Ekstrasensi

ekstrasensi foto attēls

Ekstrasensi - jautājumi un diskusijas

Vai ticat visādiem zīlniekiem un ekstrasenciem? (36)
Kad skatījos raidijumu"Ekstrasencu cīņas".Man likās neticami,cik daudz to ekstrasencu ir saradies.Vai tikai tas nav iestudēts šovs?!Tā jau es ticu,ka var būt cilvēki ar ekstrasenca spējām,bet tas jau laikam liels retums.Tagad tie ir...
Vairāk vai mazāk,bet katram cilvēkam ir saikne ar smalko pasauli. Dažiem šī saikne ir sevišķi spēcīgi attīstīta, tāpēc viņi spēj paveikt neticamas lietas. Tāpat kā parastie cilvēki,arī ar īpašām spējām apveltītie strādā gan tumsas,gan gaismas frontē. Visiem svētajiem un praviešiem,arī Jēzum bija ekstrasensorās spējas,ko apliecina Bībele. Šie cilvēki darbojas kā sakaru kanāls starp Dievu un mums. Kristīgā baznīca necieš konkurentus, tāpēc tik strikts noliegums. Jūs Neticīgie Tomi esat dzirdējuši(as) par Zilā kalna Martu, par Zīlītes kungu Tukumā. Vai viņi bija šarlatāni, pirms lejat mēslus uz dziedniekiem drusku padomājiet (tie kas uz to ir spējīgi). Ekstrasensu cīņas noteikti ir iestudēts šovs, bet ir arī tur spējīgi cilvēki, ar ekstrasensorām spējām. Saka, ka katrs cilvēks var sev palīdzēt, tikai pie tā visa ir jāstrādā pašam, daudz jālasa, jāmācās..... katram cilvēkam ir kādas spējas dotas :D tukšā nav atstāts neviens... Tās ekstrasensu cīņas gan ir fufels.
Bet ir zīlnieces, kuras prot izskaidrot ko rāda kārtis. Par to esmu pārliecinājusies, kaut neticēju, bet pēc kāda laika atcerējos - man taču teica, ka tā būs.
Vēl neticu tiem, kuri ir kaut kādi sertificēti. Stulbums, kurš un kā viņus pārbaudīja.
··· Ekstrasensi: Vai ticat visādiem zīlniekiem... lasīt visu diskusiju (36 atbildes) –»
Steidzami vajag gaišreģi, ekstrasensu (25)
Dzīvē ir ļoti, ļoti smaga situācija, esmu pilnīgā izmisumā. Vai varat ieteikt labu gaišreģi/ekstrasensu, kurš spēj nolasīt informāciju no Smalkajiem plāniem? Nevajag zināt nākotni, bet konstatēt faktu, informāciju par sevi, kurai es...
Smieties par cilvēku, kuram jau tā grūti laikam nav labi.
Reiz aizvedu radinieci pie viena tāda, viņš pastāstīja kādā mētelī viņa iet uz darbu, kāda pupaina strādā pie konveijiera/ runa par Īriju/ labajā pusē, kāda kreisajā.Tādas detaļas, ka mēs bijām tiešām pārsteigtas.
Pēc dažiem gadiem, ievajagās man, aizeju. Un? Man derot tikai stiprs vīrietis, augstāks par mani/ kurai tad tā nav/, es nepārdzīvojot kad jāizdod nauda/ protams, ja jau piekritu 50 € samaksāt ne par ko, jo aizgāju bez kādas spiedošas vajadzības, ko arī pateicu/. Daži komplimenti un solījums, ka viss būs labi.
Tad vēl, krustmeita stāvā sajūsmā par vienu tipa dziednieci-ekstrasensi no Bulduriem, ak jē, ko tik viņa nepasakot utt. Aizbraucu,šī saka- esi krustcelēs. Kurš tad nav. Un vēl šādas tādas neitrālas lietas.
Tā arī nesaprotu, vai nu trāpos uz neīstajiem, vai esmu no tiem, kuriem neko nevar ne nolasīt ne pareģot.
Visticamāk, ka ar tādām spējām ir apveltīti varbūt 5-10 cilvēki uz pasaules. Pārējie tikai mācās.
Es varētu ieteikt saēsties psihadēliskās sēnes...būs labāks efekts...pati pa tiešo varēsi parunāties ar malkajiem plāniem...Tik nepārdozē... Ir labāk līdzeklis: paņem savu labāko draudzeni, nesteidzīgi izraujiet kādu konjaka pudeli un apskaidrība būs klāt. ;) "Smalkie plāni" .. hi hi .. :D
Diez kuros kursos sievietei ir vērtīgāk iet - ezotērikas vai adīšanas-tamborēšanas?
Sameklē vecu, pensionētu policijas "operu", izstāsti lietu, izliks Tev visu kā uz delnas.... :) ··· Ekstrasensi: Steidzami vajag gaišreģi,... lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Ko domājat par ekstrasensiem? (43)
Vai ir tiešām kāds šī vārda cienīgs vai šarlatāni vien, kas muļķo publiku? Palasījos šodien oktobra žurnālā "Leģendas" par savulaik megaslavenajiem padomjlaiku "speciem" - Kašpirovski, Čumaku, Džūnu...Pavisam skeptiska aina:)
zinu ķirurgu, kurš rozi sūta pie tantiņām ārstēt, lai gan tā ir infekcija......tā esot visātrāk. Neko labu....neko! Ir jau dažiem spējas....bet tiklīdz sāk ņemt nauiņu par to, tā tās prognozes lēnām,bet nenovēršami aiziet "šķērsām"..... Ir dziednieki -šarlatāni un tiešām kauns sevi par tādiem būtu viņiem saukt, vajadzētu pie kaunu staba kārt, kas sev naudu pelna uz citu lētticību, veselību utt, bet... Runājot par tēmu Kopumā -saucās -gribi tici, gribi netici, bet visā tajā kaut kas mistisks ir. cilvēkiem ir grūti pieņemt savas izvēles brīvību un vēl grūtāk ir pieņemt savas izvēles vai attaikšanās izdarīt izvēli, sekas.
cik vieglāk būtu, ja "ir nolemts", ja "tev būs/nebūs tas un tas" un liela atbildības nasta par lemšanu savā dzīvē ir noņemta, "es jau tur neko nevaru, zvaignez tā lēma".
pasaulē, kurā cilvēkam ir kontrole tikai pār mazu daļu notikumu vai iespējamo variantu, ir grūta arī tā mazā atbildības daļa, kas ir atvēlēta - atbildība par sevi.
karavadoņi met kauliņus, sauc zīlnieces burties pār beigtiem dzīvniekiem, prasa padomus pareģiem. ko tad mazais cilvēks, ja tie, kam ir dota liela vara, to saņēmuši pēkšņi zaudē lemtspēju?
un vienmēr ir kāds, kas vājības izmanto.
"Negriezieties pie pareģiem, netaujājiet zīlniekus, nemeklējiet tos, ka jūs ar tiem nesagānāties..."
··· Ekstrasensi: Ko domājat par ekstrasensiem? lasīt visu diskusiju (43 atbildes) –»
Zīlniece vai pareģe Rigā (12)
Vai kads zin labu gaisregi Riga? Gribetos lai man vienkarsi izliek kartis, bet nesak nodarboties ar bursanam... busu pateiciga par koordinatam, paldies.
Izliec kārtis sev pati. Pēc Denzela Vašingtona metodikas. Kamēr to atradīsi, viss noskaidrosies...;) lunaraty@gmail.com Esmu dzirdeejusi Astriidas kundze...ir taa,ka vina pat iesaka,kas labaak....vari dariit vai nedariit,pasa zinaa,bet man meitai.....paliidzeejusi loti.....
Likt nummuru...to nedriikstu,nav taada atlauja dota....paintreseejies....varbuut atrodi.
Nummurinu man neprasiet....es to nezinu! varbuut...kaados saitos ,kur nav mulkiibu tik daudz kaa seit....kaads uzraksta. Labāk aizteci pie psihoanalītiķa. ··· Ekstrasensi: Zīlniece vai pareģe Rigā lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Ekstrasenss Jelgavā (6)
Vajadzētu kāda laba ekstrasensa koordinātes Rīgā vai Jelgavā, kurš pēc bildes pastāstītu, kas notika ar cilvēku. Paldies.
Ļoti labs ekstasenss Jelgavā ir Ivars, telef.27051544 un Rundāles pagastā Jānis, telef.27057052.Iespēja kontaktēties neklātienē telefoniski.Cena par pakalpojumu pieņemama.
Abi arī zīlē pēc Taro kārtīm.
hmm.....
dzeri vai nedzeri, bet tie exrāaa..sensi..pilna TV.mānija tagad ar dziedniekem,ensiem uc.....
ja notikusi jsu nlsime,td ar to nodarbojas izmeklētāji,kriminālistika,laboraorijas uc.......zīlnieces,megi,burvji,sensi,astrologi tagad mazajā zemītē tā pieblīvēti,ka vai nu....nekur pasaulē nav šitāds patērētāju -sensu uc to bums.......
labāk jau nu padraudzēties ar realitāti n profesionāliem zmeklētājiem, ar loģiku un pieredzi.vai,ja tik
loti gribās,-tad uz TV-tur tās cīņas-varbūt tur kāds labums arī ir...bet tēma tomēr tāda smaga, lai bazūnētu PA , pa pasauli, ja ir tā kā paud.
Apskaties pēdējo vai priekšpēdējo "Patieso dzīvi", tur par vienu bija, dzīvojot Ikšķilē, ja pareizi atceros, varētu būt jēdzīgs, jo izskatījās tāds vienkāršs. Tur ir arī kontakti. Ja kādu atrodi, kas pārliecina, varb iemet kontaktu privāti. Gribas ar kādu par dzīvi aprunāties, bet apnikuši tie psiholoģizētāji. Sameklē Annu Jelgavā... es esmu konsultējusies caur internetu ,man patika ,daudzās situācijās ir pateikusi priekš´´a ,ir brīdin
ajuis ... cena arī normāla ievapuke@gmail.com
··· Ekstrasensi: Ekstrasenss Jelgavā lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Siguldā. Ceturtdienās Kandavā,pēc iepriekšēja pieraksta Lielvārdē-iepriekš jāzvana,lai pieteiktos. Varbut kads zina talruni ,lai pierakstities tai Kandava pie Veronikas? Elejā pēc divkalpojuma mājā blakus baznīcai. Bet tev nav ko tur darīt,visas atbildes uz tavām problēmām ir dziļi iekšā tevī pašā... ··· Ekstrasensi: Kur pieņem Elejas Veronika? lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu