Zivis (horoskopa zīme)

Zivis (horoskopa zīme) - jautājumi un diskusijas

Esmu Zivs, draudzene Mežāzis. (9)
Astrologi raksta ka bus dubļi un ilgi kopa nebus. vai ta ir vienmer? Es ipasi neskatos saderibas un vai sader kopa vai ne, bet draudzene uztraucās un pamazā, jau noraksta atiecibas delj tā ka zvaigznes saka ka nesader. ko lai daru? tā ...
Vēl jau arī ir gada zīme, ja tās sader, tad nav tik traki, galvenais jau būs vai nebūs abpusēja vēlme palikt kopā arī pēc iemīlēšanās perioda. V Zivis- mīl laist pa kreisi pat bez vajadzības. S Mežāzis- mājas tirāns. Bonacure:) mežázis sieviete,ja uzzinâs,ka vírietis zivs krápj,trìsreiz klusám atriebsies un májás sejá

smaidìs- nekàdas tiránìbas:)))
Zeme(Mežāzis) un ūdens(Zivis) jau it kā sader gana labi, ja skatās pēc stihijām. Neder Zeme+Uguns, Uguns+Ūdens. Labi sader, ne ideāli, bet diezgan labi. Vīrietis šajā gadījumā ir tas liderīgais nenopietnais tips, bet sieviete būs pavarda turētāja, noteicēja, stabilitāte un saimnieciskums. It kā jau tradicionāli labāk būtu otrādi, bet arī šāds matriarhāta veids daudziem der. Būs gan jautrība, gan romantika, gan mierīga mājās pasēdēšana. Vēl ir nozīmīgas arī citas planētas, kas jums ir, jāskatās visa karte kopumā. ··· Zivis (horoskopa zīme): Esmu Zivs, draudzene Mežāzis. lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Saderība Zivs+zivs (7)
Vai ir kada pieredze?
biju laulībā.... pēc 12 gadiem izšķīros....bet vispār nekāda vaina...:) precizēju - abi bijām Zivs+Žurka....:) abi glumi un viltīgi, bet kopīgā straumē peld labi :) Man zināmie izšķīrās:( Es biju kopā ar zivi 27.gadi,22. no tiem laulībā.Teikšu,ka var sadzīvot labi,līdz brīdim,kamēr kāds nenodara pāri... ··· Zivis (horoskopa zīme): Saderība Zivs+zivs lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Dvīņi + zivs,..? (21)
Kādas var būt atiecības sievietei dvīnis un vīrietim zivs..
Dvīņi ir neciešami un normāli nesadzīvo ne ar vienu, a tie kuri sadzīvo nav dvīņi, viņiem kļūda dzimšanas datumā, māsiņas bij pillā. ..kādas abi gribēsiet un veidosiet, tādas arī būs! :) Kā var šitādam sviestam ticēt, vispārīgajam horoskopam, jo ir ļoti svarīgi zināt kāda planēta ir bijusi pie debesīm dzimšanas brīdī. Tas arī visu nosaka. Manuprāt, ļoti augstā emocionālā līmenī attiecības, kuras izjuks visticamāk zivs noslēpumainības un dvīņa zinatkares dēļ. Ja nevalda uzticība, miers un sapratne tad var izjukt. Bet neesmu paregis. Laika gaitā viņa viņu aprīs. Divreiz! ··· Zivis (horoskopa zīme): Dvīņi + zivs,..? lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Zivs vīrietis un Lauva sieviete? (14)
Asajiem prātiem pajautaashu par vel vienu horoskopu saderību!
Zinu ka zivs sieviete un lauva vīrietis toč grūti iet kopā bet īstenībā tas ir tikai mūsu galvās, ja mīl un ciena visi zvēri var sadzīvot! ..galigi garam...:))) Saule jau nav vienīgā, kas ietekmē cilvēka raksturu. Horoskopā ir 10 planētas un katrai no tām ir nozīme. Vīrieši Zivis mēdz būt ļoti dažādi, tāpat kā sievietes Lauvas. Bija interesanti palasīties... man ir otrādi... es - zivs, draugs - lauva... esam kopā sesto gadu. Vai tā būtu vēl tā saucamā sākuma stadija? :) tas pats, kas ar Mežāzi:) un piebildīšu arī ar Jaunavu un Skorpionu, labi, ne par horoskopiem, lai nerastos iebildumi, ka tās ir muļkības un cilvēki ir tik dažādi, protams, var sadzīvot ar visiem, ja atrod sevī krietnu daļu mazohisma:( Par raksturiem- Lauvas parasti ir optimistiskas, dzīvi nesarežģījošas personas, līderi po žizņi:), visvairāk necieš problemātiskus un kompleksainus cilvēkus:) neatkarīgi no to horoskopa! ··· Zivis (horoskopa zīme): Zivs vīrietis un Lauva ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu