Sieviete Auns + vīrietis Vērsis - padalieties pieredzē !

inito4ka      ..ir zināms samainīts vietām variants /sieviete vērsis,vīrietis auns / šogad nosvinēja 30 g kāzu jubileju :))
bet,,,,es patiešām esmu ievērojusi,ka ŠEIT,pārsvarā ir vērši un auni:))
man pers,nepatīk ne vieni ne otri /sorry/ nekā personīga :))))))))

bZZZZ      Ir traki, tieši šāda kombinācija

nobraucejs      no pierdzes-trakums

Palomino      Katrs atsevišķi ir ok ( ja būtu otrādāk, tad gan pilnīgs pīīī), bet abi kopā - man personiski dabā nav zināmi.

Lucy      Būs klope nepajokam:))

salve      Sievietes Auni ir ar lielām ambīcijām, turklāt ļoti stūrgalvīgas un nepiekāpīgas, bet vīrieši Vērši, kaut arī ārēji parasti ir mierīgi, mēdz ātri saniknoties, tā kā ragošanās var sanākt ne pa jokam. Var paskatīties astroloģisko saderību portālā astrologi.lv, ja interesē.

lindace      Ikkatrs ar ikvienu var dzīvot kopā - nav nekādas nozīmes, kas kurš ir pēc horoskopa. Viss atkarīgs no pacietības un vēlmes veidot attiecības.

iterators      saktoties, kam šī kombinācija domāta- ja ģimenei, tad ne ļoti, ja, kā`mīļākie, tad vnk ideāli:)

RaganaArKristaalu      Pēc pieredzes varu teikt, ka ne visi Auni un Vērši ir vienādi. Jā, var būt iezīmes, rakstura īpašības, kas būs līdzīgas, bet viena horoskopa zīmju īpašnieki nekad nebūs identiski, tāpēc pieredzes šajā sakarā var būt pat ļoti dažādas. Ja esi aizrāvusies ar horoskopiem, tad jāveido vien būs individuālais horoskops. Es gan ieteiktu tev apdomāt savu raksturu, viņa raksturu un mēģināt izdarīt loģiskus secinājumus.
P.S Ja tu domā, ka veselais saprāts nedod 100% garantiju, tad tādu garantiju nesniedz nekas, tai skaitā horoskops.

kjirbiic      Ja Vērsis iemīlējies, tad viss kā sacīt notiksies ilgu gadu garumā(iz pieredzes), bet vispār neiesaku - aunenes mīl nu ļoti ļoti visu vadīt un regulēt:))

walmets      dzīvot gan var kopā bet!!! Ar laiku radīsies nesaskaņas un tad jau būs tikai palikšana kopā vai nu tikai bērnu pēc vai pieradums un....., koroč labāk lai horoskops sakrīt saderībā, vismaz lielākas izredzes un t.t.

Eneile    1 Kompānijā vēl prasās bērni mežāži :)

dviiniite7      Ragi pret ragiem, jautājums kurš kuru?

jozolsen      Nekā jauna .viss jau ir zināms.Viņi dzīvo ziemeļos aunuvērši un saucas muskusvērši.Tādi ar garu spalvu un ragiem.Sniegā ņemas uz nebēdu un dzīvo baros. 2012-10-06

hotabyw      Sieviete Auns....lai Dievs Tev stāv klāt!!!!!!
Tas pats,ja visas pasaules sievietes nostātos špagatā(zemļja pizdoj bi nakrylasj)
2013-10-21

tudalins      Būs varena badīšanās(klope) 2015-12-07

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu