Kāpēc dziednieki ir tik negatīvi? Kāda jums pieredze, kas patika, kas ne?

Eju reti, taču dažkārt reklāma ir tik uzbāzīga, ka gribas pajautāt to gudrību pa tiešo no eņģeļiem (ar kuriem šie sarunājas), kāpēc dzīvē tā neiet. Nu apmēram tā. Tad nu tante sāka mani norāt, ka drošvien priekšnieku neklausot, gribot lai visi ap mani danco, pat māmiņu neapciemoju, ap mani ir milzīga negativisma aura, tāpēc visi cilvēki begot, it īpaši vīrieši... Sāku justies aizvien sliktāk, vainīga, ka esmu tik šausmīgs cilvēks, tiešām, kā gan tādam var iet... Lielākā daļa no stāstītā gan neatbilda manai dzīvei, vai arī ļoti būtu jāpievelk pie detaļām. Bet krutākais ka viņa aci nepamirkšķinot paziņo - jums nekad nebūs bērni! Un vispār nekā, tā arī vientuļi skumji un nabadzībā dzīvosiet. Un tas viss ir dēļ kaut kāda lāsta tālā senatnē, ko neviens nevar pārbaudīt un arī nav skaidrs par ko. Pēc tam sajūta tāda, ka gribas darīt sev galu - slikti!
Citi dziednieki arī piedēvēja man visādus grēkus - galīgi negarīga, neattīstīta, vispār kaut kāds deģenerāts. Tā klausies un nesaproti - ir tā vai nav tā? Un kas vispār ir garīgums, kā to izmērīt? It kā normāli dzīvo, cīnies, nu ir problēma - gribas bērnu, bet citādi nekādiem līķiem kāpusi pāri neesmu, ienaidnieku nav, ar radiem labi satieku, arī māmiņu redzu gandrīz katru dienu... Nesaprotu...

Riekstkode (2014-07-08 23:44)      Reiz redzēju filmu "" Stulbs un vēl stulbāks"" Tava rīcība ir visnotaļ tāda pati.....stulba.......

piparbecinja (2014-07-08 23:48)      Kāpēc vispār tada ideja viņus apmeklet? Labak pie sihanalītiķa aizej. Dabūsi profesionālāku viedokli.

av2 (2014-07-08 23:53)      uzsit sev cenu to reGGOtaaji, lai Tu vinniem samaksatu, lai nonnem , ibj, laastus utt. Sen zi nama sseema, da juebkuraa biznessaa.

arturo1963 (2014-07-08 23:58)      Nu taču neņem to visu galvā,dzīvo ,kā gribi!Lai cik banāli tas arī neliekas,bet šādi padomi vairāk kaitē,nekā palīdz.

piparbecinja (2014-07-09 00:01)      UN kāpēc vērtē viņu viedokli augstak par savejo, ja apšaubi. Pretrunu nesaskati?

Riekstkode (2014-07-09 00:10)      Drīkst arī izvērstāk, kāpēc jāiet tur kur Tevi neaicina,kāpēc jāzin tas kas nav vajadzīgs zināt. Vienkarši mēģini dzivot laimīgi, nevis valkājies pie gaišreģu večām ,kuras pat savām zinibām un redzēšanai nevar uzrādīt licensi.:DD

caress5 (2014-07-09 00:28)      Par konkreeto gadiijumu spriest nevaru, bet pirms ilgäka laika näcäs saskarties. Papeetiiju. Med centrä uz Briiviibas un Kr Barona bija stipri sakariiga un godiiga sieviete, täpat Sporta centrä uz Kr. Barona. Bet vairums vnk. sharlatäni un kräpnieki.
To pashu varu teikt par Äderniekiem. Valgalee - Fantastisks, pie Kakjiishu ezera labs bija ... piezvaniiju peec reklämas dazhiem Riigä... träpiijäs naturäli kräpnieki.
Pasham neräda, bet pieredze paliela, täpeec redzu atshkjiriibu.

Tinte (2014-07-09 01:14)    1 Labāk aizej pie astrologa.

Barsiko (2014-07-09 02:17)      Par vienu dziednieku ir ljoti normalas atsauksmes. Naudu njema un pieklajigu, bet ko solija izdarit, to ari izdarija, ko nevareja vai negribeja, nesolija un ari naudu nenjema par "it ka" izdarito. Par otru cilveku ar spejam varu teikt, lai Dievs nedod jums sava dzive tadu sastapt. Visadi var gadities. bet ari vinam spejas bija (ceru, ka vairs nav, bet gan jau ka ir). Un kas jautri, tieshi otrais naudu nenjema, ja kads ko atveda, tad bija labi. Pat "maizite un pieninsh" vinam bija ok, bet izcelsme vinam tiesham no elles (ja tai var ticet). Bet kapec gan neticet ellei, ja ticam Dievam, vai ne :)

mieru_tikai_mieru (2014-07-09 06:23)      pie dziedniekiem ej reti, bet viedoklis - uzreiz par visiem. Un pie tam - negatīvs. Iespējams, ka būs taisnība par to tavu negatīvisma auru ;)

Ezjule (2014-07-09 06:51)      Esmu tikusies tikai ar Elejas Veroniku tikai 1x mūžā ( kolēģe burtiski aizvilka mani aiz rokas) kad man bija nopietna veselības problēma ar priekšā stāvošu operāciju. Esmu Veronikai ļoti pateicīga par diagnozes precizēšanu un arī novirzīšanu pie uzticama, zinoša ārsta.

Samurs (2014-07-09 08:27)      Viens ir skaidrs - ja tiksiet pie īstā, tad tas spēj palīdzēt. Pie tam, gudri ārsti paši "rozi" neārstē, bet tā arī pasaka - aizej pie "tantiņas", bet... Cik esmu sapratis, reklāma labajiem nav vajadzīga, bet ir arī daži - baltā tērpti - kas ir melnāki par darvu.
Ir vēl viena lieta - reizēm cilvēki reālistiskus apgalvojumus nosauc par negatīviem. Pamēģiniet pacelties virs "miglainaas pljavas", jo galvenais dzīves veidotājs ir pats cilvēks, viņa paša darbības vai neizlēmība.

Deisa (2014-07-09 08:39)      Sastapusies dzīvē tikai esmu ar vienu. Neko negatīvu neteica, tikai to, kas ir. Un jāsaka Andronkulim lielu lielais paldies, jo tik tiešām palīdzēja, gaišs cilvēks. Tiesa, nezinu vai vēl ir starp dzīvajiem, tas bija sen, kad tikāmies un jau tad bija sirmu galvu.
Savukārt māsīca arī kādreiz bija runājusi ar kādu tantiņu, kas viņai paredzēja, ka bērnu nebūšot, ka viņa ejot kā tanks utt. Muļķības - ir viņai divi bērņuki. Un, ja ietu kā tanks, sen jau ar dzīvesbiedru būtu pašķīrusies, kuram ir nelāgs raksturs.

MaryClaire (2014-07-09 08:52)      katrs pats sev dziednieks, priekš kam kaut kādas citu dziedniecības jāpieņem un jāklausās? un vēl pēc tam par savu paša naudu slikti justies? nu nē, piemaksājiet man, es neietu

tiu (2014-07-09 09:20)      Nu 44 gados tiešām ir par vēlu sākt domāt par bērniem. Īpaši, ja vīrs vēl ir tikai jāsameklē. Tas arī prasa laiku, tāpat kā bērna iznēsāšana un audzināšana.
Un laiks ir bijis tam. Veseli 24 gadi. Ja bērnus gribēji, tad vajadzēja pietikt laika.
Pie dziednieka nav jēgas iet. Pat ja pasaka taisnību, tas nemainīs Tevi pašu. Tad jau tomēr psihoterapija vairāk var dot. Bet tas ir grūtāk nekā apmeklēt dziednieku. Celt augšā visu, kas zemapziņā nav viegli.

Lucy (2014-07-09 09:24)      Pastaigā vēl pāris gadus pie tiem dziedniekiem i drīzvien būs jākaisa skuju taciņa,i tā,tā dzīvīte tev ir pāskrējusi,gaidās,skumjās:DDDDD

psychobitch (2014-07-09 10:14)      man viņi neko nepasaka, met krustus un bēg projām :D.. viena, kura ļoti palīdzot cilvēkiem, ieteica pie viņas vairs ciemos nebraukt, jo tā būšot tikai naudas tērēšana, viss man jau esot un ja vajadzēs vēl, tad pati tikšot ar visu kārtībā un skaisti izlika mani aiz durvīm... es arī par to neapvainojos:)

Tessa (2014-07-09 10:26)      nezinu,pie ka tu tur ej,man bija pieredze ar iistajam dziedniecem. tiesa,es biju maza un arsti atmeta ar roku. vecas tantinjmasas naudu nenjema, panjema produktus,parkrustoja,pachuksteja,iedeva dzert udeniiti. kad izderu,liidz shai dienai par to slimiibu nezinu. dakteri mammu tincinaja,kur mes bijam,kur gajam.mamma neko nestastiija.toreiz nedriiksteja.
ta,luk.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu