Gaišreģi

Gaišreģi - jautājumi un diskusijas

Vai zinat kādu labu gaišreģi,astroloģi,zīlnieci? (Latvieti) (18)
Meklēju kādu latviešu astroloģi,pareģi. Visas labās jau vienmēr ir krievtautības,bet man tā ir valodas barjera.
Zinu ļoti labu zīlnieci Zolitūdē. Krieviete, bet runā arī latviski. Piepildījās apmēram 85%. Ļoti patīkams cilvēks. Informāciju došu tikai savā nikā. Vanda Balvos! No visas Latvijas brauc,visu cieņu viņai. Vanda balvos patiesi ir jauks cilvēks :) Vai man to vajag, ka kaut ko stāsta? noteikti nē, jo pati ļoti labi spēju paredzēt lietas uz priekšu. Taču ir cilvēki, kas šādu palīdzību meklē, jo nav tik ļoti pārliecināti par sevi. Vai arī grūtākos brīžos gribās tikai spēkus smelties.
Uz Balviem vedu savu draudzeni ...
VIENĪGAIS sakarīgais ALDIS DREIMANIS Lapmežciemā!!! Fridis, jā, viņu sauc Alla! Varu personīgi uzrakstīt kontakts, ja vēl ir interese! ··· Gaišreģi: Vai zinat kādu labu ... lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Steidzami vajag gaišreģi, ekstrasensu (25)
Dzīvē ir ļoti, ļoti smaga situācija, esmu pilnīgā izmisumā. Vai varat ieteikt labu gaišreģi/ekstrasensu, kurš spēj nolasīt informāciju no Smalkajiem plāniem? Nevajag zināt nākotni, bet konstatēt faktu, informāciju par ...
Es varētu ieteikt saēsties psihadēliskās sēnes...būs labāks efekts...pati pa tiešo varēsi parunāties ar malkajiem plāniem...Tik nepārdozē... Smieties par cilvēku, kuram jau tā grūti laikam nav labi.
Reiz aizvedu radinieci pie viena tāda, viņš pastāstīja kādā mētelī viņa iet uz darbu, kāda pupaina strādā pie konveijiera/ runa par Īriju/ labajā pusē, kāda kreisajā.Tādas detaļas, ka mēs bijām tiešām pārsteigtas.
Pēc dažiem gadiem, ievajagās man, aizeju. Un? Man derot tikai stiprs vīrietis, augstāks par mani/ kurai tad tā nav/, es nepārdzīvojot kad jāizdod nauda/ protams, ja jau piekritu 50 € samaksāt ne par ko, jo aizgāju bez kādas spiedošas vajadzības, ko arī pateicu/. Daži komplimenti un solījums, ka viss būs labi.
Tad vēl, krustmeita stāvā sajūsmā par vienu tipa dziednieci-ekstrasensi no Bulduriem, ak jē, ko tik viņa nepasakot utt. Aizbraucu,šī saka- esi krustcelēs. Kurš tad nav. Un vēl šādas tādas neitrālas lietas.
Tā arī nesaprotu, vai nu trāpos uz neīstajiem, vai esmu no tiem, kuriem neko nevar ne nolasīt ne pareģot.
Visticamāk, ka ar tādām spējām ir apveltīti varbūt 5-10 cilvēki uz pasaules. Pārējie tikai mācās.
Ir labāk līdzeklis: paņem savu labāko draudzeni, nesteidzīgi izraujiet kādu konjaka pudeli un apskaidrība būs klāt. ;) "Smalkie plāni" .. hi hi .. :D
Diez kuros kursos sievietei ir vērtīgāk iet - ezotērikas vai adīšanas-tamborēšanas?
Man ieteica vienu gaišreģi. Labi, aizeju. Šī ievelk dūmu un man prasa vai esmu bijusi pie viņas. Saku, ka nē. Viņa mani diagnosticēs. Ok. Redze nav ideāla (ok), čūla esot. Prasu kur, šī tagad saka, ka kuņģa čūla (man pirms 6 mēneši bija "rīta kobra" kuņģī viss ok, bet ir 12 zarnu čūla ir). Ok. Prasu kā ir ar 12 pirkstu zarnu. Šī viss ļoti labi. Ok. Akmeņi man esot. Atkal prasu kur? Nierēs esot. ok. Pajautāju kā ir ar žultspūsli (operēts). Viss esot ok - vesels.
Jautājumi ir? Izslavēta gaišreģe, ārstē no alkoholisma, noņem lāstus un vēl fig viņu zina ko dara.
··· Gaišreģi: Steidzami vajag gaišreģi, ... lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Gaišredzība (47)
.....vai ticat gaišreģiem? Ir tak jābūt kādam pamatojumam kāpēc nē un kāpēc jā:)
Gaišredzība, jā, ticu, jo pats esmu gaišreģis, bet tā kā pēc dabas esmu konservatīvs, tad es negribu vilkt baltus ē kā tur Galandera, Balngandera o, Gandolfa paltrakus un to garo nūju tēst no kādas šķības vīksnas. Tāpat es negribu auzēt bārdeli un muļķīgas ūšeles un nēsāt zelta ķēdi uz melna uzvalka, kam apakšā sārts džempers. Sakarā ar to cilvēki man neticētu un es attiecīgi nepārliecinātu. Tas viss nav priekš manis.
Nu ko tad es redzu tajā visā gaišumā? miglaini, miglaini protams, bet toties pilnīgi pareizi. Es pat brilles nevalkāju un ar auto braucu nevis pēc redzes, bet pēc tīras gaišredzības. Sākumā, kad es vēl nebiju līmenī man gadījās divas avārijas, vienreiz biju piemirsis paredzēt ledu un otrreiz luksofors izkrita no prāta. Bet visādi citādi ideāli.
Par citiem varu izteikties samērā skeptiski, jo viņi spiež uz emocijām, tur kalni, rasiņa, noziegumi, krūkas, nelaimes un citas karmoniskas aurēšanas. Roku čamdīšana arī nav reāla, jo vairāk par to vai cilvēkam ir sūdīgs asinsspiediens un vai rokas mazgā un kādu pildspalvu tur rokā tur neko daudz nepateiksi. Uz pieres likt roku? Nu sena metode, bet pārāk patētiska.
Man vislabāk godīgi sakot patīk tāds variants, kad es guļu kamoliņā gultā, esmu labi pāedis un kārtīgs smags deķis virsū, tad es visu redzu kā vajag un kā ir.
Pietiek palasiit veesturi par Baltijas regjionu,
lai shaadi jautaajumi vairs nerastos...
ne jau tai šarlatānu bandai, kuri zemi apsēduši šobrīd!!! jaa:)) Esmu saticis dziivee vienu cilveeku, par kuru 100% skaidrs, ka vinjam bija speejas. Raunaa bija taads dziednieks Ulmanis. Nu vinsh visu pateica 100% pat preciizi pateica kas par vainaam ir tiem radiem kas nav tikushi liidzi. Vinsh pat pateica, ka Juus nepareizi atbraucaat, vajadzeeja pa to celju..utt. Honoraaru neprasija, bet teica lai ziedojumu atstaaj cik uzskata par vajadziigu utt. Zheel, ka vinsh miris:(( To es tev pateikšu pēc trīs gadiem. :) Pirms nepilna gada vājuma brīdī aizgāju - neko nenožēloju, satiku gudru sievieti un parunājos par dzīvi pēc būtības... Bet pareģojums...Man nepatika.:D :D:D Pati uzprasījos gan...:D:D ··· Gaišreģi: Gaišredzība lasīt visu diskusiju (47 atbildes) –»
Vai ticēt Ievas Stāstu gaišreģiem? (14)
Vai kads ir sutijis jautajumus zurnala Ievas stasti paregiem, zilniekiem, astrologiem? Kada ir ticamiba, vai kaut kas ir piepildijies ari?
Par Ievas Stāstu astrologiem nezinu, bet es joprojām gaidu savu resno zviedru ar māju uz salas, ko man astrologs piesauca ar 100% garantiju. obligāti ticēt!:)))šito latvijas aprobežoto cilvēku daudzums man vienkārši patīk!":))))))))))) jāapdomā biznesa plāns, hm, tautas aprobežotībai un tumsonībai nav ne gala, ne malas:)) vārdsakot, pārdodu amuletus, universālus- der visiem dzīves gadījumiem- noliec pareizajā vietā un apprecēsies, paberzē un nauda uzradīsies, uzsēdies un hemoroīdi pāries, turot rokā un vienlaicīgi koelju lasot, parādīsies gaišreģa spējas jā esmu sūtījis un principā viss ir piepildījies ar sīkām atkāpēm... tā kā droši rakstat un labāk ir pajautāt arī bankas kontu un nosūtīt nelielu atlīdzību sākot no 50ls... tad ātrāk piepil´das pareģojumi... Istas labas gaisreges nereklame sevi .Tas pats attiecas uz dziedniecem.Tas ir jamekle. ··· Gaišreģi: Vai ticēt Ievas Stāstu ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Pareģis Aldis Dreimanis (15)
Lūdzu, ierakstiet savas atsauksmes par nākotnes pareģi Aldi Dreimani no Lapmežciema un zīlnieku/pareģi Ilmāru Briedi. Viņi arī Ievas stāstos sadaļā "Uzzini savu nākotni" atbild uz lasītāju jautājumiem par nākotni - kad ...
MĒĢINI, JA RADUSIES TĀDA DOMA, JA NEPAMĒĢINĀSI SEV PĀRMETĪSI.
ALDIS MANAI PAZIŅAI TIEŠĀM ĻOTI PALĪDZĒJA, GALVENEIS UZDOT PRECĪZUS JAUTĀJUMUS KONKRĒTĀ LIETĀ.
Sveiki, buju pie Alda dazas dienas atpakal .. visu ko vinsh man pateica ir taisniba.. bet te kas raksta ka vinsh ir krapnieks un ta talak.. vinkarshi vinsh jums teica to ko jus negribejat dzirdet.. Vinsh tak uzreiz prasa vai visu jus gribat dzirdet vai ne .. Biju pie Dreimaņa uz tā saucamo seansu, pilnīgas muļķības, tikai naudas žēl.. Pareģis Aldis Dreimanis
Lūdzu, ierakstiet savas atsauksmes par nākotnes pareģi Aldi Dreimani no Lapmežciema un zīlnieku/pareģi Ilmāru Briedi.... 3 peldetnepratejs pirms 8 min.

zīlnieks, gaišreģis Ilmārs Briedis
Ierakstiet savas atsauksmes par zīlnieku un gaišreģi Ilmāru Briedi. Vai viņa pareģojumi un zīlēšana piepildās, var... 18 peldetnepratejs pirms 3 d.
Astrologs, gaišreģis, šamanis Ivo Puriņš
Kādas atsauksmes par ekstrasensu Ivo Puriņu? Vai tas, ko saka, ar piepildās? Vai nākotnes prognozes piepildās... 20 peldetnepratejs pirms 4 d.


cik var,a?
Es ar par to pašu tik naudu vāc!! Viņi saradušies kā sēnes pēc lietus!!! Nenoliegšu, ir cilvēki kuri tie``sām savu lietu pieprot, bet viņu ir milzīgs retums un sevi nereklamē!!! ··· Gaišreģi: Pareģis Aldis Dreimanis lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Zīlnieks, gaišreģis Ilmārs Briedis (7)
Ierakstiet savas atsauksmes par zīlnieku un gaišreģi Ilmāru Briedi. Vai viņa pareģojumi un zīlēšana piepildās, var ticēt?
:DDDDDD
(C)vai Ilmara izziletais piepildas..


es atvainojos, KAA kaads var zinaat, piepildaas vai nee, ja sheit nav tik dumju cilveeku, kuri maksaas pieciiti kaut kaadam slauceejam, kuru pat reaali pie zvana nevar piekaart peecaak?! ziileetaaji, pljin, nenonjirgties!
NEGRIEZIETIES PIE PAREģIEM, NETAUJāJIET ZILNIEKUS, NEMEKLēJIET TOS, KA JūS AR TIEM NESAGāNATIES-ES ESMU TAS KUNGS, JūSU DIEVS, VAICAJIET MAN....3MOZUS-31P. tak, izdomaa beidzot ko jaunu! a to 5 gadus no vietas- maasasmeita, kura iestreeegusi pacmit gadu vecumaa, aplipusi ar visaam iespeejamajaam zaraazaam un netiek aarsteeta visu sho laiku! ZB jau! uzprasies uz maaciibas, es tev varu bez ziilnieka paliidziibas, pastaastiit,ka visu, ko te esi saljurinaajis, vinja arii dabuus. nav ko muti palaist, jo vaards vienmeer meklee vietu. tobish- saac vazaaties pa puusljotaajaam, lai tevi pashu izaarstee! Var būt ir pēdējais laiks sakt dzīvot PAŠAM/ŠAI? un nevis gaidīt, ka atnāks kāds brīnum personāžs un sakartos Tavu dzīvi! ļaudis gan ir drusku ar ievirzi, lai neteiktu smalkāk:)))
Tēmā par maģiju un ezotēriku nebeidz bārstīt savus spriedelējumus cik visiem pareizi jādzīvo, tak ja nepatīk nelasi un neskaties:))) Ir simtiem citu tēmu kur mācīt citus dzīvot:)))
··· Gaišreģi: Zīlnieks, gaišreģis Ilmārs ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Iesakiet izcilu dziednieku vai gaišreģi (23)
Varbūt kāds zin kādu izcilu dziednieku / gaišreģi, ar līdzīgām spējām kā Elejas Veronikai? Ja kads zin, lūdzu atrakstiet :)
loti laba dziedniece ir straupe Veronika pieņem arī Rīgā - privātklīnikā Šmerlī. Taču, kad uz ziedojumu kastītes ieraudzīju uzrakstu: "Ziedojums 5 ls", man pārgāja vēlēšanās vēl reizi pie viņas griezties. Jo dziednieks nedrīkst vispār prasīt naudu. Katrs dod ti, cik var atļauties un ir nolēmis. Vai kādam ir zināms dziednieks, kam padodas alkohola ārstēšana ? Es nebiju domājusi, ka šī palīdzība ir nepieciešama tieši veselības uzlabošanai, tad gan patiesi ir nepieciešams dziednieks, taču ... bieži vien tiek ārstētas tikai sekas, bet nevis cēloņi ... Taču lielākajai daļai problēmu cēloņi ir mūsu domāšanā ... Ja tā tiek sakārtota, tad daļa problēmu atrisinās un vainas mazinās ... Pašas pieredze ... Biju tādā stāvoklī, ka jau lūdzos, ka gribu trešo mugurkaula operāciju ... taču, sakārtoju domāšanu unattieksmi ... rezultāts ir tāds, ka šobrīd neviens nepateiks, ka man ir bijušas problēmas ar muguru .... Tikka, kaa Tu ``savedi sevi kaartiibaa``? ··· Gaišreģi: Iesakiet izcilu dziednieku vai ... lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu