Horoskopi

Horoskopi - jautājumi un diskusijas

Laimes formula. (44)
Moto, kas ir galvenais raksturojot ik horoskopa zīmē dzimušā cilvēka vajadzības, lai viņš būtu apmierināts ar savu dzīvi un justos laimīgs. Auns (21.03 – 20.04) :Kļūt par vislabāko – tostarp arī savās ...
Kamēr nebūs apturēts kovidfašisms un Lielais restarts un cilvēki nevarēs baudīt cilvēku cienīgu dzīvi, nekāda cita laimes formula nevar strādāt. Pat tie ierēdņi un pagaidām veiksmīgie uzņēmēji, jau drīz var atrasties uz ielas, vai cietumā. Šajā karā, situācija frontē var mainīties tik strauji un negaidīti, ka atslābināties un tēlot laimīgo, ir ļoti naivi. Te dažām laimes formula ir uzbrukt citādi domājošiem! AivarsN pat šinī tēmā iesper savu kovidu. Brrrr...

Man kā Zivju pārstāvei tiešām nozīmīgi atrast radniecīgu dvēseli, kaut varu piemēroties arī nedaudz citādām. Bet vai var saukt to par laimes formulu?
Laimes formula varētu būt pēc iespējas atrast un saskatīt skaisto un labo, nevis tā kā mūsu mūžam neapmierinātie - kovids, fašisms, sazvērestības, valdība... Tādiem laimes formulas nav un nevar būt principā, lai vai kādai horoskopa zīmei tie piederētu.
Par ko man tādi uzbraucieni? Ko es uzrakstīju nepareizi? Ar ko tik būtiski situācija šobrīd atšķiras no pirmskara Vācijas? Toreiz tvarstīja ebrejus un veda uz nometnēm, gāzes kamerām, bet tagad Austrālijā jebkuru var notvert un aizvest, potēts, vai nē. Krievijā jau arī nometnes gatavas, ar gāzes padevi katram blokam, obligātās evakuācijas likums pieņemts. Austrijā, Vācijā tūlīt sodīs ar naudas sodiem, vai spundēs cietumos veselus, nevainīgus cilvēkus, tikai tāpēc ka negrib indēt savu ķermeni ar fašistu vakcīnām. Arvien biežāk atceros to karikatūru par aitām. Cik injekcijas vēl jāsagrūž iekšā, cik brīvības un pat pēdējā pajumte jāatņem, lai apdolbītais pūlis beidzot sāktu filtrēt, ka viņus tiešām dzen uz kautuvi? Tikai tad jau tiešām varētu būt par vēlu. Nekādu prieku man šis bezjēdzīgais modināšanas darbs nesagādā. Ir ļoti daudz patīkamāku lietu ar ko nodarboties. Taču es nevaru mierīgi noskatīties, kā apmuļķotie cilvēki paši labprātīgi iet nāvē un par to vēl jūtas lepni. Par trešo vakcīnu fanot kā par jaunāko iPhone!? Un vēl teikt ka citi slimi, kuri tā nedomā! Beidziet taču apkaunot Radītāju! Nevar būt īsti laimīgs, ja apkārt tik daudz nelaimīgu cilvēku! ··· Horoskopi: Laimes formula. lasīt visu diskusiju (44 atbildes) –»
Esmu Zivs, draudzene Mežāzis. (9)
Astrologi raksta ka bus dubļi un ilgi kopa nebus. vai ta ir vienmer? Es ipasi neskatos saderibas un vai sader kopa vai ne, bet draudzene uztraucās un pamazā, jau noraksta atiecibas delj tā ka zvaigznes saka ka nesader. ko lai daru? tā ...
Vēl jau arī ir gada zīme, ja tās sader, tad nav tik traki, galvenais jau būs vai nebūs abpusēja vēlme palikt kopā arī pēc iemīlēšanās perioda. V Zivis- mīl laist pa kreisi pat bez vajadzības. S Mežāzis- mājas tirāns. Bonacure:) mežázis sieviete,ja uzzinâs,ka vírietis zivs krápj,trìsreiz klusám atriebsies un májás sejá

smaidìs- nekàdas tiránìbas:)))
Zeme(Mežāzis) un ūdens(Zivis) jau it kā sader gana labi, ja skatās pēc stihijām. Neder Zeme+Uguns, Uguns+Ūdens. Labi sader, ne ideāli, bet diezgan labi. Vīrietis šajā gadījumā ir tas liderīgais nenopietnais tips, bet sieviete būs pavarda turētāja, noteicēja, stabilitāte un saimnieciskums. It kā jau tradicionāli labāk būtu otrādi, bet arī šāds matriarhāta veids daudziem der. Būs gan jautrība, gan romantika, gan mierīga mājās pasēdēšana. Vēl ir nozīmīgas arī citas planētas, kas jums ir, jāskatās visa karte kopumā. ··· Horoskopi: Esmu Zivs, draudzene Mežāzis. lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kura horoskopa zīme? (30)
Kura no horoskopa zīmēm vīriešiem ir viss labākie pēc sieviešu domām, lai veidotu ilgstošas un harmoniskas attiecības? Un kura varbūt ne tā labākā? Pieredze un viedokļi? Pats īsti horoskopiem neticu, lai gan šķietami ...
Mēs neprasam horoskopu zīmes, mēs prasam bankas izziņas !
ha ha
Atkarīgs no tā kāda horoskopa zīme pašai sievietei. Man "veicas" ar strēlniekiem, bet viņi galīgi nav spējīgi ilgstoši būt uzticīgi, tāpēc neiesaku, lai gan pēc horoskopa man viņi it kā ļoti labi der. Ir arī ūdensvīri bijuši, viņi ir tādi pievilcīgi un romantiski, bet arī tāpat kā strēlnieki nav diez ko uzticīgi. Tā kā šīs divas zīmes nebūs tā labākā izvēle. Varbūt tiešām vērsis, jo pazīstu lielisku ģimenīti, kur vīrietis ir tieši vērsis. Tur gan sieva besās, ka tas vērsis visu pārāk nopietni ņem un pat slotu pats izvēlas un braukā pa veikaliem salīdzina utt. Nu tāds knīpstanga nebūs viņam strēlnieka vai ūdensvīra ekstravaganto izgājienu, tāds praktisks un ilgspēlējošs. Vislabākās ir Aunenes, seksīgas, saimnieciskas, aktīvas, dzīvas. Ja arī apvainojas, tad ātri atdziest.
Pretīgas ir Strēlnieces, spītīgas, augstprātīgas. Skorpiones pi-līgas, bet dod visiem. Lauvenes labas aktrises, Vērsenes spītīgas un nepārdomā.
Tieši tā,kas nu kuram labāk der. Nav labāko un sliktāko. Nav labu vai sliktu horoskopa zīmju.Ir tikai labi vai slikti cilvēki. ··· Horoskopi: Kura horoskopa zīme? lasīt visu diskusiju (30 atbildes) –»
Vīrietis mežāzis, ko teiksiet meitenes? (26)
Sadeeriiba mezaazim ar lauvu?
Zinu ka mieriigs un nosveerts, sastriideeties neiespeejami! vispaar forss, nu nezinu par citiem, bet vienu zinu kas taads ir! atstājiet tos mežāžus mums - jaunavām, nav ko mocīties, mums der!;) Mežāzis nav priekš Lauvas..... es gan daudz nepētu horoskopus. galvenais - seksuāla saderība.... nē? nekā laba tur nebūs ··· Horoskopi: Vīrietis mežāzis, ko ... lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Kas ir negantākās horoskopa zīmes? (39)
Saka, ka skorpioni. Bet vai Hitlers un Staļins bija skorpioni?
skorpioni ir drausmīgi. nu vismaz viens noteikti.. negribas jau sevi slavēt, bet... diezgan droši zinu, ka vislabākās ir zivis.. Adolf Hitler; dzimis 1889. gada 20. aprīlī.
Staļins-Dzimis: 1878. gada 18. decembris./tas chaachaa (2015-03-12 23:32) viedoklis/
Nav tādu negantu zīmju, ir tikai nesaderīgi cilvēki.Parasti labi saprotas vienas stihijas ļaudis.
Ir diezgan neauglīgi mēģināt nodefinēt labākās un sliktākās zodiaka zīmes, it īpaši ja ņem vērā tikai Saules zīmi, ko nosaka dzimšanas datums!
Faktiski katrai zodiaka zīmei ir pozitīvās un negatīvās iezīmes. Tie, kuri kaut ko vairāk saprot no astroloģijas, zina ka raksturu vairāk ietekmē Mēness zodiaka zīme, nevis Saules, it īpaši sievietēm. Tāpat svarīga var būt ascendenta (uzlecošā) zodiaka zīme un vēl kāda planēta. Faktiski katru no mums ietekmē vismaz 2 - 3 zodiaka zīmes, nevis tikai tā ko nosakām pēc dzimšanas datuma! Tāpēc, ja gribat kaut ko precīzāk saprast par cilvēku, vajag noskaidrot arī citas ietekmes un, pirmkārt, Mēness zīmi un aspektus!
Jautājums taču bija par negantākajām. Strēlnieki un jaunavas taču ir ļoti sabiedriski,miera mikas. Skorpions,sevišķi ja Pērtiķa vai Pūķa gadā,varētu būt ļoti indīgs. Uz ātru roku sameklēju visādus negantniekus, lai kāds te pārāk iedomīgs nepaliek :)))

Ļeņins, Berija, Hitlers, Kārlis Lielais - auns
Marks, Huseins, Idi Amins (genocīds Ugandā), Pols Pots (genocīds Kambodžā) - vērsis
Kadāfi, Jons Antonesku (holokausts Rumānijā) - dvīnis

Musolīnī, Napoleons - lauva
Dzeržinskis, Ivans Bargais, Kaligula - jaunava
Himlers, Putins - svari
Gebels - skorpions
Engelss, Staļins, ģen. Franko, Pinočets, Nerons - strēlnieks
Gērings, Hideki Tojo (Japānas imp. arm. ģenerālis, pakārts par kara nozieg., Tokijas trib.) - mežāzis
Mao Dzeduns - ūdensvīrs
bin Ladens - zivs

Vienīgais, vēža zīmē neko cienīgu neatradu, ja neskaita Jūliju Cēzaru, kas dzimis 12.jūlijā ;) bet tas ir tikai tādēļ, ka neatradu, nevis tādēļ, ka vēži ir balti un pūkaini :))))
··· Horoskopi: Kas ir negantākās horoskopa ... lasīt visu diskusiju (39 atbildes) –»
Vēl viens horoskops (31)
IETIEPĪGIE AUNI Zīmes lepnums - slikta garastāvokļa lēkmes un egoisms. Uzmanīgi ieskatieties acīs sev pazīstamam Aunam - cilvēks jau sen zaudējis spēkus… Auni - vīrieši dievina seksu un ir pārliecināti par savu ...
ĀrprāC! nu neļauj cilvēkam te brīvi pabeigt savu sakāmo ;)
Neskatoties uz šķēršliem turpinu;)
_____
-> Skorpione ir neķītra, necieš skopus kavalierus, gultā ir prasīga - slinkiem tēviņiem nākas grūti. Nemaigojas ar neveiksminieku, kas viņu atstājis neapmierinātu. Interesanti, ka dvēselē sieviete - Skorpions ir pilnīgi pārliecināta, ka citas sievietes seksa jomā ir NULLE salīdzinājumā ar viņu. Tāpēc viņa tā trako, ja tiek piekrāpta, ja vien viņai tas nav pie kājas. Sieviete - Skorpions neieredz melus, kaut gan pati sarunās Jums par deviņiem mēmiem. Viņa nekautrējoties neuzmanīgai draudzenei atsitīs mīļāko vai vīru. Uz jebkuru jaunu personu viņas reakcija ir šāda: "Kas tu tāds esi!?" Sievietes - Skorpiona niknums nav aprakstāms - TO ir jāredz un, ja Jums patīk asas izjūtas, mēģiniet. Daži pat viņas apprec, nesaprotams, uz ko cerot…

ROMANTISKIE STRĒLNIEKI

Fanātisms un pieticība. Iesaku izlasīt Strēlnieku viedokli par sevi…
Neatlaidīgie Strēlnieki izceļas ar lielisku melno humora izjūtu un mūsdienās apbrīnojamu galantumu. Sievietes slavē aizrautīgos mīļākos Strēlniekus par viņu juteklību un prasmi iedegt lielas pilsētas ugunis mazā gultiņā. Viņi aktīvi nicina sieviešu greizsirdību un nepalaiž garām nevienus bruncīšus - jebkura vecuma, ārienes un uzvedības. Strēlnieki mīl parunāties par augstām tēmām un mīl valkāt melnas krāsas apģērbu. Dzer reti(galvenokārt iedzer), bet vecumdienās raksta pašu izdomātus memuārus. Vīriešu - Strēlnieku vidū es visbiežāk esmu saticis izblīdušus, sviedrainus un ar tādu ģīmi, kuru skūt ir bezjēdzīgi, bet sist bailīgi.
Sieviete Strēlnieks - Kazanova svārciņos, kas bezrūpīgi vienu vīrieti maina pret citu. Viņa ir godkārīga un uzskata sevi par seksuālu dāvaniņu vīrietim. Nekautrējoti
-> Nekautrējoties mīļākajam izstāstīs par viņa priekštečiem, bet, ja nāksies viņā vilties - nevilcinoties pateiks to… Interesanti, ka vīrieši parasti viņas nežēlīgi krāpj. Sieviete - Strēlnieks - tas ir romantiķa vai izvirtuļa sapnis, jo viņa ir tāda, kādu viņu redz vīrietis, ja vien viņa viņu, protams, iekāro.

AMBICIOZIE MEŽĀŽI

Despoti un tirāni, bet pie katras izdevības vēl bāžas virsū pēc pilnas programmas.
Pozitīvās īpašības: ar savu gaušanos jebkuru padarīs traku
Vīrietis - Mežāzis ir godkārīgs un miesaskārīgs. Sīkumains, bet īgns. Parasti visas sievietes uzskata par izvirtulēm un aktīvi priekšroku dod anālajam seksam… Pārliecināts, ka dzīvi pazīst 100 reizes labāk, viņš nenoguris kompostrē mums smadzenes, pamācot, kas un kā jādara. Kad pamācības izsīkst, stundām ilgi var filozofēt par visdažādākajām tēmām. Patīkami pārsteigs Jūs ar savu skopulību. Mežāzis uzskata, ka apkārtējo galvenais mērķis ir sarežģīt viņa jau tā komplicēto dzīvi. Ja viņš uz kādu nopietni apvainojies, tad šis nekur nederīgais cilvēciņš uz mūžu mūžiem tiks izsvītrots no saraksta. UZ VISIEM LAIKIEM. Ja paveiksies, tad obligāti apprecēsies aiz aprēķina.
Kompleksainā sieviete - Mežāzis ir uzmanīga un ārēji tur sevi rokās, bet iekšēji plosās viņas kaislību ugunis. Aizdomīga, izteikti emocionāla būtne, milzīgs atkailinātu nervu kamols, nemitīgas garastāvokļa svārstības. Reizi nedēļā ilgstoša, bet ļoti vētraina histērija izlādēšanās nolūkā. Viņai nav garlaicīgi vienatnē pašai ar sevi, jo viņa pastāvīgi nodarbojas ar problēmu meklēšanu tur, kur to nav. Vai nu visu, vai neko - tādu, lūk, vienkāršu izvēli mums piedāvā Sieviete - Mežāzis… Viņas līdz nāvei baidās iemīlēties, ar nepacietību gaidot patiesas jūtas, taču bieži vien kļūdās izvēlē.
Muļķības pilnīgākas! Šis horskops ir lasīts jau pirms 3 gadiem un jau toreiz tajā nebija ne rindiņas patiesības. Slima sunīša murgi. par streelnieku pilniigs breds... Izmēģinājusi visas horoskopu zīmes, sieviete iekrita depresijā un sarakstīja šo murgojumu ··· Horoskopi: Vēl viens horoskops lasīt visu diskusiju (31 atbildes) –»
Horoskopa zīmes noteikšana (11)
Kas es esmu pēc horoskopa, ja sāku nākt šajā pasaulē zem dvīņu zīmes, bet nabas saites pārgriešana notika jau vēža horoskopa ietekmē? Hibrīds?:))
Naksana pasaule skaitas pec konstateta pirma elpas vilciena sirds pukst auglim visu laiku, bet-

ja nopietni- tādiem jau iepriekš paredzēts oho.

Tas arī ir viņa horoskops.
Büsi tas, kä tu pati jüties. Varbūt viens no vēža dvīņiem??
Labāk aizej pie astrologa Rača, erudīts cilvēks, viņš Tev pastāstīs, kas Tu esi.
Astroloģija dīvaina padarīšana, cilvēks jau tā kā rodas laikā, kad ieņemts, kur vēl 9 mēneši, citam 7 vai pat 5... :) Mistika! ··· Horoskopi: Horoskopa zīmes noteikšana lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Valstu horoskopi (8)
Viss par valstu horoskopiem. Latvijas valsts atrodas skorpiona vai jaunavas zīmes ietekmē? Vācija esot auns, hinduisti – vēzis, Krievija esot ūdensvīrs.
Kas šitās figņas izgudro? Izstāstiet kurai valstij strēlnieks...? varbūt jāpārceļas tur dzīvot :) Latvija ir zem Jaunavas zīmes. nu paskaties pats - vīrieši taču nekādi, bet sievietes foršas. Pieminekļi arī pamatā sievietēm. A es gribu, tur kur viegli un jautri, kura valsts Dvīņos? Kas vainas skorpionam? jaunavai tāpat, jaunavas pasistas uz tīrību,pedantismu,parfektumu un tādi arī kopumā Latvieši ir. Kur Tu to lasi???
Agrāk teica, ka Latvaijai jaunavas zīme - ļoti tipiski - kārtīgi, strādīgi, intelektuāli, bet kautrīgi, ar noslieci smuki ģērbties, un arī provinciāli.

Krievija - skorpions - vienas vienīgas galējības, traki cilvēki, emocionāli, nežēlīgi, ģeniāli, valst kuru gan ienīst, gan mīl. Tagad saka, ka Latvija arī skorpionā - nu kaut kā neredzu pagaidām.

ASV - vēzis - tie tikai par naudu un ģimeni domā, glumiķi, it kā tādi naivi, bet patiesībā viss ir aprēķināts..
··· Horoskopi: Valstu horoskopi lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Vīrieši svari un lauvas? (41)
Padalieties pieredzē, par vīriešiem svariem, un lauvām?
Jā, ar nestabiliem nerviem ar svariem nav ko ielaisties... bet lauvas tādi razpi...ji vien ir pa dzīvi! Piekrītu Pellei, ka lauvas grūti paciešamas ilgtermiņā(mana māte lauva, bijušais vīrs arī), tā ka pieredze ir...Šamie lielākoties domā tikai par savu labumu, ir visai veikli manipulatori, uzskata, ka apkārtējā pasaule pakārtota viņu labsajūtai;)tā ka ir ko turēt, ja nav iespējams iet katram savu ceļu...Necieš kompromisus. Pozitīvais - parasti materiālajā ziņā nav skopuļi, drīzāk jau izšķērdīgi un neuzmanīgi naudas lietās(īpaši vīrieši). Ar Svaru vīriešiem nav bijusi darīšana, bet sievietes ir diezgan nelīdzsvarotas;) Vīrieši svari ir super. Bet tikai tad, ja pati neesi lupata un tev nav slikti ar nerviem. Vīriešiem svari nav tik aktuāli kā sievietēm, lauvām vēl mazāk. :D Man apkārt ir bijuši un ir daudz lauvu :)
Vīrieši lauvas (arī sievietes) pārsvarā ir ar plašu vērienu visās jomās. Ļoti egoistiski, viņu domas un uzskati ir vienīgie pareizie. Vēriena dēļ regulāri saskaras ar finansiālām problēmām, bet parasti arī ātri atgūstas, jo dzīvo pēc principa - ir aitas, ir cirpēji. Pazīstu tikai vienu bijušo kolēģi, kurš šādam raksturojumam neatbilst. Kopumā cilvēki kā cilvēki, bet paciest ilgtermiņā lauvas nevaru :)
··· Horoskopi: Vīrieši svari un lauvas? lasīt visu diskusiju (41 atbildes) –»
Lauva sieviete, strēlnieks virietis? (16)
Padalamies pieredzee!
Par sievietēm, arī lauvām,...nemācēšu pateikt, bet vīrietis strēlnieks, ir izcils mīlnieks!,...mīlas lietās ideāla saderība ar sievieti- auns. Baigi forši,tikai ja arī pa gadiem būs tik pat laba atbilstība. Ideāla kombinācija. Cik strēlniekus vīriešus esmu sastapusi - pa gaisu vien, dzīvo nerēlālos ideālos, nemanot, ka noveco... :) Lauvas sievietes - karjeristes...

Ja bez sava ego ir arī citas prioritātes, tad saprasties var jebkuras zīmes! :)
Abas ir uguns zīmes,otrādi zinu-der! ··· Horoskopi: Lauva sieviete, strēlnieks ... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu