Iekšējā balss

Šaubu mirkļos, kad cilvēks svārstās, kad viņš, tā sakot, stāv krustcelēs, nezinot par kādu ceļu doties tālāk, pat tad, kad ceļš ir izvēlēts un viņs ir gatavs to sākt, kāda noslēpumaina balss to attur... Kas ir šī iekšējā balss, kas īstajā brīdī stājas pretī kārdinājumam noriskēt un reizēm mūs attur no kādas liktenīgas kļūdas ... vai sargeņģelis ?...

lasminaxxl      Tapēc bieži kļūdamies, ka sargenģelis vajadzīgajā brīdī ir aizgājis pastaigāties , mans tā mēdz darīt.

riks086    5 Jā, nu tas ir kaut kas netverams - šī iekšējā balss, nojauta, intuīcija. Cilvēka maņu orgānu darbība, to savstarpējā mijiedarbība, mijiedarbība ar ārpasauli ir vēl gana neizpētīta joma. Ja mūsu vidē, piemēram, var pārraidīt radiosignālu, teorētiski ir iespējams, ka citā frekvenču diapazonā "kursē" cita veida signāli. Attiecībā uz dzīvnieku pasauli šis jautājums ir vairāk papētīts, bet cilvēka gadījumā, iespējams, tas process ir krietni sarežģītāks un ar esošajām mērierīcēm pagaidām fizikāli netverams un līdz ar to nepierādāms.
Otrs posms šai "iekšējās balss" ķēdē ir šo signālu apstrāde cilvēka smadzenēs - arī gana sarežģīts, lai zinātne būtu vēl ļoti tālu no konkrētiem secinājumiem...

marselis      Plapa un visa piedavatajs -,ego struktura,

sirdi-dveseles kodols,kura ir pirmatnejais elements
tas ari atskir pries sevis laba un slikta butibu.
tauta saukta sirds balss,vina ir primara-,prats darbojas pec vinas ,jo info pieejas daudzums,apstr. reakc.atrums viniem dazads.

ne_meklejumos      Kāds tur sargeņģelis,prāts darbojas nepārtraukti, analizē, izsver plusus un mīnusus, pieņem gala lēmumu.

Rinkulis    1 1) Ja tu neizdari izvēli...tu nezini, kā tas izvērstos TEV...respektīvi tas, ka tā ir liktenīga kļūda, kas novērsta, ir tikai racionalizējošais aparāts, kas nomierina prātu, ka viss ir labi - pareizā izvēle izdarīta.
2) Tas, kas tur aiz aizkariem runā - ir tavas smadzenes - arhaiskās smadzeņu struktūras.

baluba    1 Tas ir veselais saprāts, bet arī viņš mēdz kļūdīties .......

slota    1 Anekdote. Jauneklis sēž kazino, visu nospēlējis... Bēdīgs. Pēkšņi dzird iekšējo balsi: - paņem ātro kredītu, tu vinnēsi! Paņem, zaudē... Iekšējā balss: - Ak, tu tētīt, kā es šitā kļūdījos!

AivarsN    8 Iekšējā balss patiešām darbojas un visbiežāk pretēji veselajam saprātam,jeb loģikai. Esmu ievērojis,ja kāds darbs ļoti labi un viegli padodas,tad tas arī nesīs augļus,bet ja vajā neveiksmes,tad nekas labs tur nebūs. Ja kaut kur ļoti gribas doties un arī apstākļi ir labvēlīgi,tad brauciens arī būs veiksmīgs,bet ja gribas labāk palikt mājās,tad labāk tā arī darīt. Statistika liecina,ka avarējušajās lidmašīnās ir mazāks pasažieru skaits,jo daļa,paklausot iekšējās balss brīdinājumam,nemaz nav ieradušies. Zinātnieki domā,ka par smalkajām maņām atbid čiekurveida dziedzeris smadzenēs,jeb hipofīze. Ne jau velti ezotērika to dēvē par trešo aci,bet iekšējo balsi uzskata par dvēseles balsi.

mjamma      Ja Tev patiešām interesē....ir viens video, kas izskaidro. Tikai krieviski.
https://youtu.be/9x2nR2_ttY4
ir daudz, kas izskaidrojams kā iekšējā balss. Tā var būt jebkas-Tevis pašas aspekti, visādi egregori, virsdvēsele un arī mirušās vecāsmammas ēteriskais dubultnieks kaut vai.
Visur literatūrā ir teikts, ka enģeļi nerunā. Cik es zinu, tad patiešām nerunā, bet nodod informāciju caur sajūtām. Tikai ir diezgan grūti noteikt, no kurienes nāk informācija.

psychobitch      balsis nedzirdu, bet fobijas gan piemetās, tad uzreiz saprotu, ka kaut kas tur nav tīrs...

Postremo      cilveks , ja nav nodzeeries , jau zemapzinnaa izdara analiizi konkreetai Zituacijai.Un leemumus piennem balstoties uz SAVU pieredzi. Kaadi veel ennggelli...Bet, kas neriskee, tas nedzer ssampanieti.
Un ja te kaads saka, ka ja neveicaas darbos, tad jaadara kas cits, taa nu gan nav. Pasakiet to pasaules ggeniaalaakajiem cilveekiem !Jaaizdara ir 100 klludas, lai viena pareiza lieta aizietu.

marselis      2016-05-16 20:18
ps.-hipofize
nolasa arejo EM info,ta ir areja uztvere,
tadel ta tiek deveta par 3 aci,ka saredzesanas org.bez redzes

Viliendi    1 Blakus palātā Napoleons- arī bieži sarunājas ar savām iekšējām balsīm, dažreiz manas iekšējās balsis nevar aizmigt.

mazina_mazina      Pirmā sajūta, kas rodas attiecībā pret kādu situāciju vai cilvēku ir vispareizākā, pēc tam cilvēks šo sajūtu sāk analizēt- bet varbūt tā nē, varbūt savādāk, un kā tad nu es tā.... kad cilvēks sāk pārdomāt pirmatnēji ienākušu sajūtu, tad viņš jau aiziet prom no domas. UN šī pirmā sajūta ir tā intuīcija, eņģeļa balss, Pavadoņa impulss.. Tās iekšējās balsis var būt daudz un dažādas, reizēm tas ir arī ego, kas saka priekšā darīt kaut kādas stulbības. 2016-07-19

Ernestiine      Sirds. Nekad nepieviļ. 2016-07-19

avenekazene      Sirdsapzina nekad nepievil! Ja sirdsapzina bus tira-vari uzticeties tai! 2021-06-10

Pereira    1 Man tā ir intuīcija!!Ir bijušas reizes kad vienkārši jūtu..Nedari to un neej tur!!Lai gan impulsīvi esmu pieņēmusis citu lēmumu!! 2021-09-03

Jamaha      Ja kaut ko grasies darīt nepareizi, intuīcija brīdina. Tikai reizēm pareizo saskatīt traucē nepareizās krāsas brilles..Tas ir biežākais klupšanas akmens.. 2022-01-18

Caune      Attur parasti peredze, kas balstīta uz pagātni, bet ar nākotni var būt maz sakarības.
Ja nekādīgi nevar izlemt, jāmet monēta. Atsevišķos gadījumos der margrietiņa.
2022-01-26

EleonoraRuzvelta  1   Tas ir veselais saprāts, jeb gudrība. Kas iespējams stresa brīžos un emocionālos pārdzīvojumos tiek emociju apslāpēts. Ja cilvēki vadītos no veselā saprāta tad būtu viss kārtībā ! 2022-10-14

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu