Iebarošana, pieburšana

Kas kādam ir zināms par tādām lietām kā- iebarošana, pieburšana ?????
Viens - ja to dara mīļākās , bet ja to dara sievas?????
It kā par to visu kaut kad, kaut kas, kaut kur ir dzirdēts - bet vai tas viss pastāv arī reāli?

Effy      reāli pastāv, bet dabā sastoma ļoti reti.
parasti pieburšanu, piebarošanu un citu figņu izmanto babuļi kā argumentu, lai attaisnotu sava vīra vai mīļākā mukšanu no viņām projām pie citas, negribot paskatīties patiesībai acīs un atzīt, ka iemesli ir pavisam citi.

saullla      Sieva mēģina pieburt savu vīru?Tādas Tev aizdomas?
Pašai tas neliekās smiekligi???
neticās,ka vitrs tā vienkārši var mīlēt savi sievu,domā tikai pieburot ši var iegut sava vira milestibu????

par to var vai nevar pieburt,gan jau ka var,tikai muļķi ar ko tādu spēlēsies,jo tas naks atpakaļ jebkurā gadijumā.Kā ari pieburt,un vizualizēt,sutit labas domas ari ir divas dažādas lietas.


vispar jāsaka benrudārzs,kas piebur,un bernudārzs kuru tas satrauc vispaar.Un atkal jau lien svešu cilvēku dzīvē?

Lucy      Tu esi sieva vai mīļāka,man tāds jautājums?
Neatzīstu nekādas buršanās,jo ar varu mīlēts nebūsi,zemiska rīcība,elles liesmās degsi,tas fakts.
Man ir spējas,kā teikšu,ta būs,pārbaudīts jau vairākkārt!!

Ruugtaa_pukje      Ir,ir tāda lieta. Nevajaga večiem pašiem valkāties apkārt, tad arī nekas tāds neatgadīsies. Es ar to nenodarbojos, tikai vienu reizi iznāca dādu glābt.

Effy      aizmirsu vēl piebilst, ka tad visas šīs losenes sāk skraidīt pie zīlniecēm un dziedniecēm, lai tik to piebūrienu noņēm un to veci atgriež. pie tam izgrūžot pasakainas naudas.
kad patiesībā viss, ko vajadzētu un ko par to pašu naudu varēt izdarīt - aiziet pie friziera, noslaucīt putekļus no kosmētikas maciņa, nopirkt pārmaiņui pēc kaut ko jaunu, modernu un seksīgu normālā veikalā un nevis humpalās (kas, starp citu nemaz tik dārgi nemaksā), nomest pāri kg, sarīkot romantiskas vakariņas veču gaismā ar šampanieti un erotisko veļu, kā arī pārastāt piļīt, saukāt par neveiksminieku un/vai kontrolēt savu vīrieti.

pārsvarā tā arī ir visa pieburšanas māksla no citas sievietes puses, kas vīriešiem liek mukt projām.

elly      Ruugtaa_pukje ´´skaisti´´ visu jau paradija: redz vaina ir viirieti, ja sieviete vinam lidz kaklam un dzives ar vinju nav. nee, miljaa ruugtaa - atver acis un padomaa pec vesas dushas - ja jau sieviete ir tik laba, abiem love un taa talak - kada suna pec vinsh dra@is visu kas pagadas. Ir jau iznemumi - bet tie nav virieshi, tas ir diagnozes un tadu vel meginat pieburt, nu tur jabut izcilai durai.

Decijs      jebkura sada sirds lietu zints jaatjauno ik pec 7 lidz 8 gadi tad vis notiek vai ar saviem nezintnieciskiem darbiem un atieksmi vai arii ar sadu magisku piesitienu ja runajam teoretiski. Par praksi paklusesu .

kudala      bezjēdzīgs un bīstams pasākums.

meenestins      pašai rados šāds gadījums iz dzīves,tik nezinu,vai to likt katlā pie pieburšanas. Drauga brālis pirms savām kāzām nu čoms kā čoms,tik iedzert patika,sakarīgs,runājams. Pēc savām kāzām palika totāls lupata,sieva visu viņa vietā,pats nevar pat savu viedokli pār lūpu pārspļaut. Tik skandina,viņam sieviņa vislabākā,visforšākā,bet kā piedzerās,tā no mājas laukā un kad prasa,ko tad nebrauc mājās? viņam neesot māju un pie sievas nebraukšo! bet prom pats neiet,turās pie tiem brunčiem... nu neizprotu šādu rīcību. Varbūt tiešām pieburts!

Torpedo  1   atkal karteejaa tipiski sieviskaa teema - par neko. Var, nevar? Dievu arii neviens nav redzeejis, bet visi tic. Sii arii tapataas tiiri iedomu, fantazijas un ticiibas lieta - nekas vairaak. Patiesiibaa mes visi esam dzivnieki, nospragsim, tarpi mus parstraadaas un vairaak nekaa nebuus - skarbaa dzives isteniiba, bet za to ISTENIBA!

JurisK  2   Nezinu, vai var pieburt, bet pazinu vīru gados, riktīgu jākli savas laulības laikā. Viņa sieva, baltkrieviete, bija to nobūrusi tā, ka vīram nesacēlās uz citām sievietēm. tas darbjās, kamēr sieviņa nomira pirmā. Vīrs, jau krietni pāri 70 centās sagrābt vēl ko var, it kā reizēm tīri sekmīgi, nezinu gan precīzi.

art_deco      Effy (2012-03-01 11:23) viedoklis
reāli pastāv, bet dabā sastoma ļoti reti.
parasti pieburšanu, piebarošanu un citu figņu izmanto babuļi kā argumentu, lai attaisnotu sava vīra vai mīļākā mukšanu no viņām projām pie citas, negribot paskatīties patiesībai acīs un atzīt, ka iemesli ir pavisam citi.

Piekrītu šim viedoklim.

saullla      Cilvēki nespēj noticēt ka kāds kādu var gribēt,milēt vienkārši par kādām citām vērtībām vairāk kā visus citus šai pasaulē,ka domā ka tikai pieburts cilveks var gribet vienu konkrētu?

*Ja cilvēks ir uzticigs vienam taatad pieburts?
*Ja man rodās jūtas pret kadu cilvēku,ja kādu tik ļoti sāku vēlēties,tātad esmu pieburta?Nepastav iespeja ka vienkārši satikts ir beidzot istais cilvēks?
*ja redzam sabiedribā divus it ka pēc mūsu uzskatiem nesaderigus cilvēkus,bet kopā,tātad viens no viniem to otru ir piebūris sev?


Jopcik,noticiet ta ka ari nepieburot pastāv jutas,milestiba,uzticiiba un visas citas emocijas,un kaisle.

abelite      Piekrītu Effy viedoklim. Problēma bieži ir sievietē un viņas skraida gandrīz katru nedēļu pie zīlniecēm un grib dzirdēt tikai sev tīkamas lietas, bet nepaskatās reālajā dzīvē un uz sevi.Bet kas ta tādai zīlniecei-kautkas jārunā un naudiņa viegli jāpelna.

pasaka36      ja vīram ar sievu labas attiecības, var burties cik vēlies nekas nesanāks. tās ir stulbas iedomas, mazāk domāt par pieburšanu un reālāk domāt kā apmierināt savu vīrieti

dsm19      Liekas runas- tas kurš praktizē -klusē, cepas gudreļi, kas pat nezina, ka maģija pastāv. Krievu avīze "Orakul" pilna ar šāda tipa piedāvājumiem,ja nebūtu sekmju- nereklamētos.

kiwibbc9      Taadas lietas veel joprojaam pastaav!

Vucis      Neticu, ka vēl kāds ar tādu tuftu nodarbojas. Vismaz manā paziņo lokā tādu noteikti nav. Esmu pārliecināta.

mieru_tikai_mieru      Tādas lietas ir. Un to var izdarīt. Tikai - pirms ko tādu dari, padomā, vai ir vērts. Nu, piebursi tu viņu. Staigās no pakaļas kā stulba aita, siekalu tecinādams, truli skatīsies uz tevi, lai kādas muļķības darītu, un vienmēr glaudīs pa spalvai. Tikai iedomājies - pēc cik minūtēm tev tāds vecis piegriezīsies! :) No pieredzes varu teikt (ir dzirdēti stāsti par šo tēmu) - ja kāds pieburts, tad kopdzīve ar tādu izvēršas visai mokoša, un pat tad, kad gribi tikt no viņa vālā, nemaz nav tik viegli. Vismaz saviem spēkiem - nē.
Jebkurā gadījumā - neiesaku raustīt velnu aiz ūsām. Maksāt nāksies pēc pilnas programmas.

slieks      Viens otrs nodarbojas gan. Nezinu gan vai ar rezultātiem, bet šajā dzīvē jebkam var uzskriet virsū, domādams neizdomāsi.

Līdzīgi jautājumi
Pieburšana (33 atbildes)
Līdzīgi jautājumi:

Pieburšana (33)

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu