Astroloģija

Astroloģija - jautājumi un diskusijas

Vai zinat kādu labu gaišreģi,astroloģi,zīlnieci? (Latvieti) (18)
Meklēju kādu latviešu astroloģi,pareģi. Visas labās jau vienmēr ir krievtautības,bet man tā ir valodas barjera.
Zinu ļoti labu zīlnieci Zolitūdē. Krieviete, bet runā arī latviski. Piepildījās apmēram 85%. Ļoti patīkams cilvēks. Informāciju došu tikai savā nikā. Vanda Balvos! No visas Latvijas brauc,visu cieņu viņai. Vanda balvos patiesi ir jauks cilvēks :) Vai man to vajag, ka kaut ko stāsta? noteikti nē, jo pati ļoti labi spēju paredzēt lietas uz priekšu. Taču ir cilvēki, kas šādu palīdzību meklē, jo nav tik ļoti pārliecināti par sevi. Vai arī grūtākos brīžos gribās tikai spēkus smelties.
Uz Balviem vedu savu draudzeni ...
VIENĪGAIS sakarīgais ALDIS DREIMANIS Lapmežciemā!!! Fridis, jā, viņu sauc Alla! Varu personīgi uzrakstīt kontakts, ja vēl ir interese! ··· Astroloģija: Vai zinat kādu labu ... lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Ja nav astroloģiskas saderības (37)
Es šeit nerunāju par tādu saderību kā sader Skorpions ar Vērsi vai Dvīņi ar Mežāzi, bet padziļinātāk. Esmu mācījusies astroloģiju un protu kopā salikt divas kartes pēc precīziem dzimšanas laikiem, lai izpētītu visas ...
nezinu par astrologjiskam saderiibam, bet es labprat gribetu iepaziities ar planerdeltas sievu, pirmo, protams. jo tik daudz par vinju lasiits, katra tema, nonstopa, gadu gadiem. kas tur sanak, noteikti, abiem kkas ar Merkuru speciigi dalams, shita satraumet balelinju, ka runas par vinju vel gadus 40. Vot kam ir nopietnas ilgterminja attieciibas!! Tur ij Saturni, ij Marss, ij astonjas Veneras, ta ka ej vien uz randinjiem-kas zina, meibi tev arii gadiisies tada ljubestiiba. pec tam apprecesies otrreiz un labi, ja ar arzemnieku, kas latviski nesaprot, ij vaimanasi, vaimanasi par pirmo.
vot takaja ljubovj, zvjozdnaja. skauzh.
Savā mūžā esmu iepazinies ar daudzām sievietēm. Pat neanalizējot tik sīki,astroloģija patiešām darbojas,par spīti daudzu skepticismam. Ideālo partneri šādā veidā atrast ir grūtāk,kā adatu siena kaudzē. Var padomāt,ka katram tiešām tikai viena pusīte paredzēta. Un kur teikts,ka viņa nav jau precēta,vai,ka tevi neatšūs? Var jau izvēlēties kādu,kurš mazāk krīt uz nerviem,bet tad nav ko sapņot par lielo,pārpasaulīgo mīlu. Autorei no sirds novēlu veiksmi! Jopcik copcik, un kāpēc neviens nesalīdzina audzināšanu, raksturus, temperamentus ? Ja liekam kaut ko kopā, tad pa pilnai programmai un pēcāk varam līdz kapa malai skraidīt apkārt meklēt saderīgo. Man pat vilnas zeķes ir vienu izmēru lielākas un ko, netraucē :D
Ideālu nav, ir tikai spēja pieņemt otra cilvēka nepilnības.....
pamēģini:

numuroloģiju;
citus horoskopus un vēl tak ir daudz citu lietu, piem, stāv vai nestāv vecim 1.randiņā- pēc seno latviešu ticējumiem droša pazīme esot:)
Ir gan bēdas 6.038 no rīta, saderība starp cilvēkiem, galvu spiež?Es kaut kā esmu pēc savas pieredzes, to saderību, kā anekdotisku gadījumu, uztveru.Man te paziņām,... abi saderīgi pēc visa veida horoskopiem´, pēc japāņu, pēc ķīniešu utt., no sākuma, tāda mīla, uh, bet pēc tam 20 gadus izšķirties nevarēja, viņš viņu sita, krāpa, gandrīz pusbadā turēja, bez naudas, nu bet kāda SADERĪBA!Liecies mierā, saudzē savus nervus, labāk paļaujies uz veco - ´´čujs, ņuhs, poņa, ja tas cilvēks, piemēram, pat pēc smaržas patīk?Gribi sasmīdināt likteni vai Dievu, pastāsti par saviem plāniem, sak šitas derēs , pēc horoskopa , ļoti piemērots..., zini, ka viss izgāzīsies!Lai nu izdodas Tev, ko prātīgu,labu, bez tām blēņām atrast! ··· Astroloģija: Ja nav astroloģiskas saderības lasīt visu diskusiju (37 atbildes) –»
Vai ticēt astroloģijai? (18)
Kādreiz,kad nebija tik populāra astroloģija,daudzi cilvēki griezās pie zīlniecēm. Tagad situācija nedaudz mainījusies,kaut arī Taro ir diezgan pieprasīts. Un tomēr par astroloģiju,vai izmantojiet šīs iespējas. Ko par to ...
Astroloģija, atšķirībā no zīlēšanas, ir zinātne, kas tāpat kā citas zinātnes attīstās, cilvēki studē vairākus gadus, aizstāv disertācijas utml., ir augstskolas Hamburgā, Tulūzā, Maskavā u.c. Agrākajos laikos izmantot astrologa pakalpojumus bija tikai augstāko un bagātāko sabiedrības slāņu privilēģija. Tauta gāja pie zīlniekiem. Arī tagad lielo, vadošo valstu vadītājus un karaļnamus apkalpojošo konsultantu un padomnieku sastāvā ir t. sk. augstas klases astrologi. Varbūt dzimšanas gads un laiks ko nozīmē bet piemēram dienas horoskops ir tīri viena cilvēka viedoklis! Tas viss ir fufelis! Saprotams, interesants fufelis. Nedomāju neko,nekādos laikos neesmu gājusi pie zīlniecēm-šarlatānēm!!
Horoskopu lasu katru rītu,gandrīz katru,pasmaidu un dodos dzīvē.
Mazāk pesteļo,zīlē,fantazē,bet dzīvo labāk tagad un tūlīt!!
Reāli neizmantoju. Kādreiz, ja gadās pa rokai, palasos, bet tie vispārējie horoskopi ir tīri izklaidei - gluži kā dzeltenā prese - kad nekā labāka nav pa rokai, vai arī tieši kas viegls un bezjēdzīgs vajadzīgs.
Par personisko horoskopu neņemšos spriest, taču domāju, ka ir augstas klases zvaigžņu lasītāji, kas savu lietu pieprot un tiešām diezgan konkrēti var pateikt pagātni (tikai pēc bijušiem faktiem var novērtēt zvaigžņu lasījuma kvalitāti, jo nākotni mēs taču nezinām), bet netrūkst arī tādu nenopietno, kas kaut ko pamācījušies tā virspusēji, pamatshēmas sapratuši, un tik mauc.
··· Astroloģija: Vai ticēt astroloģijai? lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Tukša 7 māja (astroloģijā) (2)
Ja 7 māja tukša un iekrīt zivīs? kas notiek?
Ja 7. māja ir tukša, tas nenozīmē, ka nekad neapprecēsies utml., bet ir bailes par neizdošanos un var rasties nolemtības sajūta. Tas norāda Tavu attieksmi uz to, ka Tev tas ir svarīgi, ka Tev rūp attiecības. Tas drīzak nozīmē, ka nav ne pozitīva, nedz arī negatīva uzsvara. Tādiem cilvēkiem ir tendence ilgi meklēt piemērotu partneri un ilgi paliekošus draugus.
7. māja Zivīs var norādīt uz to, ka Tu vēlies partneri, kas saprot Tavas jūtas, kurš ir iejūtīgs un spēj Tevi mierināt un atbalstīt vājuma brīžos. Attiecībās Tev viss ir skaisti salikts pa plauktiņiem, bet parneris ienes Tavos plauktiņos dinamiku un paver jaunas iespējas.
Tas ir tas kā es to tulkotu, bet katrs ir savādāks un vislabāk jau skatīties visu bildi kopā.
atkarībā no zivs. faktura, raksturs un tā...
dažu tu atlaid ar vēlējumu, citu izcep.
··· Astroloģija: Tukša 7 māja (astroloģijā) lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Slikts aspekts kartē (11)
Studēju astroloģiju, tagad papētīju savu gada karti (Solāru - no dzimšanas dienas līdz nākamajai), man tur veidojas tāds aspekts (Solārais Mēness kvadrātā ar dzimšanas Marsu), par kuru teikts: "Karjeras krīze, darbu ...
Pievienojos viedoklim.

Tvaika ielas (attiecīgajā iestādē) ir daudz tādu "astrologu" !
Bet!, labā ziņa ir tā, kā arī vietas tur vēl ir!
gandrīz visu pareizi teica (kamēr neiebrauca auzās ar saviem dieviem..), brunety-y beidz lūgties lai tevi atkal pažēlo - te visiem pie vienas vietas, kas ar tevi notiek!
Tava pieeja ir galīgi garām - tu sevi esi padarījusi par izsmieklu un tu atkal runā "uz cilvēkiem" nevis ar cilvēkiem.
Kaut uz mirkli pieļauj, ka nevis daži, bet visi (VISI) tavi tā saucamie "skolotāji" ir šarlatāni - kas tad esi Tu?

Peace
nu ja jau viss tik labi redzams un zināms, tad sēdi un raudi. ko tu arī dari. bet vajag vēl vairāk raudāt - histēriju uzrullēt, nu tur visiem paziņām un radiem nervus pabojāt ar saviem sliktajiem aspektiem kartē. vēl lietas labā varētu sūdzības par darbavietu, par mākslīgās apaugļošanas centru, par "sikalogiem" sūdzības uzrakstīt. un galvenais, galvenais - pašu lielāko sūdzību tam, kas tev to karti tādu saveidoja - gan kas tev viņu sastādīja, gan Providencei - saki, ka tu atsakies no tādas, lai dod labo karti. un nolādi, nolādi - tu jau visām tām herņām tici Ak, jel!

Lucy taisnība - dari kaut ko lietas labā, ne raudi.
Un mazāk pēti tās kartes, labāk jutīsies, līdz ar to arī labāk ies no rokas.

Protams, katrs tic tam, ko vēlas ticēt, bet šobrīd Tu vienkārši nodarbojies ar sevis "ieprogrammēšanu" neveiksmēm. Tas, lai izteiktos pēc iespējas maigāk.
Viena no labākām iespējām, kā organismu attīrīt no negatīvā piesārņojuma - nobirdināt daudz sāļu asaru un izšņaukt puņķus! Mazliet kritiski jau arī vajadzētu pavērtēt... astroloģija nav 100% precīza, tā tikai var norādīt uz riskiem, iespējām vai tml. - var jau būt, ka šīm lietām patlaban nebūs labvēlīgs laiks, bet tas arī negarantē pilnīgu neizdošanās :) dzīvo tik nost un priecājies par dzīvi. Nebūs šogad, būs nākamgad. Tas taču ir tikai viens gads no mūsu dzīves :) ··· Astroloģija: Slikts aspekts kartē lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Astrologi un tamlidzigi specialisti (13)
Ko domajiet par siem specialistiem? Kā izvelaties isto, kā sjautat vai tas cilveks ir patiess tajā ko dara vai tas vairak tikai kā bizness? Vini tik gudri un pareizi runa, bet no daziem, kurus zinu, vinu dzive nemaz nav tada kā ...
Ja grūti izdarīt izvēli starp diviem vai vairākiem likteņa piespēlētiem variantiem,tad astrologa viedoklis var noderēt.Nākotni mēs varam veidot paši,bet astroloģija var ieteikt piemērotākos variantus,atklāt apslēptos talantus. Kad Tev nauda nau kur likt un ļaut sev smadzenes čakarēt, tad tik uz priekšu.
Pārskaiti man katru rītu pārdesmit ērikus, es Tev sastādīsu goroskopu, pieburšu veceni, atbrivošu no poham un laimi ar spaiņiem sanesīšu.
Sveiks! Ilgi nebiji manīts.... un šoreiz arī jautājums tāds jēdzīgs, turklāt ar secinājumiem pareizajā virzienā - "Vini tik gudri un pareizi runa, bet no daziem, kurus zinu, vinu dzive nemaz nav tada kaa sludina citiem". Pats jau arī faktiski sev attbildēji.... Astrologs pēc taviem dzimšanas datiem , vietas , laika pastāstīs par nākotni . Katram piedzimstot jau ir savs liktenis , no kura neizbēgt . Nevajag lasīt horoskopus ko katru rītu raksta avīzēs , bet aiziet lai sataisa tikai pašam . 2 x esmu bijusi , arī draudzene un viss ko teica ir piepildījies . Ne tikai labas lietas , arī skumjas , sliktas . Uz to jābūt gatavam . iestājies kādā kriestiešu sektā un būs tev kur laiku un naudu likt... palūgsies, uzdziedāsi korī starp foršiem zaķiem....šādās draudzēs esot pilns ar vientuļām vecenēm. bet šīs uzreiz jāprecē savādāk jēgas nekādas no viņām...
un viens otrs šāds pauts "mācītājs" gan zinu dzīvo kā runcis pienotavā
··· Astroloģija: Astrologi un tamlidzigi ... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Tūliņ būs retrogrāds merkūrs (9)
Vai drīkst pirkt dzīvokli cilvēks, kuram natālā kartē arī ir retrogrāds merkurs?
Obligāti tas ir jādara un jo ātrāk jo labāk!!!!! Nabaga cilvēks , un ja viņam tas merkurs tāds arī paliks, tad ko - bez dzīvojamās platības palikt ?!
.. Un ārā ir 21 gadsimts , bet izklausās pēc viduslaikiem :)
Nē, ar retrogrādo merkūru drīkst tikai īrēt!!!!! Autore jau reiz mocījās ar šitām retrogrādām un ko tur vēl. Palīdzēja tev ar kāds reāli ar atbildi?

Bet ir tik viegli dzīvot, nezinot, kas tās tādas natālās kartes un retrogrādas.
" ... iedarbību raksturo nespēja domāt, sazināties un pieņemt lēmumus mums ierastā veidā... aptuveni 21 dienas periodā..."
Brīnums , ne mazums gadu nodzīvots, bet šitādu gadījumu pat neatceros , lai gandrīz mēnesi būtu problēmas ar domāšanu un lēmumiem .
··· Astroloģija: Tūliņ būs retrogrāds ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Astrologija (13)
Ludzu, sakiet vai jums palidz astrologija? Vai perkat astrologijas sms pakalpojumus pec saviem dzimsanas datiem un tie palidz? Vai ikdiena izmantojat tas zinasanas un tas jusu dzivi darijusas vieglaku?
neta maksas pakalpojumus nepērku, jo tiem neticu. Pie astrologa esmu bijusi vienreiz, kad vajadzēja izšķirties par lielu pirkumu.
Nesaprotu tos cilvēkus, kas katru dienu skraida pa astrologiem un zīlniekiem, lai zinātu, kas būs rīt.
nē, nepalīdz. Ne astrologi, ne zīlieki. Tavu dzīvi neviens cits Tavā vietā nedzīvos :)) Jā, palīdzēja. Esmu kļuvusi laimīgāka, pateicoties sms pakalpojumu sms. nu aizej.. ja nepalīdzēs, tad par sliktu arī nenāks.. Āāaaa, peldētnepratējs- sen neredzēts!
Nepērku gan un nepirkšu. Kaut zināmā mērā ticu, ka tajā atroloģijā kaut kas ir. Tik daudz, ka zvaigžņu stāvoklis var būt labvēlīgs konkrētu darbību veikšanai jeb gluži pretēji- lai atturētos no tām. Bet paša cilvēciņa vietā jau neviens neko nedarīs un rezultāts ir atkarīgs no viņa paša uzņēmības un sagatavotības konkrētajā situācijā.
··· Astroloģija: Astrologija lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Garīgums kļūst par biznesu (38)
Kāda Jums pieredze šajā jomā un astroloģijā? Kaut vai viens piemērs: Agrāk astrologi teica, ka čeki jādedzina PILNMĒNESĪ, kam bija arī konkrēts un loģisks izskaidrojums. Tagad pēkšņi uzradušās nezin cik daudz dienas ...
Kopš kura laika astroloģija ir garīgums??? sava veida idejam tam ir...,
bet vina nav tik butiska
kaads sakars gariigumam ar astrologgiju vispaar?
Par astrologiem, iespejams, ka viens no miljona ir tiessaam speejiigs redzeet to, ko mees, paareejie , neredzam. Paareejie , varu nolikt uz galda pareggojumus, raksta vissu, kas ienaak praataa. Vienam cilveekam pilniigi preteejus pareggojumus utt.Taa kaa, lai vinni atslaabst, bet kaa biznessa modeli atbalstu. Jo, nodokllus ta maksaa, un..ir aitas, ir cirpeeji.Un vienmeer buus:(
pievienošos LM, arī ņepoņatka par to garīgumu.
Nekādas pieredzes nav, pa retam palasu dienas horoskopu un aizmirstu. Matus gan griežu ievērojot mēness fāzes.
runa jau gaja par tiem ,seniem astrologiem, kuri dzivoja asketisku,norobezotu dzivi! ··· Astroloģija: Garīgums kļūst par biznesu lasīt visu diskusiju (38 atbildes) –»
Astrologi (8)
Dalieties pieredzē kāda jums pieredze ar astrologiem un zīlniekiem. Cik bieži ejat pie astrologa, cik reizes gadā? Kādos jautājumos? vai tas jums palīdz?
Biju vienreiz pie tādas samērā populāras ekstrasenses(Mārīte Strode), un viņa man vismaz godīgi pateica, ka nevarēs palīdzēt... nekad neesmu bijusi, ne vienu pašu reizi. Un - pat ļoti palīdz! es gatavojusies iet, pat astroloģisko karti uztaisīju, bet pēdējā brīdi vienmēr paliek žēl naudu, galu galā, kas es sevi nepazīstu... par ietaupīto naudu nopirku somu un laimīga:) Ja, ja shadas domas nak galvaa. Ekonomee naudu un aizstaigaa tur, kur Tev tiesham butu jaiet. Pie psihologa. Bus dargak, bet nebus jaiet ik pec katra jautajuma, jo spesi jau pats(i) atbildi rast un kaa te saka ´´visu var dabut pa leto, bet vai tiesham tu to velies´´. Latvieshiem ari ir labs teiciens ´´skopais maksaa divreiz´´. mana pieredze rada, ka pat 10x. Reālie astro-logi ir logi, pa kuriem reāli vienmēr var redzēt astras, bet zīlnieki ir tie, kuri cūkām zem ozoliem barību meklē. A kāpēc būtu viņi tādi kādam ne-astronomam, vai ne-cūkkopim vajadzīgi!? Ja kāds varētu pareizi paredzēt visus latloto skaitļus, tad pie viņa iet tik un tā būtu bezjēdzīgi- par puscenu tāds tik un tā nevienam- tādu infu neteiks. ··· Astroloģija: Astrologi lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu