Esmu Zivs, draudzene Mežāzis.

Astrologi raksta ka bus dubļi un ilgi kopa nebus. vai ta ir vienmer? Es ipasi neskatos saderibas un vai sader kopa vai ne, bet draudzene uztraucās un pamazā, jau noraksta atiecibas delj tā ka zvaigznes saka ka nesader. ko lai daru? tā būs?

bonacure  1 1 V Zivis- mīl laist pa kreisi pat bez vajadzības. S Mežāzis- mājas tirāns.

vikinga    2 Vēl jau arī ir gada zīme, ja tās sader, tad nav tik traki, galvenais jau būs vai nebūs abpusēja vēlme palikt kopā arī pēc iemīlēšanās perioda.

limonija      Zeme(Mežāzis) un ūdens(Zivis) jau it kā sader gana labi, ja skatās pēc stihijām. Neder Zeme+Uguns, Uguns+Ūdens.

mjamma  1 1 Bonacure:) mežázis sieviete,ja uzzinâs,ka vírietis zivs krápj,trìsreiz klusám atriebsies un májás sejá

smaidìs- nekàdas tiránìbas:)))

miglainaa_plava      Labi sader, ne ideāli, bet diezgan labi. Vīrietis šajā gadījumā ir tas liderīgais nenopietnais tips, bet sieviete būs pavarda turētāja, noteicēja, stabilitāte un saimnieciskums. It kā jau tradicionāli labāk būtu otrādi, bet arī šāds matriarhāta veids daudziem der. Būs gan jautrība, gan romantika, gan mierīga mājās pasēdēšana. Vēl ir nozīmīgas arī citas planētas, kas jums ir, jāskatās visa karte kopumā.

luuna      pēc saulītes tikai saderību neskatās, skatās pēc marsa, venēras un mēnestiņu var ņemt vēra....svarīgi ir pozitīvie un negatīvie aspekti....ja draudzene tam tic, lai aiziet pie profesionāla astrologa, kas apskatīsies astrokartes pilnībā.....jāsaprot, ka arī no astroloģijas taisa biznesu un cilvēki grib visādas blēņas lasīt.....vai Jūs patiešām ticat, ka aptuveni 10 000 cilvēki Latvijā ir ar tādu pašu raksturu kā Jums?

iivs      Nevar pateikt tikai no 12 zodiaka zīmju vispārīgiem aprakstiem. Ir jāskatās katrs cilvēks atsevišķi pēc dzimšanas datiem, laika un vietas.

Noctambulus      Jautājums vai jūs paši esat izteikti Zivis un Mežāzis. Bez Saules zīmes ir jāzina arī Mēness Zīme, Astroloģiskā Signatūra. Var iet tālāk un izanalizēt Venēras un Marsa pozīcijas abos horoskopos. Var pieiet pavisam nopietni un pasūtīt astrologam Sinastrijas karti. Un galu galā vienmēr jāatceras, ka planetārās enerģijas neitekmēs visus cilvēkus vienādi un vienādā mērā! Bez astroloģijas ir arī daudzi citi faktori, kuri nosaka cilvēka dzīvi, it īpaši tik komplicētu lietu kā Attiecības. 2015-05-30

Melaanija      Ko Jūs teiku par saderību ZIVS sieviete un Ūdensvīrs vīrietis? 2021-01-26 17:27

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu