Vasarsvetku draudze

Kads zin kaut ko vairak par sim vasarsvetku draudzem,un kads varbut var ieteikt ka rikoties? Draudzene jau kadu laiku kaa parnemta tikai ar dievu un so kustibu, pa lielam nekas vairak neinterese,viss laiks pakartots tikai draudzei? Attiecibas ari ultimats ja neklusu tads pats tad nekas nesanaks...

Tessa  3 13 kas tur ko zinat? sakas viss no Jaunas paaudzes, turpinajas ar shadiem te atzarojumiem. princips ka musu politika augsham villas un jahtas, apakshas ir laimiigas ar Dievu. iekšiene nekas slikts nenotiek, nedaudz cirka, viss labestiigi, draudziigi un ar humoru, naudinja klusinjam plust, bet ar varu neviens 1/10 neliek maksat, maksa pashi labpratiigi :) te ir ta, ka tie, kuri pie šprices, prasmiigi manipule ar draudzes peleko masu un butiiba nekada sakara ar Dievu tur nav, bizness.
tava dariishana. es nepiitos ar apmatu piplu, vienalga ar ko vinjsh apmats -ar draudzi, Bendžaminu Spoku vai Inesi Ziņģiiti.

vilks28    10 ja tevi tas nesaista pamet, ja saista, tad pievienojies. Bet apdomā labi, tas ir purvs.

coldlands    10 Cilvēk! (dobjā batjuskas balsī) Tu drīksti sēdēt mājas un skatīties seriālus ka arī ren.tv, bet naudiņu pārskaitīt uz manu kontu. Āmen!

KOMPETE    3 Jā, tad nekas nesanāks.
Visā visumā neslikti cilvēki, bet ar spēcīgāku novirzi, nekā klasisko konfesiju parstāvji.

neko    1 Nus, klasisks dažādu vērtību gadījums, kad attiecības kļūst neiespējamas.

av2    5 Tu jautaa, kaa paglaabt draudzeni no sektas? Sasiet, aizvest uz citu valsti , tur kur nav tuvumaa taadu sektu. Gan jau ar laiku naaks pie praata atkal.
Tikai viedoklis, ideja.
Man labi zinaams pazinna, asv, aizgaaja..."ar galiem", vissu ggimeni ievilka, un pamazaam izpostiija. Kaadaa sektaa, nezinu, bet...Skumjss staasts vienkaarssi :(

fargo  6 7 jā zina. jā, var ieteikt kā rīkoties.
1. nē, tā nav jaunā paaudze un nav tās turpinājums, tā ir viena no lielākajām kristiešu konfesijām pasaulē.
2. jā, kad cilvēki kļūst par kristiešiem, daudzas intereses, kuras bija agrāk zūd un par dzīves centru kļūst ticība, ja nekļūst, tad ticība ir bez jēgas.
3. ultimāts ir pamatots. ticīgam ar neticīgo ģimeni veidot nedrīkst. attiecīgi, jums nav perspektīvu. tas nozīmē, liec bijušo draudzeni mierā. draudzē viņa atradīs sev vīru.

Alionushka  3 5 Kādas muļķības, Vasarssvētku draudze nav nekāda sekta un ar visādām jaunaudzēm tai nav nekāda sakara. Nosmāla kristiešu konfesija. Pazīstu vairākus cilvēkus, gan vecus, gan jaunus, kuri aktīvi darbojas tajā draudzē, un jāsaka, ka tie ir ļoti jauki, labsirdīgi un godīgi cilvēki. Atšķiras ar to, ka nedzer un nepīpē, un sievas/vīrus nekrāpj (vismaz nekas tāds nav dzirdēts). Tev būtu ieteicams meklēt citu draudzeni, ja nevari ar to samierināties.

Vassermans  1 10 A konfesijas vispār ir normālas? Vākties kopā lai aprunātos ar savu iedomu draugu? Tas tjip normāli ja? :d

medusbite3  1 3 Piekrītu fargo, ticīgo draudzēs ir cilvēki ar vienādiem uzskatiem un augstiem morāles principiem , tur meitene atradīs sev piemērotu partneri

mikeliene  3 6 Tās draudzes jau var saukt visādi,kā vasarsvētku,tā ari ziemasvētku..Bet purvā ievelk lēnām nemanot,sākumā nekā slikta..1.piem.- bij forš kaimiņš vidējos gados iestiga,kad neizdevās ievilkt visu ģimeni-pakārās! 2.p.-sievu ievilka,sākumā nekā tāda,bet tad vienu reizi virs atnāk mājās,dzīvoklis tukšs no visa,paņēmusi bērnu padusē un prom!! Ja mīli savu draudzeni,velc ārā no tā purva,ja nē,meklē citu..

Torpedo    2 Ja kāds ir nolēmis izlēkt pa 9. stāva logu, tad neviens neko tur vairs neizdarīs. Katram savs

elsa    4 Ir radiniece, kas jaunībā pļēguroja, maukojās un vēl šo to ostīja un pīpēja. Līdz sapazinās ar puisi no šīs draudzes. Dzīvo Īrijā, audzina kopā 4 kinderus, dzied pa brīvdienām savam dievam slavas dziesmas. Pilnīgi atturībnieki. Nez kur viņa būtu, ja tā draudze viņu nebūtu sašņorējusi, kas to lai zin..
Cilvēks, kas savu ceļu izvēlējies lai iet.

valmierietis333  4 6 Nedaudz pasmīkņāju , kā tiek slavēti svētie ļautiņi ar augsto morāli !
Tak tur no tiem slimajiem reti kurš tur svētais ir !

Šie ar augsto morāli ir visbīstamākie - mājās paceļ roku pret bērniem , vai pret savu tuvāko - tad aiziet pie bikts izsūdz grēkus , un turpina visu pa vecam !
Pašpasludināts skolotājs , tas ir , mācītājs(tāds pats grēcinieks un līdzdalībnieks) atlaiž varmākam/ai grēkus , un tad šie skrien ļaudīs smaidīdami , ka redz tur pat vai svētie !

Bet kā jūtas tie ,kam pāri nodarīts ... ? Vai bērnam mazāk sāpēs ,kad viens tukšpauris agresors pēc viņa sišanas būs attīrījis pie bikts savu sirdsapziņu !? (un tādu daudzsejainu briesmoņu ir ļoti daudz!)

- Baznīcas mērķauditorija ir aitas un jo glupākas ,jo labāk ! Aita ir un paliek aita , vienīgi dabas var atšķirties , cita aita var būt arī ar vilka vai viltīgas lapsas dabu !

-Man nav svarīgi ar ko tās baznīcas viena no otras atšķiras - man viņas visas ir sektas !
Tādēļ ,ja redzu kādai anketas bildē krustu ap kaklu , tad man automātiski zūd par viņu interese un vairs neinteresē kas viņa par cilvēku !

-Varbūt atgādināt , kā šo viltus sērgu - ticību izvazāja pa pasauli ar spēka un zobena palīdzību , cik daudz asiņu izlēja , cik daudz nevainīgu cilvēku vēlāk spīdzināja un sadedzināja uz sārta !?
-Man tas vairāk atgādina sātana roku un ļaužu upurēšanu viņam !

Cītīgi pavērojiet pašreizējo pāvestu , viņš sevi nodod ar katru mutes atvēršanu !

Pie ticības cilvēkam pašam jānonāk , nevis kādam viņš ar spēku tur jāaizved ! (Tas pats bērnu zombēšana - agrā vecumā vedot tos uz baznīcu , kamēr viņiem vēl nav izveidojusies sava pasaules uztvere...)
Cik daudz ļaunuma un cik daudz asiņu ir uz baznīcas sirdsapziņas , cik daudz nevainīgu dvēseļu upurēts!

- Padoms autoram , ja redzi ,ka viņa ir zudusi , ņem kājas pār pleciem un bēdz cik spēka , ticīgie izņemot savu svētumu neko citu nespēj saskatīt , viņi neprot citos ieklausīties - viņi ir neobjektīvi

valmierietis333  2 3 ...

- Padoms autoram , ja redzi ,ka viņa ir zudusi , ņem kājas pār pleciem un bēdz cik spēka , ticīgie izņemot savu svētumu neko citu nespēj ieraudzīt , viņi neprot citos ieklausīties - viņi ir neobjektīvi, viņi par katru cenu centīsies tevi pievienot savam aitu baram , ja atteiksies - tiksi pieskaitīts grēciniekiem !

luuna  1 1 patiešām Vasarsvētku draudze Latvijā nav sekta, ja nemaldos atšķēlusies tā ir no baptistiem un nekā īsti bīstama tur nav, pēkšņa fanātiska pārņemtība ar baznīcu bieži ir skaidrojama ar to, ka cilvēkam visu laiku ir kaut kas trūcis un beidzot tas ir atrasts baznīcā un jā pat nešaubos, ka šāds pārņemts cilvēciņš ar partneri spiež apmeklēt jauniegūto draudzi. Neuzskatu, ka uztraukumam ir liels pamats, tā lielā jūsmošana pati pāries un dzīve atgriezīsies normālās sliedēs - Bībelē noteikts "ko Dievs kopā licis, to cilvēkiem nebūs šķirt." Ja jums abiem ir viens ceļš ejams šīs nesaskaņas ir vērtējamas tikai kā pārbaudījums. Vai ir pamats uzreiz mesties un stāties draudzē ar mērķi noturēt attiecības ir labs jautājums, viena lieta ir ticība - otra baznīcas izvēle.......vai , ja partnere rīt paziņos , ka stieņa jeb vēderdejas būtiski uzlabo veselību arī tās iesiet dejot? Šādos gadījumos parasti iesaka, lai neiesaistītais partneris atzīst ticības nozīmi un piedāvā apmeklēt tradicionālo luterāņu vai katoļu baznīcu, jo pastāv iespēja arī, ka kādā no oficiāli valstī atzītām baznīcām iekšienē sāk veidoties sektantiskas izpausmes, jo neviena no tradicionālajām baznīcām nekad neiesaka pamest ģimeni, iemīļotos, vai uzstādīt ultimātus - vārdi pie Dieva ir aicināts ikviens , domāti, ka Dievs aicina, cilvēks var tikai sludināt, nevis pievērst ar varu, draudiem
......Lai Dievs Jums palīdz šajā grūtajā laikā

janisb  1 2 Sekta, kas veiksmīgi zombē savos tīklos ievilinātos, efektīvi izmanto NLP, un citas psiholoģiskās metodes lai tīklos iektitušie no tīkliem vairs neizkļūtu. Draudzenei līdzēt vairs nevar (ja vien nav iespējas pilnībā izolēt no sektas uz 6..12 mēnešiem), nāksies atdot Dievam un meklēt citu...

pomerance    3 viņi ir skaļi, patīk ārišķīgas izdarības- runāt mēlēs, piemēram, un patīk ar to lielīties

kvarts  3   Paņem krustu un iedod pa galvu....varbūt aties, ja nē tad parādi viņai virzienu...

estepat  2 4 Ja redzat cilvēku ar krustu kaklā- pajautājiet, ko viņš/viņa nēsātu, ja J.K. Būtu pakārts, giljotinēts, jebšu- ar cirvi pa kaklu pret bluķi, nodurts ar durkli, vai nosists ar rungu.., un ja patīk simboliski ēst J.K. miesu un dzert viņa asinis, tad piedāvāt izrādīt līdzīgu cieņu arī viņa iknedēļas sludinātājam..;)

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu