Steidzami vajag gaišreģi, ekstrasensu

Dzīvē ir ļoti, ļoti smaga situācija, esmu pilnīgā izmisumā. Vai varat ieteikt labu gaišreģi/ekstrasensu, kurš spēj nolasīt informāciju no Smalkajiem plāniem? Nevajag zināt nākotni, bet konstatēt faktu, informāciju par sevi, kurai es netieku klāt.

Rinkulis  5 10 Es varētu ieteikt saēsties psihadēliskās sēnes...būs labāks efekts...pati pa tiešo varēsi parunāties ar malkajiem plāniem...Tik nepārdozē...

Jason  5 8 Ir labāk līdzeklis: paņem savu labāko draudzeni, nesteidzīgi izraujiet kādu konjaka pudeli un apskaidrība būs klāt. ;)

Torpedo  4 6 "Smalkie plāni" .. hi hi .. :D
Diez kuros kursos sievietei ir vērtīgāk iet - ezotērikas vai adīšanas-tamborēšanas?

jurks  11 5 Uz baznīcu!!! Sirdsapziņas izmeklēšana un grēku izsūdzēšana!!! Augustā sāksies svētceļojumi uz Aglonu! Piesakies , bet savlaicīgi! Lai Tev izdodas!

mazina_mazina    2 Agnese Jete Ziediņa.

Dvesele_kabata  1   No kā nolasīt?

inito4ka  3   ... a šitā,,, Jūlija laikam,kura vinnēja ,,Ekstrasensu cīņas,, :)
netā tak laikam var atrast kontaktinfo...

aroganis      Hmm, kā Inese tā dissaster? Nez uz ko tas viss?

limonija  1   Tiltiņš. Mārīte Strode.

Geisha    5 Man ieteica vienu gaišreģi. Labi, aizeju. Šī ievelk dūmu un man prasa vai esmu bijusi pie viņas. Saku, ka nē. Viņa mani diagnosticēs. Ok. Redze nav ideāla (ok), čūla esot. Prasu kur, šī tagad saka, ka kuņģa čūla (man pirms 6 mēneši bija "rīta kobra" kuņģī viss ok, bet ir 12 zarnu čūla ir). Ok. Prasu kā ir ar 12 pirkstu zarnu. Šī viss ļoti labi. Ok. Akmeņi man esot. Atkal prasu kur? Nierēs esot. ok. Pajautāju kā ir ar žultspūsli (operēts). Viss esot ok - vesels.
Jautājumi ir? Izslavēta gaišreģe, ārstē no alkoholisma, noņem lāstus un vēl fig viņu zina ko dara.

riks086  1 5 Sameklē vecu, pensionētu policijas "operu", izstāsti lietu, izliks Tev visu kā uz delnas.... :)

kwinta    9 Smieties par cilvēku, kuram jau tā grūti laikam nav labi.
Reiz aizvedu radinieci pie viena tāda, viņš pastāstīja kādā mētelī viņa iet uz darbu, kāda pupaina strādā pie konveijiera/ runa par Īriju/ labajā pusē, kāda kreisajā.Tādas detaļas, ka mēs bijām tiešām pārsteigtas.
Pēc dažiem gadiem, ievajagās man, aizeju. Un? Man derot tikai stiprs vīrietis, augstāks par mani/ kurai tad tā nav/, es nepārdzīvojot kad jāizdod nauda/ protams, ja jau piekritu 50 € samaksāt ne par ko, jo aizgāju bez kādas spiedošas vajadzības, ko arī pateicu/. Daži komplimenti un solījums, ka viss būs labi.
Tad vēl, krustmeita stāvā sajūsmā par vienu tipa dziednieci-ekstrasensi no Bulduriem, ak jē, ko tik viņa nepasakot utt. Aizbraucu,šī saka- esi krustcelēs. Kurš tad nav. Un vēl šādas tādas neitrālas lietas.
Tā arī nesaprotu, vai nu trāpos uz neīstajiem, vai esmu no tiem, kuriem neko nevar ne nolasīt ne pareģot.
Visticamāk, ka ar tādām spējām ir apveltīti varbūt 5-10 cilvēki uz pasaules. Pārējie tikai mācās.

slieks      Kivičs pirms kāda laika intervēja ekstrasensi Sarmīti Makarovu. Par viņu netā ir pietiekoši daudz informācijas. Varbūt noder.

floresa    1 Divus gadus atpakaļ arī es centos atrast palīdzību,jo nesapratu kur vēl...
....pat facebok iegāju ,lai uzrunātu Ilonu Kaldri...bet viņa vienkāŗši mani ignorēja...
Radās tāda sajūta,ka patiešām Ekstrasensu cīņas ir tikai - šovs!
Biju pie Rolanda Tiltiņa- izstāstīja ,kur un kā......bet vai ticēt nezinu gan!

Geisha    5 Man viena pareģoja lielo mīlestību. Tepat viens no šī saita. Bet viņš guļ ielīdis savā cisu maisā. Mēģinu dibenā iekniebt, lai takš mostas, bet viņš kā guļ tā guļ. Pēc astrooģijas un pēc numeroloģijas vienkārši ideāli. Nekā nevaru pamodināt. Puika guļ.
Sāku jau apdomāt vai ir vērts savu enerģiju tēŗēt vai tomēr uz citu pusi skatīties. Varbūt ir kāds cits - rezerves variants.

Mirdzina      Psihoterapeiti neder??!!

Samila  2 4 Nopērc pāris vinčukus, Napaleona kūku un uzaicini 5 draudzenes uz ballīti... iepriekšējā vakarā problēmu pa punktiem uzraksti uz papīra, vismaz 10 punktus. Paliec zem spilvena. Trīs dienas pēc ballītes atkal pārlasi un atrisināto izsvītro... lēti un efektīvi.

Tinte    1 Varbūt kādu labu astrologu apmeklē?

edding  1 1 Es te tā padomāju- cik labi ka tiek uzdoti nekonkrēti jautājumi. Mums ir kur izvērsties ar atbildēm, var minēt un minēt līdz bezgalībai.
Tie sensi un reģi taču katrs savā sfērā darbojas. Neticu ka visus šeit pieminētos apstaigāsi.

Geisha    2 Viens gaišreģis pateiks - balts, otrs pateiks - melns. Kuram ticēsi? Droši, ka tam kurš vairāk uzminēs Tavu vēlēšanos. Drīzāk palīdzēs astroloģija. Bet arī tur nav 100% konkrēta rīcības plāna, jo katram cilvēkam vēl ir arī izvēle. Ja runa iet par mīlas lietām tad vēl jau arī otrai pusei ir izvēles iespējas. Lai vai kā Tevi saistītu konkrēts cilvēks nedrīkst viņu iespaidot. Būs brīva izvēle - būs laime. Pretējā gadījumā laime pārvērsties var nelaimē. Tev to vajag?

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu