Gaišredzība

.....vai ticat gaišreģiem? Ir tak jābūt kādam pamatojumam kāpēc nē un kāpēc jā:)

[never]      Pietiek palasiit veesturi par Baltijas regjionu,
lai shaadi jautaajumi vairs nerastos...

Nelima6      ne jau tai šarlatānu bandai, kuri zemi apsēduši šobrīd!!!

garaamejoshais      jaa:)) Esmu saticis dziivee vienu cilveeku, par kuru 100% skaidrs, ka vinjam bija speejas. Raunaa bija taads dziednieks Ulmanis. Nu vinsh visu pateica 100% pat preciizi pateica kas par vainaam ir tiem radiem kas nav tikushi liidzi. Vinsh pat pateica, ka Juus nepareizi atbraucaat, vajadzeeja pa to celju..utt. Honoraaru neprasija, bet teica lai ziedojumu atstaaj cik uzskata par vajadziigu utt. Zheel, ka vinsh miris:((

Adamsone      To es tev pateikšu pēc trīs gadiem. :) Pirms nepilna gada vājuma brīdī aizgāju - neko nenožēloju, satiku gudru sievieti un parunājos par dzīvi pēc būtības... Bet pareģojums...Man nepatika.:D :D:D Pati uzprasījos gan...:D:D

Lucy      Ja gribās dzīvot stresā,sačakarēt dzīvi,tad var iet pie tiem šarlatāniem.

lapsu_aacis      taadi, kuriem ticeet, ir uz vienas rokas pirkstiem saskaitaami pasaulee.

ja runaajam par speeju attiistiibas pakaapeem, tad taa ir gara un plasha un ne shai sadaljai, ne portaalam piemeerota diskusija.

nezkogribu      Agrā jaunībā biju pie īstas čigānietes, ko tik jaunībā nesadara, bet līdz iepriekšējam jaunajam gadam likās, viss tā arī ir, bet tā ir visīstākā NLP!!!!!!!
savu dzīvi es veidoju pati, un visos krustojumos es pati izvēlos, kur iet!!!

taapati      Neticu,jo dzīvē šādu cilvēku neesmu sastapusi.
Meita bija aizbraukusi pie kādas,kuru ieteica darba biedrenes kā zinošu un nākotni pareģot varošu....un ...nekā no viņas stāstītā.
Meitai tajā laikā stāvēja priekšā laulības šķiršana,gaišreģe paredzēja lielus sarežģījumus un ļoti neglītu rīcību no ,nu jau bijušā,vīra.Tomēr viss noritēja civilizēti-vīrs meitai nekādus šķēršļus un ultimātus neuzstādīja.
Es tā saprotu,ka pareģes speciāli paspilgtina notikumu norisi,lai klients būtu ieinteresēts atgriezties,jo katram taču gribās zināt,kad sliktie nākotnes pareģojumi beigsies.

Elizabete1957      man jaunībā gluži nejauši darba darīšanā sanāca saskarties ar vecu čigānieti un viņa man pēc rokas pateica to, ko es pat pieļaut domās nevarēju, bet pēc pārs mēnešiem tas piepildījās...tā bija traģēdija....viņa pēc tam mani uzmeklēja un taisnojās, ka viņa to redzēja pēc zīmēm uz manas plaukstas un to neviens nevarēja novērst...

Laskovij      Patreizējā pieejamā zinatnes līmenī, to izskaidrot un pamatot nevar:)

Bet tas nenozīmē, ka kautkas tāds nevar eksistēt, lai gan ir pretruna ar šobrīd zināmo Visuma uzbūvi:)

koalinja2      Neticu...Vienreiz viens vīrs piesēdās uz soliņa pie mums ar draudzeni-kura ratiņos šūpoja manu bērnu..un sāka klārēt ka viņš par visiem visu zin,ka esot populārs zīlnieks un pareģis, teicām lai pierāda, tad šis likās drīzāk kanti sāka sist nekā ko citu...ka tik pieskarties tad pie rokas, tad kājas :D beigās saka man spēcīga aura, metot viņu prom no manis un mākslīgi svaidīties sāka :D isti neko nepateica , paskatījās uz rokām, ka nav riņķa pateica ka neprecēta un ka ilgi neapprecēšos, prasīju kad tad bērni būs, teica ilgi centīsos tikt pie viņiem bet līdz 35 gadiem noteikti nebūs , tad viņam ar pateicu, ka tas ratos ir nevis draudzenes bet mans berns,tad gan šis nezināja kā attaisnoties.

edmunds      interesanti noveerojumi bija peetot domu paarraidi no attaaluma. raiditaajam iedeva uzdevumu braukt uz vietu kura apraxtiita uzdevumaa un skatoties konkreetaa virzienaa raidiit uztveereejam to ko redz. uztveereejs savukaart nezinaaja kad un ko raidiitaajs raidiis. vinjam bija jaapieraxta to ko sajuut/uztver.

satriecosaakais bija nevis tas ka uztveereejs tieshaam precizi pieraxtiija raidiitaaja redzeeto bet gan tas ka apmeeram pusee gadiijumu uztveereejs pieraxtiija redzeeto veel pirms raidiitaajs bija ieradies objektaa.

cilveex      Nū...tam maz sakara ar pamatojumiem.
Kas notika ar vienu no lielajiem praviešiem, kurs kaut ko arī pravietoja?
Jeremija.
"Ak, Kungs... mana valoda ir nekāda, es neesmu mācīts un nemāku runāt"
"Ta saka Tas Kungs - tu iesi pie viņu sapulcēs un stāstīsi to, kas sakāms un nebīsties, ja tava valoda rausties, jo Es esmu ar tevi"
"Es dodu Savu Vārdu tavās lūpās, un to tu pateiksi, jo Es tā esmu nodomājis."
"Viņi tevi neklausīs un savā prātā gribes tevi nomaitāt, bet viņiem nav pār tevi varas, jo Es esmu nodomājis tevi pasārgāt un Esmu tevi izredzējis par pravieti nākamāk lietām"
"Viņi pacels pret tevi zobenu, bet es būšu ar tevi, Jeremija, viņu zobens sakaus viņu iedomas un viņu sirdis, bet tevi es gribu pasargāt, lai tu dari zināmu manu Vārdu".

Saproti, man nav nodoma tavu galvu skurmšķināt, kaut_kur... ber ir pesonas, kurām ir ļoti nopietns pamats darīt lietas, kuras viņi dara. Ja mums ar tevi nav,labi, ko lai dara, varbū arī tas ir veids....

meseris      Neticu!Man trīs gadus atpakaļ pareģoja trīs (!!!) personāži,ka pēc mēneša atstiepšos pie miskastēm.Kļūdījās...:wink

lapsu_aacis      meseri, a tev arii pateica kuraa gadaa peec meenesha?? :)

viss veel nav galaa,jo shii nav peedeejaa tavas dziives stunda.

barbarosa9      Ticu, jo taadi cilveeki ir.Tikai to ir ljoti maz.

barbarosa9      Laskovij, sen jau daudz kas ir pamatots un izskaidrots.Zinaatne daudz straadaa pie shii jautaajuma, bet tas netiek skalji atspoguljots plashaakaam tautas masaam.

Ljaudis, nu nejauciet katru garaamgaaju uz ielas ar gaishregji!Neesiet leetticiigi-iisti gaishregji pa ielaam paregjodami nestaigaa. Diemzjeel uz vinju reekjina ir saviesushies sharlataanu, ka biezs. Un pashi vainiigi, ka saviesushies.Ja nebuutu pieprasiijuma, nebuutu piedaavaajuma.

riks      kā nu kuram.

Laskovij      Barba, nu viens ir skaidrs, ka gaišreģi neredz lietas tik skaidri, kā ar videokameru:)
Viens no piemēriem no reālas dzīves, kad pie meitenes pienāca klāt gaišreģe un pateica - "tev būs skaists ceļojums un pēc tam Tu būsi stāvoklī, bet nezināsi, kurš no tiem diviem ir bērna tēvs"
rezultātā meitene tiešam bija celojumā un pēc pusmēneša viņai nebija mēnešreizes noteiktajā laikā. Un vīrieši arī bija divi:)

Satelits_Dzeja    1 Gaišredzība, jā, ticu, jo pats esmu gaišreģis, bet tā kā pēc dabas esmu konservatīvs, tad es negribu vilkt baltus ē kā tur Galandera, Balngandera o, Gandolfa paltrakus un to garo nūju tēst no kādas šķības vīksnas. Tāpat es negribu auzēt bārdeli un muļķīgas ūšeles un nēsāt zelta ķēdi uz melna uzvalka, kam apakšā sārts džempers. Sakarā ar to cilvēki man neticētu un es attiecīgi nepārliecinātu. Tas viss nav priekš manis.
Nu ko tad es redzu tajā visā gaišumā? miglaini, miglaini protams, bet toties pilnīgi pareizi. Es pat brilles nevalkāju un ar auto braucu nevis pēc redzes, bet pēc tīras gaišredzības. Sākumā, kad es vēl nebiju līmenī man gadījās divas avārijas, vienreiz biju piemirsis paredzēt ledu un otrreiz luksofors izkrita no prāta. Bet visādi citādi ideāli.
Par citiem varu izteikties samērā skeptiski, jo viņi spiež uz emocijām, tur kalni, rasiņa, noziegumi, krūkas, nelaimes un citas karmoniskas aurēšanas. Roku čamdīšana arī nav reāla, jo vairāk par to vai cilvēkam ir sūdīgs asinsspiediens un vai rokas mazgā un kādu pildspalvu tur rokā tur neko daudz nepateiksi. Uz pieres likt roku? Nu sena metode, bet pārāk patētiska.
Man vislabāk godīgi sakot patīk tāds variants, kad es guļu kamoliņā gultā, esmu labi pāedis un kārtīgs smags deķis virsū, tad es visu redzu kā vajag un kā ir.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu