Spēcīgs dziednieks kurš palīdz atbrīvoties no azartspēļu atkarības?

Dēls vēlas atbrīvoties no azartspēļu atkarības, bet tas nav tik vienkārši, vai ir zināms kāds spēcīgas dziednieks, kurš var palīdzēt, jo šobrīd dēls atrodas UK.

Lallaa  1 1 lai tad dēls arī meklē to dziednieku

ja jau vēlas atbrīvoties

pagaidām izskatās, ka vēlas visi citi, tikai ne pats

Bazhix  2 3 Saka, ka esot tāds dakteris "bērziņš". Ārstē no visādām kaprīzēm, tajā skaitā azartspēļu atkarības :)

iivs    1 Atkarības ir tikai pašam galvā. Neviens nevar palīdzēt, ja pats to nevēlas. Un nevēlas ir domāts iekšēji ar savu gribasspēku, nevis to, ko cilvēks ārēji runā, ka it kā vēlas. Dziednieks apstrādās, patīrīs un uz kādu noteiktu laiku būs miers, bet tas var atsākties.

m_aita      Bazhix un iivs pareizi pateica. Nē, tikai iivs, jo pēc Bazhix teiktā viss ok, tik azartspēļu vietā , nē tām vēl klāt, iepatiksies vēl SM :D

Ronis26    4 Dziednieks nevar cīnīties ar šīs "slimības" Cēloni !

Cēloni "apkaro" Paša Gribasspēks un patiesa Vēlme ko Mainīt.. !!!

(lai mēģina savu uzmanību pievērst kam Citam ... ,ja nolems ko Mainīt...)

bonacure      iivs-Dēls vēlas atbrīvoties no azartspēļu atkarības, bet tas nav tik vienkārši,......vai tad te nav teikts, ka puisis vēlas???
Es dziedniekiem neticu, tas ir pilnīgs blefs. Jāgriežas pie attiecīgiem mediķiem, kuriem atbilstoša izglītība, apgūta 6-7 vai vairāk gadus, nevis kaut kādi kaktu dziednieki.

luuna      pirmkārt dēlam pašam jāgrib atbrīvoties no atkarības, ne tikai vecākiem, otkārt šī kodēšana ne vienmēr strādā tā kā gribētos......pašiem jācenšas jārunā un jāstrādā ar puisi

VecmeitaARrunci      Taa kaa deels atrodas UK,tad taalaak jaadara taa..jaaiet pie sava GP-gimenes aarsta un jaaizstaasta sava beeda un tas,ka veelies atbriivoties no atkariibas un taas izraisiitajaam blakneem-varbuut galva saap,varbuut depresija vai nomaakts garastaavoklis.GP nosuutiis kur vajag un process saaksies.viss pa baltu velti,ja vajadzees zaales,tad viena recepte ar jebkura daudzuma tableteem maksaas tikai 8.20 maarcinas.Arsteesana buus kompleksa un prasiis labu laicinu un galvenais-jaabuut pasa gribeesanai no visas sirds.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu