Garīgums kļūst par biznesu

Kāda Jums pieredze šajā jomā un astroloģijā?
Kaut vai viens piemērs: Agrāk astrologi teica, ka čeki jādedzina PILNMĒNESĪ, kam bija arī konkrēts un loģisks izskaidrojums.
Tagad pēkšņi uzradušās nezin cik daudz dienas un īpašie laiki/īpašās stundas - bet lai tās uzzinātu jāpasūta to caur maksas sms pakalpojumiem. Tas ir tīrākais bizness!

LaskovijMerzavec (2013-11-08 13:13)      Kopš kura laika astroloģija ir garīgums???

marselis (2013-11-08 13:14)      sava veida idejam tam ir...,
bet vina nav tik butiska

Postremo (2013-11-08 13:16)      kaads sakars gariigumam ar astrologgiju vispaar?
Par astrologiem, iespejams, ka viens no miljona ir tiessaam speejiigs redzeet to, ko mees, paareejie , neredzam. Paareejie , varu nolikt uz galda pareggojumus, raksta vissu, kas ienaak praataa. Vienam cilveekam pilniigi preteejus pareggojumus utt.Taa kaa, lai vinni atslaabst, bet kaa biznessa modeli atbalstu. Jo, nodokllus ta maksaa, un..ir aitas, ir cirpeeji.Un vienmeer buus:(

never_pa (2013-11-08 13:16)      pievienošos LM, arī ņepoņatka par to garīgumu.
Nekādas pieredzes nav, pa retam palasu dienas horoskopu un aizmirstu. Matus gan griežu ievērojot mēness fāzes.

marselis (2013-11-08 13:17)      runa jau gaja par tiem ,seniem astrologiem, kuri dzivoja asketisku,norobezotu dzivi!

Freja4 (2013-11-08 13:18)      ir teiciens, katrs pats sev astrologs, vēro dabu, cilvēkus...arī čeku dedzināšanas dienas zināsi, intuīcija nav mazsvarīga, bet diemžēl attālinās no cilvēka...

Negaiditsparsteigums (2013-11-08 13:24)      Laskovijs burtiski vārdus no mutes izrāva.

Kad tu ej baznīcā un iemet naudiņas tur noliktajā kastīte, ar kādu domu, mērķi tu to dari? Lielākam garīgumam, dvēseles šķīstībai.
Arī tam astrologam vai baznīckungam, jebkuram no mums, tāpat kā tev, ik dienu ir jāēd, jādzer, jāmaksā rēķinus, jāizklaidējas. Tas, ko tu piemini savā jautājumā, tas ir astrologa darbs, viņa piedāvāts pakalpojums, bet tev ir izvēles iespējas - maksāt par to vai... iet garām.

LaskovijMerzavec (2013-11-08 13:30)      "Vai jums nešķiet, ka saradušies pārāk daudz astrologu un visādu garigo spēju cilvēki?? Nu tik visiem taisās palīdzēt un nezin ko vēl..."

.... tas ir tik viegli - pārdot kko nekonkrētu un pilnībā nekādas atbildības... viegla naudiņa no "aitām" - vairojas aitas, vairojas cirpēji...

Deisa (2013-11-08 13:31)      :) Tad, kad par naudu nedomās, tad nebūs jādomā kā to pavairot un attiecīgais pseidogarīgums naudiņu no maka netīrīs. :) Jāmaksā ir par laicīgām vērtībām, arī tagadējie "astrologi" (pēdiņās, jo nezinu nevienu riktīgu astrologu, kas zvaigžņu karšu sakarības mācētu izskaidrot kā Jēzus Dieva likumus) baro ar prognozēm, kas interesē miesu, kas saistās ar naudām un baudām.

Negaiditsparsteigums (2013-11-08 13:40)      Bet kādēļ tu par savu neizlēmību vai neprasmi sakārtot savu dzīvi gribi vainot astrologus? Vai domā, ka tā viņu teiktā prognoze sakārtos tavu dzīvi? Tas ir līdzīgi kā šeit - atrašanās iepazīšanās saitā nav garantijas talons veiksmīgām iepazīšanām ar kāzām finālā...

AleksandrsB (2013-11-08 13:42)      Ja eksistē garīgums un augstākie spēki tad tie naudas kāsējus noņems no trases vai arī viņi citādā veidā saņems pelnīto.
Savubet tikmēr kamēr augstākie spēki nav iejaukušies, izmanto tos pakalpojumus kuri neizskatās pēc biznesa projekta un cilvēki prasa adekvātu samaksu.

Deisa (2013-11-08 13:44)      brunety - tas ir izdevīgs biznesa lauks, jo garīgās vērtības nav ieliekamas kādā konkrētā vērtību skalā, nav iespējams pierādīt, ka, lūk, šī garīgā vērtība neatbilst patiesībai (garantijai). Un tie, kam garīgums pašiem svešs, tie tic, ka to var nopirkt. Elementāri. Tiecas visi, tik daudzi nezin, uz ko īsti. Velk, gribās... Gribās garīgumu? Meklē sevī! Lasi Bībeli, filozofiska satura literatūru, meklē jaunas atziņas. Neviens cits ar karotīti mutē neieliks, garīgums sevī ir jāaudzina sev pašam.

kokote (2013-11-08 13:47)      Nav pieredzes. Jā, skumji, ja "garīgums" ir tāaads (utilitārs patērētāju sindroms)

fargo (2013-11-08 13:49)      māņticība ir tāda lieta, kurai nav robežu. ja cilvēks sāk ticēt, ka kāds var noteikt viņa veiksmīgās dienas, vēlamo rīcību konkrētās dienās utt, tad kāpēc neticēt, ka pirkuma čeku dedzināšana pilnmēnesī atnesīs naudu?
garīgums? astroloģijā? čeku dedzināšanā?
tas nav tikai bizness. ja tas būtu tik vien kā bizness, tad štrunts ar viņu... uz ko tik cilvēkus neķer, lai tiktu pie viņu ienākumiem.
galvenais, ka tie ir garīgi slazdi.

etc (2013-11-08 13:51)      Ja nemaldos, tad necik sen atpakal šos garīgo vērtību tautā nesējus dēvēja jaukā vārdā "šarlatāni", - diez, kāpēc šis vārdiņš tā aizmirsies?

JurisK (2013-11-08 14:02)      Venerologs, urologs, beigu beigās, kad visi striķi trūkst - astrologs - tā ir tava karma, saņem ko dzīvē pelnījis! Kāds tur garīgums, ķeršanās pie pēdējā salmiņa!:)

Tessa (2013-11-08 14:07)      akdies,nu nekur nav tik tupu piplu koncentracija,ka ohuja. kur nu vel babulju ar putniem paurii.
astrologjija ir maciiba,to jamacas,nevis tas tiek dots.astrologji neko neizdoma un negrabj no gaisa,vinji vadas pec datumiem,vietas un laika.
parejais vispar ir slima sunja murgi-visa ta cheku dedzinashana un pilnmeness laika tualete sedeshana,lai aizcietiejumi nav. ko vel izdomasi?

Veejsh (2013-11-08 14:07)      Jau sen "garīgums" ir bijis produkts ko var pirkt un pārdot. Tā nav tikai šodienas patērētāju sabiedrības iezīme. Piemērs ir Romas Katoļu Baznīcas tirgotās induligences (grēku atlaišana par konkrētu naudas summu) viduslaikos. Iemesls ir ļaužu vēlme uzskatīt sevi par garīgiem. Tas prasa zināmu piepūli (lūgšana, meditācija, mantru skaitīšana, studēšana u.c., atkarībā no izvēlētās prakses), tāpēc vieglāk ir samaksāt un iegūt "garīgumu" jau gatavu un skaisti iesaiņotu. Protams, ka patiesībā tādas lietas nevar ne nopirkt, ne pārdot. Bet, kas attiecās uz astroloģiju - es arī īsti nesaprotu, kāds tur sakars ar garīgumu...

Līdzīgi jautājumi
Kas ir garīgums? (41 atbildes)Kas ir garīgums? (55 atbildes)Vai ticēt astroloģijai? (18 atbildes)Tukša 7 māja (astroloģijā) (2 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu