Vai Jums ir nācies redzēt Spokus...?

Jautājums tiem, kas tos redz vai reāli zin ko par šo tēmu... Pārējie sorry Nekomentējiet lūdzu...
Lieta tāda. Kādā ēkā ir telpa, un ik pa laikam kāds kas tajā nakšņo dzird soljus koridorā... tad kāds itkā ienāk telpā, dažreiz ko runā, čabinās, ko klabina.. ir dažādas darbībs un tad aiziet...
Kamēr tas notiek, Jūs esat kā paralizēts, ne pakustēt, ne pakliegt, knapi var paelpot... šo piedzīvojuši jau vairāki savā starpā neatkarīgi un nepazīstami civēki... Bet stāsts viens un tas pats... Kas tā par lietu...? Varbūt kāds ko zin...?

akoko (2012-07-16 14:52)  1   tici vai nē, esmu gan redzējusi mošķus.
un tie cilvēki, kas tos ir redzējuši, varbūt ir iesnaudušies uz neilgu laiciņu?

Lucy (2012-07-16 14:53)      Jā ir,mani pat gar ciskām ir spoks nogrābstijis:)))
Un zinu arī,ka šādi ko apraksti dara speciāli kaimiņi,lai izēstu no tās mājas,sanaca otrādi,aizgāja tie kuri baidija:)))

cilda (2012-07-16 14:57)      Bērnībā mošķus redzēju,bet tad mani auzveda uz baznīcu-tad arī tur redzēju dīvainības, bet tas viss beidzās,kad mani nokristīja. Hmmm...nez,tas uz labu vai sliktu?

fernfahrer (2012-07-16 14:58)    1 lab, bet domāju, ka kāds varbūt ir zaudējis tuvinieku un dzirdējis tā staigāšanu, pieklauvēšanu, pat nereti durvis atverās un var pat sajust vēsmu, it kā kāds garām paietu.. Šķiet, varbūt muļķīgi tam ticēt, bet neticēt arī nav pamata, ja reiz sajūtu līmenī kaut kas tāds piedzīvots. tādiem spokiem kā multenēs (Karlsonīgiem ar palagu), protams arī es neticu. Tāpat ticu mājas garam, ka tāds ir... Katrs priekšmets satur kaut kādu enerģētisko lauku.

PostScript (2012-07-16 14:58)      ...nejauc vaardus redzeet ar dzirdeet. Ir naacies gan dzirdeet gan just. Redzeet ne. Un nevajag baidiities. No dziiviem jaabaidaas vairaak.

PostScript (2012-07-16 15:10)      ...tad centies noskaidrot eekas veesturi, un cilveeku liktenus, kas ar to saistiiti. Izskaidrojums atradiisies.

elsa (2012-07-16 15:19)      Man nav nācies. Tikai bērnībā citplanētietis mani gribēja nolaupīt.:D
Bet zinu māju aiz Gulbenes, kur tas viss ir reāli, jo māja uzbūvēta uz kara laikā nošauto vācu karavīru apbedījuma vietas.

Kymins (2012-07-16 15:34)      Jaapaarveido par viesniicu un buus lielisks bizness ...

mieru_tikai_mieru (2012-07-16 15:35)      ir tāda pieredze.

infa (2012-07-16 15:56)      Ir nācies redzēt gan bērnībā gan ne visai sen.Kad biju maza dzīvojot Jelgavā dzīvoklī starp logiem pie sienas bieži stāvēja sieviete garā sarkanā kleitā,dzeltenu bizi pār krūtīm.Biju panikā,galvu zem segas un drebēju.Mamma toreiz teica,ka sapnis tāds,vēlāk atklāja ,ka redzēja arī citi un noskaidrojuši, ka agrāk tajā dzīvoklī sieviete nogulējusi savu bērniņu un tad pakārusies,tā arī klīda pa māju,nevienu neaiztika.Runā ,ka spokam jāpajautā ko viņš vēlas un to jāizpilda ,lai spociņš aizietu prom. Tikai kuram tā drosme?

black_swan (2012-07-16 15:56)      Esmu. Liec radiibu mieraa un taa liks tevi mieraa. Ja shvaki nervi, tad jaaiet prom tev. Ja vari sadziivot, tad sadziivo. Savaa laikaa tiiri labi sadziivoju, galvenais nepaniko, nestreso, nekas nevar notikt. It trokshnji, un tad? Var buut eenas, un tad? Pieej ar humoru nav daudz taadu vietu, kur gari ir tik aktiivi. ;) Ir, kas riiko garu izdziishanas, bet nezinu, nav pashai taadas pieredzes.

spriganaa (2012-07-16 16:29)      Redzēts nav, ir dzirdēts - durvju atvēršanos ( durvis aizslēgtas), soļus, šņākuļošanu. Ēkā kara laikā bija kara hospitālis, bet ēkas saimnieks kādu dienu miris pagulēja savā dzīvoklī. Nospriedām, ka saimnieks nāk pārbaudīt, kas viņa mājā notiek, īpaši aktīvi tas ņēmās pirms lielām pārmaiņām. Ir gadījies pat vienai nakti pārlaist bijušajā saimnieka dzīvokli. Baiļu sajūta nebija un šis jau ar - ciemos nenāca, laikam uztvēra mani labvēlīgi, jo manas darbības rezultātā ēkā atkal pamazām atgriežas dzīvība.

akoo (2012-07-16 16:37)      nezin, nezin.
Vienreiz purvā, tā spalvas uz skausta sacēlās:D visas zvīņas otrādi apgriez;as
tas bija pagājušajā gadsimtāa...
Tā es tur staigāju vēl šodien, pirms tam un pēc tam, nekas tāds vairāk nav bijis

sorrell (2012-07-16 16:51)      spokiem neticu, bet lauku mājā, pa nakti bieži bija dzirdami soļi un švīkstoņa, bet kad vīratēvs nomira, bet nebija vēl apglabāts, mēs visi dzirdējām ka staigāja pa māju, tad mācītājs bēru dienā izsvētīja visus kaktus un viss beidzās, arī tās dvēseles, kuras bija aizķērušās ir pie miera:)

fargo (2012-07-16 17:57)      ir, ir pieredze. reāla.
graboņa, soļi, durvis lēēēnām veras otrā mājas galā virtuvē. skatīties iet negribas. stāstu sev, ka par iemeslu ir vēsā grīda, a mīkstās čības suņa formā ar bumbulīšiem ir tālu... da nu! bet tad es skaidri dzirdēju šiverēšanos pieliekamajā un tas vairs nebija paciešams.
piezagos līdz virtuves durvīm, aši tās atvēru un iezibināju lukturi, gaismas starā noķerot mošķa mošķainās un pārsteigtās acis. mute tam joprojām turpināja kustēties.
mēs cieši viens otru vērojām. mute mošķim lēnām pārstāja kustēties, lai arī acīmredzami vēl bija pilna. lēnām un bez dusmam es teicu mošķim - "atlikušās kotletes atliec atpakaļ. tagad."
gulēt ejot, pie sevis nodomāju, ka raivim tomēr nevar uzticēties zacenes lietās, kad tas paliek naktī pēc kodiena, jo bija stingri pateikts - gaļu neaiztikt!

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu