Vai pievēršat uzmanību sapņiem?

Kas vispār ir sapnis. Vai sapni ir balstīti uz dienas notikumiem un ir tāds kā zemapziņas stāvoklis. Kā dzīvojam, tā arī sapņojam. Vai tomēr sapņiem ir īpaša nozīme. Varbūt tie grib mūs brīdināt. Vai kaut ko svarīgu pavēstīt. Un kā sapņi mūs ietekmē?

Deisa (2017-04-12 09:46)  1   Sapņi ir pārāk neapzināti, lai mēs ar saprātu tos varētu izskaidrot.

ne_meklejumos (2017-04-12 09:49)      Kaut kur lasīju, naktī smadzenēm kļūst garlaicīgi un šīs darbojas savā vaļā. Nesapņoju vai neatceros tos pamožoties. Pa dienu griežos kā vāvere ritenī, naktī guļu kā susļiks.
Nozīme ir tam ko ik dienā dari, vai dzīvo saskaņā ar sev vēlamo modeli, esi apmierināta un laimīga.

Harigens (2017-04-12 09:49)  1 3 Tas ir brīdinājums pirms laika par to, kas gaida uz priekšu... Miroņi rādoties redz uz laika maiņām, lai gan patiesībā viņi nāk brīdināt par to, ka kaut kas nebūs labi tuvākajā laikā...

Liigucis (2017-04-12 09:56)      Vai pievēršu uzmanību sapņiem?? A man neviens nejautā gribi vai negribi redzēt!!:))

Vispār jau viens no psihoanalizes elementiem...

Harigens (2017-04-12 10:01)    4 Cilvēks sapnī var radīt pats savu Visumu un ceļot pa to.Ceļotājs var nonākt tādā vietā, kur vispār nekā nav : tikai tukšums un viņš ir nekur..
Apziņa un zemapziņa palīdz viņam radīt šo pasauli un eksistēt tajā.Ja viņš iztēlojas pilsētu , tad viņš patiesi tur arī nokļūst – starp ēkām, mašīnām, cilvēkiem...Vienā no kafejnīcām sapņotājs var iedzert kafiju, un viņam liksies , ka patiešām šai kafijai piemīt aromāts un garša.Fantāzijas sāk dzīvot.

AivarsN (2017-04-12 18:07)      Sapņi mēdz būt ļoti dažādi. Gan brīdinošu,gan pravietiski. Pusnomodas stāvoklī var rast risinājumus sarežģītām problēmām,vai pat ceļot astrālā.

marselis (2017-04-12 19:17)    2 sapni noris 5 fazes.
Neaprakstisu fazes,EKG utt.,ne psihologiju,neirofiziologiju
sapniem tiesa un loti liela nozime cilveka dzive,ir meginats gan nelaut parcip.sapnot,gan ari tos programmet.
Ir loti daudz nopietnu zimnatnisku institutu, kas ar tiem nodarbojas.

Tumsonas var pateikt, kad sapniem nav nozimes ,kad tie neieteklme fiziologiju un psihiskos procesus!

Bet ko lai dara,tumsoniba visa privile!

EECOOL (2017-04-12 23:01)      Arī šī dzīve ´´nomodā´´ ir tikai 1 no sapņiem. Zinātniski sen izskaidrots un pierādīts fakts. Kaut vai paskaties youtube vienkāršas, īsas filmiņas par holographic universe un jau daudz kas kļūs skaidrs.

Pillerina (2017-04-13 10:40)      Mūžā tikai viens sapnis ir piepildījies. Ka vidusskolā nolikšu vēstures eksāmenu uz "4". Un arī noliku. Bet tā - visādi brīnumi redzēti, visādi daudzsološi, bet realitātē nekā.
Ak, jā - vasarā 2x redzēju tādus kā brīdinājumus par cilvēka un dzīvnieka aiziešanu, tikai nesapratu -kā un kam. Tikai nākamajās dienās kaimiņš zvanīja, ka vienu reizi viņam tēvs miris vakarā un citā reizē suns noindēts atrasts.

Līdzīgi jautājumi
Ko saka sapnis - bijušais vīrs? (19 atbildes)Sapņa izskaidrošana. (27 atbildes)Nākotne un sapņi , tramvaji. (15 atbildes)Sapņos vislaik viens cilvēks.. (17 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu