Buršana

Buršana - jautājumi un diskusijas

Vai vīrieti var pieburt-privorožit? (24)
Mans kavalieris kaut kā krasi pazaudēja pret mani interesi ne no šā ne no tā un ir pievērsies manai kaimiņienei. Viņa jau pirms tam kaut ko teica ka šis viņai patīkot, tāpēc aizdomīgi ka patiku es un tagad mani nevajag un pilnīgi kūsā pēc...
Saka jau ka var. Bet varbūt viņa labāk sūkā. Večiem jau tas galvenais. Dzirdēts ir,bet nav nācies saskarties un domāju NEKAD nenāksies.Ar tādām lietām jau nemaz nevar tā jokot,jo slikti var būt gan piebūrejai gan arī pieburtajam.Un vispār cik zemai ir jābūt pašapziņai lai tādā veidā pie vīrieša censtos tikt un ja vēl citas vīra nu tad pavisam zemiski.
Bet uzjautrināja mani tie komenti par sūkāšanu.Es tik iedomājos kā tas vecis tagad apstaigā tās kaiminienes kas ar atplestām mutēm tik gaida!:DDD FUJ!!Kaut kā lopiski izklausās!:D
Kaimiņiene vnk labāk sūkā, taisa ēst un pērk alkaholu. Tas arī viss. Nekas cits pat nav jādara. ...neesmu darijusi..neatziistu....neiesaku....! Ar varu miillss nebuusi,un,ja ir gaajejs-lai iet-neturi! Dziive pati visu saliek pa vietaam,tas ir tikai laika jautaajums! Tā pieburšana ir vienkāršāka par vienkāršu, bet ja apniks, tad kā tiksi vaļā?....pieburtu vairs atburt nevarēs... ··· Buršana: Vai vīrieti var... lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Iebarošana, pieburšana (44)
Kas kādam ir zināms par tādām lietām kā- iebarošana, pieburšana ????? Viens - ja to dara mīļākās , bet ja to dara sievas????? It kā par to visu kaut kad, kaut kas, kaut kur ir dzirdēts - bet vai tas viss pastāv arī reāli?
par to draud smags sods. visiem dalībniekiem. Var pieburt...bet katra darbība un izdomāta doma materializējas un atgriežas atpakaļ kā bumerangs ar dubultspēku. Ļaunumu vai „melnas” domas, ko esam kādam nosūtījuši, agri vai vēlu atgriezīsies un sāpīgi iesitīs mums pašiem vai izdarīs pāri mūsu tuvākajiem... Cilvēku neprasme un nevēlēšanās kārtot savas cilvēciskās attiecības, skaudība, nenovīdība, ļaunums, nabadzība baro melnās maģijas zintniekus. Zinu reālu gadījumu, kas sieviete, tāda zintniece, piebūra un nozombēja naturālā veidā turīgu vīrieti, izspieda no viņa naudu, mantu, bija nopietni draudi viņa veselībai. Tāds pusnozombēts ir arī tagad, bet bija spēcigs vīrietis. Mēs varam ticēt, neticēt un smieties, bet tā tas ir. Man pat tādu melno zintnieku nav žēl, ja viņiem atgriežas tas viss atpakaļ. Ir pārliecība, ka ta notiek. Šķiet, notika arī manā dzīvē. Biju arī pie babuļiem, lai pārliecinātos par savu čuteni, bet noņemt vai atpakaļ pieburt necentos, tik vien kā enerģijas lauku ap berniem notīrīju, tolaik vēl pati nepratu "atvērt lietussargu".
Tām, kurām šķiet, ka visā vainīgs liekais svars, kosmētikas trūkums vai apģērba nemodernums, ieteiktu nebūt tik kritiskām, dzīvē notiek visādi, arī savādāk kā šeit paustie vairums viedokļu ;)
ja gribās nākamo reinkarnāciju aklā vai kurlā ķermenī, tad uz priekšu ar pieburšanām, zīlēšanām utt :D ··· Buršana: Iebarošana, pieburšana lasīt visu diskusiju (44 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu