Liktenis.

katram cilvēka ir savs dzīvesceļš, jeb liktenis, jeb karma, katrs to nosauktu savādāk.bet ideja tāda - kāpēc ar mums notiek tas, kas notiek un vai var savā liktenī ko mainīt?

KONSUL (2009-10-01 15:27)      Ja juti, ka vajag - tad jamaina!!! Atsauce uz Likteni ir.... vaju cilveku atruna:(
Protams, ir lietas, kuras ir vairak vai mazak noteiktas, bet pat tas var mainit + karmu var ``atstradat``...

abii (2009-10-01 15:36)    1 Mainīt var un nekas mūsu dzīvē nenotiek vnk tāpat, neviena tikšanās nav vnkārša..ir tā vai nu Tu tam cilvēkam esi vajadīgs vai arī viņš Tev lai atvērtu acis, vai parādītu izeju utt. Vai arī Jūs esat lemti viens otram..tas labākais variantrs:)))
Karma tulkojumā ir darbība, tātad par visu ko mēs daram ir atbilde...Tas ir tā, ka ja Tu iemet ūdenī akmeni, rodas viļņi un tas ir tāpat mūsu dzīvē..ko sēsi to pļausi...Ja esi aizgājis no šis dzīves maksāsi visu nākamajā, tā kā ir jādomā, kādu ēnu atstāt aiz sevis gan domās gan darbos...Arī domām ir liels spēks...

SNIEGBALTITE_ (2009-10-01 15:41)      100% neko nevar apgalvot....
Fakts ir vieniigi taads, ka no mums pashiem VISS NAV ATKARIIGS, citaadi vai gan buutu uz pasaules nelaimiigu, nabagu, slimu un kroplu cilveeku....? maz ticams, ka vinji buutu pashi gribeejushi taadu dziives celju sev, taaka viss nenotiek gan dziivee taa, kaa mees to gribeetu.

Pele_chiibaa (2009-10-01 15:48)      ar mums notiek tas, kas ir no augstākām sfērām lieliem vilcieniem mūsu dzīves gājumā ierakstīts, ij pārējais ir tas, uz ko paši mērķtiecīgi ejam ar saviem darbiem/ nedarbiem.

ja_tiesaam (2009-10-01 16:50)      Ir cilvēki kuri grib to savu likteni izmainīt,vot i skraidelē pie zīlniekiem,šarlatāniem un iebrauc vēl lielākās auzās!!!

Eneile (2009-10-01 17:09)      Cilvēks ar savu rīcību un mijiedarbībā ar vidi veido savu likteni. Tas, kas jau ir noticis, ir fiksēts un nemainīgs, bet tas, kas ir uz priekšu ir nemitīga cilvēka izvēļu ķēde un nekur tas nav kalts, cirsts vai kā citādi iepriekš nolemts.

000079 (2009-10-01 17:29)    1 Mūsu dzīve nesastāv nonotikumiem, bet gan no mūsu izvēlēm

p_p (2009-10-01 17:29)      ej nu sazini, ir liktens vai nav liktens, var ko mainīt vai nevar
man tomēr gribētos domāt, ka var, citādi tāda nolemtības sajūta pārņem

Chernobilja (2009-10-01 17:49)      Dziivescelshs nav...jeb liktenis,jeb Karma,ne arii kaut kas savaadaaks!!:)) Dziives celjshs ir celshs,kuru...izveelas,starp citiem dziives celjiem! A,Tev iposse nekas nespees paliidzeet,ar Tevi ir noticis tas,ko pati esi izveeleejusies un nav svariigi vai Tu to izveeleejies apzinaati vai neapzinaati!!:)))

Chernobilja (2009-10-01 18:09)      iposse-veelreiz speciaali un iipashi Tev!!!!!! Dzzives celju nevajag ne nospraust,ne iespraust,ne iebaazt,ne izvilkt,ne arii kaa citaadi-oraali vai vaginaali apmierinaat!!!:))Dziives celjshs ir JAAIZVEELAS!! Ja neizproti ko noziimee izveeleetis vai nospraust,tad.....!!:)))

Tessa (2009-10-01 20:08)      ikvienu sava muzha mirkli mums jaizdara dazhadas izveles.
gan nenoziimiigas,gan butiskas.
dziives ironija ir tada,ka tas ir brauciens viena virziena-mes nevaram atgriezties,izmegjinat citus variantus-tolaik,saliidzinat.
tapec tikai pasha gudriiba var paliidzet-liktenis veidojas spontani.
Atomstacija,tu esi tik paredzams ar savu citu aplikshanu un vulgaru frazu barstiishanu.megjini iemaciities pabeigt arii teikumus un runat arii par ko citu,ne tikai kjermeniskam darbiibam.

amailija (2009-10-01 20:51)      katra mūsu izvēle maina likteni - jāmāk pareizi izvēlēties!!!!

princesiite_varde (2009-10-01 23:49)      man kā fatālistei liekas, ka svarīgākie posmi dzīvē jau ir lielā un varenā spēka noteikti, nemaināmi. un tu, kā tāds muļķītis vari spirināties pretī, bet nekas nelīdz..
tava dzīve var beigties jau rīt, tu to nezini...
galvenais tik un tā visu uztvert pozitīvi.

kaut kur es dzirdēju, neatceros gan kur, ka likteni visātrāk var mainīt, mainot dzīvesvietas valsti..respektīvi pārbraucot uz dzīvi uz citu valsti, kontinentu utml

JurisK (2009-10-02 09:30)      Savs dziives celjsh ir katra cilveeka pasha briiva izveele, gan atsperoties no saakuma starta poziicijas. Nav nekaada nosprausta, augstaaka speeka noteikta liktenja, augstaakais speeks ir radiijis cilveeku kaa pashpietiekamu, pilniibaa briivu izveelee buutni. Tik dodot energjiju dziivei - apm. kaa ieliekot bateriju. Citam mazaak, citam vairaak. Taa energjija jaaizlieto, bonusu par ekonomiju nav. Gadiijumaa, ja izlietosi aatraak, ir iespeeja, ka pieshkjirs veel. Taapeec jaadziivo ar pilnu atdevi, sevis saudzeeshana un zheeloshana ir peedeejaas muljkjiibas, jo kaada jeega energjijas taupiishanai!:))

kriksis55 (2009-10-02 09:42)      es neuzskatu, ka mums kautkur jau ir nolikts tas- liktenis, karma, var nosaukt kā vien grib.. ja tā būtu, tad jau neko- jāsēž un jāgaida, kad tā laime uzradīsies, vai nelaime- pazudīs... :)) tomēr, arī skriet kā vāverei ritenī nav lielas jēgas..ir, vienkārši, jādzīvo saskaņā ar sevi un savu pārliecību, kas ir labs, kas slikts un, tad jau viss pārējais tam pakārtosies..

dronda (2009-10-02 10:32)      lielos vilcienos ir katram cilvēkam noteikts, kas būs dzīvē, bet kā to sasniegt un piepildīt jāizlemj katram pašam izvēloties. Piekrītu arī abii teiktajam par satiktajiem cilvēkiem, kas iemāca kaut ko mums, vai mēs viņiem. Caur sastapšanos ar citiem mēs augam.

shield (2009-10-02 19:34)      Katrs izdara savu IZVĒLI.
Neteiktu, ka to sauc par likteni, tā ir katra izvēle, un katrs dzīvo tā, kā pats izvēlējies.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu