Vērsis (horoskopa zīme)

vērsis (horoskopa zīme) foto attēls

Vērsis (horoskopa zīme) - jautājumi un diskusijas

Kompānijā vēl prasās bērni mežāži :) ..ir zināms samainīts vietām variants /sieviete vērsis,vīrietis auns / šogad nosvinēja 30 g kāzu jubileju :))
bet,,,,es patiešām esmu ievērojusi,ka ŠEIT,pārsvarā ir vērši un auni:))
man pers,nepatīk ne vieni ne otri /sorry/ nekā personīga :))))))))
Ir traki, tieši šāda kombinācija no pierdzes-trakums Katrs atsevišķi ir ok ( ja būtu otrādāk, tad gan pilnīgs pīīī), bet abi kopā - man personiski dabā nav zināmi. ··· Vērsis (horoskopa zīme): Sieviete Auns + vīrietis Vērsis... lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Ūdensvīrs un vērsis? Pieredze (6)
Vai kāds no jums varētu padalīties savā pieredzē, ja pats ir ūdensvīrs vai vērsīs un otra puse ir kāds no iepriekšs minētajiem? Paldies
Labāk lai sastāda individuālos horoskopus abiem. Vērsis to ūdensvīru vilks pie zemes...
Vispār gaiss ar zemi nav tas labākais variants. Gaisam ar uguni labāk der, bet zemei ar ūdeni.

Ja nopietni nolūki, tad labāk apspiest skopumu un aizdoties pie astrologa.
Ja vērsim nav jāīsteno ūdensvīra projekti un ja vērsis nav no ūdensvīra atkarīgs, tad varētu būt ok. Varbūt ūdensvīram par smagu. Vērsis no vērša, tāpat kā ūdensvīrs no ūdensvīra atšķiras. Zinu kā pozitīvus, tā negatīvus saderības piemērus. Saderība atkarīga no mijiedarbības ne tikai pēc saules zīmēm, bet arī starp visām pārējām horoskopa planētām. 30 dienas pēc kārtas dzimst vērši vai ūdensvīri vai, kas nu tur, bet vai viņi visi vienādi? Protams, nē. Mēness maina zīmi ik pēc 2,5 dienām, horoskopa pozīcijas, kas dod noteiktu raksturojumu un dzīves specifisku attīstību manās pa minūtēm utml. Tik pat labi tu vari izrādīties ūdensvīrs ar mēnesi vērsī, un tas vien jau būs ļoti labs potenciāls, lai emocionāli pavilktos uz vērša enerģijām. Bet tur, protams, nāk klāt pārējās planētas un tas ir mazliet komplicētāk, lai pāris vārdos apstāstītu un izdarītu secinājumus.
Par šiem jautājumiem ir vērts aprunāties ar astrologu, bet tikpat labi, ja mēs nopietnāk ieklausītos sevī un uzticētos savām sajūtām, mums stipri mazāk būtu vajadzīgi konsultanti no malas.
Kopā 20 gadus. Ar visādiem kūleņiem, bet... Nekur sprukt vienam no otra.
Personiska pieredze, bet, ja godīgi, nedomāju, ka tam ir kaut mazākā saistība ar zvaigžņu stāvokli mūsu dzimšanas brīžos.:)
··· Vērsis (horoskopa zīme): Ūdensvīrs un vērsis? Pieredze lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Horoskopu saderība, Vērsis (8)
pēc horoskopa esmu vērsis. Ieteikumi, padomi, attiecību ziņā, ar kāda horoskopa zīmju meiteni vislabāk izveidojas attiecības?
Es arī pievienojos,it kā neiedziļinos tā,baigi,bet par lauvām secinājumu esmu izdarījusi,ja gribi būt ēnā,vari tusēt. Vērsi meklē jaunavu ! Kā suoperspeciāliste ar stāžu varu paskaidrot:
1) jaunava, mežāzis, svari
2) skorpions, zivis, vēzis
3) dvīnis, jo tie der jebkam un nekam

Izvairies no:
1) lauvas, auna, ūdensvīra
miglainaa_plava! da pofig mums tā apbrīnošana, mēs ļoti mīlam sevi, un citu cilvēku viedoklis vienkārši neinteresē:), bet par to horoskopu saderību ir smuki un pareizi, tā kā Vērsis ir rukātājs po žizņi- tad meiteni tev vajag strādīgu un saimniecisku:) noteikti jāmeklē zivi.. ··· Vērsis (horoskopa zīme): Horoskopu saderība, Vērsis lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kapēc ar vēršiem ir tik grūti komunicēt? (29)
Runājot par horoskopu zīmēm, man ir pazīstama sieviete vērsis pēc horoskopa kura sarunā nemāk uzklausīt sarunas biedru.Ir speciāl viņa jāapstādina un tad tikai tev izdodas tikt pie teikšanas.Ilgstoša saruna ar viņu pārtop par visai...
Neatspoguļojas :P baidos Tevi apbēdināt, bet domāju, ka horoskopa zīmei šeit maz sakara :D Mans tēvs bija Vērsis, vismazrunīgākais cilvēks, ko pazinu.

Man jau liekas, ka lielālie runātāji ir Dvīņi, bet iespējams, ka pļāpībai nvispār nav nekāda sakara ar astroloģiju. Ja visi tavi paziņas Vērši tādi būtu, tad varētu vilkt kaut kādas paralēles, bet ja viens eksmplārs tāds... ???
Redz, Vērša valdošā planēta ir Venēra, kurai raksturīga sievišķīga, citstarp tarkšķetāju, būtība. Vērša zīmē dzimušajiem cilvēkiem vispār ir raksturīga pārliecība par saviem uzskatiem un domām, kas robežojas ar uzskatu noliegšanu, kuri nesakrīt ar viņu pārliecību. Lai ar tiem cīnītos, Vērši liek lietā vienkāršus, bet pārbaudītus līdzekļus- tostarp ņem "ar masu" tarkšķot, tā kā sāda problēma ir raksturīga arī ar citiem šīs zīmes pārstāvjiem. Strīdos un konfliktos ir tā, ka Vērsis- vienalga, vai sieviete vai vīrietis- nekad pirmais nesniegs roku, lai izlīgtu, taču, ja to piedāvāsi tu, tad labprāt izlīgs.
Nespēja komunicēt itkā slikti neatspoguļojas ģimeniskajās attiecībās, jo Vērsis labprāt ne tikai piedalās seksuālās rotaļās, bet ir arī uzticams un godīgs dzimumpartneris, ja vien otra puse atbild ar to pašu, tātad nevajadzētu būt grūti izveidot stabilu, funkcionējošu ģimeni, it īpaši ar līdzīgu pļāputarbu.
Pamēģini uzvilkt kādu spilgti sarkanu apģērba gabalu,tad pavēro kāda būs reakcija... " Nespēja komunicēt it kā slikti neatspoguļojas ģimeniskās attiecībās " ! ABSOLŪTI meli . Veiksmīga komunikācija ir stabilas , laimīgas laulības nozīmīga sastāvdaļa ! ··· Vērsis (horoskopa zīme): Kapēc ar vēršiem ir tik grūti... lasīt visu diskusiju (29 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu