Saderība

saderība foto attēls

Saderība - jautājumi un diskusijas

Un atkal par horoskopiem un attiecībām. (23)
Padalaties viedokļos un pieredzē kuras no horoskopa zīmēm ir vispiemērotākās nopietnām attiecībām, kuras vairāk izklaidēm. Kuras ir visuzticīgākās, kuras vairāk krāpj. Kuras seksā vislabākās. Kuras vislabestīgākās. Lai zinam, ko Jaunajā...
Tāds gadiem cauri gājis īsais raksturojums:))
Auns - Es esmu;
Vērsis - Man pieder;
Dvīņi - Es domāju;
Vēzis - Es jūtu;
Lauva - Es varu;
Jaunava - Es analizēju;
Svari - Es esmu līdzsvarā;
Skorpions - Es gribu;
Strēlnieks - Es saprotu;
Mežazis - Es izmantoju;
Ūdensvīrs - Es zinu;
Zivis - Es ticu.
Padalaties viedokļos un pieredzē kuras no horoskopa zīmēm ir vispiemērotākās...

Beidz māžoties ar zīmēm, sāc ar dzīviem cilvēkiem.
Skarbais kungs- un pareizi vien sanāk, Jums ir visneiespejamākā sadzīvošana, ne velti Tu esi te !! kaa mums gribaas ticeet pasakamm :)) Vispiemērotākās nopetnām attiecībām ir horoskopa zīmes vērši,lauva,strēlnieki, mežāzis.Izklaidēm ir visas labas,izņemot jaunavas,svari.sexsā vislabākās auni,vēži ,vērši,ja nevarēsi apmierināt sexsā, savu mīļo draudzeni,vai mīļoto,tad protams jebkura zimes daiļava meklēs palīdzību, pie kaimiņa.Sieviete vēzis_ apmierina sexsā visu tipa vīriešus. ··· Saderība: Un atkal par horoskopiem un... lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Par horoskopu saderību. (31)
Vai veidojot attiecības vajadzētu pievērst uzmanību horoskopu saderībai?Ja piemēram ir iepaticies cilvēks kas pēc horoskopa galīgi neder ,bet liekas ka dotajā brīdī viss ir ideāli.Taču jautājums kā turpmāk var veidoties attiecības pēc...
Tas viss patiešām darbojas. Es jau daudzus gadus vēroju pazīstamus cilvēkus,kā arī analizēju savas attiecības. Ja saderība ir gan pēc gada,gan mēneša zīmēm,tad tādiem cilvēkiem veidojas brīnišķīgas attiecības, vienalga vai viņi ir precēts pāris,darba kolēģi,vecāki un bērni,draugi,vai tikai paziņas. Līdzīga domāšana,pasaules uzskati,raksturs,viņi itkā papildina viens otru. Galīgi nesaderīgas zīmes nevienā jautājumā nevar atrast kopīgu valodu,viņiem nav par ko runāt, tāpēc arī attiecības nemaz nespēj izveidot. Daļēji saderīgas zīmes var dzīvot kopā,bet tas no abiem prasīs lielu pacietību un pielāgošanās spējas. Ir labi,ja cilvēks zina savu precīzo dzimšanas laiku,jo arī diennakts dalās 12 daļās. Katras horoskopa zīmes ietekmē ir 2 stundas. Arī šim rādītājam ir būtiska nozīme. Skorpioni der tikai seksam, bet sadzīvot ar viņiem ļoti grūti, jo viņi nemūžam nebūs uzticīgi. Un nesaticīgi ļoti. neticu tam mulkibak. Kautkas jau tur ir...Es(vēzis), ja satieku "zivi" vai nedod die´s "skorpionu", tad zinu ka manējie...:)) Kad strādāju japāņu firmā, jā, japānis skatījās pēc horoskopiem. Mani paņēma bez vārda runas un, spriežot pēc turpmākā, laikam nenožēloja.
Par privāto ir tā, ka kopā būšanai der tikai lauvas vai strēlnieki,bet seksam vislabāk skorpioni. Ar pārējiem, lai kā gribētu, nekas nesanāk.
··· Saderība: Par horoskopu saderību. lasīt visu diskusiju (31 atbildes) –»
Vai Aunam ar Dvīni sader kopdzīvei? (8)
Man līdz šim ir bijusi vilšanās...
Nesader. Var izveidot jauku ugunskuru, bet var arī uztaisīt lielu sprādzienu. http://www.valkyrieastrology.com/Compatibility/arigem.htm pufff ,nu nemuldi , nav tā. nu auns,,,jau ir auns,,,tachu no dvinjiem,,,muc,,,taa lai papezhus neredz,,,
p.s,,,,,,,,,,,no sievietem,,,vinjas ir kaa otreizeja izejviela,,,second hand....
Ar dvīni viss sader, pārējiem nesader :D ··· Saderība: Vai Aunam ar Dvīni sader... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Pilnīga neiespējamība. Normālas strēnieka medības mežā. Ja Mežāzis nebūs nūģis, viss būšot štokos.

Mažāzis gribēs visu tā smuki saplānot, salikt pa plauktiņiem, lai viss smuki un tā, bet Strēlniekam tas viss liksies nenormāli jautri. Līdz zināmai robežai. Turklāt, Strēlnieks nekādos rāmjos nav ieliekams - ies un darīs ko vēlas, neskatoties uz Mežāža plāniņiem. Pat vēl trakāk - vienmēr būs uzmanības centrā un baudīs sabiedrības atzinību (nez, par ko?)
Spēcīgi raksturi,kurš kuru .. astrologi lv. rakstīts tā: "Attiecības būs veiksmīgas, ja starp abiem partnerim ir fiziskā pievilkšanās un Mežāzim ir pa spēkam seksuāli apmierināt Strēlnieku. Vīrietis Strēlnieks labākajā gadījumā, kā kafijas surogāts pirms miega. Sieviete – Mežāzis tic savam partnerim līdz laikam, kamēr viss iet vairāk vai mazāk gludi, kamēr visas pasaciņas sakrīt ar reālo notikumu gaitu... ··· Saderība: Saderība, vīrietis Strēlnieks +... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
..ir zināms samainīts vietām variants /sieviete vērsis,vīrietis auns / šogad nosvinēja 30 g kāzu jubileju :))
bet,,,,es patiešām esmu ievērojusi,ka ŠEIT,pārsvarā ir vērši un auni:))
man pers,nepatīk ne vieni ne otri /sorry/ nekā personīga :))))))))
Ir traki, tieši šāda kombinācija no pierdzes-trakums Katrs atsevišķi ir ok ( ja būtu otrādāk, tad gan pilnīgs pīīī), bet abi kopā - man personiski dabā nav zināmi. Būs klope nepajokam:)) ··· Saderība: Sieviete Auns + vīrietis Vērsis... lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Ja nav astroloģiskas saderības (37)
Es šeit nerunāju par tādu saderību kā sader Skorpions ar Vērsi vai Dvīņi ar Mežāzi, bet padziļinātāk. Esmu mācījusies astroloģiju un protu kopā salikt divas kartes pēc precīziem dzimšanas laikiem, lai izpētītu visas planētas. Kad mani...
nezinu par astrologjiskam saderiibam, bet es labprat gribetu iepaziities ar planerdeltas sievu, pirmo, protams. jo tik daudz par vinju lasiits, katra tema, nonstopa, gadu gadiem. kas tur sanak, noteikti, abiem kkas ar Merkuru speciigi dalams, shita satraumet balelinju, ka runas par vinju vel gadus 40. Vot kam ir nopietnas ilgterminja attieciibas!! Tur ij Saturni, ij Marss, ij astonjas Veneras, ta ka ej vien uz randinjiem-kas zina, meibi tev arii gadiisies tada ljubestiiba. pec tam apprecesies otrreiz un labi, ja ar arzemnieku, kas latviski nesaprot, ij vaimanasi, vaimanasi par pirmo.
vot takaja ljubovj, zvjozdnaja. skauzh.
Savā mūžā esmu iepazinies ar daudzām sievietēm. Pat neanalizējot tik sīki,astroloģija patiešām darbojas,par spīti daudzu skepticismam. Ideālo partneri šādā veidā atrast ir grūtāk,kā adatu siena kaudzē. Var padomāt,ka katram tiešām tikai viena pusīte paredzēta. Un kur teikts,ka viņa nav jau precēta,vai,ka tevi neatšūs? Var jau izvēlēties kādu,kurš mazāk krīt uz nerviem,bet tad nav ko sapņot par lielo,pārpasaulīgo mīlu. Autorei no sirds novēlu veiksmi! Jopcik copcik, un kāpēc neviens nesalīdzina audzināšanu, raksturus, temperamentus ? Ja liekam kaut ko kopā, tad pa pilnai programmai un pēcāk varam līdz kapa malai skraidīt apkārt meklēt saderīgo. Man pat vilnas zeķes ir vienu izmēru lielākas un ko, netraucē :D
Ideālu nav, ir tikai spēja pieņemt otra cilvēka nepilnības.....
pamēģini:

numuroloģiju;
citus horoskopus un vēl tak ir daudz citu lietu, piem, stāv vai nestāv vecim 1.randiņā- pēc seno latviešu ticējumiem droša pazīme esot:)
Ir gan bēdas 6.038 no rīta, saderība starp cilvēkiem, galvu spiež?Es kaut kā esmu pēc savas pieredzes, to saderību, kā anekdotisku gadījumu, uztveru.Man te paziņām,... abi saderīgi pēc visa veida horoskopiem´, pēc japāņu, pēc ķīniešu utt., no sākuma, tāda mīla, uh, bet pēc tam 20 gadus izšķirties nevarēja, viņš viņu sita, krāpa, gandrīz pusbadā turēja, bez naudas, nu bet kāda SADERĪBA!Liecies mierā, saudzē savus nervus, labāk paļaujies uz veco - ´´čujs, ņuhs, poņa, ja tas cilvēks, piemēram, pat pēc smaržas patīk?Gribi sasmīdināt likteni vai Dievu, pastāsti par saviem plāniem, sak šitas derēs , pēc horoskopa , ļoti piemērots..., zini, ka viss izgāzīsies!Lai nu izdodas Tev, ko prātīgu,labu, bez tām blēņām atrast! ··· Saderība: Ja nav astroloģiskas saderības lasīt visu diskusiju (37 atbildes) –»
Saderība Zivs+zivs (7)
Vai ir kada pieredze?
biju laulībā.... pēc 12 gadiem izšķīros....bet vispār nekāda vaina...:) precizēju - abi bijām Zivs+Žurka....:) abi glumi un viltīgi, bet kopīgā straumē peld labi :) Man zināmie izšķīrās:( Es biju kopā ar zivi 27.gadi,22. no tiem laulībā.Teikšu,ka var sadzīvot labi,līdz brīdim,kamēr kāds nenodara pāri... ··· Saderība: Saderība Zivs+zivs lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Pareizais horoskops un saderība (29)
Laba diena, dārgie draugi, lūdzu sakiet man, vai 20. janvāris joprojām ir mežāzis? :D jo ir 2 veidu kalendāri, vienā sanāk ūdensvīrs, otrā mežāzis, piemēram reģistrējoties šeit man vispār rādija ūdensvīru... Es vienmēr sevi esmu...
27-176-90....jaa,horoskopam noteikti buus noziime:)) Tu ticēt vari dajebkam - es tev to aizliegt nevaru.
Ja gribi atrast sev piemērotu dzīves biedri, tad labāk psiholoģiju pastudē - kas tomēr ir atzīta zinātne, jo balstās uz statistiku un eksperimentu. Astraloģija nav zinātne!
Ja tu būtu bijis attiecībās ar 100 sievietēm-auniem, un 80-100% būtu katastrofas, tad jau varētu sākt domāt...par zodiaka validitāti.
Piemēram es par horoskopiem neinteresējos vispār. Vienīgi, ja galīgi nav ko darīt, palasu izklaidei – piemēram, kādas ir manas horoskopa zīmes it kā sliktās puses, cik garus matus manai horoskopa zīmei jāaudzē un kādā krāsa nagus jālako – smieklīgi taču. Nekad neesmu arī pētījusi saderību ar citām horoskopa zīmēm (noteikti cik rakstu autoru, tik variantu) un man nav ienācis prātā meklēt sev partneri tikai starp konkrētu zīmju pārstāvjiem.
Piemērs no dzīves – vīrs ar sievu, sievasmāte ar sievastēvu. Sievai horoskopa zīme tāda pati kā sievastēvam, vīram horoskopa zīme tāda pati kā sievasmātei. Sievasmāte ar sievastēvu nevarēja īsti sadzīvot, jo sievastēvs bija ballētājs un sieviešu mīlulis, sievasmāte par to dusmojās un raudāja spilvenā. Jaunajā ģimenē vajadzētu būt līdzīgi, tikai apgriezti? Nekā nebija – sievai gan sākumā patika ballēties, vīrs bija mierīgāks, taču kaut kā galu galā vīrs ir tas ballētājs un sieva raud spilvenā. Laikam tomēr lielāka nozīme tam, kādu ģimenes modeli sieva redzējusi – tādu arī neapzināti savā ģimenē izveido. Tāpēc – klausies ieteikumu par psiholoģijas pastudēšanu.
Da beidz smadzenes piedzīt ar tumsonību.
Zodiaka zīmes ir cilvēka izdomājums. Tu tak saproti, ka zvaigznāju dalījums ir patvaļīgs - cilvēku izdomāts, tāpat kā skaitīšanas sistēmas, vārdi, burti utt. Visus zvaigznājus var pārdefinēt, pārmainot robežas - tāpēc uzreiz kaut kam būtu jāmainās? Atšķirības datumos ir tāpēc, ka gada definīca ir dažāda - tāpat kā ķīnieši jauno gadu svin februārī un pareizticīgie arī atšķirīgi - tāpat arī zodiaka zīmes var aplūkot dažādās sistēmās. Pēc Tropiskā (mums ierastā) zodiaka tu esi mežāzis, bet tam nav nozīmes, jo ja pēc astranomijas skatās, tad vispār ir 13 zvaigznāji - vēl ir čūsknesis, kas nav ņemts vērā zodiaka apzīmējumos - līdz ar to daudzi "strēlnieki" patiesībā ir čūskneši. Tad vēl fakts, ka saule katrā no zvaigznājiem uzkavējas dažādu dienu skaitu - līdz ar to tam visma vispār nav nekādas jēgas. Vienmērīgais dalījums (skaistums uz papīra) ar realitāti neiet kopā....
Nemācēšu konkrēti atbildēt uz autora uzdoto jautājumu, taču jebkurai cilvēku grupai, neskatoties pēc kā grupē - dzimšanas gada, mēneša, horoskopa, profesijas utt, ir līdzīgas vai vienādas galvenās rakstura, izskata u.c. iezīmes. Tādēļ galvenās vadlīnijas saglabājas arī grupējot pēc horoskopa zīmēm (tomēr dzimuši vienā mēnesī). Ir mēneši/ gadi kuros dzimušie sader (gan attiecībās, gan darbā) un ir uz viena viļņa un ir mēneši/gadi kuros dzimušie, labākajā gadījumā, viens otru var paciest pāris dienas vai pat stundas. Personīgi man ir izteiktas problēmas ar skorpioniem (ar sievietēm nevaru ne sastrādāties, ne ikdienā normāli komunicēt, bet ar vīriešiem šķīst dzirksteles komunicējot, bet tai pašā milzīgs un neaprakstāms magnēts laikā nelaiž vaļā...) ··· Saderība: Pareizais horoskops un saderība lasīt visu diskusiju (29 atbildes) –»
Esmu Zivs, draudzene Mežāzis. (8)
Astrologi raksta ka bus dubļi un ilgi kopa nebus. vai ta ir vienmer? Es ipasi neskatos saderibas un vai sader kopa vai ne, bet draudzene uztraucās un pamazā, jau noraksta atiecibas delj tā ka zvaigznes saka ka nesader. ko lai daru? tā būs?
Vēl jau arī ir gada zīme, ja tās sader, tad nav tik traki, galvenais jau būs vai nebūs abpusēja vēlme palikt kopā arī pēc iemīlēšanās perioda. V Zivis- mīl laist pa kreisi pat bez vajadzības. S Mežāzis- mājas tirāns. Bonacure:) mežázis sieviete,ja uzzinâs,ka vírietis zivs krápj,trìsreiz klusám atriebsies un májás sejá

smaidìs- nekàdas tiránìbas:)))
Zeme(Mežāzis) un ūdens(Zivis) jau it kā sader gana labi, ja skatās pēc stihijām. Neder Zeme+Uguns, Uguns+Ūdens. Labi sader, ne ideāli, bet diezgan labi. Vīrietis šajā gadījumā ir tas liderīgais nenopietnais tips, bet sieviete būs pavarda turētāja, noteicēja, stabilitāte un saimnieciskums. It kā jau tradicionāli labāk būtu otrādi, bet arī šāds matriarhāta veids daudziem der. Būs gan jautrība, gan romantika, gan mierīga mājās pasēdēšana. Vēl ir nozīmīgas arī citas planētas, kas jums ir, jāskatās visa karte kopumā. ··· Saderība: Esmu Zivs, draudzene Mežāzis. lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Horoskopu saderība, Vērsis (8)
pēc horoskopa esmu vērsis. Ieteikumi, padomi, attiecību ziņā, ar kāda horoskopa zīmju meiteni vislabāk izveidojas attiecības?
Es arī pievienojos,it kā neiedziļinos tā,baigi,bet par lauvām secinājumu esmu izdarījusi,ja gribi būt ēnā,vari tusēt. Vērsi meklē jaunavu ! Kā suoperspeciāliste ar stāžu varu paskaidrot:
1) jaunava, mežāzis, svari
2) skorpions, zivis, vēzis
3) dvīnis, jo tie der jebkam un nekam

Izvairies no:
1) lauvas, auna, ūdensvīra
miglainaa_plava! da pofig mums tā apbrīnošana, mēs ļoti mīlam sevi, un citu cilvēku viedoklis vienkārši neinteresē:), bet par to horoskopu saderību ir smuki un pareizi, tā kā Vērsis ir rukātājs po žizņi- tad meiteni tev vajag strādīgu un saimniecisku:) noteikti jāmeklē zivi.. ··· Saderība: Horoskopu saderība, Vērsis lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu