Vērsis (horoskopa zīme)

Vērsis (horoskopa zīme) - jautājumi un diskusijas

Kompānijā vēl prasās bērni mežāži :) ..ir zināms samainīts vietām variants /sieviete vērsis,vīrietis auns / šogad nosvinēja 30 g kāzu jubileju :))
bet,,,,es patiešām esmu ievērojusi,ka ŠEIT,pārsvarā ir vērši un auni:))
man pers,nepatīk ne vieni ne otri /sorry/ nekā personīga :))))))))
Ir traki, tieši šāda kombinācija no pierdzes-trakums Katrs atsevišķi ir ok ( ja būtu otrādāk, tad gan pilnīgs pīīī), bet abi kopā - man personiski dabā nav zināmi. ··· Vērsis (horoskopa zīme): Sieviete Auns + vīrietis ... lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Ūdensvīrs un vērsis? Pieredze (6)
Vai kāds no jums varētu padalīties savā pieredzē, ja pats ir ūdensvīrs vai vērsīs un otra puse ir kāds no iepriekšs minētajiem? Paldies
Labāk lai sastāda individuālos horoskopus abiem. Vērsis to ūdensvīru vilks pie zemes...
Vispār gaiss ar zemi nav tas labākais variants. Gaisam ar uguni labāk der, bet zemei ar ūdeni.

Ja nopietni nolūki, tad labāk apspiest skopumu un aizdoties pie astrologa.
Ja vērsim nav jāīsteno ūdensvīra projekti un ja vērsis nav no ūdensvīra atkarīgs, tad varētu būt ok. Varbūt ūdensvīram par smagu. Vērsis no vērša, tāpat kā ūdensvīrs no ūdensvīra atšķiras. Zinu kā pozitīvus, tā negatīvus saderības piemērus. Saderība atkarīga no mijiedarbības ne tikai pēc saules zīmēm, bet arī starp visām pārējām horoskopa planētām. 30 dienas pēc kārtas dzimst vērši vai ūdensvīri vai, kas nu tur, bet vai viņi visi vienādi? Protams, nē. Mēness maina zīmi ik pēc 2,5 dienām, horoskopa pozīcijas, kas dod noteiktu raksturojumu un dzīves specifisku attīstību manās pa minūtēm utml. Tik pat labi tu vari izrādīties ūdensvīrs ar mēnesi vērsī, un tas vien jau būs ļoti labs potenciāls, lai emocionāli pavilktos uz vērša enerģijām. Bet tur, protams, nāk klāt pārējās planētas un tas ir mazliet komplicētāk, lai pāris vārdos apstāstītu un izdarītu secinājumus.
Par šiem jautājumiem ir vērts aprunāties ar astrologu, bet tikpat labi, ja mēs nopietnāk ieklausītos sevī un uzticētos savām sajūtām, mums stipri mazāk būtu vajadzīgi konsultanti no malas.
Kopā 20 gadus. Ar visādiem kūleņiem, bet... Nekur sprukt vienam no otra.
Personiska pieredze, bet, ja godīgi, nedomāju, ka tam ir kaut mazākā saistība ar zvaigžņu stāvokli mūsu dzimšanas brīžos.:)
··· Vērsis (horoskopa zīme): Ūdensvīrs un vērsis? Pieredze lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Horoskopu saderība, Vērsis (8)
pēc horoskopa esmu vērsis. Ieteikumi, padomi, attiecību ziņā, ar kāda horoskopa zīmju meiteni vislabāk izveidojas attiecības?
Vērsi meklē jaunavu ! ...versim- jaunava tis iz manas pieredzes,ar viru nodzivojam 25 gadus,loti daudz kur sapaseja,ja nebutu pamasijies alhahols varbut vel tagad dzivotu ilgi un laimigi....:))) Es arī pievienojos,it kā neiedziļinos tā,baigi,bet par lauvām secinājumu esmu izdarījusi,ja gribi būt ēnā,vari tusēt. Kā suoperspeciāliste ar stāžu varu paskaidrot:
1) jaunava, mežāzis, svari
2) skorpions, zivis, vēzis
3) dvīnis, jo tie der jebkam un nekam

Izvairies no:
1) lauvas, auna, ūdensvīra
miglainaa_plava! da pofig mums tā apbrīnošana, mēs ļoti mīlam sevi, un citu cilvēku viedoklis vienkārši neinteresē:), bet par to horoskopu saderību ir smuki un pareizi, tā kā Vērsis ir rukātājs po žizņi- tad meiteni tev vajag strādīgu un saimniecisku:) ··· Vērsis (horoskopa zīme): Horoskopu saderība, Vērsis lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kapēc ar vēršiem ir tik grūti komunicēt? (29)
Runājot par horoskopu zīmēm, man ir pazīstama sieviete vērsis pēc horoskopa kura sarunā nemāk uzklausīt sarunas biedru.Ir speciāl viņa jāapstādina un tad tikai tev izdodas tikt pie teikšanas.Ilgstoša saruna ar viņu pārtop ...
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu