Spoki

Spoki - jautājumi un diskusijas

Ir spoki? (24)
Vai spoki ir ? Esiet redzējuši ?
reizēm no rīta spogulī ieraugu ... ir, paziistu personiigi. Vinjai tagad varetu but ap 90 gadiem. Redzejusi meiteni neesmu, bet esmu jutusi un redzejusi, ko vinja dara. Piemeram, kustina lielu atslegu.
esmu dzirdejusi, ka uzvedas, kad nav apmierinata par notikumu gaitu vai tad, ja vinjai kads iipashi nepatiik. Vel vinjai ir liidzi suns, to elsošanu gan neesmu dzirdejusi, citi ir. Vakar vinja man ieraudajas ziidainja balsii un shodien pasliideja ka ena garam. Vienmer atveru vinjai durvis, ja vakaros sledzu ara gaismu un nekad pec tam neatskatos, kapjot leja par trepem.
esmu pieradusi, bet redzet, laikam, negribu.
Nu jau gadus atpakaļ:
tolaik es dzīvoju pils dārznieka mājā, kurā kopā ar mani dzīvoja arī spoks, kurš mājā esot dzīvojis 17.gadsitmā kā dzīvs cilvēks, bet pakāries virtuvē pie vērbaļķa un tā arī kā spoks mājā dzīvojot arī šodien.( vietējo ļaužu valodas un kaimiņu nostāsti)
Visādus brīnumus viņš taisīja- naktīs ko apgāza, vannas istabā ūdeni tecināja, durvis un grīdas dēļus čīkstināja, skapjus virināja, gar manu gultu rīta čībās švīkstināja, zeķes zaga...utt., vobščem_-jokpēteris :D
Man viņš patika, bet manam kaķim ne- kaķis ta laikam viņu redzēja, jo ik reizi kā mājā sākās spoka aktivitātes, tā kaķis šņāca un spalvu sev uz muguras sacēla gaisā, ta i ņaudēja draudīgi savā priekšā ko skatīdams.
atcerējos, pāris gadus mana darbavieta atradās senā, skaistā, ēkā... un tur klīda runa, par spokiem, durvju čīkstināšanu, balsīm, utt....Bija periods, ka man bija jāpastrādā, jo likumā noteikti termiņi, kurus nedrīkst nokavēt... tātad strādāju..zinu , ka pa visu ēku esmu pilnīgi viena pati, kolēģi mani no ārpuses ieslēdza, lai garāmgājēji neienāk... strādāju savā nodabā, pēkšņi saklausu normālus , ritmiskus soļus uz trepēm... kāds kāpj .... domāju , kāds kolēģis atgriezies, iešu bļaut , lai neuzliek signalizāciju... atveru kabineta durvis.....neviena nav... nekur nav..... Ja man meloja, tad es arī tagad melošu,- pati to redzējusi neesmu: karoče, kādā uzņēmumā ir sargs un pa telpām un teritoriju novērošanas kameras, kas ieslēdzas uz kustību un parāda sargam notiekošo uz ekrāna. Tātad sargs naktī dzird kaut kādas skaņas pa trepēm un koridoriem. Kameras secīgi ieslēdzas, it kā tur kāds tiešām pārvietotos, bet bildē neviena nav. No rīta, kopā ar maiņas priekšnieku pārskatot ierakstus, tomēr ir samanāma it kā ēna; tā kā tāds tumšāks pleķis, kas pārvietojas, bet tam nav konkrēta apveida un viņam var redzēt cauri. Sargs pacēla cepuri un no tā darba aizgāja. ··· Spoki: Ir spoki? lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu