Vai ticēt astroloģijai?

Kādreiz,kad nebija tik populāra astroloģija,daudzi cilvēki griezās pie zīlniecēm.
Tagad situācija nedaudz mainījusies,kaut arī Taro ir diezgan pieprasīts.
Un tomēr par astroloģiju,vai izmantojiet šīs iespējas.
Ko par to domājiet?

Samila      Tas viss ir fufelis! Saprotams, interesants fufelis.

Lucy      Nedomāju neko,nekādos laikos neesmu gājusi pie zīlniecēm-šarlatānēm!!
Horoskopu lasu katru rītu,gandrīz katru,pasmaidu un dodos dzīvē.
Mazāk pesteļo,zīlē,fantazē,bet dzīvo labāk tagad un tūlīt!!

Deisa      Reāli neizmantoju. Kādreiz, ja gadās pa rokai, palasos, bet tie vispārējie horoskopi ir tīri izklaidei - gluži kā dzeltenā prese - kad nekā labāka nav pa rokai, vai arī tieši kas viegls un bezjēdzīgs vajadzīgs.
Par personisko horoskopu neņemšos spriest, taču domāju, ka ir augstas klases zvaigžņu lasītāji, kas savu lietu pieprot un tiešām diezgan konkrēti var pateikt pagātni (tikai pēc bijušiem faktiem var novērtēt zvaigžņu lasījuma kvalitāti, jo nākotni mēs taču nezinām), bet netrūkst arī tādu nenopietno, kas kaut ko pamācījušies tā virspusēji, pamatshēmas sapratuši, un tik mauc.

mtm      Pupu mizas....pēc astroloģiskās kartes daudz kas nesakrita ar to, kā man dzīvē ir...Varbūt slimnīcā ar laiku nošāvuši greizi ?:D

Deisa      Domāju, ka uzticoties konkrētam astrologam, pateikt, ka tici astroloģijai, ir tas pats, kas uzticoties konkrētam mācītājam, pateikt, ka uzticies visai reliģijai. Un otrādi - pēc viena vai dažiem pārstāvjiem, kas nav savā vietā, spriest par visu jomu, kurā tas darbojas.

Bellatrixa      Nē, nu interesanti, kādu jaunu skatu punktu iegūt, bet kopumā par pilnu nav jāņem.

marselis      visa ir cikliskums-,rinka trajektorija
un spiralkustiba(evolucionejosais)!
viss atkatrojas-,tikai citas nokrasas...

gan zvaigznes,gan cilveku dzives..
ja saprot mikro,makro pasaulu sasaisti
tad daudz ko var prognozet!

mieru_tikai_mieru      principā gan astrologs, gan zīlnieks ir viens un tas pats. Zvaigznes, kārtis vai kafijas biezumi kalpo tikai uzmanības koncentrēšanai. Protams, ir arī ne mazums krāpnieku, kas tikai izliekas par astrologiem/zīlniecēm.

raima      Vispārējos horoskopus reizēm palasu kā izklaidi.
Ticu mēness ietekmei uz lietām, cilvēkiem.
Kad biju jaunāka, gāju uz aklajiem randiņiem, piezvanīju draudzenei, kam astrologija ir hobijs un noskaidroju vai nav kāds maniaks, dīvainis gadījies. Draudzenes prognozes atbilda realitātei. Pēc zvaigznēm draudzene man stingri piekodināja neiet pie zīlniecēm (nekad, arī šo nezinot, neesmu bijusi ), pie cita astrologa gan varot iet, tikai lūdza, lai viņam nerādot viņas veidoto aprakstu.

Samurs      Ir lietas, kuras pastāv neatkarīgi no tā ticam vai neticam. Cik daudzi no ohoiešiem ir redzējuši Dievu vai velnu, bet vienalga tic.

stellaundine    1 Astroloģija, atšķirībā no zīlēšanas, ir zinātne, kas tāpat kā citas zinātnes attīstās, cilvēki studē vairākus gadus, aizstāv disertācijas utml., ir augstskolas Hamburgā, Tulūzā, Maskavā u.c. Agrākajos laikos izmantot astrologa pakalpojumus bija tikai augstāko un bagātāko sabiedrības slāņu privilēģija. Tauta gāja pie zīlniekiem. Arī tagad lielo, vadošo valstu vadītājus un karaļnamus apkalpojošo konsultantu un padomnieku sastāvā ir t. sk. augstas klases astrologi.

romija_  2   Astroloģija nav nekāda zinātne.

Eleste      Piekrītu, tā nav zinātne, tāpat kā numeroloģija un visas citas. Sakritības un izklaidei rasīti tekstiņi ikdienas avīzēs (ir lietas, kas sakritīs vairumam cilvēku - uz to arī balstās).

bziks      Domāju, ka šīs sistēmas stradā, tik ne uz visiem. Vairak jau man liekas aizdomīgi, kad ievada datorā personas datus un uzreiz dabon rezumē. A kur nakts un lielā lācene?

melnss    1 Varbūt dzimšanas gads un laiks ko nozīmē bet piemēram dienas horoskops ir tīri viena cilvēka viedoklis!

av2      kaa var ticeet, ja par vienu cilveeku, konkretu, triis astrologi pasaka lloti atsskkiriigas lietas ?

meizu      Biznes ir biznes.
Kkur lasīju ka viss ir galvā, ko ieņemsi tas piepildīsies, cilvēks ejot jeb vnk lasot par to jau ieņem galvā ka tas tā būs. Un beigās vēl nošokējās ka tas tiešām piepildās.... :D
2015-10-04

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu