Sargeņģeļi jūsu dzīvē

..vai jūs esiet piedzīvojuši sargeņģeļa efektu savā dzīvē? Un kā konkrēti tas ir izpaudies?

adamsone  2 13 Ļoti intīms jautājums. Intīmāks nekā sekss, sekss šais laikos jau ir kļuvis par publiskās dzīves daļu. Nepurināsim publiski vismaz savus sargeņģeļus.

Laley  4 5 + Adamsonei..
Un, starp citu, lieki traucēt sargenģeļus nevajadzētu.. viņi var uzmest lūpu..

Tinte  2 4 Tos, kuri dara sliktas lietas, sargeņğeļi pamet. Un neatgriežas.

Vaukskis    1 Laikam jau jaa, kad nepakljuvu zem autobusa skrienot taa priekspuses trasei paari pieturvietaa , jo vadiitaajs tomeer uzsaaka kustiibu laikam mani tomeer neieveerodams !

mieru_tikai_mieru    1 Jā. Jo pēc autoavārijas dzīvībai būtiskie orgāni palika neskarti. Tāpat kā blakus sēdošais bērns.

Laimnese    2 03.03.13. džips uz jumta, norakstāms, mums neviena skrambiņa...

av2    1 hmm, vieni no sargannggelliem , vismaz man ir...bija , mani vecaaki.
A taa, protams, kaadreiz ir bijussas kautvai taas passas avaarijas, kad...autinnss taadaas lupataas ( deell dzeeraajiem ), a ta vieta kur es seedeeju ...pie stuures - neskarta. Ko domaat?

dzozefinaups    3 Ir! Noteikti!

gertrude    2 jā, un paldies viņam par to.

988  7 1 Sensenos laikos. Karoc, esmu apmeties viesnica, 4 stava. Stavu augstak - pazistama dama, kura man nav vienaldziga. Kadu vakaru, diezgan iekeris, klauveju pie vinas numura durvim. Neatbild. Pec kada laika klauveju atkal. Neka. Dauzu durvis riktigi, viss stavs rib. Never vala. Nu maita, domaju. Skaidrs - nav 1 ieksa. Pieklauveju pie blakus numura durvim. Atver dzeks. Saprotoss. Saku, gribetu caur logu pameginat ieskatities blakus numura. Ok. Nostajos uz palodzes. Kalkuleju. Ar izstieptu roku varetu aizsniegt blakus numura loga rami, ja butu uz ka atbalstit kaju. Tads mazs izcilnis zem loga, 8-10 cm, tur ir. Dzeks saka: izbeidz, nomauksies zeme, jutisos vainigs. Es ar tadu atvezienu, turoties ar 1 roku pie "sava" numura loga ramja,
novietoju kaju uz ta izcilna, ar 2 roku iekeros blakus numura loga rami. Fuuu. Ieskatos. Tukss. Ta es stavu sastindzis, izplestam rokam, kajam, "karajos" gaisa. Ne uz prieksu, ne atpakal. Minutes 10. Dzeks satraucies. Taisas pasaukt dezuranti, lai izsauc ugunsdzesejus. Skaidroju vinam: es atlaizu sito roku. Tu grab un velc cik speka, rauj mani ieksa. Ierava. 50/50. Abi nogazamies uz gridas. Dzeks drusku apdauzija galvu. Toties es paliku dzivs. :)

Sargengelis? Atlaujiet pasmaidit. Tad pasakiet, kapec sargengelis nepalidzeja Peterim, kad vins lidziga vai pavisam ne tada situacija...nu nebija tik laimigs (?)

slieksnis      tas lai paliek pie manis, manuprāt anv pareizi par tādām lietām runāt!! zinu tik toka Dieviņš acīmredzot līdz šim nav gribējis lai es aizeju, lai arī iespēja bij tikusi daudz reizes.

AivarsN    1 Kad pārāk liela stresa gadījumā prāts atslēdzas,tad vadību mēdz pārņemt sargeņģelis,ja vien tāds ir. Sevišķi vērtīgiem,bet neprognozējamiem eksemplāriem tiekot piešķirti pat divi sargeņģeļi. Ja man ir viens,tad viņš savu darbu veic izcili.

selnija_    2 Zinu, ka ir tāds un paldies viņam par visu, kas darīts! Stāstīt gan nav vēlēšanās, domāju to tikai tuviem cilvēkiem labāk stāstīt. Esmu lasījusi, ka ar sargeņģeli jābūt dialogam: drīkst konkrēti ko palūgt un vienmēr vajag pateikties par padarīto.

kvarts    1 Ir gan, un paldies viņam par to...

IlonaB    3 Ir piedzīvots. Atsūtīja man vīziju, kā varētu būt, un redzētā situācija pēc 2 min uz ceļa realizējās. Bet es jau tad tam biju gatava.

988  5 1 Ne, nu forsi...vel tikai Napoleonam jaizsakas

Jums ir kadi pieradijumi

Kas jums izsniedzis mistiskus "sargengelus", par kadiem nopelniem

AivarsN - ko nozime "ja vien tads ir" - ka to var konstatet

slieksnis - tada iespeja (aiziet) ir ikvienam, katru baltu dienu

ai...

_Krasula_    2 Kad es biju tik ilgi lūdzies,
Lai man būtu kā citiem arī,
Tad nu beidzot man apsolīja
Savu eņģeli piešķirt jau parīt.
Kad es biju reiz notīrījis
Savām krāsainām žaketēm plecus,
Tajā dienā un tajā vietā
Tur viņš uzradās, eņģelis vecais.
Tā viņš nosēdās man uz kakla,
Sirmo bārdu pārkāris pāri,
Melnās brillēs, gluži kā akls,
Un man teica: gan jau būs labi.
Atkal gāju pa ierastām takām,
Tikai tagad mēs gājām jau abi,
Tikpat vieglas bij krogu durvis,
Projām ejot, viņš teica: ir labi./Dz.Tilaks/

_Krasula_      Efekts...jāa, reiz es sabiedriskajā transportā braucu uz darbu. Taustījos pēc maciņa ar mēnešbiļeti un atskārtu, ka esmu to atstājusi fotoaparāta somiņā. Jāsaka, ka šajā maršrutā kontrole mēdz būt gana bieži. Visu ceļu līdz darba vietai nemierīgi skatījos riņķī, vai tik neiekāps kontrolieri. Neiekāpa. Mājupceļā atkal braucu bez biļetes...veiksmīgi.. Nākošajā dienā jau biju bruņojusies ar maciņu un biļeti. Kontrole, protams, arī parādījās.
Man patika Av2 piebilde par vecākiem. Vēl par sargeņģeļiem es iztēlojos tos cilvēkus, kuri ir bijuši tuvi, bet vairs nav šajā saulē. Tomēr diez vai viņi spēj ietekmēt to, kas ir nolemts un zvaigznēs rakstīts...

mikse  1 1 Sargeņģeli jau vēlas lai cilvēki liecina par viņu darbiem. Taču jāņem vērā ka katram seko pa pēdām vēl kaut kas... Un nedod dies tev ir nelabvēļi vairāk par lavēļiem, tas "vēl kaut kas" panāks cilvēku ātrāk par Sargeņģeli. Tagad daudzi lasītāji sarauks uzacis...Tie, kuri nav redzējuši Nāves Eņģeļi un izdzīvojuši... Jāsaprot tikai ,ka izpļāpājot par sava sargeņģeļa paradumiem, informāciju burtiski uzsūc tas, ko dēvē par rūcošo lauvu. UPS, laikam mani nesapratīs...: D

Skolniecins      Eņģelīši ir mazie kristietības egregora monstriņi, tie ir labi tikai baznīcas galvām un pašam egregoram. Pārējiem šie mazulīši tik smadzeni skalo un dzīvības enerģiju sūc. Nešpetni radijumi, jo vietējos Baltu Dievus nokautēja ar savu ekspansiju. Šausmas. Tāpēc man no kristietības un ābramisko reliģiju egregora vēmiens nāk. Tie ir diezgan totalitāri veidojumi. Un viņi tjipa ir uzlikuši veto maģijai, man tas neder. Maģija padara cilvēkus vienlīdzīgus, tā ļauj arī bomzim piekaut biezo. Vismaz nav spēle vienos vārtos. Cilvēki tapat nebūs vienlīdzīgi. Es esmu Baltu Dievu jaunā paaudze. ©Skolnieciņš∞ 2017-10-29

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu