Vai piekrītat Elejas Veronikas uzskatiem?

Šodienas(3.dec.) "Ievā" intervija ar viņu. "Tas, ko esmu izdarījis šajā dzīvē, nākamajā dzīvē man atnāks atpakaļ. Ja esmu kādu nodevis, mani nodos. Ja esmu kādu sakropļojis, es piedzimšu invalīds. Nedrīkst arī smieties un šausmināties par to, ko redzi...Lūdzu, mīļie, nekad nevajag šausmināties un teikt: nekad ar mani tā nenotiks! Mūsu katrs vārds paliek virs mums un spiež mūs...Jo sieviete vairāk maina partnerus, jo viņa ir slimāka...Vēl - es jums pateikšu, kā notiek lāsts: sastrīdas un pasaka - es tevi nolādu! Tik vienkārši! Un tu nesaproti, kāpēc ar tevi viss kaut kas notiek", stāsta Veronika. Ko par to domājat? Ir tāda pieredze bijusi?

Fastidious  3 4 muļķības..

sandra111  2 3 ticu dvēseles nemirstibai un karmai.

orhidea  5 11 :) esmu vienreiz sēdējusi rindā visu dienu (viņa pieņem arī Liepājā) jo bija problēmas.Viņa pateica tikai to ,ko pati zināju un vēl ..pateica ,ka ar visu varu tikt pati galā ,jo neesmu ļauna un citiem ļaunu nevēlu :)
Sieviete ļoti interesanta ,tāda cēla ,ar caururbjošu skatienu ..starp citu esot palīdzējusi bērniem ar ļoti smagām veselības problēmām.
Interviju vēl neizlasīju ,bet noteikti izlasīšu ,paldies LIMONIJA.

poker  3 8 "Tas, ko esmu izdarījis šajā dzīvē, nākamajā dzīvē man atnāks atpakaļ." - šim es ticu. Un bieži vien nemaz nevajag gaidīt nākošo dzīvi. LAtvieši saka arī - ko sēsi, to pļausi.

Savukārt šis teksts "Jo sieviete vairāk maina partnerus, jo viņa ir slimāka" ir buļļa kaka.

mjamma  6   Vai ir bijusi pieredze? :D Jà, ir! Esmu apskatījusi kàdas 11 savas bijušās dzìves. Tā nav taisnība. Taisnība ir tas, ka Tu nàkot uz Zemi izvèlies savus pārbaudījumus ( kā to cilvēki parasti sauc). Un visu arī sarunà ar tām dvēselèm, kuras kopistiski ar Tevi tos īstenos

neko    9 Lielāko tiesu sadarītās muļķības nāk atpakaļ tagad un tūlīt nav pat gadiem jāpaiet, kur nu vēl nākamajai dzīvei jāpienāk.
Bet partneri manīt nāksies- ja ne citādi tad nākamajā dzīvē noteikti būs cits:)

mjamma  4 3 Par sievietēm un partneru maiņu gan nav bullja kaka. Enerģētiski tas nosēžas. Lai gan tur ir dažādi gadījumi un nianses, kà tas tiek darīts. Vēzis jau nu gan ar to nav tieši saistīts. Bet arī....ir atseviški gadījumi, ka ir.

Tessa  2 6 vardiem, protams, ir speks. bet pec visa par vinju lasiita, vinja man pat ljoti nesimpatize.

Tessa  2 9 ja. tas saucas lepniiba. un tas ir viens no vislielakiem grekiem. shis ir tas gadiijums, ka cilveks doma, ka kaut ko labu nes, bet tai pasha laika kaunina un lama par to, ka neesi tads, kadu vinja grib redzet. par sho temu jau mute sausa, runajot. tie, kuri ir iedomajushies sevi par mesiju, ekk. labak staveshu klusu.

Edg  2 1 elejas veronika - kas tā tāda?

Polus  1 11 Nē, neticu.

Manuprāt, šim skatījumam ir ļoti daudz pieņēmumu, par kuriem ir maz skaidrības. Piemēram, no kurienes tas iegūst konceptus par to, kas ir labs un kas nē? Un kas tad ir tas spēks, kurš nosaka, cik/kā noteikts ´nedarbs´ cilvēkam būs jāatstrādā? Ja labs/ļauns ir tikai sociāli konstrukti, tad atstrādāt kaut ko, ko cilvēks izdarījis periodā, kad tas ticis uzskatīts par normu, būtu netaisnīgi; savukārt tad rodas problēma konceptam kā tādam.

Otrs, šis pasaules skatījums neveicina labo. Kāpēc?
1) Kāpēc būtu jānovērš kāda ciešanas, ja ja iemesls, kāpēc tas cilvēkam notiek, ir viņa kaut kad iepriekš nodarītais? Kāpēc palīdzēt nabagiem vai cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, ja šis viņu stāvoklis ir viņu pašu nopelnu rezultāts? Kāpēc ziedot kaut centu ziedot.lv kampaņās maziem bērniem, kuriem vajadzīga, piemēram, operācija, ja šīs ciešanas ir viņu un viņu vecāku iepriekš sastrādātā rezultāts? Respektīvi, ar šādu pasaules skatījumu vainīgs vienmēr ir gan nodarītājs, gan upuris. Vai jūs tam varat piekrist? Es personīgi nē.

Cits piemērs - ja notiek zādzība, bet zagli nenoķer, tad tas ir tāpēc, ka apzagtais ir pelnījis zaudēt mantu, bet zaglis iegūt? Respektīvi, zādzība šajā gadījumā nav nepareiza? Jūs tam piekrītat? Es nē.

2) Ja tu dari kaut ko labu tikai tāpēc, ka baidies no soda kaut kad vēlāk, tad tavu sirdi grūti nosaukt par labu. Vai tu, piemēram, nenogalini otru, jo tas tiek sodīts ar ilgu termiņu cietumā, vai tomēr tāpēc, ka apzinies, ka tā pati par sevi ir nepareiza, ļauna rīcība? Starp šīm divām pārliecībām ir bezdibenis.

Polus  1   tb Nē, nepiekrītu.

VecmeitaARrunci  1 5 Sen zinaamas un muuzvecas patiesiibas-1) nedari otram to,ko negribi sanemt pats ; 2)citam bedri raksi,pats iekritiisi.Un nevajadzees nekaadas veronikas.

adamsone  2 4 Nepiekrītu. Ja cilvēks uzvedas labi tikai tāpēc, ka nepārtraukti baidās, tad drīz būs darbs Elejas Veronikai - cilvēks noteikti sāks slimot. :)

Lovetta  3 3 nepiekrītu..nekādas nākošās dzīves nav. Un nav nekādas bijušās. Kas pagalam, tas pagalam. Un kas tās dzīves atcerās-vaig aičāpot līdz psihiatram-tur labi līdz tādai lietai...arī ja dzird balsis un redz vīzijas. Bet tam-ka dabūsi visu atpakaļ šai pašā dzīvē gan piekrītu.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu