Mežāzis (horoskopa zīme)

Mežāzis (horoskopa zīme) - jautājumi un diskusijas

Esmu Zivs, draudzene Mežāzis. (9)
Astrologi raksta ka bus dubļi un ilgi kopa nebus. vai ta ir vienmer? Es ipasi neskatos saderibas un vai sader kopa vai ne, bet draudzene uztraucās un pamazā, jau noraksta atiecibas delj tā ka zvaigznes saka ka nesader. ko lai daru? tā ...
Vēl jau arī ir gada zīme, ja tās sader, tad nav tik traki, galvenais jau būs vai nebūs abpusēja vēlme palikt kopā arī pēc iemīlēšanās perioda. V Zivis- mīl laist pa kreisi pat bez vajadzības. S Mežāzis- mājas tirāns. Bonacure:) mežázis sieviete,ja uzzinâs,ka vírietis zivs krápj,trìsreiz klusám atriebsies un májás sejá

smaidìs- nekàdas tiránìbas:)))
Zeme(Mežāzis) un ūdens(Zivis) jau it kā sader gana labi, ja skatās pēc stihijām. Neder Zeme+Uguns, Uguns+Ūdens. Labi sader, ne ideāli, bet diezgan labi. Vīrietis šajā gadījumā ir tas liderīgais nenopietnais tips, bet sieviete būs pavarda turētāja, noteicēja, stabilitāte un saimnieciskums. It kā jau tradicionāli labāk būtu otrādi, bet arī šāds matriarhāta veids daudziem der. Būs gan jautrība, gan romantika, gan mierīga mājās pasēdēšana. Vēl ir nozīmīgas arī citas planētas, kas jums ir, jāskatās visa karte kopumā. ··· Mežāzis (horoskopa zīme): Esmu Zivs, draudzene Mežāzis. lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Vīrietis mežāzis, ko teiksiet meitenes? (26)
Sadeeriiba mezaazim ar lauvu?
Zinu ka mieriigs un nosveerts, sastriideeties neiespeejami! vispaar forss, nu nezinu par citiem, bet vienu zinu kas taads ir! atstājiet tos mežāžus mums - jaunavām, nav ko mocīties, mums der!;) Mežāzis nav priekš Lauvas..... es gan daudz nepētu horoskopus. galvenais - seksuāla saderība.... nē? nekā laba tur nebūs ··· Mežāzis (horoskopa zīme): Vīrietis mežāzis, ko ... lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Pilnīga neiespējamība. Normālas strēnieka medības mežā. Ja Mežāzis nebūs nūģis, viss būšot štokos.

Mažāzis gribēs visu tā smuki saplānot, salikt pa plauktiņiem, lai viss smuki un tā, bet Strēlniekam tas viss liksies nenormāli jautri. Līdz zināmai robežai. Turklāt, Strēlnieks nekādos rāmjos nav ieliekams - ies un darīs ko vēlas, neskatoties uz Mežāža plāniņiem. Pat vēl trakāk - vienmēr būs uzmanības centrā un baudīs sabiedrības atzinību (nez, par ko?)
Spēcīgi raksturi,kurš kuru .. astrologi lv. rakstīts tā: "Attiecības būs veiksmīgas, ja starp abiem partnerim ir fiziskā pievilkšanās un Mežāzim ir pa spēkam seksuāli apmierināt Strēlnieku. Vīrietis Strēlnieks labākajā gadījumā, kā kafijas surogāts pirms miega. Sieviete – Mežāzis tic savam partnerim līdz laikam, kamēr viss iet vairāk vai mazāk gludi, kamēr visas pasaciņas sakrīt ar reālo notikumu gaitu... ··· Mežāzis (horoskopa zīme): Saderība, vīrietis ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
vai sievietei auns ir piemērots vīrietis mežāzis (23)
Raksta tikai vieni mežāži man. Es viņus nesaprotu. Vai auns var saprast mežāzi un otrādi Mežāzis aunu?
reti kad AUNS-,vispar, ko saprot
problema ne mezazi-,...
bet gan pasa auna!
Heteroseksuāai sievietei vispār piemērots ir vīrietis...

PS Raimonds Pauls ir mežāzis ;)

PS2 Dziļākos ūdeņos - Elviss Preslijs, Martins Luters Kings, Orlando Blūms, Džims Kerijs...

Man ģimenē ir viens mežāzis, raksturs sarežģīts, toties vīrišķīgs, sportisks, par jūtām nerunā, jo viņš nav tāds... izglītots, inteliģents un ar lielisku humora izjūtu :) Vienmēr gatavs palīdzēt draugam. Harizmātiska un stipra vīrieša tips. Ō, ļoti mājīgs un uzticams!
nezinu mežāzi, kas nav pietiekami turīgs Varbūt vnk nav saderīgs cilvēks un nevajag vainu horoskopos meklēt :) Marseliina, kādu vispār uzticību no vīrieša var prasīt tantes pēc 40+???? ··· Mežāzis (horoskopa zīme): vai sievietei auns ir ... lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu