Karmiskās attiecības

Ja ir bijushas karmiskaas attieciibas..........vai vinjas skaitaas izpirktas, ja viens no vinjiem paartrauc attieciibas?Pagaajushajaa naktii redzeeju savu nu jau nelaikja bijusho sapnii, kuraa izskaneeja fraaze, ka mees savas attieciibas esam izdziivojushi un izskatiijaamies laimiigi un ar dziivi apmierinaati, ko nevareeja teikt reaalajaa dziivee. Varbuut sanaaca kaut kaads murgojums, bet jautaajums, kad karmiskaas attieciibas skaitaas izpirktas?

ccabulits    1 kas tad to lai zin :D.... manuprāt attiecības nav jaizpērk, bet tām jabūt skaidrām,,,,,

Melika      ja jau tu tik droši runā par karmiskām attiecībām, tad jau tev pašai jāzin, pieļauju, ka dažiem vispār nav nojēgas pa karmu. ja nopietnāk, jaattiecības vēl vajā, nedod mieru, tad nekas nav beidzies, centies dzīvot vienkārši un ar smaidu

agnese59      Tas jāskatās no tā - ar kādām domām kad vairs tā cilveka nav Tu domā, varbūt, ja tās ir visu piedodošanas - ( ja dara no srds, tad ta varētu būt, ka tas notiek astrāli) ja interesē varu iedot koordinātes cilvēkiem ,kas Tev to varētu paskaidrot).

garaamejoshais      es arii bijusho. nopietno drushku biezhi redzu sapnos..paaris meeneshu ir miers, tad atkal kaadu nedeelju naak pie manis ciemos :)

cilveex      Karmisms nozīmē ticību tam, ka varēsi arvien un arvien atkārtot savus darbus, līdz vēlamajam/vajadzīgajam rezultātam. Kāpēc tad uztraukties?
Un ja nekādu papildus iespēju vairs nebūs? Ir tikai darbi un ir tikai samaksa?
Tas pats ar attiecībām. Izpirktas kā priekšā?
Te var padomāt par to, kurš ir "laimīgs", kas ir pamatā cilvekam, kurš ir apmierināts ar dzīvi, tb laimīgs.
"esi karsts, vai auksts, bet ne remdens".
Garīgam, ikdienas līdzsvaram tas varbūt ir ērts stāvoklis. Bet šāds neitrāls dvēseles stāvoklis nav... kā lai saka. Tikai "nepilnīgi" atomi mijiedarbojas, tikai "uzlādēta" viela, tāda, kurai atrauti elektroni, plika, jonizēta... "nepilnīga" viela rosina kustēties citas matērijas, mijiedarboties.
Manā reliģijā ir tāda frāze: "Ko jūs sakāt "miers, miers", kaut gan miera nav?" Mierīgs, līdzsvarots ir miris. Entopija. :) Garīga kustība un nepieciešamais stress ir tik pat garam vajdzīgs kā miesai. Gara kūtrums ir tie paši miesas tauki, pat ārējās izpausmes ir līdzīgas.

Jā, labāk prasīt īstiem karmistiem. :)

mieru_tikai_mieru      man šķiet, ka visas attiecības ir karmiskas. Ja jau reiz ar Tevi tās ir notikušas, tad - Tu to esi nopelnījusi. Karmas likums nav nekas cits kā cēloņu seku likums. Līdz ar to nesaprotama ir frāze "izpirktas attiecības". Dzīves Lielajā spēlē nedarbojas pirkšana. Tu vari izdzīvot, uzlabot, pārvērst, sabojāt. Bet nekad - nopirkt. Par labiem darbiem kaut kur citur Tev neieskaita bonusa punktus attiecību jomā. Un kas vēl ir būtiski, tad karmiskās attiecības nebeidzas nekad!

Lucy      Nepatik redzet sev netīkamus cilvēkus..ikpareizei redzu savu babiņu,tad zinu jābrauc uz kapiem ciemos un ir miers..par dzīvajiem nezinu kapēc tie sapņos rādās..ir tiešām reizes,ka besī,ka redzu cilvēkus kurus nav redzējusi jau gadiem.

tiritomba_a      mēs neviens tā īsti par karmu nezinām, bet parasti jau sirds pasaka priekšā, ne prāts. ja ar prātu saprotam, ka attiecības jāizbeidz, tad karma nav "atstrādāta", ja sirds pasaka - tad karmiskais parāds atdots. BET! cik mēs zinām, kad runā prāts, un kad runā sirds? :) padomājam par šo ...

LaskovijMerzavec      Manuprāt, gadījumā, kad tiek izpirktas karmiskās attiecības, Karmas galvenā norēķinu daļa atsūta paziņojumu (ierakstītu) par galīgo norēķinu.

Bruņojies ar pacietību un gaidi...

kokote      Kas ir karmiskas attiecības?

aleksandra56    1 Paskaidrojiet man, kas ir karmiskas attieciibas? Zinu, ka vienaa karmaa ir maate un beerni. Zinu, kad darbojas karmas likums. Taadeel kaada cilveeka slikta darba rezultaataa, var ciest beerni, vai tuvaakie radinieki. Domaaju-asinsradinieki.

Decijs      D no 4 drostalam, kas manaa dzivee bijusas no ieprieksejam rekarnacijam 1 var but briva nav pretenziju, otra nu neapvainotos satikt nakosajaa rekarnacijaa, tiesa paradaa man toc nav vairs ko palikusi. Abam augstak minetajam respect un lai veicas i sai i nakosajas.))) Divam parejam gan naksies pasmagi nakosajas rekarnacijas drazisu visos caurumos P. Vinas neko nezinas es gan visu punkts punktaa P.
Ir likteni kas savijas cauri gadsimtiem DDD tas no Persijas princa aforisms)))))
un vispar visiem labajiem veiksmigu so lietaino dienu!))))

zity      Astroloģe par karmiskajām attiecībām man stāstīja sekojošo: Ja iepriekšējā dzīvē viens otram par kaut ko palicis parādā, tad nākošajā dzīvē viņiem tiek dota iespēja šo parādu nokārtot. Reizēm tas nozīmē arī to, ka vienam no otra bija kaut kas jāiemācās. Kad viss nokārtots, attiecības izbeidzas.

Taiga70      Man liekas,ka stāsts ir par to pašu grābekli.........
Kamēr nebūsi sapratis to,kas tev jāsaprot atkal un atkal tas pats nāks tev priekšā,kamēr sapratīsi un mainīsi piegājienu......
Ir tāda lieta kā vēdiskā astroloģija, tur arī caur numeroloģiju ir par to visu.. Kur ir tavs karmisdkais skaitlis,kurš ir maināmais uttt.

ValentinsC      tās norises, ko skaidro karma, var izskaidrot vēl ar citiem mehānismiem. bet tajā numeroloģijā gan pārsteidzošā kārtā ir vismaz neliela daļa patiesības.

Decijs      Taa kaa runa panesas par grabekliem tad palukosimies vesturee, kas ne viemer ir zinama.)
Senas Romas uzvaru atslega ir DECIMACIJA rituali un magiskas darbibu kopums, kas izmaina liktenus un pat nakosas rekarnacijas lielam lauzu grupam. Decimaciju pielava krizu situacijas, kad bij but vai nebut Romai. Decimacijai paklautos Legionus, kas bij ieprieks begusi no kaujas lauka reali parverta atsaldetos cinitajos Bersekeros, kas sitas ne uz dzivibu bet navi nebaidoties mirt lai nesacakaretu nakosas rekarnacijas. Romas oponenti to zinaja un paniski baidijas no sadiem zombetajiem legioniem. Pedejo reizi oficiali Decimaciju Izmantoja Josifs Stalins NKVD karaspekaa otrajaa pasaules kara laikaa.
Kapec tads vards Decimacija nu S.Romaa bij tris liktens dievietes masas Parkas, kas spelejas ar liktens pavedieniem netikai cilveku bet arii Dievu.
None (Dekla baltiski) vienkarsi verpa liktenus, MORTE (Mara) nu apgrieza tos... MIRT, DECIMA (LAIMA) deva konkreto liktens dziparu konkretaa bridii konkretam cilvekam. Piedodiet numeralogija un astralogija ir tikai viena no lietu pusem ja grib ko saprast tad nedrigst nenemt veraa Decimacijas zintis. Piekritu nav tas ipasi publiskots, jo kas tads uz katra ielas stura netiek teikts un ne visiem ir erti ko tadu atklat))). Pat tautas dziesmas LV ir atzinas par so temu... ES savu dzivi , kaa kamolaa satinu. Arii kamolu dancinasana Baltiskajaa atieksmee ir no sii pasa koka zara P.

Taiga70      Jā.Interesanti, un kas mums te Latvijā noticis un kā mēs savu karmu( ne jau labo,tā izskatās) vēl saglābt varētu,tā būtu tēma,ne?

Decijs      katra sliceja glabins ir vina pasa rokas))) Latvija intresu krustpunkts. Tos kas stipri savaa garaa nepakustinas ne ar ko. Vienkarsi pasiem aktivak japrasa atskaites saviem ieveletajiem tautas kalpiem, jarada morals spiediens un soli pa solim bus labi)

Sansara_ef      Es atkal par karmiskām attiecībām esmu dzirdējusi,ka tās var būt gan labas, gan sliktas, gan uz parādu balstītas (tiešām kaut ko reāli paliek parādā - solījumu vai ko), gan mīlestību.
Mīlestības karma vijas cauri dzīvēm (var būt arī laika pārrāvumi).
Mācību karmas arī var būt gan caur labo, gan slikto - gan caur draugiem, gan caur tiem, kam ir pāri darīts.
Nu parādu karmas vienmēr ir jāatstrādā. Un dzirdēju tēzi,ka attiecību karma var būt arī saistīta ar naudu. Tipiskākais veids - tiešām paliek naudu parādā un tad piedzimst vienā ģimenē, lai"atdotu parādu" citos veidos.
Mīlestība karma, protams, ir tā laimīgā un pozitīvā.
Un naida karma arī sasaista - atkal un atkal sanāk satikties, karot un sāpināt. (Piemēram, apprecas sieviete ar dzērāju, abi dzīvo kopā, lamājas un nīst viens otru, nākamajā dzīvē apmainām ar lomām un atkal tā turpina. Bet, kad satiekas 1.reizi - kvēla mīla,jo viens otram liekas jau 100 gadus pazīstami.)

Vēl saka, ka to, vai karma ir laba, vai slikta var pateikt pēc tā, vai uzreiz ir klikšķis (tātad pazīstami) un vai ir tā,ka jau uzreiz rodas daudz un dažādu problēmu (->sliktas karmas jeb parāda atmaksas gadījumā). No tādām attiecībām jāmūk, ko kājas nes.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu