Saderība

saderība foto attēls

Saderība - jautājumi un diskusijas

Kura horoskopa zīme? (30)
Kura no horoskopa zīmēm vīriešiem ir viss labākie pēc sieviešu domām, lai veidotu ilgstošas un harmoniskas attiecības? Un kura varbūt ne tā labākā? Pieredze un viedokļi? Pats īsti horoskopiem neticu, lai gan šķietami nojaušu ar kādu...
Mēs neprasam horoskopu zīmes, mēs prasam bankas izziņas !
ha ha
Atkarīgs no tā kāda horoskopa zīme pašai sievietei. Man "veicas" ar strēlniekiem, bet viņi galīgi nav spējīgi ilgstoši būt uzticīgi, tāpēc neiesaku, lai gan pēc horoskopa man viņi it kā ļoti labi der. Ir arī ūdensvīri bijuši, viņi ir tādi pievilcīgi un romantiski, bet arī tāpat kā strēlnieki nav diez ko uzticīgi. Tā kā šīs divas zīmes nebūs tā labākā izvēle. Varbūt tiešām vērsis, jo pazīstu lielisku ģimenīti, kur vīrietis ir tieši vērsis. Tur gan sieva besās, ka tas vērsis visu pārāk nopietni ņem un pat slotu pats izvēlas un braukā pa veikaliem salīdzina utt. Nu tāds knīpstanga nebūs viņam strēlnieka vai ūdensvīra ekstravaganto izgājienu, tāds praktisks un ilgspēlējošs. Tieši tā,kas nu kuram labāk der. Nav labāko un sliktāko. Vislabākās ir Aunenes, seksīgas, saimnieciskas, aktīvas, dzīvas. Ja arī apvainojas, tad ātri atdziest.
Pretīgas ir Strēlnieces, spītīgas, augstprātīgas. Skorpiones pi-līgas, bet dod visiem. Lauvenes labas aktrises, Vērsenes spītīgas un nepārdomā.
Nav labu vai sliktu horoskopa zīmju.Ir tikai labi vai slikti cilvēki. ··· Saderība: Kura horoskopa zīme? lasīt visu diskusiju (30 atbildes) –»
Vai ticat horoskopu saderībai? (20)
Senā pagātnē neko nezināju par horoskopiem.Visiem bija vienalga kas pēc horoskopa ka tikai patīk.Tagad skatās arī tādu lietu kā horoskopu saderību.Vai tiešām tie kas pēc horoskopa pavisam nesader nevar attiecības veidot jo tāpat vēlak...
Solvitas... man patika, kaut kā dzīvojam līdz izšķīrāmies. :) Un tāds ir lielais vairums. :( Astroloģija ir ļoti sarežģīta zinātne mūsdienām. Senās civilizācijas iespējams bija augstāk attīstītas, tāpēc ar to tika galā. Smalkās enerģijas,auras mūsdienu zinātnei vēl ir pārāk ciets rieksts. Pa lielam tas viss darbojas perfekti,daudzus gadus salīdzinu cilvēkus pēc viņu zīmēm. Tieši tā viņi arī uzvedās,kā horoskopos rakstīts. Nav man laimējies tuvāk iepazīties ar sievieti,kura man ideāli derētu pēc horoskopiem. Jābūt saderībai gan pēc mēneša, gan gada. Tad vēl sīkāk,pēc datuma un diennakts stundas. Ne velti, dvēseles piedzimstot izvēlas precīzu laiku. Tikai idioti ārsti bieži vien šos plānus sabojā ar stimulēšanu un ķeizariem. ..tumsoniba rullee.. Tas ir tikai kārtējais veids, kā atkratīties no atbildības par savu izvēli. Cik gan ir ērti un vienkārši paskatīties saderību, lai pašam nebūtu nekas jādomā, jāizvērtē un vilšanās gadījumā pat vainu varēs novelt uz to, ka saderība neuzrādīja perfektu pāri. Astrologija ir sharlataanu zinaatne.
Juus kaash kaa mazus ezhus, sprauzdami batonus visos caurumos un karinaadami makaronus visas vietaas.
··· Saderība: Vai ticat horoskopu saderībai? lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Kura der dvīņu vīrietim - piesakās! (22)
Nez kas derētu dvīņu vīrietim? Varbūt ir kādi ideāli varianti? Neturiet sveci zem pūra....😉
kad dievs vēlas mani sodit -viņš sūta manā ceļā dvīni... Dvīnim varētu novēlēt dvīni. Lai abi var izbaudīt viens otru. Dvīņu vīrietis ir tik superlielisks, asprātīgs, gudrs un seksīgs, ka vienīgais cilvēks, kas viņam patiešām der un apmierina ir viņš pats. Pārējie cilvēki ir tikai virspusējas uzmanības vērti, nerunājot namaz par sievietēm. "Dvīnim varētu novēlēt dvīni. Lai abi var izbaudīt viens otru."
nešaubies ne mirkli, ka izbaudīs ar:)
Intereses - nūdisms un filozofija - nu pilnīgi atbilst dvīņiem. Tikai trakās uz ko tādu parakstīsies - muldētāji un izvirtuļi. ··· Saderība: Kura der dvīņu vīrietim -... lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Mežāzim ir labi, ja vispār kāda trāpās. Ar Mežāžiem vispār neko labāk nesākt. ...ar vēršiem! Tas atkarīgs no tā, kur piedzimšanas brīdī bija mazā planēta R1T442, kuru 1950.gadā atklāja franču astronomi :) Par nelielu samaksu astrologs pastāstīs precīzāk :) Aizej pie astrologa. ··· Saderība: Kura horoskopa zīme vislabāk... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Un atkal par horoskopiem un attiecībām. (23)
Padalaties viedokļos un pieredzē kuras no horoskopa zīmēm ir vispiemērotākās nopietnām attiecībām, kuras vairāk izklaidēm. Kuras ir visuzticīgākās, kuras vairāk krāpj. Kuras seksā vislabākās. Kuras vislabestīgākās. Lai zinam, ko Jaunajā...
Tāds gadiem cauri gājis īsais raksturojums:))
Auns - Es esmu;
Vērsis - Man pieder;
Dvīņi - Es domāju;
Vēzis - Es jūtu;
Lauva - Es varu;
Jaunava - Es analizēju;
Svari - Es esmu līdzsvarā;
Skorpions - Es gribu;
Strēlnieks - Es saprotu;
Mežazis - Es izmantoju;
Ūdensvīrs - Es zinu;
Zivis - Es ticu.
Padalaties viedokļos un pieredzē kuras no horoskopa zīmēm ir vispiemērotākās...

Beidz māžoties ar zīmēm, sāc ar dzīviem cilvēkiem.
Skarbais kungs- un pareizi vien sanāk, Jums ir visneiespejamākā sadzīvošana, ne velti Tu esi te !! kaa mums gribaas ticeet pasakamm :)) Vispiemērotākās nopetnām attiecībām ir horoskopa zīmes vērši,lauva,strēlnieki, mežāzis.Izklaidēm ir visas labas,izņemot jaunavas,svari.sexsā vislabākās auni,vēži ,vērši,ja nevarēsi apmierināt sexsā, savu mīļo draudzeni,vai mīļoto,tad protams jebkura zimes daiļava meklēs palīdzību, pie kaimiņa.Sieviete vēzis_ apmierina sexsā visu tipa vīriešus. ··· Saderība: Un atkal par horoskopiem un... lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Par horoskopu saderību. (31)
Vai veidojot attiecības vajadzētu pievērst uzmanību horoskopu saderībai?Ja piemēram ir iepaticies cilvēks kas pēc horoskopa galīgi neder ,bet liekas ka dotajā brīdī viss ir ideāli.Taču jautājums kā turpmāk var veidoties attiecības pēc...
Tas viss patiešām darbojas. Es jau daudzus gadus vēroju pazīstamus cilvēkus,kā arī analizēju savas attiecības. Ja saderība ir gan pēc gada,gan mēneša zīmēm,tad tādiem cilvēkiem veidojas brīnišķīgas attiecības, vienalga vai viņi ir precēts pāris,darba kolēģi,vecāki un bērni,draugi,vai tikai paziņas. Līdzīga domāšana,pasaules uzskati,raksturs,viņi itkā papildina viens otru. Galīgi nesaderīgas zīmes nevienā jautājumā nevar atrast kopīgu valodu,viņiem nav par ko runāt, tāpēc arī attiecības nemaz nespēj izveidot. Daļēji saderīgas zīmes var dzīvot kopā,bet tas no abiem prasīs lielu pacietību un pielāgošanās spējas. Ir labi,ja cilvēks zina savu precīzo dzimšanas laiku,jo arī diennakts dalās 12 daļās. Katras horoskopa zīmes ietekmē ir 2 stundas. Arī šim rādītājam ir būtiska nozīme. Skorpioni der tikai seksam, bet sadzīvot ar viņiem ļoti grūti, jo viņi nemūžam nebūs uzticīgi. Un nesaticīgi ļoti. neticu tam mulkibak. Kautkas jau tur ir...Es(vēzis), ja satieku "zivi" vai nedod die´s "skorpionu", tad zinu ka manējie...:)) Kad strādāju japāņu firmā, jā, japānis skatījās pēc horoskopiem. Mani paņēma bez vārda runas un, spriežot pēc turpmākā, laikam nenožēloja.
Par privāto ir tā, ka kopā būšanai der tikai lauvas vai strēlnieki,bet seksam vislabāk skorpioni. Ar pārējiem, lai kā gribētu, nekas nesanāk.
··· Saderība: Par horoskopu saderību. lasīt visu diskusiju (31 atbildes) –»
Vai Aunam ar Dvīni sader kopdzīvei? (8)
Man līdz šim ir bijusi vilšanās...
nu auns,,,jau ir auns,,,tachu no dvinjiem,,,muc,,,taa lai papezhus neredz,,,
p.s,,,,,,,,,,,no sievietem,,,vinjas ir kaa otreizeja izejviela,,,second hand....
Nesader. Var izveidot jauku ugunskuru, bet var arī uztaisīt lielu sprādzienu. http://www.valkyrieastrology.com/Compatibility/arigem.htm pufff ,nu nemuldi , nav tā. Ar dvīni viss sader, pārējiem nesader :D ··· Saderība: Vai Aunam ar Dvīni sader... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Pilnīga neiespējamība. Normālas strēnieka medības mežā. Ja Mežāzis nebūs nūģis, viss būšot štokos.

Mažāzis gribēs visu tā smuki saplānot, salikt pa plauktiņiem, lai viss smuki un tā, bet Strēlniekam tas viss liksies nenormāli jautri. Līdz zināmai robežai. Turklāt, Strēlnieks nekādos rāmjos nav ieliekams - ies un darīs ko vēlas, neskatoties uz Mežāža plāniņiem. Pat vēl trakāk - vienmēr būs uzmanības centrā un baudīs sabiedrības atzinību (nez, par ko?)
Spēcīgi raksturi,kurš kuru .. astrologi lv. rakstīts tā: "Attiecības būs veiksmīgas, ja starp abiem partnerim ir fiziskā pievilkšanās un Mežāzim ir pa spēkam seksuāli apmierināt Strēlnieku. Vīrietis Strēlnieks labākajā gadījumā, kā kafijas surogāts pirms miega. Sieviete – Mežāzis tic savam partnerim līdz laikam, kamēr viss iet vairāk vai mazāk gludi, kamēr visas pasaciņas sakrīt ar reālo notikumu gaitu... ··· Saderība: Saderība, vīrietis Strēlnieks +... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kompānijā vēl prasās bērni mežāži :) ..ir zināms samainīts vietām variants /sieviete vērsis,vīrietis auns / šogad nosvinēja 30 g kāzu jubileju :))
bet,,,,es patiešām esmu ievērojusi,ka ŠEIT,pārsvarā ir vērši un auni:))
man pers,nepatīk ne vieni ne otri /sorry/ nekā personīga :))))))))
Ir traki, tieši šāda kombinācija no pierdzes-trakums Katrs atsevišķi ir ok ( ja būtu otrādāk, tad gan pilnīgs pīīī), bet abi kopā - man personiski dabā nav zināmi. ··· Saderība: Sieviete Auns + vīrietis Vērsis... lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Ja nav astroloģiskas saderības (37)
Es šeit nerunāju par tādu saderību kā sader Skorpions ar Vērsi vai Dvīņi ar Mežāzi, bet padziļinātāk. Esmu mācījusies astroloģiju un protu kopā salikt divas kartes pēc precīziem dzimšanas laikiem, lai izpētītu visas planētas. Kad mani...
nezinu par astrologjiskam saderiibam, bet es labprat gribetu iepaziities ar planerdeltas sievu, pirmo, protams. jo tik daudz par vinju lasiits, katra tema, nonstopa, gadu gadiem. kas tur sanak, noteikti, abiem kkas ar Merkuru speciigi dalams, shita satraumet balelinju, ka runas par vinju vel gadus 40. Vot kam ir nopietnas ilgterminja attieciibas!! Tur ij Saturni, ij Marss, ij astonjas Veneras, ta ka ej vien uz randinjiem-kas zina, meibi tev arii gadiisies tada ljubestiiba. pec tam apprecesies otrreiz un labi, ja ar arzemnieku, kas latviski nesaprot, ij vaimanasi, vaimanasi par pirmo.
vot takaja ljubovj, zvjozdnaja. skauzh.
Savā mūžā esmu iepazinies ar daudzām sievietēm. Pat neanalizējot tik sīki,astroloģija patiešām darbojas,par spīti daudzu skepticismam. Ideālo partneri šādā veidā atrast ir grūtāk,kā adatu siena kaudzē. Var padomāt,ka katram tiešām tikai viena pusīte paredzēta. Un kur teikts,ka viņa nav jau precēta,vai,ka tevi neatšūs? Var jau izvēlēties kādu,kurš mazāk krīt uz nerviem,bet tad nav ko sapņot par lielo,pārpasaulīgo mīlu. Autorei no sirds novēlu veiksmi! Jopcik copcik, un kāpēc neviens nesalīdzina audzināšanu, raksturus, temperamentus ? Ja liekam kaut ko kopā, tad pa pilnai programmai un pēcāk varam līdz kapa malai skraidīt apkārt meklēt saderīgo. Man pat vilnas zeķes ir vienu izmēru lielākas un ko, netraucē :D
Ideālu nav, ir tikai spēja pieņemt otra cilvēka nepilnības.....
pamēģini:

numuroloģiju;
citus horoskopus un vēl tak ir daudz citu lietu, piem, stāv vai nestāv vecim 1.randiņā- pēc seno latviešu ticējumiem droša pazīme esot:)
Ir gan bēdas 6.038 no rīta, saderība starp cilvēkiem, galvu spiež?Es kaut kā esmu pēc savas pieredzes, to saderību, kā anekdotisku gadījumu, uztveru.Man te paziņām,... abi saderīgi pēc visa veida horoskopiem´, pēc japāņu, pēc ķīniešu utt., no sākuma, tāda mīla, uh, bet pēc tam 20 gadus izšķirties nevarēja, viņš viņu sita, krāpa, gandrīz pusbadā turēja, bez naudas, nu bet kāda SADERĪBA!Liecies mierā, saudzē savus nervus, labāk paļaujies uz veco - ´´čujs, ņuhs, poņa, ja tas cilvēks, piemēram, pat pēc smaržas patīk?Gribi sasmīdināt likteni vai Dievu, pastāsti par saviem plāniem, sak šitas derēs , pēc horoskopa , ļoti piemērots..., zini, ka viss izgāzīsies!Lai nu izdodas Tev, ko prātīgu,labu, bez tām blēņām atrast! ··· Saderība: Ja nav astroloģiskas saderības lasīt visu diskusiju (37 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu