Atstrādāt karmu

Ko nozīmē: _atstrādāt karmu_? Jūs ticat tādām lietām?

rihtigais  4   Nē!

DanaL  2 14 Kaut kas tajā visā ir. Latviski tas saucās "ko sēsi, to pļausi", agrāk vai vēlāk. Ja ne šajā, tad nākamajā dzīvē.

una32  1 15 Cilvēks saņem to, ko rada sev apkārt. Bumeranga princips. Kā katrs pret citiem izturas un kādu vidi sev apkārt veido, tādā dzīvo.

rokons  3 10 Karma ir austrumu reliģijas elements. Nez vai ir kāds pierādījums tās eksistencei vai neeksitencei. Tātad - pieņēmums. Tāpat kā iepriekšējās un nākamās dzīves, paradīzes un elles, Allaham pie labās rokas sēdēšana un čupa skaistuļu izbaudīšana.
Tepat un tagad ir piemēri kā cilvēki ignorē morāles un ētikas normas, pat likumus.Un nekas, dzīvo tālāk.
Bet vieglāk ir dzīvot saskaņā ar sevi un neveikt ļaunas lietas.

Vizmonta  3   una32, kāds tavs komentārs par prihvatizētājiem un jaunizceptajiem lv oligarhiem un citiem žīdiem? viņi tak pulka parazītiskāki, nekā minna, kura vienkārši neiedeva

av2  3 1 mazliet piekriitu , ka cilveeks rada, izveelaas vidi, kuraa dziivo, un arii sannem tad...nu ir mazliet tas "peec nopelniem" no passa izveeletaas sabiedriibas . Bet absaluuti nepiekriitu, ka darbojaas kautkaadi bumeranga principi, un ka kaada augstaka vara sodiis visus llaunos. Taa nav, pat tuvu tam nav. Tad pasaulee buutu...viss pavisam savaadak.

AivarsN  1 9 Nez kāpēc viss nesaprotamais tiek piešūts austrumiem? Viņi paši to nenoliedz,ka vēdiskās zināšanas saņēmuši no ziemeļu baltās tautas,kuru mēdz dēvēt arī par baltajiem dieviem. Tāpēc jau kristīgā reliģija aizliedza sludināt reinkarnāciju,lai baznīcēni neko nezinātu par dvēseles evolūciju un kā aitas pakļautos saviem ganiem. Ir ne mazums gadījumu,kad karma nostrādā momentāni,vai vismaz šīs dzīves laikā. Taču ne vienmēr ir iespējams saņemt pelnīto samaksu par smagākiem nodarījumiem. Tad nu nākamajā dzīvē tiks radīti atbilstoši apstākļi,lai pats uz savas ādas varētu izbaudīt visas tās pārestības,ko agrāk nodarījis citiem. Karmu sabojāt var ne tikai atsevišķi cilvēki,bet arī dažādas ļaužu grupas un pat veselas tautas. Protams, sevišķi smagus noziegumus dzīvē atstrādāt nevar. Tāpēc jau ir elle,jeb dvēseļu labošanas darbu kolonija. Tai ir neskaitāmi līmeņi, atbilstoši izdarīto noziegumu smagumam un specifikai. Elle ir vienīgā vieta,kur dvēsele var tikt iznīcināta pavisam. Dvēsele pēc atbrīvošanās no fiziskā ķermeņa var apceļot visus astrālās pasaules līmeņus no sava sasniegtā evolūcijas līmeņa līdz pat zemākajam elles līmenim. Taču pacelties augstāk par savu līmeni,tai nav iespējams. Tāpēc elle un zemākie astrālās pasaules līmeņi ir ļoti detalizēti aprakstīti,taču nav nekādas informācijas par augšējiem līmeņiem,jo no turienes neviens uz Zemes neatgriežas. Protams,neskaitot tos dažus gaismas hierarhus,kuri šeit ierodas paveikt kādu īpašu uzdevumu.

ieva03  1 3 Pilnībā atliek tikai man piekrist rokona teiktajam,bet tā ir tikai mana doma,bet tajā pašā brīdī arī šis pieņemums var būt kļūdains.Uzmini nu,kā ir????Šie visi var būt tikai mūsu pieņēmumi.

Dzīvosim harmonijā un mierā,un viss būs labi,bet nu kļūdamies mēs visi.

Nissa  1 13 Labi, labi, Chris :)))) Nākošajā dzīvē noteikti būsi sieviete, un tad atrausies pēc pilnas programmas par visiem saviem sieviešnīdēja tekstiem :)))))

ube    2 Par samaksu pēc nopelniem runā visās, man zināmajās reliģijās. Katrs tic kam grib, jeb netic nekam. Tad jau manīts...

uzplanaledus    7 Es pilnīgi skaidri zinu, ka pastāv ne visiem redzamā, tātad neredzamā pasaule, Ja tāda ir, tad varētu būt arī kaut kādas likumsakarības, kuras mēs arī nezinām.
Lai varētu orientēties, kas un kā būtu jādara šajā pasaulē, ir sarakstītas tādas grāmatas kā Bībele un tml. Bet tās ir ar cilvēka roku rakstītas, tulkotas un interpretētas, pie tam dažādām reliģijām dažādas.
Es pieļauju, ka ikviena cilvēka dzīves ceļš ir ar noteiktiem pieturas punktiem, kas ir jāiziet. Nu tad nekas cits neatliek, kā to akceptēt...pieļauju, ka tā arī ir karma.

SKUTERS    4 Ziemā aiz nekodarīt klausījos kādu insaidera audiofailu. Tur bija teikts, ka Zeme ir cietums, kurā mēs ´´atsēžam" savu termiņu un pēc fiziskās nāves atgriežamies atkal un atkal, kamēr esam izpirkuši kādreiz kaut kur sastrādāto. Kā teica Ušakovs, a huj viņu zin!

AivarsN  5 8 Reliģijas ir izdomātas daudz un dažādas, lai muļķotu un izmantotu cilvēkus. Taču vēdisms nekādā ziņā nav pieskaitāms reliģijām. Krievu valoda ir vienīgā valoda,kurā visiem vārdiem ir labi saprotama jēga. Tos brīnišķīgi var iztulkot arī pēc Bukvicas,jeb seno slāvu ābeces. Vēdas,jeb krieviski Веды,ir kopīga izcelsme ar vārdiem ведун,ведать. Vēdas nav sarakstījuši kaut kādi garīgi slimi ebreji,kā reliģisko literatūru. Vēdas ir zināšanas,kuras mūsu augsti izglītotie tālie senči atstājuši tumsas laikmeta notrulinātajiem pēctečiem, lai mēs beidzoties tumsas laikmetam, varētu atgūt pazaudētās,jeb parazītu atņemtās zināšanas un varētu sekmīgi turpināt garīgo evolūciju. Arī mūsu tautas dziesmās,jeb Dainās,cik nu tās precīzi saglabājušās,ir iekodēts ļoti daudz seno zināšanu. Tāpat daudzu tautu senajās pasakās ir apslēpta dziļa jēga. Mūsu viedie senči tikai tādā veidā varēja atstāt mums šīs svarīgās zināšanas,jo parazītu cenzūra bijusi par stulbu, lai tautas folklorā pamanītu ko aizdomīgu. Taču visi atklātie teksti tikuši iznīcināti.

Selfconfident  3 2 Karma, tas tā ēteriski un nemateriāli, līdz ar to nepierādāmi. Taču ir likums, kas ir pierādīts un neapstrīdams - enerģijas nezūdamības likums. Ja tu pieliec kaut kur enerģiju, lai ko realizētu, tad tā nekur nepazudīs...

mezmalis  1 3 Karma eksistē ... bet nav jēgas dzesēt muti ... tāpat tumsoņas nesapratīs - tie tālāk par savu degungalu neko neredz!

Ps. Pajautājiet pašai Karmai, pirms pāris dienām viņas konts bija redzams PA diskusijās - viņa zinās labāk kā jūs apgaismot! ;D

DanaL  1 3 12:11
Kāds sakars kaut kādam manam nolādējumam ar cita cilvēka karmu??? Darot ļaunu, katrs pats sevi nolād. Es vispār netaisos kādu lādēt, lai nebojātu savu karmu.

Tev gan būs ko pasvīst, tava ļaunā mutīte tev baigi iezāģē. Atceries, tieši tev pašam, nevis kādam citam.

SKUTERS  3 4 Aivar, ja negribi palikt par galīgu mudaku, beidz skatīties tos krievu murgus. Ja nezināji, tad baltu ciltis ir dzīvojušas līdz pat Valdajam. Krievu valodai pamatā ir baltu valodas, kuras laika gaitā ir apaugušas ar persizmiem un to mums sarīkoja jo....nie vikingi, ievedot legionāru palīgspēku barus. Vai tu zini, ko tai laikā sauca par ,,jeblišče´? Krievu tauta ir radusies nokaujot baltu vīriešus un izvarojot baltu sievietes. Izbeidz muldēt glupības!

ketija64  2 2 Nē ne tautām, bet vadoņiem :) un viņu pakalpiņiem!!

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu