Vasarsvētku draudze

Vai kāds var izskaidrot kas īsti ir vasaras svētku draudze?un vai ir iespēja cilvēku kas ir tur jau viss iekšā dabūt laukā lai domātu citādi.

Janita (2016-08-29 22:40)    6 ´Vasarsvētku draudze´-arī viena no harizmātiskajām draudzēm Latvijā. Un līdzīgu draudžu Latvijā netrūkst.. Ar mācītāju/sludinātāju priekšgalā, kurš ´sev pakļauj´ draudzes locekļus..
Un ´dabūt laukā´ kādu no tādām vietām, īsti iespējams nebūs. Pārliecināt un nosodīt arī nevajadzētu.
Vienkārši ir jāgaida, kad konkrētā persona pati sapratīs vai Tā Vieta der viņa smadzenēm un būtībai. Ja cilvēks tur jutīsies komfortabli, tad iespējams, ka To Vietu tik drīz arī nepametīs.
Jo daudzus cilvēkus šāda vide ļoti maina-kāds mainās uz labo pusi(atrod dzīvei jēgu), cits atkal ieslīgst lielā apjukumā un maina savu dzīves uztveri ne tai pareizajā virzienā un gaida ´debessmannu...´.
Novēlu katram klausīt savai sirdsbalsij..!

Lele (2016-08-29 22:57)  3 9 Ja juus paveerosiet lielos religiskos speeleetaajus - luteraanjus, katoljus, pareizticiigos, ja paveerosiet vinjus bazniicaa, tad tur situaacija ir taada, ka Maaciitaajs staav uz lakts un visus maaca kaa dziivot....ir gans un avis..un ir distance uz to, kas taav uz lakts un tiem, kas seezh zaalee...un daljai cilveeku shaada metodika ljoti apmierina.

Savukart mazajaas sektaas un draudzees, Jehovieshos, Jaunaas paaudzees starp Ganu un starp aviim ir ljoti ciess personiigs kontakts, vinji runaajaas savaa starpaa, vinji iet ciemos, vini svin sveetkus kopaa, paliidz materiaali, ruupeejas utt....liidz a to shajaas sektaas visbiezhaak iesliigst cilveeki, kas savaa buutiiaa juutas vientulji un nevienam nevajadziigi...jo te vinjus sagaida ar atplestaam rokaa, uzklausa, biezhi vien peedina, padzirdina, paglaasta, beerniem paliidz sagatavies skolai,riiko visaadus pasaakumus, izbraucienus...utt... Cilveeks beidzot juutas kaut kam piederiigs un gaidiits. Kameer pasaule aarpus draudzes ir nemiiliiga, auksta, cietsirdiiga utt.

janisb (2016-08-29 22:59)    2 Maz cerību, viņiem vervēšana un smadzeņu skalošana augstā profesionālā līmenī, katrs sludinātājs lieliski pārvalda NLP un arī zemākas pakāpes karavīri ir diezgan labi apmācīti...

werdi2 (2016-08-29 23:09)    2 Lelei- var piekrist ka mazakas sektas ievelk cilveku ar uzmanibu -problemu uzklausisana dazreiz pat ar to risinasanu BET par to visu jamaksa vai % no ienakumiem vai ar ipasumiem
un ar paklausibu - esmu saskaries attalinati bet zinu noteikti ka ta ari ir ...ta ka esmu katolis tad ar parliecibu saku ka ari tur ir savi pasakumi bet tie ir parsvara bezmaksas - ja ziedo tad ziedo tik cik uzskati pa vajadzigu- ari tas ievelk sava vide - bet TA NAV SEKTA KAS VAR RADIT NOPIETNAS PROBLEMAS GIMENE UN KONTAKTOS AR TUVAKAJIEM- bet katram ir un paliek sava izvele - vienkarsi ja pats sevi nesargasi tad....cietis tuvakie...

Lele (2016-08-29 23:30)    2 Te rodas jautaajums? Kam Tu dziivo? Sev vai tuviniekiem?

Cilveekam ir jaadziivo sava dziive un taa kaa vinhs juutas laimiigs, nevis lai tuvinieki neciestu!!!
Tuviniekiem vajadzeetu dziivot savu dziivi...un tad visi buus laimiigi.

jozolsen (2016-08-29 23:34)  1   Un ko tai māsai citu darīt? Iet adīšanas pulciņā?

limonija (2016-08-29 23:49)  2 5 Luterāņi arī ir ļoti sirsnīgi, draudzīgi, rīko pasākumus utt. Katram savs ceļš jāmeklē pašam, nevienu ar varu nekur nevelk - muļķīgi ir domāt, ka draudzēs par to vien sapņo, kā ievilkt nodevu maksātājus savos tīklos. Padomjlaiku ate(j)isma metastāzes vēl joprojām dzīvas...Nesaprazdami, kas ir ticība Augstākam spēkam, pat murgo par NLP - sviests kaut kāds. Ticība apvieno daudzus - tāpat kā citus apvieno alus glāze un bļaušana pie TV hokeja spēles laikā. Katram savs.

fargo (2016-08-30 00:02)  5   es ieteiktu māsas piemēram sekot.

uusins (2016-08-30 00:13)  1 3 Sekta. Kādu Latvijā netrūkst. Katrs pats nosaka, kā dzīvot vai tieši pretēji - izčakarēt savu dzīvi :)

Edgars37 (2016-08-30 00:52)  1 2 2016-08-29 23:03

...visupirmamkartam jasaprot, ka katras religijas pamata ir mantkariba, kas jebkuros laikos ir bijis svarigs, izskiross arguments, lai ne ar ko, ne pasam elementarakajam cilvecibas normam, nerekinatos, talak, lai to panaktu, talka tiek nemta propaganda, kuras pamatprincipu ir skaidri formulejis dr. Gebelss - Jamelo ir ta, ka cilveki nespetu noticet, ka tie ir meli(c);). No sejienes tev jasaprot, cik daudz speka un pulu tev bus japieliek, lai savu masu no tiem pinekliem dabutu ara. Tiri tehniski tev ar masu daudz jaruna, jaizzin, kadus argumentus vina min par labu tam, ka atrodas religiskaja kustiba un jamegina tos neitralizet, piemeram - masa saka - ja neiesi pie dieva, nonaksi elle, tu atbildi - elle nonak tie ticigie, kas apmekle tavu draudzi, utt, un nav jabaidas sadus meligus apgalvojumus izteikt, jo ari vina tev retransle draudzes melus, pret kuriem tev jacinas. Ta bus apgriezta propaganda, kuras merkis ir vinu vispirms dezorientet, jo vina dzirdes pilnigi preteju informaciju draudze un no tevis, un tad jau neitralizet religiskas parliecibas pamatus, atspekojot vinas draudze iesanas argumentus vienu pec otra...apmeram ta;).

fargo (2016-08-30 01:05)    1 pentakostu pasaulē ir 300 miljoni. trešdaļa miljarda cilvēku. kopā ar šai kustībai/konfesijai tuvajiem virzieniem, tie ir... ap 500 miljoniem sekotāju. puse miljarda cilvēku seko šim reformācijas novirzienam. vienam no lielākajiem pasaulē. un tas ir visstraujāk augošais kāds vien pasaulē ir.

paldies par piedavājumu, man nepatīk troksnis. nekad nav paticis. nepatīk tur, kur ir skaļi. man patīk draudzes, kur galvenais ir sarunas. nevis dziesmas un izdarības, vai krāšņas ceremonijas un rituāli kā daudzās "vecajās" konfesijās.

man tuvāki ir baptisti, luterāņi, jehovas liecinieki, metodisti. bet nedomāju, ka jebkad pievienošos kādai konfesija kā tās loceklis.

par uzspiešanu. kristiešiem(kuri nav tādi vārda pēc) ir pienākums sludināt evanģēliju arī ikdienā. tas nav lūgums, tipa "nu lūdzu, ja jums ziniet nu vairs galīgi darīt nav ko, tad pasludiet vēsti, bet vispār, tas nu galīgi nav obligāti un piespiedu kārtā"
tā ne. tas ir ikvienam kristietim uzlikts par pienākumu no kura neviens nedrīkst izvairīties. arī jusu māsa, ja viņa ir kristiete pēc pārliecības. cits ir jautājums, kā personiskās attiecības var veidoties starp cilvēkiem ar diametrāli pretējām personiskām pārliecībām? ja vienkārši - nevar, šiem cilvēkiem nav kopīgas nākotnes, ne tikai nākamā dzīve, bet nav kopīgas vairs arī šajā.
viņi kļūst par cilvēci a un cilvēci b. divām dažādām cilvēces daļām.

kas tā ir par draudzi. saprotiet, konfesiju ārējās izpausmes ir tomēr saistītas ar vietējo kultūru, kurā tās ir cēlušās. ar to tautu temperamentu, kurā tās dzimušas. kristiešus vieno evanģēlijs, bet cilvēces kultūras ir tik dažadas un kas vienā pasaules daļā ir tik organiski, citā ir tik nepierasti.

bet padomājiet, viena luterāņu konfesija, bet kāds dievkalpojums būs nigērijā vai ugandā un kāds tas būs somijā vai latvijā?

man liekas, ja jūs vēlaties spriest par kādu konfesiju, jums ir jāmēģina iedziļināties tās konfesijas teoloģijā. bet te ar virspusē

fargo_pa (2016-08-30 01:06)    2 man liekas, ja jūs vēlaties spriest par kādu konfesiju, jums ir jāmēģina iedziļināties tās konfesijas teoloģijā. bet te ar virspusēju spriedumu vairs izlīdzēties nesanāks, kā youtube. turklāt, cik man pa šiem gadiem ir bijusi darīšana ar ateistiem šajā jautājuma, bilde viņiem ir praktiski melna pat par svētkiem, kur nu par teoloģiju un doktrīnām. tik daudzu izpratne ir tik vien kā anekdotes par pēteri un elles atslēgām vai arfu spēlētājiem uz mākoņu malām.

Edgars37 (2016-08-30 01:16)      01:06

...pilnigi piekritu, prastiem meliem laiku teret ir greks un daudz labak ir tos parverst joka, pasmaidit un ari pasaule tad uzsmaidis tev;)!

kvarts (2016-08-30 08:25)      Vai tad viņi vēl ar likumu nav aizliegti????

vilks28 (2016-08-30 11:16)  2 2 Jo glupāks un neizglītotāks cilvēks, jo reliģiskaks un ietekmējamāks. Nezinu, cietumā ja viņu uz kādu gadu ieliktu, vai kā savādāk izolētu,tad varbūt.

vilks28 (2016-08-30 11:24)  2 4 Par to iešanu pie dieva viņai ir taisnība,tikai tas nav jādara ,ar visādu stullbu sektu palīdzību.Ticība kā tāda ir labi,bet ne visas šitās sektas un draudzes .

piladzoga (2016-08-30 13:31)    1 Aizej uz to draudzi un apskaties,ja esi gudra psiholoģiski noturīga ,tad visu pati sapratīsi

Drole (2016-08-30 13:44)    2 Ka tik nosaukums "Vasarsvētku draudze" nebūs eifēmisms no " "Prieka vēsts" vai "Jaunā paaudze"...


http://www.bibelesbiedriba.lv/religiju-enciklopedija/kristietiba/vasarssvetku-draudzes-latvija.html

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu