Kura der dvīņu vīrietim - piesakās!

Nez kas derētu dvīņu vīrietim? Varbūt ir kādi ideāli varianti? Neturiet sveci zem pūra....😉

frezija10  5 2 Dvīnis ar zivtiņu sadzīvo tīri labi :)

eloiza  1 2 Saderība


Dvīnis laulībā vislabāk sader ar savu paša zīmi, Lauvu, Svariem un Ūdensvīru. Divi Dvīņi ir kā radīti viens otram, viņi var būt gan draugi, gan mīļākie, gan arī laulātie. Īpaši labi viņiem saskan garīgajā jomā. Abi atbalsta brīvus uzskatus. Dvīņi bieži strīdas savā starpā, bet uz viņiem noteikti var attiecināt teicienu: ´kas mīlējās, tas ķīvējās´. Abiem ir kopīgas vēlmes, un viņi daudz laika pavada kopā. Parasti šī savienība ir vienkārši ideāla, bet, kā jau jebkuras attiecības, prasa izturību. Dvīņa un Lauvas savienībā noteicošā ir abu partneru pielāgošanās spēja. Šī nav viegla savienība, un, kas ļoti interesanti, stipru to padara tieši nemitīgā sarežģījumu pārvarēšana. Vēlama ir arī Dvīņa savienība ar Svariem, jo viņi abi pārstāv Gaisa stihiju, tātad ir līdzīgi. Abi pastāvīgi atradīsies sabiedrībā, kā arī respektēs viens otra personisko brīvību. Attiecības stiprina tas apstāklis, ka abi nemitīgi rūpējas par savstarpējo saskaņu. Ir iespējama Dvīņa savienība ar Ūdensvīru. Tomēr šeit ir jārēķinās ar dažām nesaskaņām. Pirmkārt, Dvīnim nepatiks, ka Ūdensvīrs tik daudz laika velta svešu problēmu risināšanai, un, otrkārt, Ūdensvīrs var traucēt Dvīņa karjeru. Reizēm Dvīnim šķitīs, ka vajag kaut ko mainīt, bet viņam nebūs laika to darīt. Draudzība, sekss un darba attiecības. Dvīņu sieviete var draudzēties ar Lauvu, Svariem, Ūdensvīru, bet Dvīņu vīrietis ar Vērsi, Lauvu, Svariem, Strēlnieku un Ūdensvīru. Seksuālas attiecības abiem iespējamas ar Aunu, Dvīņiem, Lauvu, Svariem un Strēlnieku. Bet darbā Dvīnis varēs sastrādāties ar Lauvu, Jaunavu un Ūdensvīru.

eloiza    1 Kaut kāda izvēle ir 😄
Bet vai vajag izvēlēties pēc zīmēm? Varbūt! Viena arī mani nesimpatizē nu nemaz....nevaru pāri tam tikt.

sandra111  3 12 kad dievs vēlas mani sodit -viņš sūta manā ceļā dvīni...

mellene_x    1 man- ZIVIJ(pēc SAULES hor.) visapkārt vieni vieni, vienīgi dvīņi, vīra, dēla, omītes, draudzeņu, draugu izskatā...

kolakola    10 Dvīnim varētu novēlēt dvīni. Lai abi var izbaudīt viens otru.

neko    5 "Dvīnim varētu novēlēt dvīni. Lai abi var izbaudīt viens otru."
nešaubies ne mirkli, ka izbaudīs ar:)

skarbaiskungs      19.05 šitas nu ļoti precīzi. Man kundze arī dvīnis. :))

Tinte    2 Tur jāskatās ko Tu meklē. Sievu vai mīļāko. Un Saules atrašanās vieta Dvīņos tur nebùs noteicošais.
Galvenais, kur atrodas Mēness un Venĕra. To mēs nezinām, tāpēc padomus dot nav iespĕjams.

av2      gribi likteni apmaaniit? Nu, u....plaanotaajs :)) Buus taa, kaa buus, un neko nevari zinaat uz priekssu. Vissi, kas slavee kaadu tur zodiaka ziimi priekss sevis , ar laiku aplauzzaas tieessi uz taadu.Taada, pasacinnas kaarteejaas. Viss atkariigs no passeim cilveekiem, nevis no...Plutona .

cita      Interesanti, ko darīt, ja esi dzimis pusnaktī starp horoskopa zīmēm dvīni un vēzi!???...

Piipeniite  2   Neticu, horoskopu programmai. Man ir apkārt cilvēki, kas skaitās saderīgi pēc horoskopu, nu satikt nekādi nevaram, un otrādi. Pilnīgi nesaderīgas zīmes-gadiem labas attiecības. Gan bērni, radi, draugi. Tas ir kārtejais dullināšanas veids. Cilvekam var iestāstīt visādas muļķības.

Dvinsky  3 2 Nez, kāpēc te tik daudzām (jā, tieši daudzām) dvīņi nepatīk? Esam labākie no labākajiem!

Esari    2 Visi ir labi, tik katram savi putni!
...bet ar skorpi...es ar negribētu! :D

annija005    1 Dvīnis ar dvīni lieliski sader visās jomās, zinu no pieredzes.
TIKAI lai abi ir brīvi no citām attiecībām.

Ezjule    2 Esari: man pazīstami laulāta "skorpionīte" ar "skorpionu" ( noprecēja savu skolas biedru -abi vienā gadā dzimuši ) labi dzīvo-jau divi bērneļi. Meitenes skorpionītes vispār ir feinas sievas,saimnieces un savu vīru stutes!

miglainaa_plava  2 4 Intereses - nūdisms un filozofija - nu pilnīgi atbilst dvīņiem. Tikai trakās uz ko tādu parakstīsies - muldētāji un izvirtuļi.

kriksis48    1 Der visas,kurām varēsi kādu laiciņu čakarēt smadzenes.....

Ernestiine    7 Dvīņu vīrietis ir tik superlielisks, asprātīgs, gudrs un seksīgs, ka vienīgais cilvēks, kas viņam patiešām der un apmierina ir viņš pats. Pārējie cilvēki ir tikai virspusējas uzmanības vērti, nerunājot namaz par sievietēm.

annija005  1   Ernestiine....maldies, dvīnīte ir viņa ideālā partnere.

Werbena  1 1 Nepiekrītu Dvīnis ir šausmoņu šausmonis, viņš labs ir tikai tad, kad grib. Un riebeklis visu pārējo laiku, tas joks, dzīvi neveido horoskopi, kas ir cilvēku izdomāti, bet gan paši cilvēki, un tas arī viss....

Kamara      Svari! Viennozīmīgi 2017-04-11

Līdzīgi jautājumi
Dvīņi + zivs,..? (21 atbildes)Zivs vīrietis un Lauva sieviete? (14 atbildes)Horoskopu saderība, Vērsis (8 atbildes)Dvīņu "spiets" te (19 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu