuram bija 12 cipari. Taču - trubu paceļ - labsirdīgs večuks un runā skaidrā lat. valodā! Mēģinu paskaidrot, ka man kāds vīrietis iedeva viņa numuru un tā, bet viņš laikam padomāju, ka esmu jukusi un ātri atvadījās. Ko man tagad darīt?

erina_erina      opaa.. es noteikti buutu saintrigjeeta un meegjinaatu tomeer iziet uz kaut kaadu sarunu ar to vechuku. meegjini zvaniit veel, varbuut pastaasti sho te.

Ingaxx      Te vajadzētu dziļāk parakties, onkulītim vēl reizi pazvanīt, pajautāt, vai nav kāds paziņa pazudis, kaut kā turpināt sarunu... Var no citas sim kartes.

SievieteMelnaa      Nabaga vechuks :(

riks      nākamajā sapnī zvani!

skrejosaa      Kaut kas no paralēlās pasaules. Piezvanījusi esi, un liecies mierā. 2010-05-12

martinika      Tas ir pilnīgi normāli, ja kaut ko tādu redzi, tas nozmīmē, ka tavas smadzenes ir vairāk attīstītas nekā citiem cilvēkiem, jo Tu spēj redzēt, ko vairāk! Bet es tavā vietā vēl reizi piezvanītu, jo veci cilvēki ir runātīgi, izstāstīs kas un kā!!!! 2010-07-06

Moonlight_shadow      Ko dariit? Pieraksti ko sapnjo:) Tev...interesanti sapnji, ja kas..:)
Normālas spriedzes filmas sizhets:) Es lasītu:) Tik uzraksti:)
2011-10-03

solt      Mēģini zvanīt atkal,varbūt tas vīrietis spoka izskatā ir saistīts ar to večuku.Pacenties pedabūt večuku parunāties,un pa starpu izstāsti sapni,tam vītietim varbūt ir vajadzīga palīdzība.Ja viņš parādījās sapnī tieši tev,tad viņš zin,ka vari palīdzēt. 2012-04-29

Eny_Deny      mūsos katrā mājo spējas
vienīgi laikam ejot esam tās zaudējuši, jo tagad visu aizstāj citas vērtības kā kādreiz...
man ir bijis tā, ka sapņi piepildās un nevajag ne ko salietoties :)
2014-11-10

lapukoks      Atvainojos par ziņkārību. Ar ko beidzās šis stāsts? Vnk man ir bijusi līdzīga situācija. 2020-01-13 21:58

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu