Vai vīrieti var pieburt-privorožit?

Mans kavalieris kaut kā krasi pazaudēja pret mani interesi ne no šā ne no tā un ir pievērsies manai kaimiņienei. Viņa jau pirms tam kaut ko teica ka šis viņai patīkot, tāpēc aizdomīgi ka patiku es un tagad mani nevajag un pilnīgi kūsā pēc kaimiņienes. Kaut kas tīrs tas nav. Varbūt ir pieburts! Krieviski saprotamāk-privorožon. Vai esat ar to sakārušās. Pašas kādu piebūrušas, atbūrušas vai arī licies aizdomīgi ka veci kāda piebūrusi?

edding  2 26 Saka jau ka var. Bet varbūt viņa labāk sūkā. Večiem jau tas galvenais.

dzozefinaups  1 9 ...neesmu darijusi..neatziistu....neiesaku....! Ar varu miillss nebuusi,un,ja ir gaajejs-lai iet-neturi! Dziive pati visu saliek pa vietaam,tas ir tikai laika jautaajums!

MrJones    6 Ja jau tik vienkaarshi viss notiktos, tad Oho neviens neseedeetu..!

Ingucits  2 13 Kaimiņiene vnk labāk sūkā, taisa ēst un pērk alkaholu. Tas arī viss. Nekas cits pat nav jādara.

Normal    5 tieši gribēju teikt, ka droši vien kārtīgi atsūkā. nekādas burvības, vnk attieksme.

draboss  4 1 Nevar!

Mailija    23 Dzirdēts ir,bet nav nācies saskarties un domāju NEKAD nenāksies.Ar tādām lietām jau nemaz nevar tā jokot,jo slikti var būt gan piebūrejai gan arī pieburtajam.Un vispār cik zemai ir jābūt pašapziņai lai tādā veidā pie vīrieša censtos tikt un ja vēl citas vīra nu tad pavisam zemiski.
Bet uzjautrināja mani tie komenti par sūkāšanu.Es tik iedomājos kā tas vecis tagad apstaigā tās kaiminienes kas ar atplestām mutēm tik gaida!:DDD FUJ!!Kaut kā lopiski izklausās!:D

kvarts  1 7 Tā pieburšana ir vienkāršāka par vienkāršu, bet ja apniks, tad kā tiksi vaļā?....pieburtu vairs atburt nevarēs...

Fff31      Pieburšana saki vienkarša par vienkaršu...bet kā ir ar to lai liktu mieru?

LaskovijMerzavec    6 Jā sievietes māk piebūrt... parasti visvairāk piebur tā, kura vislabāk atdodas:)

Paula6  1 7 Ak, Gvena, nu ko tu te ņemies ar to savu kavalieri, lai taču viņš iet pie tās tavas kaimiņienes! Tad labāk piebur jeb privoroži kaut uz neilgu laiku, kādu jaunu, glītu vīrieti (lai viņi neņem ļaunā manus vārdus!) un tavas visas problēmas būs atrisinātas un nebūs šeit jāraud gaužas asaras:)

Ingucits    1 Fff 31 ir daudz rituāli arī visādi, lai liktu mieru....jeb atburtu. Nevis no citas, bet no sevis.

multi  2 7 Var var, D izmēra krūtis un dziļš dekoltē piebur, kā nemetas. Ja vēl gultā atvērta, tad vidējai svētajai oho dāmai izredžu nav.

furnitura    4 Negribētos jau ticēt, bet mums te darbā arī vienu vīrieti piebur-atbur - dāmas mainās, pie kam pašas atklāti stāsta, ka ir piebūrušas.

av2  4 4 katreiz , kad juus savam viirietim ko atsakaat guultaa, atrodaas "kaiminniemes" , kas neatsaka. Un jaa veel taas nezzaaggee, cep kotletes - pilniiga burviiba sanaak, vai ne ? :))
Tas jau nu buutu jaannem veeraa tomeer.

solvitas  3 3 Av2, tāpēc jau tā sieva to vīru negrib, ka tas apkārt staigā! Pafomā pats, kāda tev būtu sajūta, ja tava sieva tev šitā draudētu - ja tu man ne, tad mans šefs to izdarīs labāk par tevi!

AivarsN    6 Var pieburt,bet abi būs nelaimīgi,jo mīlestības vietā ir tāda kā apmātība. Cilvēks cieš,ar laiku var rasties veselības problēmas.

Luusila  1 7 Uzrakstīšu vīramātes stāstu par savām divām kaimiņienēm. Viena nolūkojusi precētu vīrišķi, kurš ne visai labi ar sievu sadzīvojis, bet pelnījis labi, rokas arī ne no pakaļas augušas, izskatā arī tīri tā neko padevies, bet - ka tavu nelaimi- uz konkrēto dāmu nav arī lūkojies.
Skaidra lieta,- jāpiebur. Tā darīšana esot bijusi naktī kapos. Vai nu tur tā vīrišķa bikses jānorok (cik tur tā darba tādā ciemā no šņores nočiept), vai vēl kas, bet šai tā kā bail vienai pa kapiem naktī vazāties. Ņems družku līdz. Ko domā,- pēc laika vīrišķis sāk mest pa ciemu lokus: tad pie sievas, tad pie kārumnieces, tad pie šās družkas. Reiz piedzēries un stāstījis večiem, ka viņam tās bābas riebjoties, un viņš pats nesaprotot, kāpēc tur ejot, bet nekā pretī turēties nemākot.
Laimes tur nebija nekādas. Vīrišķis palaidās slinkumā un dzeršanā, un nevienai no viņa nekādas jēgas nebija. Taču vaļā no viņa tikt arī neviena nekā nevarēja. Tā i šo sauca- Trejsievis.

Geisha    3 Pieburt var nelaimi nevis laimi. Bet varēt var gan. Ja vecis 3 gadu laika nodzersies tad toč bija pieburts. Tev tādu vajag?

Postremo  2   nummur 1 probleemas ir sex nesaskannaa maajas.Taa saka ggimenes dakteri vissaa pasaulee , un taa airi ir ! Un nav ko automaatiski blameet uzreiz tikai viirieti, ja tas SAAK staigaa apkaart - vainiigi ir ABI . Un staigaa apkaart ARII SIEVAS (pats zinu taadas ) , ja maajaas sex ir nekaads / fantaazijas nepiepildiitas...utt. Taa kaa nevajad te ......automaatiski tikai viirietis vainiigs, zirgam jaasmejaas .
Pieburt...pat iisti nesaprotu, ko tas vaards noziimee. Kur nu veel ticeet kautkaadaam mullkkiibaam !

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu