Vasarsvētku draudze

Vasarsvētku draudze - jautājumi un diskusijas

Vasarsvētku draudze (24)
Vai kāds var izskaidrot kas īsti ir vasaras svētku draudze?un vai ir iespēja cilvēku kas ir tur jau viss iekšā dabūt laukā lai domātu citādi.
Ja juus paveerosiet lielos religiskos speeleetaajus - luteraanjus, katoljus, pareizticiigos, ja paveerosiet vinjus bazniicaa, tad tur situaacija ir taada, ka Maaciitaajs staav uz lakts un visus maaca kaa dziivot....ir gans un avis..un ir distance uz to, kas taav uz lakts un tiem, kas seezh zaalee...un daljai cilveeku shaada metodika ljoti apmierina.

Savukart mazajaas sektaas un draudzees, Jehovieshos, Jaunaas paaudzees starp Ganu un starp aviim ir ljoti ciess personiigs kontakts, vinji runaajaas savaa starpaa, vinji iet ciemos, vini svin sveetkus kopaa, paliidz materiaali, ruupeejas utt....liidz a to shajaas sektaas visbiezhaak iesliigst cilveeki, kas savaa buutiiaa juutas vientulji un nevienam nevajadziigi...jo te vinjus sagaida ar atplestaam rokaa, uzklausa, biezhi vien peedina, padzirdina, paglaasta, beerniem paliidz sagatavies skolai,riiko visaadus pasaakumus, izbraucienus...utt... Cilveeks beidzot juutas kaut kam piederiigs un gaidiits. Kameer pasaule aarpus draudzes ir nemiiliiga, auksta, cietsirdiiga utt.
´Vasarsvētku draudze´-arī viena no harizmātiskajām draudzēm Latvijā. Un līdzīgu draudžu Latvijā netrūkst.. Ar mācītāju/sludinātāju priekšgalā, kurš ´sev pakļauj´ draudzes locekļus..
Un ´dabūt laukā´ kādu no tādām vietām, īsti iespējams nebūs. Pārliecināt un nosodīt arī nevajadzētu.
Vienkārši ir jāgaida, kad konkrētā persona pati sapratīs vai Tā Vieta der viņa smadzenēm un būtībai. Ja cilvēks tur jutīsies komfortabli, tad iespējams, ka To Vietu tik drīz arī nepametīs.
Jo daudzus cilvēkus šāda vide ļoti maina-kāds mainās uz labo pusi(atrod dzīvei jēgu), cits atkal ieslīgst lielā apjukumā un maina savu dzīves uztveri ne tai pareizajā virzienā un gaida ´debessmannu...´.
Novēlu katram klausīt savai sirdsbalsij..!
:Dēls vaicā tēvam- vai tiešām visi, kuri iet uz baznīcu, ir muļķi!? Nē- tēvs atbild- tur ir daži gudri- tie, kuri savāc no pūļa izkrāpto naudu...;) Luterāņi arī ir ļoti sirsnīgi, draudzīgi, rīko pasākumus utt. Katram savs ceļš jāmeklē pašam, nevienu ar varu nekur nevelk - muļķīgi ir domāt, ka draudzēs par to vien sapņo, kā ievilkt nodevu maksātājus savos tīklos. Padomjlaiku ate(j)isma metastāzes vēl joprojām dzīvas...Nesaprazdami, kas ir ticība Augstākam spēkam, pat murgo par NLP - sviests kaut kāds. Ticība apvieno daudzus - tāpat kā citus apvieno alus glāze un bļaušana pie TV hokeja spēles laikā. Katram savs. Par to iešanu pie dieva viņai ir taisnība,tikai tas nav jādara ,ar visādu stullbu sektu palīdzību.Ticība kā tāda ir labi,bet ne visas šitās sektas un draudzes . ··· Vasarsvētku draudze: Vasarsvētku draudze lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Vasarsvetku draudze (41)
Kads zin kaut ko vairak par sim vasarsvetku draudzem,un kads varbut var ieteikt ka rikoties? Draudzene jau kadu laiku kaa parnemta tikai ar dievu un so kustibu, pa lielam nekas vairak neinterese,viss laiks pakartots tikai draudzei?...
kas tur ko zinat? sakas viss no Jaunas paaudzes, turpinajas ar shadiem te atzarojumiem. princips ka musu politika augsham villas un jahtas, apakshas ir laimiigas ar Dievu. iekšiene nekas slikts nenotiek, nedaudz cirka, viss labestiigi, draudziigi un ar humoru, naudinja klusinjam plust, bet ar varu neviens 1/10 neliek maksat, maksa pashi labpratiigi :) te ir ta, ka tie, kuri pie šprices, prasmiigi manipule ar draudzes peleko masu un butiiba nekada sakara ar Dievu tur nav, bizness.
tava dariishana. es nepiitos ar apmatu piplu, vienalga ar ko vinjsh apmats -ar draudzi, Bendžaminu Spoku vai Inesi Ziņģiiti.
ja tevi tas nesaista pamet, ja saista, tad pievienojies. Bet apdomā labi, tas ir purvs. Cilvēk! (dobjā batjuskas balsī) Tu drīksti sēdēt mājas un skatīties seriālus ka arī ren.tv, bet naudiņu pārskaitīt uz manu kontu. Āmen! A konfesijas vispār ir normālas? Vākties kopā lai aprunātos ar savu iedomu draugu? Tas tjip normāli ja? :d jā zina. jā, var ieteikt kā rīkoties.
1. nē, tā nav jaunā paaudze un nav tās turpinājums, tā ir viena no lielākajām kristiešu konfesijām pasaulē.
2. jā, kad cilvēki kļūst par kristiešiem, daudzas intereses, kuras bija agrāk zūd un par dzīves centru kļūst ticība, ja nekļūst, tad ticība ir bez jēgas.
3. ultimāts ir pamatots. ticīgam ar neticīgo ģimeni veidot nedrīkst. attiecīgi, jums nav perspektīvu. tas nozīmē, liec bijušo draudzeni mierā. draudzē viņa atradīs sev vīru.
··· Vasarsvētku draudze: Vasarsvetku draudze lasīt visu diskusiju (41 atbildes) –»
Kā izvilkt cilvēku no sektas..? (28)
Jaunietis ir ievilkts sektā "vasaras svētku draudze".Tas ir šausmīgi. Gimeni neatzīst, mācības pameta, staigā kā apmāts, nozombēts.Civēks pagalam. Apskrēju mācītājus, katoļu, pareizticīgo, neviens neko nevar līdzēt. Ko iesākt..?tKā ar to...
Ja jaunietis meklē atbalstu, pamatu, piederību citur, tātad ģimenē tā trūkst! jurk! Tev arī jāārstējas tieši ar uzmanīgu bībē lasīšanu, lai atlabis, spriest un domāt spējīgs tu spētu atšķirt- kurš labāks- tas kurš radījis visus bīstamos holeras, mēra un tīfa vīrusus, indīgos un parastos asins sūcēju kukaiņus, laima un encefalīta ērces, indīgas čūskas, dievišķi plēsīgās piraņas...., vai tie zinātnieki, tehniķi un inženieri, kuri palīdz mums cīnīties ar šiem lielajiem un mazītiņajiem kaitīgajiem dieva radījumiem, dod mums elektību un visādas ierīces dzīves kvalitātes uzlabošanai. Padomā, ja mums būtu tikai tas ko dievs iedeva, tad mēs dzīvotu salauztu zaru būdās un visapkārt pūtu dievam ziedoto jēru nožņaugtie līķi, jo sērkociņus un nazi dievs Ābelam neiedeva...;) un Tu tak zini, ka sātans var tikai nonāvēt, bet viss dzīvais ir tikai un vienīgi no dieva- tā kā ievērtē- cik ideāls un perfekts, un pilnīgs:(kā stāv rakstīts;) ir dievs, kuš dod tādus augļus. Lai tev ātrs un nesāpīgs mentālās atlabšanas process, jurk!;) Pierādi viņam, ka ģimene tomēr spēj dot vairāk. jaapannem aiz ausiim, un jaaiebaazz armijas skolaa kaadaa. Vispaar, ko es saku, no taas vides jaadabuu araa.Taas sektas, da vispaar..vissas passpasludinaatas pareizaas/nepareizaas/vienigaas utt ticiibas tikai saccakaree cilveekam smadzenes :((
Dabuut araa vinnu gan jau , ka var. Ben ne jau ar paijaassanu/runaasssanu , bet ar surgery. Lai buutu labaak naakotnee, ir jaagriezz, kaa saka kkirurgi.
Varbuut ir variants aizvest uz aarzemeem pie kaada, kas speetu uznnemties to vissu pakontroleet.
Mana arii viens tads kadrs ir paziistams. Bija...pat vairs nezinu kur izkuupeeja. Kautakaada sekta paarnnema vinnu, vinna ggimeni...vissus, vissu atdeva tiem....un nav vairs cilveeku :(
Tos sektantus vissus vajadzeetu salaadeet kuggii, un uz vientullas salas palaist, lai dara tur ko grib !
Ak tad katoļticība bija tā labā un Vasarsvētku draudze - slikta sekta :D :D :D Abas balstās uz žīdu teikām un pasakām par mesijas (grieķiski - hrestos) gaidīšanu, pirmreizējo atnākšanu un cerību uz nākamo atnākšanu. Atšķiras tikai interperetācija..... ··· Vasarsvētku draudze: Kā izvilkt cilvēku no sektas..? lasīt visu diskusiju (28 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu