Par dvēseļu radiniekiem....

Ko gudrie saka par dvēseļu rdiniekiem?? M. Ņūtons, piemēram, piedāvā teoriju par radniecīgām dvēseļu grupām. Katrā grupā esot ap 10 dvēselēm, kuras ne obligāti pat visas vienas dzīves laikā jāsatiek. Un ne obligāti jāsatiek radniecīgā dvēsele, kura būs dzīvesbiedrs, vīrs vai mīļākais. Šīs radniecīgās dvēseles var būt arī kolēģi, draugi, paziņas, ļoti reti - vecāki.
No kurienes tad cēlies priekšstats par radniecīgo "otro pusi"? Varbūt mēs nenovērtējam tās citas radniecīgās dvēseles, kuras mums dzīves laikā jāsatiek un neliekam vienā latiņā ar "otras puses" dvēselēm?

Torpedo (2014-06-16 13:29)      Kārtējais sviests sievietēm līdzās astroloģijām, numerologījai un līdzīgām "ezotērikām"

Deisa (2014-06-16 13:38)      Varbūt nevajag nezin kādu mistiku meklēt, bet gan palasīties par socioniku? Tā izskaidro gana sakarīgi, saturīgi un loģiski, kā arī pēc pieredzes varu apstiprināt sociotipu saderības un nesaderības.

Dolaars220 (2014-06-16 13:48)      Jā,jā,jā-tikai lēkājot pa svešām gultām šitās lietiņas top skaidrākas par skaidru-pārējām nespīd šito uzzināt!:DDDDD
-jo,redz,rupmaiz ēdot Tev nekad neuzzināt kūciņas garšu...pļurkt!;p

dafnids (2014-06-16 13:53)      Arī domāju, ka socionika būs vispatiesākā par saderībām un nesaderībām. Cik zinu, diezgan sena zinātne, tad gan jau kādam būs gribējies to nosaukt savādāk, saviem vārdiem, vai mēģināt izpausties itkā atklājot kaut ko jaunu un savu.

MaryClaire (2014-06-16 13:55)      neko nesaku, nav nācies sastapt. ir visādi cilvēki manā ceļā gadījušies, ieskaitot vīru un vīra radus, radiniekus, bet dvēseļu radinieks - nu nē! tikai ne to! jo kā zināms pēc vecā labā teiciena, ka radiniekus neizvēlas, un ar viņiem jāsadzīvo, sorry, negribu vairs nevienu radinieku, sevišķi, ja mūsu raksturi un intereses atšķiras, bet man vēl jāmēģina ar tādu sadzīvot. pietiek jau ar dzīvi parasto.

Deisa (2014-06-16 13:57)      Redz, kur loģisks pamatojums, tur skaidrāka izvēle - ticēt, neticēt, bet n-tajām mistiskajām teorijām kāda jēga, nesaprotu. Tāpat neviens to teoriju nepierādīs. Saprotu, piemēram, jēgu ticēt karmai - tad cilvēks ir tendēts uz labestību, mīlestību. Bet kāda jēga štukot par tiem dvēseļu radiniekiem? Teoriju daudz, piemēram, ja smaga karma un kādā dzīvē esi bijis slepkava, tad nākamajā dzīvē iespēja dzīvot kopā ar savu upuri, būt tā bērnam vai laulātajam draugam, esi spiests iemācīties sadzīvot, ne vairs aizbēgt - nogalinot.

JurisK (2014-06-16 13:57)      Ņūtons dūšīgi nodarbojās ar alķīmiju, dzīvsudraba izgarojumi smagi ietekmē pirmāmkārtām smadzenes, tā kā daudz kas var būt tikai murgi. Lai gan apreibināts prāts reizēm var atklāt zilus brīnumus!:)

flame528 (2014-06-16 14:17)      Ņūtona teoriju diemžēl nepārzinu,ar socioniku esmu saskārusies,bet īstas pārliecības par tās patiesumu nav.Es paļaujos uz savām maņām un intuīciju,tās man precīzi pasaka,mans cilvēks vai nē.

Drole (2014-06-16 14:21)      Priekshstats ceelies no Platona Συμπόσιον; jaunaakajos laikos naski ekspluateets NewAge darbonju aprindaas ezoteeriski tendeetu jaunkundzhu un kundziishu pievilinaashanai.

http://en.wikipedia.org/wiki/Soulmate

IzlozeLOZE (2014-06-16 14:31)      jautājums sajaukts---radniecīga dvēsele un rADI=======tur nav nekāda sakara!

IngaGuna (2014-06-16 14:59)      Katrs sastaptais cilvēks ir dāvana. Īpaši tie, kuri Tev liek mainīties. Latvijā Agnese vada seminārus par šo tēmu.

limonija (2014-06-16 15:19)      Esmu intuitīvais tips(pēc socionikas) un tik tiešām jūtu uzreiz - ir mans cilvēks vai nav...Racionāli argumenti neko nemaina, intuīcija nostrādā labāk. Par to, ka vecāki un bērni bieži vien ir no dažādām planētām, liecina klasiskais "tēvu un dēlu´´ konflikts, kas pasaules literatūrā, kino u.c. bieži apspēlēts.

Lucy (2014-06-16 15:20)      nu nezinu,kā ir pa gudro tie jūsu saucamie devēseļu radinieki.
Manā dzīvē ir sastapti vismaz 3rīsi cilvēki ar kuriem es saprotos bez vārdiem,atliek tikai paskatīties un zināms virziens,darbība ko,kā darīt.
Arī taisnība ko saka (c)IngaGuna (2014-06-16 14:59) personīgā pieredze Katrs sastaptais cilvēks ir dāvana. Īpaši tie, kuri Tev liek mainīties.

Lost (2014-06-16 17:11)      Roberts Monro - vienai Virsdvēselei ir vairākas dvēseles, attiecīgi arī vairāki materiālie ķermeņi. Varbūt, uz Zemes satiekoties, tie tad arī jūt kkādu pievilkšanos. "Far Journeys", "The Ultimate Journey" un "Journeys Out of the Body".

dafnids (2014-06-16 18:39)      -> Lady_X, varbūt neprecīzi izteicos par zinātni, bet cilvēku tipus ir mēģināts noteikt jau ļoti sen. Ja socionika sākās ar Freidu un Jungu, tad viss tas, par ko tur runā un ko dara, ir sācies jau stipri pasen, sākot ar Ezekiel, Hipokrātu, Platonu... Sīkāk šeit http://en.wikipedia.org/wiki/Keirsey_Temperament_Sorter
Un kas ir dvēsele? Ar šo vārdu daudz ko var apzīmēt vai domāt, tapēc ir tikai loģiski, ka minot šo saderīgo tipu noteikšanu, kāds izdomā, ka tie tad ir radniecīgas dvēseles, jo cilvēki kā tādi, pēc izskata, viņi droši vien var būt dažādi (tāpati sieviete un vīrietis piem.), respektīvi neradniecīgi. Nedomāju, ka tas ir kaut kas dažāds un mēs katrs runājam par savu. Pastāsti kas ir dvēsele, tad es attiecīgi, iespējams, sapratīšu par ko iet runa. Konkrēto autoru lasījis neesmu un nezinu. Kā jau te minēja citi, katrs cilvēks, kas tavā dzīvē ir bijis un kaut ko devis (labu vai sliktu, galu galā tā ir mācība) arī var saukties par tādu - dvēseļu radinieku...

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu