Kādi dēmoni/gari sēž stūros?

Ievēroju ka kaķi dažkārt lūr uz istabas stūriem, kas ir manā tuvumā, un ņaud. Paskatījos netā kāpēc - izrādās ka tā viņi darot uz gariem. Nekādi zirnekļi un insekti tur nebija, pārbaudīju.

Vairākas reizes kustību sensors, ko atstāju uz galda pie stūra, ir iedarbojies naktī, pēc tā uzreiz momentā iespīdināju lāzera staru stūrī un tik tiešām manīju melnu ēnu. Pārbaudīju arī ar IR termometru un tik tiešām bija aukstāks nekā pārējos mērījumos. Nākamais ko mēģināsu ir elektromagnētiskā lauka mērījumi, bet jāsagaida līdz atnāk aparāts.

Kādam/ai ir pieredze ar ko šādu? Tie bija kādi gari, spoki vai dēmoni?

hashashiin  4 7 Ja uz nakti pamatīgi saēdās, piemēram gaļu, tad naktī uz krūtīm Lietuvēns sēž. :)

meizu  3 4 Līme bija netikai kvalitatīva bet arī augsti toksiska, ar ko līmēja tapetes :D
joks :D

chatte    1 Ir jau kaut kādi eksperti uz šito štelli.

sandra111  1 5 kāpēc akcentēties uz ko ļaunu, tumšu?
varbūt sargeņģelis, vai gaismas gari,,,kautkas labs un mīļš,,,?

sandra111      es jau par jums runāju,,,

Torpedo    6 Lai sēž, ja labi sēž. Viņi tak tev ēst neprasa. Un kāpēc tu esi iedomājies, ka tie ir tieši dēmoni, nevis, teiksim, tavi mirušie radinieki, kas Veļu laikā apnākuši tevi apraudzīt?

Tessa  3 10 Kādi dēmoni/gari sēž stūros? foto interneta var dabut gatavu visu ko-izlikt taro kartis, uzzinat, kas slepjas sturos, uzstadiit diagnozes un pasutiit sev sargenjgjeli.
jaja. padalaties ar sho zinju un sanjemsiet davana labu un kvalitatiivu galvas saturu.

vecmebele  3 5 Tie ir tavi tarakaani, kas tur seezh!

Hustler_  1 4 Skaties raidījumus par spoku medniekiem,tad uzzināsi. Nezinu,vai Latvijā ar viņi darbojas.

Nevi    6 es tev atklāšu noslēpumu.. viņi ir ne tikai stūros, bet gan pilnīgi visur, daļa pat vazājas līdzi :)

Cafe_Noir  2 2 manējie nesēž stūros, viņi nav nekādi nosodītie. viņi sēž goda vietā pie galda. reizēm kādu lētu vināru kopā sadzeram. citreiz tāpat papļurkstam - labi draugi tomēr jālolo

Marija_Anna  4 1 Kaimiņi aiz sienas čubinās , vai izolācija švaka , vējš mājas pakšos svilpo . Ir ko kaķim darīt , ņurdēt un ieklausīties. Bet tev gan nav ko darīt... gājis pastaigāties , gulējis pats un dēmoniem/eņģeļiem ļāvis būt mierā :))

bruunais  3 5 Varbūt Viņi vēl nav deklarējušies, tāpēc spiežas pa stūriem?

Marija_Anna  2   autoriņ , man oficiālā atpūta :)
hobijs izdancots , hobijs izbalsināts , hobijs nostrādāts un nobraukts .
Imeju pravo ;)

JurisK    5 Tas viss ir ļoti interesanti - jo tur tiešām kaut kas ir! Kas - par to vēl zinātnieki strīdās. Ir interesanta gramatina arī latviski - Hologrāfiskais visums. Turpini pētīt - pasaulē vēl ļoti daudz kas nav atklāts!

fargo    6 garu pasaule ir tik pat reāla, kāda tā ir mūsu - materiālā. tā pastav. vai to redz konkretais mincis? es nezinu.
kāpēc ikdienas cilveks neredz tās lietas? tāpēc, ka ir materiāls. elektrību redzēt nevar, pievilkšanās spēku redzēt nav iespējams. tomēr, tos abus ir iespējams sajust. tāpēc, ka tie ir materiālās pasaules daļa.
bet pat ja to ir grūti vai neiespējami tieši redzēt ar acīm, bet tikai pastarpinati, cik grūtāk būtu redzēt to, kas nav no šīs pasaules daļas?
miesu(materiālo esības daļu, mūs) var salīdzināt ar to nopratinamo, kuru ieved telpā, kas ir spoguļiem klāta un no iekšpuses nopratināmais redzēt neko nevar. bet cik skaidri viņš ir redzams no spoguļa virsmas otras puses.
tāpat te.
tāpat te. dēļ tā, kas mēs esam, savas materiālās dabas dēl, mēs nevaram redzēt "otru pusi". bet tā nav ar visiem.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu