Vangas pareģojumu grāmata.

Kāds nezina kur atrast vai kā saucas grāmata, kur apkopoti Vangas pareģojumi, grāmatu ir daudz par viņu, bet īsto kaut kā neredzu?

Savā laikā dzirdēju, ka tādas īstās esot tikai divos eksemplāros - viena krieviem, otra amerikāņiem, bet varbūt tikai mīts!?

Arī tagad visādi svaigi pareģojumi tiek publicēti, bet vēlos pārliecināties, vai tādi vispār eksistē, ka nav vienkārši žurnālistu uzpūstas pīles!

Pēdējā laika pareģojumi, kas apkārt klīst:
1) Eiropa izmirusi, karu neredzot, ēkas arī visas veselas, bet cilvēku nav!
2) Cilvēki stāvēs rindās pēc savas nāves! [vien vārd sakot - pēc vakcīnas!]

Vēlos pārbaudīt vai tie ir viņas vārdi un vai viņa ir pareizi iztulkota, varbūt tas viss ir par citu laiku un citiem notikumiem!

Piemēram šur tur ir visādi horoskopi, kuros Vanga esot katrai zīmei tajā un tajā gadā pareģojusi to un to - par tiem skaidrs, ka žurnaļugu izdomājums - tik pat labi viņas vietā varēja arī Putinu pieminēt, lai tikai interesi uzturētu!

Vaukskis  1   "Vanga. Uguns Biiiībele. Visi padomi un pareģojumi" ("Ванга. Огненная Библия. Все советы и пророчества") (izdevniecība "Эксмо") 2021-12-14 03:32

Ljekainiitis  6 19 Kam ir jānotiek galvā, lai par tādiem s%diem interesētos ? Viduslaiki atgriežas ? 2021-12-14 09:02

Epifanija  2 1 Atkal reklamē savas "vakcīnas"! 2021-12-14 10:11

fargo  3 3 saproti, kas ir dabasmīli... tas ir tā, jā. bet nedrīkst sevi ļaut nobiedēt.

padomā. mums ir apsolīta mūžība. mūžīgā dzīvība, blakus Dievam. ar ko īsti mūs var nobiedēt?
jā, labi nebūs. bet tikai lai tas iedrošina, nevis izbiedē noslēpties savu pārdzīvojumu alā.

ir cilvēki, kas netic nekam un nevienam. un... to var saprast. saprast to var.
bet dzīvot ar to apziņu nav iespējams. vismaz ne tiem, kam priekšā ir mūžība.

daudzās atklāsmēs ir pateikts par to, kas notiks. tātad, notiks. un to vajag zināt, tikai neizsamist savā garā.
2021-12-14 11:02

neratni_stasti    9 Cik esmu dzirdējusi par Vangas pareģojumiem, tad tie tiek locīti un pielāgoti konkrētajai situācijai un pasaules notikumiem. Rodas tik jauni un jauni klāt, lai gan pati Vanga ir citā saulē. Aiz tam rodas aizdoma, ka viņai tiek pierakstīts tas, ko pati nav bildusi. 2021-12-14 12:35

AivarsN  7 4 Par dvēseles mūžību, tā ir taisnība. Taču kur ir garantija, ka tā mūžība turpināsies blakus Dievam, vai vismaz gaismas pusē? Kāpēc tie, kuri atklāti demonstrē savu uzticību sātanam, tik ļoti cenšas visus sapotēt? Viņi ļoti labi zina, ka laiks beidzies un jāatgriežas pie sava ragainā kunga. Taču paraut līdzi uz turieni pēc iespējas vairāk cilvēku dvēseļu, laikam būs labs bonuss tālākai karjerai. Ar ģenētiski modificēto vakcīnu, tiek mēģināts atslēgt dievišķo gēnu, tā teikt saraut saikni ar Dievu. Un ja vēl ar savu parakstu apstiprinājis sātana zīmes pieņemšanu, tad viss. Nekāda debesu valstība vairs nespīd, neatkarīgi no tā, kādā reliģijā un cik dedzīgi Dievu pielūdz. Kā biorobots novilks atlikušo laiku te uz Zemes, bet pēc tam pārcelsies mūžīgā kalpošanā uz pekles valstību. Labāk jau tad dvēseles nāve, nekā mūžīgās ciešanas dēļ savas muļķības. Cilvēce ne pirmo reizi atbrīvojas no pekles parazītu okupācijas. Ilgi tie mošķi nenoturēsies arī šoreiz. Cilvēkiem tas ir kārtējais pārbaudījums, saglabāt uzticību gaismai un dievišķajam. Bet tik daudzi jau izgāzušies pašā sākumā! Bet kam Dievam būtu vajadzīgi tādi aprobežoti nodevēji? Tāpēc arī brāķi izkrīt no evolūcijas. Ne visas sēkliņas kļūst par krāšņām puķēm. Tāpat ne visas dvēseles kļūst par dieviem. Dabīgā atlase. Par to, ka cilvēki stāvēs rindā pēc savas nāves, Vangas pareģojums ir piepildījies precīzi. Arī tas, ka atbrīvošanās sāksies no Krievijas, pēc tam aptverot visu pasauli, ir tikai loģiski. Kad tieši tas notiks, ir atkarīgs no pašiem cilvēkiem, cik ilgi vēl turpinās sātanistiem pakļauties. Visa pasaule jau mostas, bet vēl nedaudz pietrūkst līdz kritiskajai masai. Sātanisti ir ļoti pieredzējuši ideologi, bet cilvēcei īsa atmiņa. Vēl nespēj saskatīt līdzību ar trešā reiha metodēm. 2021-12-14 13:55

Kontiki  1 10 Nav nekādu Vangas pareģojumu tālai nākotnei. Gaisa jaucēji un pašpiesauktie pareģi, ik pa laikam, Vangas vārdā, paziņo dažādus pareģojumus. Bet, kā rāda pieredze, viss ir pilnīgi nepareizi!
Šādi, piemēram, bija it kā Vangas pareģojumi kurus publicēja 2008.g.:
2008 - Atentāts pret četriem valdību vadītājiem. Konflikts Indostānā. Tas ir viens no Trešā Pasaules Kara iemesliem.
2010 - Trešā Pasaules Kara sākums. Karš sāksies 2010 gada Novembrī un beigsies 2014 gada Oktobrī. Karš sāksies kā jau parasts karš, vēlāk tiks izmantoti kodolieroči, pēc tam - ķīmiskie ieroči.
2011 - Radioaktīvo nokrišņu rezultātā Ziemeļu puslodē nebūs ne dzīvnieku, ne augu. Pēc tam Musulmaņi uzsāks karu pret dzīvos palikušajiem Eiropiešiem.
2014 - Vairākums cilvēku cietīs no augoņiem, ādas vēža un citām ādas saslimšanām (ķīmiskā kara sekas).
2016 - Eiropa ir gandrīz neapdzīvota.
Līdzīga situācija tāpat ir ar it kā Nostradama pareģojumiem (prognozēm)!
2021-12-14 13:56

AivarsN  6 2 Nākotnei vienmēr pastāv vairāki scenāriji. Kurš no tiem piepildīsies, atkarīgs gan no cilvēku rīcības konkrētā situācijā, gan pat augstāku spēku iejaukšanās, lai nepieļautu kādu pārāk lielu katastrofu. 2011. gadā Fukusimas avārija. Kur vēl lielāka precizitāte no Vangas? Par cunami mākslīgo izcelsmi, ir gandrīz pilnīgi droši. Ja ne īpaša iejaukšanās, katastrofas sekas varēja būt līdzīgas Vangas pareģotajām. Tieši tāpat arī Černobiļas gadījumā. Ja ne cilvēku apbrīnojamā varonība un iejaukšanās no augšas, tad jau toreiz Eiropa varēja palikt neapdzīvota. Tāpat ar kara uzsākšanu. Sātanisti lai cik vareni, tomēr arī viņu noziegumi tiek pieļauti līdz zināmai robežai. Ja tādas nebūtu un nekādus likumus viņiem nevajadzētu ievērot, tad mūsu Zeme jau sen būtu iznīcināta un tagad vakcinēšanai nekādu piekrišanu neprasītu. Vienkārši visus sapotētu un viss. Tumsas spēki savas cūcības var strādāt tikai tik, cik viņiem atļauj. Gaisma vienmēr ir bijusi un būs spēcīgāka par tumsu, jo savādāk jau sen būtu iznīcināta. Sātans ir tikai Dieva iestudētā teātra negatīvais tēls, bet ne noteicējs pār Dieva būtnēm, ja vien tās pašas nav piekritušas viņam kalpot. 2021-12-14 15:32

Vi_Vitas  7 1 Kontiki - personīgā pieredze...
Nav nekādu Vangas pareģojumu tālai nākotnei. Gaisa jaucēji un pašpiesauktie pareģi, ik pa laikam, Vangas vārdā, paziņo dažādus pareģojumus. Bet, kā rāda pieredze, viss ir pilnīgi nepareizi...
...līdzīga situācija tāpat ir ar it kā Nostradama pareģojumiem (prognozēm)!

secinājums - par maz informācijas tavā redzeslokā. Ir okultās zinātnes un to noliegt nevar.
mazs piemērs šeit apskatāms:

https://youtu.be/F2zRRgs-epc - СТР*ШНО ПОВЕРИТЬ! РАСШИФРОВАЛИ ПОСЛЕДНЕЕ ПРЕДСКАЗАНИЕ НОСТРАДАМУСА! 04.04.2021 ДОКУМЕНТАЛЬНЫЙ ФИЛЬМ
2021-12-14 16:16

Bazhix    1 Ir vesels bars ekstrasensiem, kas spēj kontaktēties ar mirušajiem :) Kas, nevari kādam samaksāt, lai viņš pajautā Vangai, vai viņa tiešām šo ir prognozējusi? :D 2021-12-14 18:32

Ljekainiitis  1 1 Pēc zinātniskās fantastikas - pastāv multiverss. Kurā katrā universā notikumi attīstās pa citu līniju .. :)
Bet - pie fantastikas arī paliksim ...
2021-12-14 18:43

rokons  2 5 Bet nākotni paredzēt
Mums nav lemts, nav lemts...... :D
2021-12-14 19:16

Geisha  1 7 Vanga spīdošu nākotni paredzēja Krievijai. Nu ļoti mīļa viņai bija Krievija. Un tad nu mīlulim arī spoža nakotne. Ok.

Toties mūsu Finks esot pareģojis, ka:
- Latvija atgūs brīvību, bet pie varas tāpat paliks komunisti kuri būs kažoku apmetuši uz otru pusi. (Velns vienalga ir un būs melns, lai vai kāds kažoks mugurā).
- trūks koferi, jo daudzi pametīs Latviju
- ES sabruks 2 daļās - dienvidos un ziemeļos
- Latvijā noķers lielo zagli un atņems sazagto. Bet tas muti ciet neturēs nodos visus savus līdzzagļus.
- Aizbraukušie atgriezīsies Dzimtenē un tad Latvija atkal būs ziedoša zeme.

Vai nav jauki pareģojumi? Vismaz kaut kas pozitīvs.
Kad vienreiz to maitu lielo zaglī savažos????? Kaut atrāk tā diena pienāktu!!!
2021-12-14 21:18

fargo_pa  3 1 tu mani par stukaču sauc. man pateikt, kas notika? tu pazemoji manu sievu. es palūdzu to novākt. nekā cita tur nav. tas ir viss. nav nekā vispār cita! kopš es esmu šeit, pirmo reizi mūžā es palūdzu novākt komentāru. viss.
un viss.
2021-12-14 21:30

Kontiki    5 Vi_Vitas vari turpināt ticēt visādiem meliem un muļķībām! Es, jau kopš pagājušā gadsimta astondesmitajiem gadiem, salīdzinu, ko Nostradama interpretētāji ir prognozējuši uz priekšu, ar to kas pēc tam reāli ir noticis. Un 100% nekas nav piepildījies! Tad, kad pēc jau esošiem notikumiem mēģina pievilkt kaut kādus pantus no Nostradama, tas nekā neapliecina, ka Nostradams kaut ko pareģojis par mūsdienām. Pievienojos tiem vēsturniekiem, kuri apgalvo ka Nostradama pareģojumi attiecas uz 16.gs. - laiku ap viņa dzīves periodu un nedaudz uz priekšu.
Bet tā kā balstoties uz Nostradama vārdu, var labi nopelnīt, tad arī turpmāk tiks drukātas un publicētas grāmatas, prognozes - tādu kā Vi_Vitas ir daudz, it īpaši šādos nestabilos, pārmaiņu laikos!
2021-12-15 01:11

ube  1 2 Moš sagaidīšu piepildāmies to pareģojumu, kur Sibīrija atdalīsies no pārējās Krievijas. Tā gan nebija Vanga. :) 2021-12-16 20:38

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu