Pareģis Aldis Dreimanis

Lūdzu, ierakstiet savas atsauksmes par nākotnes pareģi Aldi Dreimani no Lapmežciema un zīlnieku/pareģi Ilmāru Briedi. Viņi arī Ievas stāstos sadaļā "Uzzini savu nākotni" atbild uz lasītāju jautājumiem par nākotni - kad apprecēsies, cik būs bērni, kur dzīvos, vai būs darbs utt. Vai tie pareģojumi precīzi?

lirica  3 4 Lapsi..man ar uzzīlē..kad mani kāds noprecēs!:DDD
Zinu vienu tādu zīlnieku..kas sazīlēja puikam 5 mantiniekus..šis ar sievu šancēja melnām mutēm..bet kā nesanāca,tā nesanāca..
Norakstīja vainu uz sievu,ka šī neauglīga..izmeta baigo piķi ārstniecībā...un beigās izrādījās ,ka pašam kulīte tukša.
Lieki teikt,ka sieviņa dabūja citu un nu oir žiperīgu bērneļu bars!:)

silva40  2 9 MĒĢINI, JA RADUSIES TĀDA DOMA, JA NEPAMĒĢINĀSI SEV PĀRMETĪSI.
ALDIS MANAI PAZIŅAI TIEŠĀM ĻOTI PALĪDZĒJA, GALVENEIS UZDOT PRECĪZUS JAUTĀJUMUS KONKRĒTĀ LIETĀ.

Tessa  2 5 Pareģis Aldis Dreimanis
Lūdzu, ierakstiet savas atsauksmes par nākotnes pareģi Aldi Dreimani no Lapmežciema un zīlnieku/pareģi Ilmāru Briedi.... 3 peldetnepratejs pirms 8 min.

zīlnieks, gaišreģis Ilmārs Briedis
Ierakstiet savas atsauksmes par zīlnieku un gaišreģi Ilmāru Briedi. Vai viņa pareģojumi un zīlēšana piepildās, var... 18 peldetnepratejs pirms 3 d.
Astrologs, gaišreģis, šamanis Ivo Puriņš
Kādas atsauksmes par ekstrasensu Ivo Puriņu? Vai tas, ko saka, ar piepildās? Vai nākotnes prognozes piepildās... 20 peldetnepratejs pirms 4 d.


cik var,a?

Tessa  2   varianti ir divi.
vai nu tu vinjus reklame,
vai nu tev ir tadi pelikani galva-milzoniigi.jo nedziivo savu dziivi,bet ej dajebkur,lai tev visu pasaka prieksha.
izejot no ta-meitenes,vinjam ir daudz naudas,vinjsh to var!!kjeriet ciet.
uzhos,na.

vienigi_tev  2   skiet neticami bet sorit no rita satiku uz ielas Ilmaru Briedi ( nu vismaz likas ka tas ir vins) ...sajuta bija jociga!

Miilj_aciite  1 2 Tā mēdz būt - pagātne sāp, nākotne vilina....runā, ka cilvēki meklē gaišreģus, astrologus, zīlniekus situācijās, kad viņiem trūkst atbalsta vai arī to nesaņem no līdzcilvēkiem, un tad ir vēlēšanās zināt, kas sagaida, kā būs, ka viss būs labi.

Neapšaubu īpašu cilvēku spējas - ne man par to spriest. Pašai arī ir bijusi interese par šiem jautājumiem. Taču ar šīm lietām ir jābūt uzmanīgam, jo cilvēks pilnībā uztic atbildību par savu likteni būtībā svešam cilvēkam.

Savukārt runājot par zīlēšanu kā grēku reliģijas kontekstā, piekrītu vienam reiz satiktam Pareizticīgo mācītājam: 1) ir jābūt ļoti pārliecinātam par tā cilvēka Garīgo Tīrību, kuram padomu prasa, šajā gadījumā - zīlniekam 2) zīlēšanas grēks jau slēpjas arī tajā apstāklī, ka cilvēkam pēc zīlnieka apmeklējuma ar to "iekodēto" informāciju jādzīvo visu mūžu - ja nu pasaka, ko sliktu, no kā jābaidās, vai kaut ko tik labu, kas nekad nepiepildās.......

jāuzticas un jādzīvo, jo, ja jau būs lemts - tāpat notiks...

zapte  10 6 Biju pie Dreimaņa uz tā saucamo seansu, pilnīgas muļķības, tikai naudas žēl..

Papele  2 4 Es ar par to pašu tik naudu vāc!! Viņi saradušies kā sēnes pēc lietus!!! Nenoliegšu, ir cilvēki kuri tie``sām savu lietu pieprot, bet viņu ir milzīgs retums un sevi nereklamē!!!

Sorcerer  1 1 Ja tā saki, tad kāpēc raud tavs gars un rada trauksmi netā, kad gribi skriet pie astrologiem un tos apsūkā? To tad arī saka tavs gars, kad vajag kaut ko uzsākt darīt, kamēr nav par vēlu. Kā jau minēju, tad dari tā, ej uz dievnamu pareizticīgo Brīvības - 56, un būs tavam garam atvieglota sajūta. To ko tu esi darījis 4 iepriekš nodzīvotās dzīvēs, esi redzējis sapņos jeb murgos, par to tad ir šie sapelnītie karmiskie grēki Debesu Tēva Priekšā. Tici tam vai ne, tā ir tava brīva darīšana. Bet tas tā ir, no savas grēku nastas neaizbēgt no karmiskā šāda sloga, tas ir individuāli jāizpērk pazemīgi Debesu Tēva Priekšā caur izmisīgām pareizticīgo lūgšanām. Palasi manas tēmas un komentus visās tēmās, tad sapratīsi par ko iet runa, kad tuvojas laiku beigas, sāksies Zelta laikmets. Tajā grēciniekiem nebūs lemts dzīvot, tie kuri ir lepni jeb ar gordinju savā garā, tiks attīrīti kā kosmiskie sārņi. Tādu ir ap 2/3. 1/3 tikai dzīvos Zelta laikmetā, tāda ir info čennelinga seansos no Kristietības energo informatīva kanāla. Tā ka domājot par sevi kad esi paija puikiņš, ir tikai malds un tavas domas no tava skatu punkta grēcinieka statusā esošas personas, bet ne vairāk. Debesu Tēvs Rīkojas attiecīgi katra cilvēka gara gaišumam un grēku nastai kā karmiskai, tā laicīgai. Āmen.
Sāc ar sevis kristīšanos pareizticībā, tas arī būs atvieglojums tavam garam un laicīgas dzīves sakārtošanai bez astrologu starpniecības, bet gūsi Debesu Tēva Svētību un grēku atlaišanu.
Nomaini arī niku uz - peldētpratējs
Šāda nepareizi izvēlēta tava negatīva psiholoģiska nostādne tevi bremzē attīstībai laicīgā dzīvē un ir ar to arī problēmas Svētam garam, kas nenāks tādam indivīdam klāt, kad tas par sevi izsakās un domā slikti, kā vairums nolemto pohujistos Debesu T

garaamejoshais  1   kautkaa aizdomiigi biezhi seit "tiek jautaata pieredze" par paregjiem

Manila  1 1 Ivo Puriņš???
Apsēsts šrlatāns vai centīgs aktieris :) Man bija sajūta, ka dzzen pilnīgas zosis un ne grama nav no tā noticies, ko viņš pirms 3 gadiem sastāstīja.

Kikija11  5 2 Es ari biju pie Dreimaņa...Aplamības,kā rezultatā paprasiju savu naudu atpakaļ no šī biznesmeņa:D,bez liekas vardu runas ari atdeva. 2010-07-14

Katencija  2 8 Sveiki, buju pie Alda dazas dienas atpakal .. visu ko vinsh man pateica ir taisniba.. bet te kas raksta ka vinsh ir krapnieks un ta talak.. vinkarshi vinsh jums teica to ko jus negribejat dzirdet.. Vinsh tak uzreiz prasa vai visu jus gribat dzirdet vai ne .. 2010-09-03

prusacins  3 1 ir dabas talanti un ir šarlatāni lielākā daļa..! to īsto atrast grūti..bet ir tādi.. mēs visi ticējām savai Martai..jo viņai bija spējas..ir tādi cilvēki...ja kāds bijis pie šarlatāna..nav citiem jāmelo pēc savas pieredzes, ka ir tikai tādi utt! daudz kas ir piepildījies, ko paredzējuši šie cilvēki .. arī mūsu pašu FInks...kurš pateica Benjamiņas kundzei..kad viņa nomirs, viņai pat zem galvas nebūs spilvena dēl nabadzības apstākļiem.. tā arī bija, kad nomira viņa Sibīrijā,... tad zem galvas bija salmi spilvena vietā.... protams, viņa pate neticēja, ka tā būs 2011-10-19

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu