Astroloģija. Vai ticēt?

Biju pie astrologa, pateica man brīnumu lietas. Kā Jūs domājat vai var tam ticēt un vai tas nav tas pats, kas zīlēšana??? Ieprogramē Tevi uz priekšu un kā, lai tagad sāk savādāk domāt!!!

cilveex (2009-12-07 22:21)      Ja, ieprogrammē, bet ko darīt... domāt ar savu galvu. Viss, kas cilvēkam ir vajadzīgs, viņā jau ir iekšā, ja ne no sākuma, tad ar laiku. Nau "jatic" kādai runāšanai. Cilvēkam notiek pēc viņa ticības. Bez ezotērikas... Cilvēks ir auto, kurš brauc, cik nu tur zīmes ievēro, cik avārijas izraisa, gals viens, beigsies zupa, bet ceļš nobraucamais ļoti labi raksturo personu - cik notriekto, cikiem palīdzība pa ceļam sniegta, cik stopos paņēmu. Nekāda sakara ar zvaigznājiem, tikai izvēle konkrētajā mirklī.

Laskovij (2009-12-07 22:24)    1 Daudzi cilvēki nav bijuši Austrālijā, bet 100% apgalvos, ka tāda eksistē...

Ļoti daudzi, kas tic Dievam arī To nav ne redzējuši, ne dzirdējuši, bet tic...

Kāpēc, lai ar astrologiju būtu citādāk?

Tikai ir jāatcerās, ka Austrālija nav tāda, kādu to redz uz atklātnēm, Velns arī nav tik melns, kā viņu mālē un arī astroloģija nav 100% patiesība:)

saulgrieze1969 (2009-12-07 22:25)      Ja astrologs ir bijis profesionālis, tad viņš nekad nepasniegs gatavu recepti!!! Astrologa pienākums ir izskaidrot notiekošā likumsakarības un parādīt izvēles iespējas. Izvēli veic pats cilvēks!
Tas, ko astrologs redz Tavā kartē, ir ieprogrammēts piedzimšanas brīdī. Jautājums tikai, cik katram astrologam ir ļauts redzēt. Un ar kādām tehnikām strādā astrologs !

ne_pasaranij_prorubj (2009-12-07 22:28)      Nu, redz, pirmo kļūdu Tu jau esi pieļāvusi - aizgāji uz savu hipnozes seansu! Otrā kļūda - iegūtās informācijas analizēšana. Trešā - pierakstīšanās uz vizīti pie psihologa, lai Tevi "atprogrammē". Muļķīši vienmēr maksā par savu muļķību vairākkārt... :)

Lucy (2009-12-07 22:35)      Vārdsakot ar Tevi ira kirdiks,tagad skaidelēsi un naudiņš tik ripos:)))
Netic ne vienam,astralogam,tas ir tas pats,ja palasīsi horoskopus!!
jāpiebilst,ka es nav bijusi pie viņiem un neiešu,lai liktens spēlējās ar mani,kā grib.
Dzīve ir skaista,lai arī kādrēs uzsit punu!!!!

Krasula (2009-12-07 22:37)      Esmu bijusi vienreiz mūžā pie astrologa individuālā horoskopa sastādīšanai. Palīgā tika ņemta arī numeroloģija. Nekādus brīnumus neuzzināju, bet lielākā daļa no informācijas atbilda īstenībai. Pēc numeroloģijas pat tuvāk. Bet nevaru teikt, ka 100%.
Piekrītu Saulgriezei. Profesionāls astrologs parāda cilvēka spējas un iespējas, bet ne konkrētus risinājumus vai galaiznākumu.

saulgrieze1969 (2009-12-07 22:37)      Astrologs neko nevar ieprogrammēt!!! Bet katram nu ir savs viedoklis uz šīm lietām.

cineman (2009-12-07 22:39)      Neticu pec tam kad biju aizgajis un izlicis Ls60. Viss bija murgs, iznemot 1 faktu:(

cilveex (2009-12-07 22:40)      "Un ar kādām tehnikām strādā astrologs !"
Nekādu tehniku, cilvēks ir radīts ar brīvu izvēli. Tas attiecas uz domām un darbībām vienlīdz. Par viņā sargs nezina ko cilvēks darīs, bet tas nav tik vienkārši, nav nekādu astrologu kas kaut ko varēs pateikt. Tas viss ir iekšā, es jau teicu, tas ir par cilvēka raksturu. Tas ir par lēmumiem, kurus kāds izdara. Bet tu šaubies un domas jūk. Nejaucini domas ar to, ko tevi programmē. Tu esi cilvēks ar brīvu gribu un pilnīgi un absolūti nezināmu nākotni, brīva dvēsele rīcībā un vēlmēs. Tikai tas nosaka, nekas cits.

Robertoss (2009-12-07 22:43)      Biju un 50% ir jau noticis!!! Skatos uz visu rezerveti, un 1reizi izmēģinu, ja der, tad pieņemu, kā labu esam.
Ir cilvēki, kas nekam netic un viņiem viss parasti ir paka..a:(

garaamejoshais (2009-12-07 22:52)      nenoliegsim, ka ir cilveeki ar iipashaam speejaam, bet leilaakaa dalja ir kautkaadi sharlataani.. kaadas briinumu lietas pastaastija? Tu no saakuma prasi ,lai par pagaatni izstaasta, ja atbilst, tad var runaat taalaak, ja nee, tad honoraara vietaa jaaparaada attieciigaa pirkstu kombinaacija un jaadodas prom..

azazele (2009-12-07 22:58)      Fufels!!!mēs paši veidojam savu likteni!kur garantija,ka viņš taisnību saka....ja cilvēks ir viegli iespaidojams,tad viņam arī sāks likties viss,kam nevajadzetu!

lleons (2009-12-07 22:59)      briva izvele ticet vai neticet

cippa (2009-12-07 23:06)    1 Astroloģija prognozē dzīves notikumu raksturu, bet precīzu izpausmes veidu izvēlas cilvēks. Astroloģija ir instruments apkārtējās vides un sevis izziņai. Pati daba mums rāda, ka viss notiek pēc iepriekš stingri noteikta plāna. Pasaulē katram no mums ir sava zināma vieta. Caur astroloģiju mēs izzinām dabas noslēpumus, vibrāciju likumības, kas darbojas visur.
Astroloģija nav fatāla zinātne, jo piedāvā dzimšanas laikā pārmantotās mentālās spējas, bet tas, kā mēs tās pielietojam, ir mūsu ziņā. Astroloģija vēsta, kā mainīt savu dzīvi, sadarbojoties ar dabu, nevis esot pretrunā tās likumībām.
Tā kā izvēle ir katra paša rokās. Pirmo reizi dzirdu, ka astrologs ieprogrammē. Ja arī tā ir bijis, tad tas nav nekāds astrologs. Būsi uzķērusies uz šarlatāna.

cilvex (2009-12-07 23:20)      Oponēsu.
"Astroloģija ir instruments apkārtējās vides un sevis izziņai."
Nē, izziņa ir spēja, vai varbūt māka pazīt cilvēku raksturus, tālāk... raksturi izzina pasauli, pēc pašu izvēles, tāpēc Augstākam līdzīgi. Brīva izvēle "rakt/nerakt".
"Pati daba mums rāda"
Daba nepārtraukti, pati par sevi, rāda iznīcību, entropija, viss tiecas uz vienkāršāko substances stāvokli, bet laikam nav domāta visa daba, bet zirgi, cilvēki un kaut kas bioloģisks, bet "daba" ir vairāk. Dabas entropija ir matērjas tiekšānās un sakumstāvokli.:) Jebkuras enerģijas tiekšanās uz vienkāršāko. "Daba rāda" daba daudz ko rāda, kā nu kuram....
"Būsi uzķērusies uz šarlatāna."
"Aklie rāda akliem ceļu". Neviens astrologs neredz, ne šarlatāns, ne "ne"šarlatāns. Ne aprēķina, vispār neko.
Mašīna.
Ir trase. Stabiņi ar ceļa zīmēm. Trase būs jānobrauc. Nekādas zīmes nepalīdzes. Vēlak vērtējums. Bez atlaižu progrmmām.

cippa (2009-12-07 23:25)      Jebkurā interpretācijā pastāv "cilvēcīgais faktors" :)))))

Maitinja55 (2009-12-07 23:31)      Tici, tici.. īpaši, ja labi pateikts, sasolīts, jo astralogīja taču tād matemātiska "padarīšana"vien ir. :))

barbarosa9 (2009-12-08 00:31)      Astrologjija ir prognoze.Personiigaa pieredze liecina, ka taa ir daudz preciizaaka nekaa sinoptiskaa prognoze:)

amis1971 (2009-12-08 06:32)      Neticu tādām muļķībām. Ne astrologiem, horoskopiem un citām figņām. Naturālā, legālā krāpšana. Vājākiem cilvēkiem smadzeņu skalošana.
Uzskatu kad viss ko mēs darām ir atkarīgs tikai no mūsu spējām darīt, domāt, analizēt un kļūdīties.
Ticēšu tad kad reāli to redzēšu vai jutīšu.

Margo_ (2009-12-08 07:39)      Programmē ne jau astrologs,bet mes paši sevi!!Plaši pazīstams atsrologs Sergejs Vronskis savu laik teica tā - gudrie paši valda par savām zvaigznēm,bet muļķi ļauj zvaigznem sevi vadīt!!Es piekrītu Barbarosai,kā astroloģiskais horoskops - tā ir prognoze,nekas vairāk!!Tavās rokās vai tas labais,kas solīts piepildīsies vai nepiepildīsies un vai varēsi apjiet slikto!!!Astroloģīja nekāda gadījumā nav zilēšāna - šeit ir precīzs matemātisks aprēķins!Un nekādā gadijumā nevar salidzināt proffesionāli veidotu personīgo karti ar ikdienas publicējumiem žūrnālos un avīzes!!Ļoti daudz atkarīgs no tā pie kāda astrologa esi bijusi,pēc kuras skolas viņš strādā,cik liels profesionāls viņš ir savā jomā!!Paši precīzākie ir Viedu astrologi,bet viņi nav daudz!!Zvaigžņu salikums ir mūsu Zemes dzīves pase,ticēt tam var,tikai nevajag ieciklēties,jo ikdienu ar savu darbību un domām mainām savu Likteni - vai nu uz labo pusi,vai uz sliktu.Arī ir tā,kā karte parāda vairākus virzienus - izvēle uz kuru pusi iet vienmēr ir mūsu rokās!!

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu