Vīrieši svari un lauvas?

Padalieties pieredzē, par vīriešiem svariem, un lauvām?

sorrell  1   atmetot visus- "ak kā var ticēt horoskopiem", "cilvēki ir tik dažādi":))- ja pati esi Lauva, ar vīrieti Lauvu vari tikai draudzēties, vienmēr ies cīņa par varu un līdera lomu, par vīriešiem Svariem - tikai labas atsauksmes, bet tikai neprasi viņiem padomu, izlem pati:))

migdala    1 Vīrieši svari ir super. Bet tikai tad, ja pati neesi lupata un tev nav slikti ar nerviem.

Deisa    1 Vīriešiem svari nav tik aktuāli kā sievietēm, lauvām vēl mazāk. :D

iumis  1   Izcilas personības!

lasminaxxl      es esmu LAUVA un mans vīrs ir LAUVA .. VOT ... re kā dzīvojam ..

DAfrika    2 Jā, ar nestabiliem nerviem ar svariem nav ko ielaisties... bet lauvas tādi razpi...ji vien ir pa dzīvi!

Draiver45      Nesūdzos, galvenais ir pareizi tos kausus izlīdzināt, apsvērt par un pret.

Pelle    1 Man apkārt ir bijuši un ir daudz lauvu :)
Vīrieši lauvas (arī sievietes) pārsvarā ir ar plašu vērienu visās jomās. Ļoti egoistiski, viņu domas un uzskati ir vienīgie pareizie. Vēriena dēļ regulāri saskaras ar finansiālām problēmām, bet parasti arī ātri atgūstas, jo dzīvo pēc principa - ir aitas, ir cirpēji. Pazīstu tikai vienu bijušo kolēģi, kurš šādam raksturojumam neatbilst. Kopumā cilvēki kā cilvēki, bet paciest ilgtermiņā lauvas nevaru :)

elsa    1 Svari - vechi ar lokanu mugurkaulu, lauvas - ka jau lauvas - atnjirgtiem zobiem, plesonjas. Galvenais, ka cilveeks labs.:)

limonija    2 Piekrītu Pellei, ka lauvas grūti paciešamas ilgtermiņā(mana māte lauva, bijušais vīrs arī), tā ka pieredze ir...Šamie lielākoties domā tikai par savu labumu, ir visai veikli manipulatori, uzskata, ka apkārtējā pasaule pakārtota viņu labsajūtai;)tā ka ir ko turēt, ja nav iespējams iet katram savu ceļu...Necieš kompromisus. Pozitīvais - parasti materiālajā ziņā nav skopuļi, drīzāk jau izšķērdīgi un neuzmanīgi naudas lietās(īpaši vīrieši). Ar Svaru vīriešiem nav bijusi darīšana, bet sievietes ir diezgan nelīdzsvarotas;)

draboss      pastāstiet par sievietēm svariem!

kalatura    1 Lauvām nevar uzticēties-ir tikai ārējā spozme,ģimenes dzīvei nederīgs tips.
Svari-sirsnīgi,iejūtīgi,draudzīgi,simpātiski.Var paļauties.

krasotaajs      Nju, nju! atslaabstiet!
Te auns, kas uzgruužas svariem! (Baigi gudriem svariem)
Un viņas ir seksuālas

raima      Lauvas dikti patīk, gadījies sastapt Vīrieti lauvu pie kura jāiet kursos mierīgumā, diplomātijā- izcils Karalis, tikai plaša sirds. Pārsvarā gan sastapti ar karalisko pārliecību par savu pareizo viedokli, bet patīk vienalga.
Ar svariem viegli komunicēt, bet ko nopietnāku veidot nav bijusi vēlme viņu gaisīguma, nenoteiktības dēļ.
Tāds ir mans viedoklis šobrīd, bet ne jau cilvēka raksturu, izturēšanos nosaka tikai tas, kur Saule atradusies dzimšanas brīdī.

Tinte      Vīrieši svari - katastrofa.... Svietietes - smukas, bet ...gaisīgas..:))

Zeltiite      Tās ir gaisa zīmes, kas nav lemtas ūdens un zemes zīmēm, kā Tev. Jo mēs cits citu ilglaicīgi nesapratīsim un smacēsim. Man kā gaisa zīmei ir o.k.ar citām gaisa zīmēm, kaislība ar uguns zīmēm, bet no zemes un ūdens turos tālāk! Tāpat Tev jāmeklē kas praktiskāks. Un jāsamierinās.

ALCORA      Sievietes svari ir ļoti tendētas uz skandāliem,nekad nepieņem otra viedokli.Smukas nav,bet cenšas iestāstīt ka ir,jo ļoti sevi mīl.

Zeltiite      Mūžīgās pretrunas starp garīgo, intelektuālo un piezemēto praktisko, kad piezemētā puse mēģina apelēt pie sava neesošā intelekta, par ko tiem nav nu ne kādas sajēgas, bet tas neliedz apsūdzēt visu pārējo pasauli tā trūkumā ;D Nevis dzīvot kā pienākas maizniekam un miesnieka sievai, būt neglītiem, bet raust bagātību! Katram savs! bet, lūdzu, nejaukt (pasaules kārtību).

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu