Ūdensvīrs un vērsis? Pieredze

Vai kāds no jums varētu padalīties savā pieredzē, ja pats ir ūdensvīrs vai vērsīs un otra puse ir kāds no iepriekšs minētajiem? Paldies

edding (2014-04-10 21:11)      Labāk lai sastāda individuālos horoskopus abiem.

Tinte (2014-04-10 21:14)      Vērsis to ūdensvīru vilks pie zemes...
Vispār gaiss ar zemi nav tas labākais variants. Gaisam ar uguni labāk der, bet zemei ar ūdeni.

Ja nopietni nolūki, tad labāk apspiest skopumu un aizdoties pie astrologa.

Pelle (2014-04-10 22:55)      Ja vērsim nav jāīsteno ūdensvīra projekti un ja vērsis nav no ūdensvīra atkarīgs, tad varētu būt ok. Varbūt ūdensvīram par smagu.

Beta (2014-04-10 23:17)      Vērsis no vērša, tāpat kā ūdensvīrs no ūdensvīra atšķiras. Zinu kā pozitīvus, tā negatīvus saderības piemērus. Saderība atkarīga no mijiedarbības ne tikai pēc saules zīmēm, bet arī starp visām pārējām horoskopa planētām. 30 dienas pēc kārtas dzimst vērši vai ūdensvīri vai, kas nu tur, bet vai viņi visi vienādi? Protams, nē. Mēness maina zīmi ik pēc 2,5 dienām, horoskopa pozīcijas, kas dod noteiktu raksturojumu un dzīves specifisku attīstību manās pa minūtēm utml. Tik pat labi tu vari izrādīties ūdensvīrs ar mēnesi vērsī, un tas vien jau būs ļoti labs potenciāls, lai emocionāli pavilktos uz vērša enerģijām. Bet tur, protams, nāk klāt pārējās planētas un tas ir mazliet komplicētāk, lai pāris vārdos apstāstītu un izdarītu secinājumus.
Par šiem jautājumiem ir vērts aprunāties ar astrologu, bet tikpat labi, ja mēs nopietnāk ieklausītos sevī un uzticētos savām sajūtām, mums stipri mazāk būtu vajadzīgi konsultanti no malas.

Lucy (2014-04-11 09:10)  1   ūdensvīrs ne siev/ne vīr man piemēram neuzrunā,man ar viņiem vnk nesapas

ponytail (2014-04-11 22:11)      Kopā 20 gadus. Ar visādiem kūleņiem, bet... Nekur sprukt vienam no otra.
Personiska pieredze, bet, ja godīgi, nedomāju, ka tam ir kaut mazākā saistība ar zvaigžņu stāvokli mūsu dzimšanas brīžos.:)

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu