Saderība

Saderība - jautājumi un diskusijas

Esmu Zivs, draudzene Mežāzis. (9)
Astrologi raksta ka bus dubļi un ilgi kopa nebus. vai ta ir vienmer? Es ipasi neskatos saderibas un vai sader kopa vai ne, bet draudzene uztraucās un pamazā, jau noraksta atiecibas delj tā ka zvaigznes saka ka nesader. ko lai daru? tā ...
Vēl jau arī ir gada zīme, ja tās sader, tad nav tik traki, galvenais jau būs vai nebūs abpusēja vēlme palikt kopā arī pēc iemīlēšanās perioda. V Zivis- mīl laist pa kreisi pat bez vajadzības. S Mežāzis- mājas tirāns. Bonacure:) mežázis sieviete,ja uzzinâs,ka vírietis zivs krápj,trìsreiz klusám atriebsies un májás sejá

smaidìs- nekàdas tiránìbas:)))
Zeme(Mežāzis) un ūdens(Zivis) jau it kā sader gana labi, ja skatās pēc stihijām. Neder Zeme+Uguns, Uguns+Ūdens. Labi sader, ne ideāli, bet diezgan labi. Vīrietis šajā gadījumā ir tas liderīgais nenopietnais tips, bet sieviete būs pavarda turētāja, noteicēja, stabilitāte un saimnieciskums. It kā jau tradicionāli labāk būtu otrādi, bet arī šāds matriarhāta veids daudziem der. Būs gan jautrība, gan romantika, gan mierīga mājās pasēdēšana. Vēl ir nozīmīgas arī citas planētas, kas jums ir, jāskatās visa karte kopumā. ··· Saderība: Esmu Zivs, draudzene Mežāzis. lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kura horoskopa zīme? (30)
Kura no horoskopa zīmēm vīriešiem ir viss labākie pēc sieviešu domām, lai veidotu ilgstošas un harmoniskas attiecības? Un kura varbūt ne tā labākā? Pieredze un viedokļi? Pats īsti horoskopiem neticu, lai gan šķietami ...
Mēs neprasam horoskopu zīmes, mēs prasam bankas izziņas !
ha ha
Atkarīgs no tā kāda horoskopa zīme pašai sievietei. Man "veicas" ar strēlniekiem, bet viņi galīgi nav spējīgi ilgstoši būt uzticīgi, tāpēc neiesaku, lai gan pēc horoskopa man viņi it kā ļoti labi der. Ir arī ūdensvīri bijuši, viņi ir tādi pievilcīgi un romantiski, bet arī tāpat kā strēlnieki nav diez ko uzticīgi. Tā kā šīs divas zīmes nebūs tā labākā izvēle. Varbūt tiešām vērsis, jo pazīstu lielisku ģimenīti, kur vīrietis ir tieši vērsis. Tur gan sieva besās, ka tas vērsis visu pārāk nopietni ņem un pat slotu pats izvēlas un braukā pa veikaliem salīdzina utt. Nu tāds knīpstanga nebūs viņam strēlnieka vai ūdensvīra ekstravaganto izgājienu, tāds praktisks un ilgspēlējošs. Vislabākās ir Aunenes, seksīgas, saimnieciskas, aktīvas, dzīvas. Ja arī apvainojas, tad ātri atdziest.
Pretīgas ir Strēlnieces, spītīgas, augstprātīgas. Skorpiones pi-līgas, bet dod visiem. Lauvenes labas aktrises, Vērsenes spītīgas un nepārdomā.
Tieši tā,kas nu kuram labāk der. Nav labāko un sliktāko. Nav labu vai sliktu horoskopa zīmju.Ir tikai labi vai slikti cilvēki. ··· Saderība: Kura horoskopa zīme? lasīt visu diskusiju (30 atbildes) –»
Vai ticat horoskopu saderībai? (20)
Senā pagātnē neko nezināju par horoskopiem.Visiem bija vienalga kas pēc horoskopa ka tikai patīk.Tagad skatās arī tādu lietu kā horoskopu saderību.Vai tiešām tie kas pēc horoskopa pavisam nesader nevar attiecības veidot jo ...
Solvitas... man patika, kaut kā dzīvojam līdz izšķīrāmies. :) Un tāds ir lielais vairums. :( Astroloģija ir ļoti sarežģīta zinātne mūsdienām. Senās civilizācijas iespējams bija augstāk attīstītas, tāpēc ar to tika galā. Smalkās enerģijas,auras mūsdienu zinātnei vēl ir pārāk ciets rieksts. Pa lielam tas viss darbojas perfekti,daudzus gadus salīdzinu cilvēkus pēc viņu zīmēm. Tieši tā viņi arī uzvedās,kā horoskopos rakstīts. Nav man laimējies tuvāk iepazīties ar sievieti,kura man ideāli derētu pēc horoskopiem. Jābūt saderībai gan pēc mēneša, gan gada. Tad vēl sīkāk,pēc datuma un diennakts stundas. Ne velti, dvēseles piedzimstot izvēlas precīzu laiku. Tikai idioti ārsti bieži vien šos plānus sabojā ar stimulēšanu un ķeizariem. ..tumsoniba rullee.. Tas ir tikai kārtējais veids, kā atkratīties no atbildības par savu izvēli. Cik gan ir ērti un vienkārši paskatīties saderību, lai pašam nebūtu nekas jādomā, jāizvērtē un vilšanās gadījumā pat vainu varēs novelt uz to, ka saderība neuzrādīja perfektu pāri. Astrologija ir sharlataanu zinaatne.
Juus kaash kaa mazus ezhus, sprauzdami batonus visos caurumos un karinaadami makaronus visas vietaas.
··· Saderība: Vai ticat horoskopu saderībai? lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Kura der dvīņu vīrietim - piesakās! (22)
Nez kas derētu dvīņu vīrietim? Varbūt ir kādi ideāli varianti? Neturiet sveci zem pūra....😉
kad dievs vēlas mani sodit -viņš sūta manā ceļā dvīni... Dvīnim varētu novēlēt dvīni. Lai abi var izbaudīt viens otru. Dvīņu vīrietis ir tik superlielisks, asprātīgs, gudrs un seksīgs, ka vienīgais cilvēks, kas viņam patiešām der un apmierina ir viņš pats. Pārējie cilvēki ir tikai virspusējas uzmanības vērti, nerunājot namaz par sievietēm. "Dvīnim varētu novēlēt dvīni. Lai abi var izbaudīt viens otru."
nešaubies ne mirkli, ka izbaudīs ar:)
Intereses - nūdisms un filozofija - nu pilnīgi atbilst dvīņiem. Tikai trakās uz ko tādu parakstīsies - muldētāji un izvirtuļi. ··· Saderība: Kura der dvīņu vīrietim - ... lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Mežāzim ir labi, ja vispār kāda trāpās. Ar Mežāžiem vispār neko labāk nesākt. ...ar vēršiem! Tas atkarīgs no tā, kur piedzimšanas brīdī bija mazā planēta R1T442, kuru 1950.gadā atklāja franču astronomi :) Par nelielu samaksu astrologs pastāstīs precīzāk :) Aizej pie astrologa. ··· Saderība: Kura horoskopa zīme vislabāk ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Un atkal par horoskopiem un attiecībām. (23)
Padalaties viedokļos un pieredzē kuras no horoskopa zīmēm ir vispiemērotākās nopietnām attiecībām, kuras vairāk izklaidēm. Kuras ir visuzticīgākās, kuras vairāk krāpj. Kuras seksā vislabākās. Kuras vislabestīgākās. ...
Tāds gadiem cauri gājis īsais raksturojums:))
Auns - Es esmu;
Vērsis - Man pieder;
Dvīņi - Es domāju;
Vēzis - Es jūtu;
Lauva - Es varu;
Jaunava - Es analizēju;
Svari - Es esmu līdzsvarā;
Skorpions - Es gribu;
Strēlnieks - Es saprotu;
Mežazis - Es izmantoju;
Ūdensvīrs - Es zinu;
Zivis - Es ticu.
Padalaties viedokļos un pieredzē kuras no horoskopa zīmēm ir vispiemērotākās...

Beidz māžoties ar zīmēm, sāc ar dzīviem cilvēkiem.
Skarbais kungs- un pareizi vien sanāk, Jums ir visneiespejamākā sadzīvošana, ne velti Tu esi te !! kaa mums gribaas ticeet pasakamm :)) Vispiemērotākās nopetnām attiecībām ir horoskopa zīmes vērši,lauva,strēlnieki, mežāzis.Izklaidēm ir visas labas,izņemot jaunavas,svari.sexsā vislabākās auni,vēži ,vērši,ja nevarēsi apmierināt sexsā, savu mīļo draudzeni,vai mīļoto,tad protams jebkura zimes daiļava meklēs palīdzību, pie kaimiņa.Sieviete vēzis_ apmierina sexsā visu tipa vīriešus. ··· Saderība: Un atkal par horoskopiem un ... lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Par horoskopu saderību. (31)
Vai veidojot attiecības vajadzētu pievērst uzmanību horoskopu saderībai?Ja piemēram ir iepaticies cilvēks kas pēc horoskopa galīgi neder ,bet liekas ka dotajā brīdī viss ir ideāli.Taču jautājums kā turpmāk var veidoties ...
Tas viss patiešām darbojas. Es jau daudzus gadus vēroju pazīstamus cilvēkus,kā arī analizēju savas attiecības. Ja saderība ir gan pēc gada,gan mēneša zīmēm,tad tādiem cilvēkiem veidojas brīnišķīgas attiecības, vienalga vai viņi ir precēts pāris,darba kolēģi,vecāki un bērni,draugi,vai tikai paziņas. Līdzīga domāšana,pasaules uzskati,raksturs,viņi itkā papildina viens otru. Galīgi nesaderīgas zīmes nevienā jautājumā nevar atrast kopīgu valodu,viņiem nav par ko runāt, tāpēc arī attiecības nemaz nespēj izveidot. Daļēji saderīgas zīmes var dzīvot kopā,bet tas no abiem prasīs lielu pacietību un pielāgošanās spējas. Ir labi,ja cilvēks zina savu precīzo dzimšanas laiku,jo arī diennakts dalās 12 daļās. Katras horoskopa zīmes ietekmē ir 2 stundas. Arī šim rādītājam ir būtiska nozīme. Skorpioni der tikai seksam, bet sadzīvot ar viņiem ļoti grūti, jo viņi nemūžam nebūs uzticīgi. Un nesaticīgi ļoti. neticu tam mulkibak. Kautkas jau tur ir...Es(vēzis), ja satieku "zivi" vai nedod die´s "skorpionu", tad zinu ka manējie...:)) Kad strādāju japāņu firmā, jā, japānis skatījās pēc horoskopiem. Mani paņēma bez vārda runas un, spriežot pēc turpmākā, laikam nenožēloja.
Par privāto ir tā, ka kopā būšanai der tikai lauvas vai strēlnieki,bet seksam vislabāk skorpioni. Ar pārējiem, lai kā gribētu, nekas nesanāk.
··· Saderība: Par horoskopu saderību. lasīt visu diskusiju (31 atbildes) –»
Vai Aunam ar Dvīni sader kopdzīvei? (8)
Man līdz šim ir bijusi vilšanās...
nu auns,,,jau ir auns,,,tachu no dvinjiem,,,muc,,,taa lai papezhus neredz,,,
p.s,,,,,,,,,,,no sievietem,,,vinjas ir kaa otreizeja izejviela,,,second hand....
Nesader. Var izveidot jauku ugunskuru, bet var arī uztaisīt lielu sprādzienu. http://www.valkyrieastrology.com/Compatibility/arigem.htm pufff ,nu nemuldi , nav tā. Ar dvīni viss sader, pārējiem nesader :D ··· Saderība: Vai Aunam ar Dvīni sader ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Pilnīga neiespējamība. Normālas strēnieka medības mežā. Ja Mežāzis nebūs nūģis, viss būšot štokos.

Mažāzis gribēs visu tā smuki saplānot, salikt pa plauktiņiem, lai viss smuki un tā, bet Strēlniekam tas viss liksies nenormāli jautri. Līdz zināmai robežai. Turklāt, Strēlnieks nekādos rāmjos nav ieliekams - ies un darīs ko vēlas, neskatoties uz Mežāža plāniņiem. Pat vēl trakāk - vienmēr būs uzmanības centrā un baudīs sabiedrības atzinību (nez, par ko?)
Spēcīgi raksturi,kurš kuru .. astrologi lv. rakstīts tā: "Attiecības būs veiksmīgas, ja starp abiem partnerim ir fiziskā pievilkšanās un Mežāzim ir pa spēkam seksuāli apmierināt Strēlnieku. Vīrietis Strēlnieks labākajā gadījumā, kā kafijas surogāts pirms miega. Sieviete – Mežāzis tic savam partnerim līdz laikam, kamēr viss iet vairāk vai mazāk gludi, kamēr visas pasaciņas sakrīt ar reālo notikumu gaitu... ··· Saderība: Saderība, vīrietis ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kompānijā vēl prasās bērni mežāži :) ..ir zināms samainīts vietām variants /sieviete vērsis,vīrietis auns / šogad nosvinēja 30 g kāzu jubileju :))
bet,,,,es patiešām esmu ievērojusi,ka ŠEIT,pārsvarā ir vērši un auni:))
man pers,nepatīk ne vieni ne otri /sorry/ nekā personīga :))))))))
Ir traki, tieši šāda kombinācija no pierdzes-trakums Katrs atsevišķi ir ok ( ja būtu otrādāk, tad gan pilnīgs pīīī), bet abi kopā - man personiski dabā nav zināmi. ··· Saderība: Sieviete Auns + vīrietis ... lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu