Dziednieki

Dziednieki - jautājumi un diskusijas

Iesakiet dziednieku troksnim galvā (ausīs) (11)
Lūdzu iesakiet dziednieku/-ci, kurš/-a var izdziedēt troksni galvā (ausīs). Visi ārsti un pārbaudes jau vairākkārtīgi veiktas. Ārstu slēdziens - troksnis nav ārstējams un ar to jāsadzīvo. Priecāšos par atsauksmēm un ...
Autore, pamēģini aiziet pie kineziologa. Pieņem Veselības centrā 4. Neatceros uzvārdu (bija krievisks)... viņš mācījies arī ārpus Latvijas. Man druzka bija un viņai palīdzēja. Jebkurā gadījumā - sliktāk nebūs. Vizītes un procedūras cena pirms gada bija 50€. Tinītu izārstēt nevar. Draudzenei veica operāciju, diemžēl… ne visai veiksmīgu. Neesmu dzirdējusi, ka kāds dziednieks nodarbojas ar šādu komplicētu problēmu ārstēšanu. Pat pieredzējušiem mediķiem tinīta ārstēšana nav pa kaulam. gaveenis/badosanaas. Labprāt palidzētu ,taču pats mokos ar stipru džinsktoņu ausīs...
Esmu izgājis visu iespējamo med.diagnostiku Latvijā.Uzlicis uz ausiīm vairākus profesorus ,par ārstiem nerunājot.Akunktūras ,masāžas ,gan kaulu lauzēji ,gan enerģētiskie masieri,gan peldes --kontrasta dušas..LV ārsti ir draņķi --nespēj un neprot ko ārstēt..naudu gan sūc .Esmu piedāvājis tādiem ,kuri sola ,ka viss būs oki-""-vispirms izārstē» ,nauda pēc tam.!! Oho ,,kā neganti skatījās uz mani)) .Jo ,ja es maksāju ,tad es gribu par to pozitīvu pakalpojumu.Ja maksāju pirms ,un nesaņemu ,tad par ko es esmu maksājis!??Tā tādā gadījumā ir naudas izkrāpšana ar viltu.tikai viens no visiem dauzdajiem man kautrīgi pateica ,ka tas ir ""tinnitys""un ar to slimojot puspasaules .Tātad --tas netiek ārstēts..Medicīna ir visai vaji attistīta..lai gan diagsnostikas iekārtas ir spēcīgā līmenī.Atklāti runājot ,ja pat ar diagn .ierīcēm neprot noteikt iemeslu džinkstoņai ausīs,tad kam mums ārsti vajadzīgi?? Vienkārs medbots ,kurā ievada visus datus un kurš izsniedz ārstniecības kursa rekomendācijas un medikamentu receptes.arsti nav vajadzīgi ,jo arvien tālāk jo mazāk tiek kaut ko saprot..Un liekēži mums Latvijā nav vajadzīgi.
Šo pašu jautājumu es uzdevu arī chatbotam--māsklīgajam intelektam--ari tas paziņoja ,ka dzinkstoņa ausīs netiek ārstēta .NeKUR .
Un ja ,vairāki ""tautas dziednieki ari aplauzās (( ··· Dziednieki: Iesakiet dziednieku troksnim ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Labs dziednieks (11)
Vai kads pec savas pieredzes var ieteikt labu dziednieku?
Ja vēl ir interese, varu pastāstīt, kā pats var būt sev dziednieks.Ar nelielu laika patēriņu (10-15 min.vakarā) var izdarīt brīnumu lietas - tas no pieredzes...Protams, ja lieta (slimība?) ir ielaista, vajadzīga ķirurģiska palīdzība, tad par rezultātu neesmu droša, bet savādāk iesaku pamēģināt.Ja ir interese un vēlme - gaidu pastkastē vēstuli...atbildēšu. Sākšu ar to, ka iešana pie jebkura dziednieka izjauc cilvēka bioritmu. Dziednieks sakārtojot enerģētikas laukus vienai slimībai automātiski rada citu vainu, kura uzpeldēs pec nenoteikta laika. Tāpat tas ir dārgs prieks, jo ne vien honorārs, bet vēl arī visādas brehņas jāperk pēc dziednieka norādījumiem. Ja uz to visu parakstās tad droši var iet pie Birutas Zeiles, kur pieņem tagad gan nezinu , bet interneta dzīles gan jau var atrast. Tas no ģimenes pieredze. Bija reāli rezultati. ZINU KĀDU DĀMU TALSU PUSĒ,ĻOTI SPĒCĪGA. mediciiniska, vai gariiga vaina? Varbūt tomēr no sākuma aizies pie ārsta? Dziednieki ir ļoti plašs jēdziens. Ja homeopāts (dabas pārzinātājs), tad vēl ok, bet ne klīniskos gadijumos, bet ja tur kā "Skroderdienas Silmačos" a ļa Tomuļu māte - sorre... tad labāk uzreiz virvi, ziepe - taburete. ··· Dziednieki: Labs dziednieks lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Daila Līce (2)
Vēlējos pajautat,vai kādam bijusi saskarsme ar dziednieci Dailu Līci? Esot cilveks ar gaišām spējām.
Tādu dziedniekus kas sevi reklamē ir daudz,ieraksti google dziednieks.lv un būs tev viss birums:DDDDDDDD Aiznes tikšanās reizē sauju kūtsmēslu un palūdz, lai tos pārvērš gaišā zeltā. Uzzināsi viņa gaišās spējas. ··· Dziednieki: Daila Līce lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Vai var dziedinat arī pēc fotogrāfijas? (9)
Jau ilgstosas sapes elkoņa locītava, tagad jau sap ari plaukstas locītavas Ārsts ir nozīmējis lietot zāles, bet tās ir izrakstītas uz 10 dienām, jo esot ļoti stipras. Sapes bijušas mazakas bet ne pargājušas.
Jaa,var dziedinaat.Tava maka aptaukosanos. Nē, nevar.

Nu kapēc te tiek pēdējās dienās cepti viens pēc otra anonīmi un pilnīgi muļķīgi jautājumi?
nē, nevar ne dziedinat, ne kāju pieaudzēt, ne laimi pieburt. vēl ir kādi interesanti jautājumi? Eksperimentējam!
Atsūti naudijas, un mēs izārstēsim!
Dziedināt nevar ne pēc kā, jo tas nestrādā un neeksistē. Iespējams atrodi citu ārstu, ja viņa metodes nepalīdz. ··· Dziednieki: Vai var dziedinat arī pēc ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Vai piekrītat Elejas Veronikas uzskatiem? (50)
Šodienas(3.dec.) "Ievā" intervija ar viņu. "Tas, ko esmu izdarījis šajā dzīvē, nākamajā dzīvē man atnāks atpakaļ. Ja esmu kādu nodevis, mani nodos. Ja esmu kādu sakropļojis, es piedzimšu invalīds. Nedrīkst arī smieties ...
Nē, neticu.

Manuprāt, šim skatījumam ir ļoti daudz pieņēmumu, par kuriem ir maz skaidrības. Piemēram, no kurienes tas iegūst konceptus par to, kas ir labs un kas nē? Un kas tad ir tas spēks, kurš nosaka, cik/kā noteikts ´nedarbs´ cilvēkam būs jāatstrādā? Ja labs/ļauns ir tikai sociāli konstrukti, tad atstrādāt kaut ko, ko cilvēks izdarījis periodā, kad tas ticis uzskatīts par normu, būtu netaisnīgi; savukārt tad rodas problēma konceptam kā tādam.

Otrs, šis pasaules skatījums neveicina labo. Kāpēc?
1) Kāpēc būtu jānovērš kāda ciešanas, ja ja iemesls, kāpēc tas cilvēkam notiek, ir viņa kaut kad iepriekš nodarītais? Kāpēc palīdzēt nabagiem vai cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, ja šis viņu stāvoklis ir viņu pašu nopelnu rezultāts? Kāpēc ziedot kaut centu ziedot.lv kampaņās maziem bērniem, kuriem vajadzīga, piemēram, operācija, ja šīs ciešanas ir viņu un viņu vecāku iepriekš sastrādātā rezultāts? Respektīvi, ar šādu pasaules skatījumu vainīgs vienmēr ir gan nodarītājs, gan upuris. Vai jūs tam varat piekrist? Es personīgi nē.

Cits piemērs - ja notiek zādzība, bet zagli nenoķer, tad tas ir tāpēc, ka apzagtais ir pelnījis zaudēt mantu, bet zaglis iegūt? Respektīvi, zādzība šajā gadījumā nav nepareiza? Jūs tam piekrītat? Es nē.

2) Ja tu dari kaut ko labu tikai tāpēc, ka baidies no soda kaut kad vēlāk, tad tavu sirdi grūti nosaukt par labu. Vai tu, piemēram, nenogalini otru, jo tas tiek sodīts ar ilgu termiņu cietumā, vai tomēr tāpēc, ka apzinies, ka tā pati par sevi ir nepareiza, ļauna rīcība? Starp šīm divām pārliecībām ir bezdibenis.
:) esmu vienreiz sēdējusi rindā visu dienu (viņa pieņem arī Liepājā) jo bija problēmas.Viņa pateica tikai to ,ko pati zināju un vēl ..pateica ,ka ar visu varu tikt pati galā ,jo neesmu ļauna un citiem ļaunu nevēlu :)
Sieviete ļoti interesanta ,tāda cēla ,ar caururbjošu skatienu ..starp citu esot palīdzējusi bērniem ar ļoti smagām veselības problēmām.
Interviju vēl neizlasīju ,bet noteikti izlasīšu ,paldies LIMONIJA.
Lielāko tiesu sadarītās muļķības nāk atpakaļ tagad un tūlīt nav pat gadiem jāpaiet, kur nu vēl nākamajai dzīvei jāpienāk.
Bet partneri manīt nāksies- ja ne citādi tad nākamajā dzīvē noteikti būs cits:)
ja. tas saucas lepniiba. un tas ir viens no vislielakiem grekiem. shis ir tas gadiijums, ka cilveks doma, ka kaut ko labu nes, bet tai pasha laika kaunina un lama par to, ka neesi tads, kadu vinja grib redzet. par sho temu jau mute sausa, runajot. tie, kuri ir iedomajushies sevi par mesiju, ekk. labak staveshu klusu. "Tas, ko esmu izdarījis šajā dzīvē, nākamajā dzīvē man atnāks atpakaļ." - šim es ticu. Un bieži vien nemaz nevajag gaidīt nākošo dzīvi. LAtvieši saka arī - ko sēsi, to pļausi.

Savukārt šis teksts "Jo sieviete vairāk maina partnerus, jo viņa ir slimāka" ir buļļa kaka.
··· Dziednieki: Vai piekrītat Elejas Veronikas ... lasīt visu diskusiju (50 atbildes) –»
Vai ir kāda pieredze ar dziedniekiem? (21)
Ārsti nevar noteikt slimības diagnozi. Vai kādam ir pieredze ar dziedniekiem? varbūt var noteikt diagnozi, vai arī var palīdzēt?
Zaicevas Inta un Strenču Naģežda . Man palīdzējušas abas. Tie, kas netic dziedniekiem, tiem viņi palīdzēt nevar.
Cilvēks diezgan daudz spēj palīdzēt pats sev, ja vien viņš tam tic.
Dziednieki patieshäm IR, bet uz vienu Dziednieku 10 Kräpnieki! Tiltiņš pārlieku specializējies uz peļņas gūšanu. Reiz biju, redzēju to konveijeru...... Mīļam cilvēciņam epilepsija - sazīmēja visu ko, tikai ne reālo problēmu. Kad sākām runāt, tad atklāti pateica, ka palīdzēt nevarot..... Luc´ viņas māju var redzēt pa psihenes logiem.:) Gudra sieviete. Arī psiholoģiski palīdz. ··· Dziednieki: Vai ir kāda pieredze ar ... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Kāpēc dziednieki ir tik negatīvi? Kāda jums pieredze, kas patika, kas ne? (36)
Eju reti, taču dažkārt reklāma ir tik uzbāzīga, ka gribas pajautāt to gudrību pa tiešo no eņģeļiem (ar kuriem šie sarunājas), kāpēc dzīvē tā neiet. Nu apmēram tā. Tad nu tante sāka mani norāt, ka drošvien ...
Labāk aizej pie astrologa. Biju Talsos pie jaukas tantiņas - par ļoti mērenu samaksu(5Ls) sakārtoja manas sāpošās locītavas uz gadiem pieciem, ka nekādas sāpes nejutu un kustējos kā jauns skuķis, pamazām tagad problēmas sāk atgriezties, nez, vai tā tantiņa vēl dzīva...Gaisotne pie viņas bija ļoti patīkama, sirsnīga. Nekādus nākotnes pareģojumus gan es neprasīju. Reiz redzēju filmu "" Stulbs un vēl stulbāks"" Tava rīcība ir visnotaļ tāda pati.....stulba....... Kāpēc vispār tada ideja viņus apmeklet? Labak pie sihanalītiķa aizej. Dabūsi profesionālāku viedokli. uzsit sev cenu to reGGOtaaji, lai Tu vinniem samaksatu, lai nonnem , ibj, laastus utt. Sen zi nama sseema, da juebkuraa biznessaa. ··· Dziednieki: Kāpēc dziednieki ir tik ... lasīt visu diskusiju (36 atbildes) –»
Spēcīgs dziednieks kurš palīdz atbrīvoties no azartspēļu atkarības? (8)
Dēls vēlas atbrīvoties no azartspēļu atkarības, bet tas nav tik vienkārši, vai ir zināms kāds spēcīgas dziednieks, kurš var palīdzēt, jo šobrīd dēls atrodas UK.
Dziednieks nevar cīnīties ar šīs "slimības" Cēloni !

Cēloni "apkaro" Paša Gribasspēks un patiesa Vēlme ko Mainīt.. !!!

(lai mēģina savu uzmanību pievērst kam Citam ... ,ja nolems ko Mainīt...)
Saka, ka esot tāds dakteris "bērziņš". Ārstē no visādām kaprīzēm, tajā skaitā azartspēļu atkarības :) Atkarības ir tikai pašam galvā. Neviens nevar palīdzēt, ja pats to nevēlas. Un nevēlas ir domāts iekšēji ar savu gribasspēku, nevis to, ko cilvēks ārēji runā, ka it kā vēlas. Dziednieks apstrādās, patīrīs un uz kādu noteiktu laiku būs miers, bet tas var atsākties. lai tad dēls arī meklē to dziednieku

ja jau vēlas atbrīvoties

pagaidām izskatās, ka vēlas visi citi, tikai ne pats
Bazhix un iivs pareizi pateica. Nē, tikai iivs, jo pēc Bazhix teiktā viss ok, tik azartspēļu vietā , nē tām vēl klāt, iepatiksies vēl SM :D ··· Dziednieki: Spēcīgs dziednieks kurš ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kā tikt pie Ragaciema Agneses? (7)
Vēlos uzzināt Ragaciema Agneses kontaktinformāciju. Vai kāds zin numuru vai arī kā pie Viņas var pieteikties?
Pieņem, pieņem tā ka šņakst..
agnese.pieraksts@gmail.com
...un pestī tik vaļā!!!
diez vai Ragaciema Agnese var ko ieteikt, kā risināt problēmas, viņa tikai skatās un pasaka cēloņus
Ja ir vēlme patiesi izmainīt dzīvi, tad jāstrādā ar savu negatīvo karmu. Kā to darīt - ir varianti.
Kas meklē patiesi - tas atradīs :)
Nopērc "Ievas stāsti" speciālizlaidumu "Latvijas labākie dziednieki" (nupat izdots), tur ir informācija arī par Agnesi. Lai veicas! Vispār nezinu kā īstenībā,bet esmu dzirdējis,ka it kā šī lēdija vairs ļaužus nepieņem... Vispār smieklīgi,vietējie par viņu vnk pasmikņā:))))
ieraksti google un atradīsi daudzko un tepat oho arī tika kādu laiku atpakaļ apspriesta
··· Dziednieki: Kā tikt pie Ragaciema Agneses? lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Varbūt kāds var ieteikt labu dziednieku. Problēma ar rokas saitēm. (14)
4 mēnešus atpakaļ izoperētas kreisās rokas saites. Nekas labāks nav. Saudzējot operēto roku tika vairāk noslogota labā. Jūtu,ka to gaida tāds pats liktenis. Ir taču iespējas ārstēties ķirurģiski neiejaucoties?!
Operēto roku jāsāk noslogot, vingrināt, bez žēlastības, pat caur sāpēm, protams, saprāta robežās. Nedomāju, ka kas cits var palīdzēt. Mekē LABU fizioterapeitu! ir jābūt skaidram, ka ārsts ar operāciju tikai likvidē sekas. nemainot dzīvesveidu un domāšanu ir tikai likumsakarīgi, ka sūdzības atjaunojas. un ar roku ir jāstrādā. mūsu valstī ir profesija ergoterapeits, kas strādā tieši ar roku funkciju saglabāšanu, atjaunošanu un izstrādi, stāsta un māca ko un kā darīt. Stingri jāievēro ķirurga un fizioterapeita noteiktais režīms.
4mēn. nav nekāds lielais laiks,nevar gribēt,lai viss uzreiz būtu oki.
Pašai pie tā visa jāpiestrādā.
Diez vai dziednieks te varēs līdzēt, bet ja ir saites operētas, tad ir izdarīti, cerams, arī uzņēmumi kā reisai, tā arī labajai rokai. Var mēģināt sākumā pie laba masiera un viņš arī ieteiks, kā pareizi vingrināt labo roku...var konsultēties arī pie traumatologa-ortopēda par osteorefleksoterapijas špricēm...ir ļoti efektīvas. ··· Dziednieki: Varbūt kāds var ieteikt labu ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu