Lauva (horoskopa zīme)

lauva (horoskopa zīme) foto attēls

Lauva (horoskopa zīme) - jautājumi un diskusijas

Vīrietis mežāzis, ko teiksiet meitenes? (26)
Sadeeriiba mezaazim ar lauvu?
atstājiet tos mežāžus mums - jaunavām, nav ko mocīties, mums der!;) Mežāzis nav priekš Lauvas..... Zinu ka mieriigs un nosveerts, sastriideeties neiespeejami! vispaar forss, nu nezinu par citiem, bet vienu zinu kas taads ir! es gan daudz nepētu horoskopus. galvenais - seksuāla saderība.... nē? nekā laba tur nebūs ··· Lauva (horoskopa zīme): Vīrietis mežāzis, ko teiksiet... lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Vīrieši svari un lauvas? (41)
Padalieties pieredzē, par vīriešiem svariem, un lauvām?
Jā, ar nestabiliem nerviem ar svariem nav ko ielaisties... bet lauvas tādi razpi...ji vien ir pa dzīvi! Piekrītu Pellei, ka lauvas grūti paciešamas ilgtermiņā(mana māte lauva, bijušais vīrs arī), tā ka pieredze ir...Šamie lielākoties domā tikai par savu labumu, ir visai veikli manipulatori, uzskata, ka apkārtējā pasaule pakārtota viņu labsajūtai;)tā ka ir ko turēt, ja nav iespējams iet katram savu ceļu...Necieš kompromisus. Pozitīvais - parasti materiālajā ziņā nav skopuļi, drīzāk jau izšķērdīgi un neuzmanīgi naudas lietās(īpaši vīrieši). Ar Svaru vīriešiem nav bijusi darīšana, bet sievietes ir diezgan nelīdzsvarotas;) Vīrieši svari ir super. Bet tikai tad, ja pati neesi lupata un tev nav slikti ar nerviem. Man apkārt ir bijuši un ir daudz lauvu :)
Vīrieši lauvas (arī sievietes) pārsvarā ir ar plašu vērienu visās jomās. Ļoti egoistiski, viņu domas un uzskati ir vienīgie pareizie. Vēriena dēļ regulāri saskaras ar finansiālām problēmām, bet parasti arī ātri atgūstas, jo dzīvo pēc principa - ir aitas, ir cirpēji. Pazīstu tikai vienu bijušo kolēģi, kurš šādam raksturojumam neatbilst. Kopumā cilvēki kā cilvēki, bet paciest ilgtermiņā lauvas nevaru :)
Svari - vechi ar lokanu mugurkaulu, lauvas - ka jau lauvas - atnjirgtiem zobiem, plesonjas. Galvenais, ka cilveeks labs.:) ··· Lauva (horoskopa zīme): Vīrieši svari un lauvas? lasīt visu diskusiju (41 atbildes) –»
Lauva sieviete, strēlnieks virietis? (16)
Padalamies pieredzee!
Par sievietēm, arī lauvām,...nemācēšu pateikt, bet vīrietis strēlnieks, ir izcils mīlnieks!,...mīlas lietās ideāla saderība ar sievieti- auns. Baigi forši,tikai ja arī pa gadiem būs tik pat laba atbilstība. Ideāla kombinācija. Ne jau tā ir vienīgā udens zīme kas sagādā problēmas,labākais ir skorpions,jo labāku dzīvē nav bijis. Cik strēlniekus vīriešus esmu sastapusi - pa gaisu vien, dzīvo nerēlālos ideālos, nemanot, ka noveco... :) Lauvas sievietes - karjeristes...

Ja bez sava ego ir arī citas prioritātes, tad saprasties var jebkuras zīmes! :)
··· Lauva (horoskopa zīme): Lauva sieviete, strēlnieks... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Zivs vīrietis un Lauva sieviete? (14)
Asajiem prātiem pajautaashu par vel vienu horoskopu saderību!
Zinu ka zivs sieviete un lauva vīrietis toč grūti iet kopā bet īstenībā tas ir tikai mūsu galvās, ja mīl un ciena visi zvēri var sadzīvot! ..galigi garam...:))) tas pats, kas ar Mežāzi:) un piebildīšu arī ar Jaunavu un Skorpionu, labi, ne par horoskopiem, lai nerastos iebildumi, ka tās ir muļkības un cilvēki ir tik dažādi, protams, var sadzīvot ar visiem, ja atrod sevī krietnu daļu mazohisma:( Par raksturiem- Lauvas parasti ir optimistiskas, dzīvi nesarežģījošas personas, līderi po žizņi:), visvairāk necieš problemātiskus un kompleksainus cilvēkus:) neatkarīgi no to horoskopa! Vismaz man tā sanāk,ka ar nederošajām zīmēm nesanāk lai kā censtos.
Zivis-mīl nolaist pa kreisi,pat nemaz par to nedomājot.Mīl sarežģīt vienkāršas lietas.
Uguns un ūdens zīmes ir diezgan pretējas,bet-tur ir jāpēta visu horoskopu,tas nav tik vienkārši.
Lauvas horoskopa sievieteem vajag daudz seksa. Zivi( par sevi) no saakuma tas ieintrigjee ,bet ar laiku apniik ··· Lauva (horoskopa zīme): Zivs vīrietis un Lauva sieviete? lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu