Kura horoskopa zīme?

Kura no horoskopa zīmēm vīriešiem ir viss labākie pēc sieviešu domām, lai veidotu ilgstošas un harmoniskas attiecības? Un kura varbūt ne tā labākā? Pieredze un viedokļi? Pats īsti horoskopiem neticu, lai gan šķietami nojaušu ar kādu sievieti pēc horoskopa nevēlētos veidot attiecības.

Karmensita    2 Iemīlēsies,un kur tu liksies...:))))

lasminaxxl    12 Mēs neprasam horoskopu zīmes, mēs prasam bankas izziņas !
ha ha

Kaapecite  3 4 vislabākā ir Vērsis:)

Viliendi  4 2 Kāpēcīte ir tiešām erudīta- vērsis ir pats labākais!:)

Aija03  2 2 Neteiktu, ka vērsis ir labākā, bet kas nu kuram...

AivarsN  2 5 Tieši tā,kas nu kuram labāk der. Nav labāko un sliktāko.

verso  1 1 Nav sanācis ar visām horoskopa zīmēm izmēģināt veidot attiecības, kā tad tagad lai atbild? :D
Mana karma bija dvīņi, pat varēju nejautāt,ja kāds iekrita acīs, zināju, ka dvīnis. Jautri, sirsnīgi, bet nebūt ne vienkārši cilvēki. Varbūt tāpēc, ka pati dvīnis, tad sarunas ar viņiem vieglāk vedās, humors uz viena viļņa. Nevienu dvīni bez humora izjūtas nepazīstu.

mellene_x    2 nekad pēc horoskopa zīmēm nav bijušas ne attiecības, ne draudzības, ne mīlestība... tas ir kaut kas netverams, neizskaidrojams (varbūt izskaidrojams), bet ne horoskopiski.

ilzetide55  1 3 Iemīlas jau cilvēkā,nevis horoskopa zīmē.

Paula6      Tā kā visu horoskopu vīriešus nav nācies pazīt, tad īsti nevaru atbildēt uz šo jautājumu. Manuprāt, nevis horoskopa zīme, bet tikai cilvēks pats kā personība un viņa dzīves vērtības būs tās, kas noteiks abu saderību...par zīmēm kādreiz padomāju gan...labāk sader ar savu zīmi vai Mežāzi.

leopardine  1 6 Atkarīgs no tā kāda horoskopa zīme pašai sievietei. Man "veicas" ar strēlniekiem, bet viņi galīgi nav spējīgi ilgstoši būt uzticīgi, tāpēc neiesaku, lai gan pēc horoskopa man viņi it kā ļoti labi der. Ir arī ūdensvīri bijuši, viņi ir tādi pievilcīgi un romantiski, bet arī tāpat kā strēlnieki nav diez ko uzticīgi. Tā kā šīs divas zīmes nebūs tā labākā izvēle. Varbūt tiešām vērsis, jo pazīstu lielisku ģimenīti, kur vīrietis ir tieši vērsis. Tur gan sieva besās, ka tas vērsis visu pārāk nopietni ņem un pat slotu pats izvēlas un braukā pa veikaliem salīdzina utt. Nu tāds knīpstanga nebūs viņam strēlnieka vai ūdensvīra ekstravaganto izgājienu, tāds praktisks un ilgspēlējošs.

mazaa1974  2 2 Ar zivtiņām,ar zivtiņām...

draboss  1   Nesen lasīju kaut kādu topu, kura zīme ir labākie vīri. Uzvarēja jaunavas :D Bet tur tas pamatojums bija rēcīgs.
Izgoglēju linku:
http://abiem.lv/kurs-ir-pats-labakais-virs-pec-zodiaka-zimes/36086

Es kā jaunava saku, izlasiet un diskusija slēgta :D

mincite24222  1   Ar strelniekiem!

ULTRA  4 5 Vislabākās ir Aunenes, seksīgas, saimnieciskas, aktīvas, dzīvas. Ja arī apvainojas, tad ātri atdziest.
Pretīgas ir Strēlnieces, spītīgas, augstprātīgas. Skorpiones pi-līgas, bet dod visiem. Lauvenes labas aktrises, Vērsenes spītīgas un nepārdomā.

karma  1 1 Pirmo reizi dzirdu labus vārdus par Aunenēm, parasti viņas nolīdzina līdz ar zemi.
Vispār tie horoskopi ir viens fufelis.
Neesmu sastapusi nevienu līdzīgu Aunu, Svarus u.t.t., katrs ir savādāks. Jā ir kaut kas kopīgs, kaut kas niecīgs, bet cilvēki ar vienādām horoskopa zīmēm ir ļoti atšķirīgi.

Kontiki  1 4 Nu nevar cilvēku vērtēt tikai pēc Saules stāvokļa (ko viegli noteikt pēc dzimšanas datuma) horoskopā! Raksturu un stabilitāti attiecībās vairāk ietekmē Mēness stāvoklis (it īpaši sievietēm), ko gan var noteikt sastādot precīzu horoskopu! Vēl diezgan svarīga ir ascendenta zīme. Tāpēc katram cilvēkam parasti ir vismaz divu vai trīs zodiaka zīmju ietekme, kuras tad arī izsaka viņa būtību!
Bet atsevišķi vērtējot zodiaka zīmes, nevar tās sadalīt kā labas vai sliktas. Faktiski katrai zīmei ir savas pozitīvās izpausmes un negatīvās.

PATRICIJA_10    1 Neciešami Skorpioni,ar pārējiem var censties saprasties...tik mana pieredze...

Geisha    2 Kam ko vajag. Visas ūdens zīmes (Zivs, Skorpions, Vēzis) ir emociju cilvēki, gaisa zīmes (Dvīnis, Svari, Ūdensvīrs) ir komunikabli, zemes cilvēki (Vērsis, Jaunava, Mežāzis) nosvērti, stabili, uguns (Auns, Lauva, Strēlnieks) ir uguns. Zīmes tas ir viens. Svarīga ir dzimšanas stunda. Kur kuram kāda māja. Aizej pie astrologa. Vispirms sapratīsi sevi un tad sapratīsi kādu cilvēku vēlies. Tā tas ir ar pirkstu debesīs.

saimnieks3  1 3 Vislabākā no horoskopa zīmēm ,,Vērsis,,kā sievietēm,tā vīriešiem,ja šis pāris izveidotu ģimeni,vīņi būtu miljonāri,sava kopdzīves laikā,augsts sexualais temperments.Vērši dzīvo ilgi,savā mūžā maz slimo,pēc 50.g.vērsis vīrietis mīl uzglūnēt kaimiņienei 1.rez gadā.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu