Vai jūs ticiet sargeņģeļiem?

Mūsu dzīvē dažreiz notiek tādas lietas, kurām nav izskaidrojuma. Varam saukt to par veiksmi, vai vienkārši par sagadīšanos. Bet tad aizdomājoties nonāku pie atziņas, ka blakus tomēr ir kāda enerģija, kura vada un aizsargā. Man personīgi ir bijušās pāris reizes, kad īsti nav saprotams kā tā varēja noveikties un izsprukt sevi nesavainojot vai vispar no letāla iznākuma. Tādēļ es drīzāk ticu nekā neticu. Bet jūs- ticiet? Vai jums ir bijuši dzīvē notikumi, kas liek aizdomāties par sargeņģeļu eksistenci?

AivarsN    4 Ir bijušas pat vairākas kritiskas situācijas ar brīnumainu izglābšanos. Daži pat spējot saskatīt savus sargeņģeļus.

kundzite17    3 Jā,ticu.mani ar ir pasargājusi sargeņģeļi,katram cilvēkam piedzimstot ir savs sargeņģelis,vajag reizēm parunāt ar viņu un pateikt paldies ka biji klāt.

Muktiana    1 Ja cilvēks atrodas uz kuģa, viņš domā,ka viņš ir dzīvs un brauc tāpēc,ka atrodas uz kuģa, kuru vada profesionāls kapteinis. Ja cilvēks ar laivu peld okeānā un viņam uzbrūk vētras, haizivis, ir bez ēdiena un kartes - un viņš joprojām ir dzīvs, viņš arvien vairāk redz sakarības,ka kāds viņa laivu un dzīvi vada. Un tad, ja to zin, tad daudz asāk var izjust, kuros brīžos ir augstāko spēku klātbūtne. Tādu klātbūtni esmu izjutusi pabieži. Bet tas nav saistīts ar tādiem totāli ekstrēmiem brīžiem. Un es to zinu, ka eņģeļi ir, - par to nešaubos (eņģeļi ir Dieva kalpi - pārstāvji,kas veic savu lomu dievišķo spēku kontekstā, tāpat kā to dara "sātans", vispār ir 333 miljoni padievu, kuri ir atbildīgi gan par "debesīm", gan "elli" un ir ~~400 000 veidu bez eņģeļiem - dazādas saprātīgas būtnes, ko cilvēks nevar redzēt). Taču Dieva spēki (ne tikai eņģeļi) palīdz tikai centīgam cilvēkam un tad, ja ir lemts. Ja cilvēks ir izteikti negatīvs, viņš tādus palīdzības brīžus var nepiedzīvot un nepamanīt.

verso    6 Viņi ir, var ticēt var neticēt.

Muktiana    2 Man bieži ir bijis tā (šad tad un dažas reizes izteikti), ka kaut kas notiek, un es saprotu, ka tas augšā ir noorganizēts priekš manis. Un tad ir tāda sireāla sajūta. Piemēram, kāds cilvēks kaut ko saka, es skatos uz cilvēku, un zinu, ka viņš to saka vai dara tāpēc, ka viņam ir tā jāsaka, tikai viņš pats to nezin, kapēc to dara vai saka. Un tajā brīdī es it kā runāju ar cilvēku, bet vienlaicīgi domas ir apmēram tādas virzienā uz neredzamajām būtnēm "wow, paldies, es visu sapratu". Reizēm man nāk kaut kādas atklāsmes. Piemēram, eju tur un tur, un es jau zinu, ka durvis atvērsies. Respektīvi, visi manai idejai teiks "jā", "jā", tikai tie nav viņi, kas to saka. Esmu idejai saņēmusi zaļo gaismu no augšas. Bet ne 100% par visu man tā ir. Cilvēks ir Dieva instruments - caur citiem cilvēkiem darbojas gan eņģeļu, gan "dēmonu" jeb "karmisko sodu" darbība. (Ir literatūras, kur ir aprakstīts tieši kā tas iespējams.)

lasminaxxl      Es saku - tāds mans liktenis !

cita  1   Gribētos, bet par manu vārdu teikts... Sargeņģelis vārdam nav dots, tas dzīvē jānopelna pašai... es nezinu, vai esmu to nopelbnījusi ... bet gribētos domāt, ka līdz kaut kādam brīdim tas man tomēr būs... jo paļauties jau varu tikai uz sevi...

zeps      Ticu,un ir bijušas arī dažādas situācijas kas šo ticību ir tikai stiprinājušas.

mellene_x    1 ja, jā, jā, jā, jā..

jurks    2 Tas, ka esam sargāti ir skaidrs! Ne viena vien reize priekš manis varētu būt pēdējā, bet, Slava Tam Kungam, esmu dzīvs!!! Un tas nozīmē, ka es nevaru turpināt dzīvot tā, itkā nekas nebūtu bijis! Es redzu un novērtēju šo žēlastību un viss, ko es varu darīt, kā pateikties Viņam, ir pastāstīt cilvēkiem par Viņa labvēlību pret katru no mums!!!

Paula6    2 Ticu un man tāds ir un zinu kurš tas ir un kā viņu sauc..apbrīnojamā kārtā to atklāju, kad vajadzēja maksimāli ātri nokļūt no Liepājas līdz Rīgai ar sporta mašīnu un kūleņojām pa šoseju, bet nekas nenotika..ne mazākās skrambiņas. Pēc tam man pateica kāpēc tā..

dzipo      jaa ! ir bijuši gadījumi !

jadore      Jā, tieku sargāta. Reizēm mana pārgalvība varēja daudz sliktāk beigties.

Dzinja    1 Var saukt par Likteni. Par Karmu (tas tagad tā moderni).
Bet - jā. Sliecos ticēt, jo esmu izdzīvojusi vairākkārt. Man ir arī otra dzimšanas diena. Un ir arī citas ļoti mistiskas, neizskaidrojamas lietas dzīvē notikušas. Tā ka, domājams, KAUT KAS ir.

Skumja75      Ja protams ticu un zinu ka viņi ir uneksistē vajag prast tikai to novērtēt

Vinnijs666      pgaajusho vasar nokluvu ar mashiinu iespaiediigaa avarijaa,briinumainaa kaartaa tiku cauri ar paaris lauztiem kauliem,no mashinas paari palika luuzhnji,...mazliet saaku ticeet.

lasminaxxl      Pēc visādām šausmu lietām, ko esmu piedzīvojusi, saprotu - man nav sargeņģeļa .Vai viņš to būtu pieļāvis ?
Katram savs liktenis, es tā uzskatu.

ahava  1   Sargeņģeļi noteikti ir, mēs pat varam viņus demonizēt ar saviem darbiem un runām bet labāk paļauties uz viņu radītāju :)

janisb  2   Neticu, viņi nespēj palidot tik ātri kā es braucu...

janisb  1   Neticu, viņi nespēj palidot tik ātri kā es braucu...

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu