Laimes formula.

Moto, kas ir galvenais raksturojot ik horoskopa zīmē dzimušā cilvēka vajadzības, lai viņš būtu apmierināts ar savu dzīvi un justos laimīgs.

Auns (21.03 – 20.04) :Kļūt par vislabāko – tostarp arī savās acīs.
Vērsis (21.04 – 20.05) :Sasniegt ambiciozus un globālus mērķus.
Dvīņi (21.05 – 20.06) :Apburt pilnīgi visus.
Vēzis (21.06 – 22.07) :Mīlestība – patiesa, uzticīga, tīra un mūžīga.
Lauva (23.07 – 22.08) :Bez grūtībām iekarot visas virsotnes, atstājot spēkus vēl kaut kam svarīgākam.
Jaunava (23.08 – 23.09) :Kļūt par eņģeli uz zemes visiem, kuriem vajadzīga palīdzība.
Svari (24.09 – 23.10) :Būt apburošam, iegūt “maigo varu” pār šo pasauli.
Skorpions (24.10 – 21.11) :Uzzināt Patiesību, redzēt citiem cauri.
Strēlnieks (22.11 – 21.12) :Pārvērst dzīvi par pieredzi, labklājību, ērtībām.
Mežāzis (22.12 – 19.01) :Iegūt no dzīves visu kāroto.
Ūdensvīrs (22.01 – 18.02) :Kļūt par atzītu ģēniju.
Zivis (19.02 – 20.03) :Atrast radniecisku dvēseli.
/ieskats *Dzīvei.lv* publikācijās/

Iztrūkstošā sastāvdaļa Tavas Laimes formulai, lai Tu beidzot varētu atzīt, ka esi apmierināts ar dzīvi?

Karmensita    2 Esmu ar dzīvi apmierināta.
Ceru, ka viņa ar mani arī.

Sveicieni tuvajos svētkos, līksmu gatavošanos!

Railija20  1 2 Es kā skorpions pievienojos, man visi fakti vienmēr jāpārbauda. 😃 viens no maniem iecienītākajiem seriāliem bērnībā bija par izmeklētāju Flečeri, neatceros precīzi nosaukumu, bet svarīgākais talants - redzēt visiem cauri man vēl tagad palīdz dzīvē. :)) Vēl varētu piebilst - patīk jauni izaicinājumi, lai nav garlaicīgi. Vecuma posmā 20 - 30 bieži bija nemiers un jautājumā par laimi, nevarēju saprast, vai esmu laimīga un , kas īsti man laimei nepieciešams. Tagad savos 36 zinu 100%, esmu laimīga! :)

Railija20  1   Mana laimes formula - būt mierā un harmonijā ar sevi, savu iekšējo pasauli.

Kaiva7    3 Man der visas 12!
Tpc sen jau horoskopiem neticu... :)

Bellatrixa    2 Nu nez, radniecīgas dvēseles meklēt likās svarīgi, kad bij jauns un zaļš. Ar laiku saproti, ka pārvērtēji procesu un svarīgāk ir būt pašam ar sevi mierā un harmonijā. Jo tikai tā vari ko arī citiem piedāvāt. Labāk tad viena īsti radniecīga dvēsele, kas jau atrasta, nekā bars ar gandrīz radniecīgām un mūžīgi meklējumi. Attiecīgi - meklēt vairs negribas un nav jēgas.

Bruuklene    2 Mani ambiciozie un globālie mērķi piekāpās varbūt banāliem, bet, manuprāt svarīgākiem- bērniem. Protams, esmu dažreiz domājusi, kā būtu, ja būtu..... bet saprotu, ka esmu laimīga ar to, kas man ir. Un redzēt laimīgus un veselus savus bērnus- diez vai kas labāks vēl iespējams.

antikrize  1 2 Mežāzim kā materiālistam ir svarīgi iegūt kāroto.
P.S. vēl interesanti, ka ir tik daudz citu sieviešu, kam svarīgi tikai bērni un kad viņi izaug, tad kaķi un daudz kaķi.

fargo    2 tā nav iztrūkstošā sastāvdaļa. tas esmu es pats un mans ceļš, ko man ir jāiet. ja cilvēkam atņem šo ceļu un virzību, tad ir beigas.
kas to lai zina, kas no tā visa sanāk. es nedomāju, ka virs zemes to kāds zina - horoskopi un tā. ne mirkli neticu!
man liekas, tā ir kā sevis ielikšana kastē ar kaut kādu nosaukumu, horoskopa zīmi un tad vēl kādam citam paprasīt šo kasti aiznaglot. tā, kārtīgi aiznaglot.
nē.
nepatīk pat doma par to.

es saprotu, ka minētie mērķi ir kā joks, bet puse no tiem ir ilūzijas. kā lai kļūst par vislabāko? varbūt uz īsu brīdi. ja, varbūt. bet lai to sasniegtu ir jāmaksā augsta cena. tas mirklis ir tā vērts? varbūt šim cilvēkam, bet vairumam cena ir daudz par augstu.

laimes formula. ja man nebūtu nevienas grūtības un problēmas, kuru pārvarēt, kā dēļ vispār vēl dzīvot? ēst debesmannā, aizkožot ar aprikozēm un smaidīt saulei feisā? to var brīdi. ko vēlāk?

AivarsN  11 13 Kamēr nebūs apturēts kovidfašisms un Lielais restarts un cilvēki nevarēs baudīt cilvēku cienīgu dzīvi, nekāda cita laimes formula nevar strādāt. Pat tie ierēdņi un pagaidām veiksmīgie uzņēmēji, jau drīz var atrasties uz ielas, vai cietumā. Šajā karā, situācija frontē var mainīties tik strauji un negaidīti, ka atslābināties un tēlot laimīgo, ir ļoti naivi.

Lucky      Pilnai laimei gribu noskatīties un atsvaidzināt atmiņā "Mareka Pegusa piedzīvojumus." :)

DanaL  5 9 AivarsN pat šinī tēmā iesper savu kovidu. Brrrr...

Man kā Zivju pārstāvei tiešām nozīmīgi atrast radniecīgu dvēseli, kaut varu piemēroties arī nedaudz citādām. Bet vai var saukt to par laimes formulu?
Laimes formula varētu būt pēc iespējas atrast un saskatīt skaisto un labo, nevis tā kā mūsu mūžam neapmierinātie - kovids, fašisms, sazvērestības, valdība... Tādiem laimes formulas nav un nevar būt principā, lai vai kādai horoskopa zīmei tie piederētu.

Geisha  1 3 Man ka tipiskam aunam ir svarīgi būt pirmajai un labākajai. Tā nu es cenšos visiem palīdzēt. Protams ik pa brīžiem dabūju pa ragiem, paraudu kādā kažokā, nošņaucu puņķi kādā piedurknē un kāpju uz tiem pašiem grabekļiem. Bet tā kā mana Venēra pierijusies guļ zīda palagos tad lielā nauda un mūžīgā mīla man vienkārši nespīd. Nevar visiem veikties.

MrAction    1 c2h5oh

kvarts    3 Man gan "zelta zivtiņa" noderētu, ne tāpēc, ka kaut ko "na haļavu" gribu, bet gan tāpēc , lai būtu... vienmēr esmu vēlējies neiespējamo....

ketija64  1 6 Nevar būt īsti laimīgs, ja apkārt tik daudz nelaimīgu cilvēku!

AivarsN  5 3 Cilvēkiem ir ļoti būtiski, lai visi apkārtējie cilvēki būtu laimīgi. Taču diemžēl, ne visi ir cilvēki, kuri pēc tādiem izskatās. Tie otrie jūtas labāk, ja apkārtējie ir trūcīgāki un nelaimīgāki, lai uz viņu fona varētu izcelties. Un lai pēc iespējas vairāk cilvēku varētu pakļaut un izmantot. Tāpēc visai liela daļa sabiedrības, šajā tautai tik smagajā laikā, jūtas vienkārši lieliski. Nu un vēl viena liela daļa vienkārši neko vēl nav sapratuši, uz kurieni pasaule tiek virzīta. Viņi gatavi akli sekot jebkuram barvedim un centīsies pielāgoties jebkādiem apstākļiem, lai cik smagi un pazemojoši tie būtu.

av2    4 :) nu nu. Bet nu jaa, ir jau arii kas patiess ssitaados dzejojumos. Kaa saka, katraa cilveekaa ir kautaks labs arii, nu ja.....kaartiigi izpurina .

avenekazene  2 1 Man ir loti paveicies!!!!!!!!Loti!

Bruuklene  5 6 Aivaram vajag ārstēties..... nopietni......

Ievinjata    1 Liekākā vai mazākā mērā šīs īpašības un mērķi piemīt mums katram. Psiholoģiski. Un vēl citi sapņi. Neticu horoskopiem un astrologiem, tāpēc tāds viedoklis.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu